صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: کجای کار را اشتباه کرده ایم؟

راهبر انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,163 بار تشکر شده در 592 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط makatib نمایش پست ها
    با سپاس فراوان
    البته همانطور که اشاره کرده اید سئو متن مورد نظر هست و الان صفحه اصلی سایت از نظر متن با توجه به افزونه yoast چراغ سبز دارد.

در مورد ظاهر هم تلاش شده ساده و سبک طراحی بشه با اینکه این قالب صفحه ساز هم دارد
    الان خودتون اقرار کردید که کارتون رو اصول نیست
    افزونه yoast مگه شد seo کردن
    خدا خیرت بده این شیوه اصلا درست نیست
    اصلا مفهوم seo چیز دیگه است
    نمی خوام دلتون رو بشکونم به نظر من حالا حالا کسی سفارشی به شما نمیده
    چون اصول اساس کار چیز دیگه است
    اگر تصمیم به تغییرات گرفتید
    ۱- seo داخلی رو درست کنید و روی استانداردها seo انجام بشه (حتما به این توجه کنید که seo داخلی رو درست کنید با بیرونیش اصلا کاری ندارم)
    ۲- ظاهر سایتتون رو کاربر پسند کنید و سعی کنید موژن گرافی و ویدیو برای توضیح کارتون بزارید
    ۳- پرداخت آنلاین رو از سایتتون بردارید و سعی کنید یه فرم بزارید که مشتری ها اطلاعاتشون رو بزارن و شما بهشون زنگ بزنید که مشاوره رایگان انجام بشه
    ۴- و ...

مواردی که گفته شد رو رعایت کنید حتما توی نوع گرفتن مشتری تفاوت رو احساس می کنید
    اطلاعات تماستون رو توی صفحه اول و داخلی بزارید

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    الان خودتون اقرار کردید که کارتون رو اصول نیست
    افزونه yoast مگه شد seo کردن
    خدا خیرت بده این شیوه اصلا درست نیست
    اصلا مفهوم seo چیز دیگه است
    نمی خوام دلتون رو بشکونم به نظر من حالا حالا کسی سفارشی به شما نمیده
    چون اصول اساس کار چیز دیگه است
    اگر تصمیم به تغییرات گرفتید
    ۱- seo داخلی رو درست کنید و روی استانداردها seo انجام بشه (حتما به این توجه کنید که seo داخلی رو درست کنید با بیرونیش اصلا کاری ندارم)
    ۲- ظاهر سایتتون رو کاربر پسند کنید و سعی کنید موژن گرافی و ویدیو برای توضیح کارتون بزارید
    ۳- پرداخت آنلاین رو از سایتتون بردارید و سعی کنید یه فرم بزارید که مشتری ها اطلاعاتشون رو بزارن و شما بهشون زنگ بزنید که مشاوره رایگان انجام بشه
    ۴- و ...

مواردی که گفته شد رو رعایت کنید حتما توی نوع گرفتن مشتری تفاوت رو احساس می کنید
    اطلاعات تماستون رو توی صفحه اول و داخلی بزارید
    همانطور که عرض کردم سئو مطالب تحویلی به مشتری در حد حداقل هایی که افزونه yoas توصیه کرده مدنظر ماست مانند به کار بردن کلمه کلیدی در عنوان، بررسی چگالی کلمه کلیدی در متن و استفاده از کلمه کلیدی در پاراگراف اول است.
    اگر چه بحث سئو حیطه وسیعی را تشکیل می دهد اما در حیطه کاری سایت ما نیست. مثلا لینک سازی داخلی جزوی از سئوی مطالب است اما در حیطه کار ما نیست و هر شخصی اگر دغدغه این مسائل را دارد شخصا باید اقدام کند.

راهبر انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,163 بار تشکر شده در 592 پست
    همانطور که عرض کردم سئو مطالب تحویلی به مشتری در حد حداقل هایی که افزونه yoas توصیه کرده مدنظر ماست مانند به کار بردن کلمه کلیدی در عنوان، بررسی چگالی کلمه کلیدی در متن و استفاده از کلمه کلیدی در پاراگراف اول است.
    اگر چه بحث سئو حیطه وسیعی را تشکیل می دهد اما در حیطه کاری سایت ما نیست. مثلا لینک سازی داخلی جزوی از سئوی مطالب است اما در حیطه کار ما نیست و هر شخصی اگر دغدغه این مسائل را دارد شخصا باید اقدام کند.

شما اصلا به گفته های من توجه نکردید
    در هر صورت مواردی که گفتم انجام ندید شکست توی این کار می خورید

البته همانطور که اشاره کرده اید سئو متن مورد نظر هست و الان صفحه اصلی سایت از نظر متن با توجه به افزونه yoast چراغ سبز دارد.
    در ضمن واسه seo صفحه اصلی خودتون گفتید از yoast استفاده کردید و سبز شده
    ولی افزونه yoast فقط برای یه تعداد مورد به درد می خوره والی برای اینکه الگوی نوشتن و غیره به درد نمی خوره
    کاری به نوشتن شما ندارم
    خودتون گفتید صفحه اصلی سایتتون ت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12