صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: کجای کار را اشتباه کرده ایم؟

0 بار تشکر شده در 0 پست

کجای کار را اشتباه کرده ایم؟

سلام / ماه قبل تصمیم گرفتم با همکاری چند نفر که به صورت دورکاری در منزل حاضر به تولید محتوا بودند سایتی در ارتباط با تولید محتوا راه اندای کنم / پس از راه اندازی سایت اقدام به معرفی سایت در انجمن همسایه کردم ولی متاسفانه بازخورد مناسبی ندیدم / به صورتی که در سفارش تبلیغات بنری برای سایت هم دچار تردید شده ام/ اکنون سوالم از دوستان این است که به نظر شما مشکل سایت در چیست؟ / قیمت گذاری یا موارد دیگر؟ / لطفا راهنمایی بفرمایید / http://makatib.info

abipooshan آواتار ها
    4,062 بار تشکر شده در 1,476 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط makatib نمایش پست ها
    سلام / ماه قبل تصمیم گرفتم با همکاری چند نفر که به صورت دورکاری در منزل حاضر به تولید محتوا بودند سایتی در ارتباط با تولید محتوا راه اندای کنم / پس از راه اندازی سایت اقدام به معرفی سایت در انجمن همسایه کردم ولی متاسفانه بازخورد مناسبی ندیدم / به صورتی که در سفارش تبلیغات بنری برای سایت هم دچار تردید شده ام/ اکنون سوالم از دوستان این است که به نظر شما مشکل سایت در چیست؟ / قیمت گذاری یا موارد دیگر؟ / لطفا راهنمایی بفرمایید / http://makatib.info
    سلام . به نظر من عجول بودن شما . شما یک ماه است که سایت راه اندازی کردید و انتظار در امد خوب و سفارش خوب دارید . یعنی کلا ما ایرانیها دوست داریم هرکاری شروع کردیم بلافاصله و با کمترین زحمت به سود بالا برسیم . اگر واقعا میشد در یک ماه از چنین سایتی سفارش بالایی گرفت خیلی ها همین کار انجام میدادن . یادم میاد در این انجمن هم قبلا چندین نفر چنین سایتی زدن .
    شاید چون چند نفر نویسنده با شما کار میکنند و قولهایی بهشون دادید عجله دارید که به نظر من اینکار هم درست نیست . کارمندان و کسانی که انتظار درآمد از یک مجموعه رو دارند باید به تدریج و بالا رفتن سفارش و گرفتن کار استخدام بشن نه اینکه ابتدای کار به چند نفر قول درآمد داده بشه و در همون ماه های اول نشه و همه باهم مایوس بشن .
    یک نفر میاد از شما سفارش دو مطلب اختصاصی میگیره بعد از مدتی میبینه کارتون خوب بود و در گوگل هم براش مفید بوده و بازدید هم داده سفارشش میشه 5 تا و به یک رفیق دیگه اش هم معرفی میکنه و همین طور رفته رفته مشتری میاد و ممکنه سالها برای اینکه به درآمد مدنظر نزدیک بشید زمان نیاز دارید . هر کاری میخواد باشه انتظار درآمد در چند ماه اول انتظار زیاد و غیر واقع بینانه است . باید صبر کرد و حوصله کرد و قبل از شروع هر کار هم بازه زمانی که درآمد نخواهد بود و فقط شاید هزینه گذاشتن و سرمایه گذاری باشه مدنظر قرار داد .

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abipooshan نمایش پست ها
    سلام . به نظر من عجول بودن شما . شما یک ماه است که سایت راه اندازی کردید و انتظار در امد خوب و سفارش خوب دارید . یعنی کلا ما ایرانیها دوست داریم هرکاری شروع کردیم بلافاصله و با کمترین زحمت به سود بالا برسیم . اگر واقعا میشد در یک ماه از چنین سایتی سفارش بالایی گرفت خیلی ها همین کار انجام میدادن . یادم میاد در این انجمن هم قبلا چندین نفر چنین سایتی زدن .
    شاید چون چند نفر نویسنده با شما کار میکنند و قولهایی بهشون دادید عجله دارید که به نظر من اینکار هم درست نیست . کارمندان و کسانی که انتظار درآمد از یک مجموعه رو دارند باید به تدریج و بالا رفتن سفارش و گرفتن کار استخدام بشن نه اینکه ابتدای کار به چند نفر قول درآمد داده بشه و در همون ماه های اول نشه و همه باهم مایوس بشن .
    یک نفر میاد از شما سفارش دو مطلب اختصاصی میگیره بعد از مدتی میبینه کارتون خوب بود و در گوگل هم براش مفید بوده و بازدید هم داده سفارشش میشه 5 تا و به یک رفیق دیگه اش هم معرفی میکنه و همین طور رفته رفته مشتری میاد و ممکنه سالها برای اینکه به درآمد مدنظر نزدیک بشید زمان نیاز دارید . هر کاری میخواد باشه انتظار درآمد در چند ماه اول انتظار زیاد و غیر واقع بینانه است . باید صبر کرد و حوصله کرد و قبل از شروع هر کار هم بازه زمانی که درآمد نخواهد بود و فقط شاید هزینه گذاشتن و سرمایه گذاری باشه مدنظر قرار داد .
    تشکر. اکثر حرف های شما را قبول دارم/
    البته انگیزه من از باز کردن تاپیک این بود که اگر تولید محتوا از طریق وب سایت، ریزه کاری هایی دارد که از چشم بنده پنهان مانده به آن ها پی ببرم

abolfazell آواتار ها
    407 بار تشکر شده در 230 پست
    سلام و عرض ادب
    قبل هرچیزی تبریک بهتون میگم بابت سایت تون
    قبلا من هم همین ایده را اجرا کردم
    قبل از من جناب راهین تکثیر
    اما کار ما با شما تفاوت هایی داشت
    ما پست ها رو از قبل می نوشتیم و بعد میفروختیم
    اما شما از صاحب سایت میخواهید که اول خودش بره یک متن خوب رو پیدا کنه و براتون بفرسته تا شما تغییر جمله بدید و...
    ایده بدی نیست
    من دیروز سایت تون رو دیدم
    بخواهیم رو راست باشیم قالب بیش از اندازه ساده است
    به نظرم از قالب های شرکتی و تک صفحه ای برای صفحه اصلی استفاده کنید و برای بخش ارسال مطلب قالب بهتری بارگذاری کنید.

اینکه چرا سفارش نمی گیرید رو بنده اینگونه تفسیر میکنم
    بنده برای سایتم ابتدا چند مطلب رایگان قرار دادم تا جلب توجه و جذب مشتری کنم
    قیمت هاتون خوبه ولی اول کار برای تبلیغات هم که شده تخفیف هایی در نظر بگیرید
    مورد بعدی اینکه
    الان با مشتریانی دارم کار میکنم که ماه به ماه وقت رسیدگی به سایت خودشون رو ندارند
    به نظرتون این دسته از مدیران حاضرن برن بگردند مطلب دلخواه رو پیدا کنند و براتون بفرستند و....
    به نظرم بخشی را هم طراحی کنید که فرد فقط عنوان مطلب درخواستی و تعداد کلمات رو براتون بفرسته

از طرفی به نظرم شما میتونید با قرار دادن عنوان سئو وتوضیحات متا و برچسب ها و... که موجب سبز شدن افزونه سئو بشوند
    جلب توجه کنید
    البته میتونید حتی تصاویر واتر مارک کنید
    و خیلی کار های دیگه

در نهایت اگر من هم وقت رسیدگی به سایتم رو نداشتم نویسنده ای میگرفتم که خودش مطالب رو قرار بده نه اینکه صرفا متن خالی بهم تحویل بده
    ویرایش توسط abolfazell : 2018-08-10 در ساعت 18:10

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazell نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    قبل هرچیزی تبریک بهتون میگم بابت سایت تون
    قبلا من هم همین ایده را اجرا کردم
    قبل از من جناب راهین تکثیر
    اما کار ما با شما تفاوت هایی داشت
    ما پست ها رو از قبل می نوشتیم و بعد میفروختیم
    اما شما از صاحب سایت میخواهید که اول خودش بره یک متن خوب رو پیدا کنه و براتون بفرسته تا شما تغییر جمله بدید و...
    ایده بدی نیست
    من دیروز سایت تون رو دیدم
    بخواهیم رو راست باشیم قالب بیش از اندازه ساده است
    به نظرم از قالب های شرکتی و تک صفحه ای برای صفحه اصلی استفاده کنید و برای بخش ارسال مطلب قالب بهتری بارگذاری کنید.

اینکه چرا سفارش نمی گیرید رو بنده اینگونه تفسیر میکنم
    بنده برای سایتم ابتدا چند مطلب رایگان قرار دادم تا جلب توجه و جذب مشتری کنم
    قیمت هاتون خوبه ولی اول کار برای تبلیغات هم که شده تخفیف هایی در نظر بگیرید
    مورد بعدی اینکه
    الان با مشتریانی دارم کار میکنم که ماه به ماه وقت رسیدگی به سایت خودشون رو ندارند
    به نظرتون این دسته از مدیران حاضرن برن بگردند مطلب دلخواه رو پیدا کنند و براتون بفرستند و....
    به نظرم بخشی را هم طراحی کنید که فرد فقط عنوان مطلب درخواستی و تعداد کلمات رو براتون بفرسته

از طرفی به نظرم شما میتونید با قرار دادن عنوان سئو وتوضیحات متا و برچسب ها و... که موجب سبز شدن افزونه سئو بشوند
    جلب توجه کنید
    البته میتونید حتی تصاویر واتر مارک کنید
    و خیلی کار های دیگه

در نهایت اگر من هم وقت رسیدگی به سایتم رو نداشتم نویسنده ای میگرفتم که خودش مطالب رو قرار بده نه اینکه صرفا متن خالی بهم تحویل بده
    با سپاس فراوان
    در قرار دادن مطلب در سایتهای دیگران به طور مثال سایتهای وردپرسی، از قضا این جزو طرح های سایت بوده و هست ولی فعال نکرده ام که علت آن جنابعالی هستید!
    با تاپیکی که هفته گذشته در اینجا باز کردین و در آن اشاره کردین که شخصی که به شما سفارش تهیه مطلب داده حاضر نشده دسترسی به سایت خودش را هم بدهد و شما دچار مشکل شده اید
    بنده تصورم این هست که مشکل بتوان دسترسی به سایت را از دیگران تقاضا کرد.

abolfazell آواتار ها
    با سپاس فراوان
    در قرار دادن مطلب در سایتهای دیگران به طور مثال سایتهای وردپرسی، از قضا این جزو طرح های سایت بوده و هست ولی فعال نکرده ام که علت آن جنابعالی هستید!
    با تاپیکی که هفته گذشته در اینجا باز کردین و در آن اشاره کردین که شخصی که به شما سفارش تهیه مطلب داده حاضر نشده دسترسی به سایت خودش را هم بدهد و شما دچار مشکل شده اید
    بنده تصورم این هست که مشکل بتوان دسترسی به سایت را از دیگران تقاضا کرد.
    در طول این پنج سالی که نویسندگی میکنم اولین سایتی بودند که دسترسی ندادند و اون هم برای این بود که سایت مال خودشون نبود و ....
    اگر میخواهید مثل بنده نویسندگی کنید اصلا وقت خودتون رو با سایت نگیرید .بی فایدس
    مشتری هاتون رو از داخل انجمن ها پیدا کنید راحت تر هستید
    اگر تونستید ایده قبلی من را پیش ببرید
    فروش مطلب اختصاصی
    خیلی خوب گرفته بود اما در اون برهه زمانی من وقت نداشتم و الان واقعا پشیمون هستم.
    ویرایش توسط abolfazell : 2018-08-10 در ساعت 23:32

0 بار تشکر شده در 0 پست
    در طول این پنج سالی که نویسندگی میکنم اولین سایتی بودند که دسترسی ندادند و اون هم برای این بود که سایت مال خودشون نبود و ....
    اگر میخواهید مثل بنده نویسندگی کنید اصلا وقت خودتون رو با سایت نگیرید .بی فایدس
    مشتری هاتون رو از داخل انجمن ها پیدا کنید راحت تر هستید
    اگر تونستید ایده قبلی من را پیش ببرید
    فروش مطلب اختصاصی
    خیلی خوب گرفته بود اما در اون برهه زمانی من وقت نداشتم و الان واقعا پشیمون هستم.
    برای فروش مطلب اختصاصی برای من واقعا چند سوال مطرح میشه:
    مطالب با چه موضوعاتی؟
    و برای چه نوع سایتهایی؟
    فروش به چه قیمتی؟
    بازنویسی مطالبی که وجود دارد یا گردآوری مطلب در موضوعات خاصی مد نظر شماست؟

abolfazell آواتار ها
    برای فروش مطلب اختصاصی برای من واقعا چند سوال مطرح میشه:
    مطالب با چه موضوعاتی؟
    و برای چه نوع سایتهایی؟
    فروش به چه قیمتی؟
    بازنویسی مطالبی که وجود دارد یا گردآوری مطلب در موضوعات خاصی مد نظر شماست؟
    در مورد موضوعات
    موضوعات سایت های تفریحی و پزشکی و علمی و...
    فروش با قیمت کمی کمتر از پستی که شخصا داخل سایت قرار میدهید.
    و بازنویسی از مطالبی که موجود هست.

راهبر انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,172 بار تشکر شده در 598 پست
    من فرصت نکردم متن دوستان رو بخونم
    ولی مشکلی که هست منم جای مشتری ها بودم سفارش به شما نمی دادم
    سایت خودتون از نظر seo مشکل داره
    و توی متن هاتون هم زدید که روی seo متن کار میشه
    این یه مشکل بزرگی هست که باید رعایت کنید البته منظور seo داخلی سایتتون بود

مورد بعدی سعی می کنم اول اطلاعات از مشتری بگیرم و بهش مشاوره رایگان بدم
    و بعد با متقاعد کردن شخص اون رو تبدیل به مشتری می کردم

مورد اخری هم به ظاهر سایتتون کمی رسیدگی کنید مشکلات خیلی زیادی داره

0 بار تشکر شده در 0 پست
    در مورد موضوعات
    موضوعات سایت های تفریحی و پزشکی و علمی و...
    فروش با قیمت کمی کمتر از پستی که شخصا داخل سایت قرار میدهید.
    و بازنویسی از مطالبی که موجود هست.
    نحوه فروش این مطالب از طریق سایت به چه صورتی باید انجام شود؟
    مثلا عنوان را به کاربران نمایش بدهیم و محتوا را در قالب فایل دانلودی ارائه کنیم یا طریق دیگری مد نظر شما هست؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    من فرصت نکردم متن دوستان رو بخونم
    ولی مشکلی که هست منم جای مشتری ها بودم سفارش به شما نمی دادم
    سایت خودتون از نظر seo مشکل داره
    و توی متن هاتون هم زدید که روی seo متن کار میشه
    این یه مشکل بزرگی هست که باید رعایت کنید البته منظور seo داخلی سایتتون بود

مورد بعدی سعی می کنم اول اطلاعات از مشتری بگیرم و بهش مشاوره رایگان بدم
    و بعد با متقاعد کردن شخص اون رو تبدیل به مشتری می کردم

مورد اخری هم به ظاهر سایتتون کمی رسیدگی کنید مشکلات خیلی زیادی داره

با سپاس فراوان
    البته همانطور که اشاره کرده اید سئو متن مورد نظر هست و الان صفحه اصلی سایت از نظر متن با توجه به افزونه yoast چراغ سبز دارد.

در مورد ظاهر هم تلاش شده ساده و سبک طراحی بشه با اینکه این قالب صفحه ساز هم دارد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین