نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: با تجربه های اداره یک فروشگاه اینترنتی همراه شوید

toofan245 آواتار ها
    365 بار تشکر شده در 130 پست

با تجربه های اداره یک فروشگاه اینترنتی همراه شوید

سلام دوستان
    با یکی از دوستان در حال راه اندازی یک فروشگاه آنلاین تخصصی هستیم.

همیشه از اشتراک گذاشتن ایده ها و تجربه ها لذت میبرم. چون هم باعث میشه دیگران درس بگیرن و از طرف دیگه ایده ها و مشورت های دوستان کمکی به پیشرفت ما خواهد بود.

تقریبا شش ماهه که استارت کار رو زدیم. موضوع فروشگاه ما "فروش عسل طبیعی" است.

هر کسب و کاری باید یک مزیت رقابتی داشته باشه. فعلا اولین مزیت ما اینه که این دوست من خودش زنبورداره و چون خیلی با عسل تغذیه ای کنار نمیاد تمام عسل های تولیدیش کاملا طبیعی و با ساکارز زیر دودرصده که مشتری اگه هم بخواد حتی عسل رو ببره آزمایش، متوجه میشه که عسل کاملا طبیعیه (فعلا آدرس سایت رو نزدم تا متن تبلیغاتی نشه

اولین اشتباه ما

اولین اشتباهی که کردیم و هنوز داریم باهاش سروکله میزینم سپردن طراحی قالب سایت به یک شرکتی بود که پشتیانی خیلی خوبی نداشت. حدود 2 میلیون تومان برای یک قالب نیمه اختصاصی هزینه کردیم که واقعا ارزش نداشت!
    برای همین فعلا تصمیم گرفتم با یک دامنه ir و یک قالب نیمه آماده شروع کنیم و دامنه com رو با قالبی که هزینه کردیم پیاده سازی کنیم که فکر نکنم فعلا آماده شه.

برنامه فعلی ما
    الان که در حال نوشتن این مطلب هستم، مشغول تنظیمات اولیه سایت و نوشتن محتوای اختصاصی و نیمه اختصاصی هستیم. چون به نظرم در حال حاضر هیچ چیز مثل بازاریابی محتوایی نمیتونه مثمر ثمر باشه

در همین حال هم به دنبال ظرف های شکیل و زیبا برای عسل میگردیم. چون ظاهر و بسته بندی محصول خیلی مهم است.

دوستان عزیز، این تاپیک به طور مرتب بروزرسانی میشود. اگر دوستان همفکری یا پیشنهادی دارن خوشحال میشم بشنوم.
    اخبار و قیمت روزانه موبایل https://telegram.me/mobsam

2. کاربران زیر به خاطر این پست از toofan245 تشکر کرده اند :

23 بار تشکر شده در 16 پست
    بنده چندسال پیش مسیری که شما دارید طی میکنید رو طی کردم وخدا رو شکر موفق شدم
    الان هم عسل رو بیشتر میفرستم خارج از کشور
    اما این مزیت رقابتی که نوشتید عسل تغذیه ای اینا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره

1.چون واقعا اگر عسل تغذیه ای نباشه زیر 300-400 تومان اصلا فروشش صرف نداره
    2.تا برای عسلتون سیب سلامت نگرفتید اقدام به فروش نکنید
    3.ازمایش ساکارز و... بیشتر جنبه تبلیغاتی داره شما بیا من عسل فول تغذیه ای رو بهتون میدم بدید ازمایش ساکاروزش زیر 2 درصد هست
    4.نیاز به اینهمه هزینه و طراحی سایت و اینا هم نبود یک پیج اینستاگرام کافی بود
    5.چون ارسال پستی دارید قاعدتا باید از پت استفاده کنید برای ظرف پس خیلی دنبال ظرف هم نگردید

امیدوارم موفق بشید
    ویرایش توسط ak-14 : 2018-08-15 در ساعت 14:29
    امکان ارسال پیام خصوصی نیست

4. کاربران زیر به خاطر این پست از ak-14 تشکر کرده اند :

toofan245 آواتار ها
    365 بار تشکر شده در 130 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ak-14 نمایش پست ها
    بنده چندسال پیش مسیری که شما دارید طی میکنید رو طی کردم وخدا رو شکر موفق شدم
    الان هم عسل رو بیشتر میفرستم خارج از کشور واقعا خوشحالم که در این کار موفق شدید.
    اما این مزیت رقابتی که نوشتید عسل تغذیه ای اینا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تبلیغاتی بودن یک طرف قضیه است. یکی از نکات کسب و کار اینه که باید به محصولت ایمان داشته باشی. وقتی خودت محصولت رو کاملا باور داشته باشی اونوقت فروشش راحت تره و با خیال راحت و بدون دروغ ازش تعریف میکنی

1.چون واقعا اگر عسل تغذیه ای نباشه زیر 300-400 تومان اصلا فروشش صرف نداره عسل واقعا تغذیه ای نیست .ولی فکر کنم قیمت حدود 90 هزار تومان منصفانه باشه
    2.تا برای عسلتون سیب سلامت نگرفتید اقدام به فروش نکنید شرکت ثبت شده و برند رو هم ثبت کردیم. اما هنوز برای سیب سلامت اقدام نکردیم. شرایط گرفتنش چطوریه؟؟
    3.ازمایش ساکارز و... بیشتر جنبه تبلیغاتی داره شما بیا من عسل فول تغذیه ای رو بهتون میدم بدید ازمایش ساکاروزش زیر 2 درصد هست
    4.نیاز به اینهمه هزینه و طراحی سایت و اینا هم نبود یک پیج اینستاگرام کافی بود داشتن سایت، یک کسب و کار آنلاین رو حرفه ای تر نشون میده
    5.چون ارسال پستی دارید قاعدتا باید از پت استفاده کنید برای ظرف پس خیلی دنبال ظرف هم نگردید. همین ظرف های پت هم در اشکال گوناگون وجود داره. میشه از بهترینشون استفاده کرد

امیدوارم موفق بشید
    ممنون از نقطه نظر شما

23 بار تشکر شده در 16 پست
    این برای سیب سلامت.خیلی گرفتنش سخت هست اما ارزش داره.البته میتونید بدید این شرکت های که کارای ثبت رو انجام میدند براتون بگیرند
    http://www.fda.gov.ir/item/1520
    یک سری موارد هم هست باید خودتون توی کار باهاش روبرو بشید
    یک پیشنهاد هم بهتون میکنم واسه من که خیلی جواب داد
    اون اوایل کار برای کسایی که میخواستند کیفیت عسل رو تست کنم 100 گرم عسل رایگان ارسال میکردیم.خیلی بازخورد خوبی گرفتیم

7. کاربران زیر به خاطر این پست از ak-14 تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,341 بار تشکر شده در 741 پست
    سلام
    خیلی عالی هست که نظر خودتان را با بقیه به اشتراک میگذارید.
    گرفتن مشتری برای بار اول سخت هست. شما روی برندینگ کار کنید تا بتوانید برای دفعات بعد مشتری را داشته باشید مثلا روی قوطی عسل حتما نام سایت و برند بیاد

9. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

ایران نشر آواتار ها
    1,014 بار تشکر شده در 531 پست
    هميشه اين موضوع را مد نظر داشته باشيد كه ١٠تا مشتري وفادار بهتر از ٥٠٠ تا مشتري جديد هست

چون اون ١٠ مشتري وفادار ميتونن براتون كار تبليغات-جذب مشتري جدي را انجام بدن

11. کاربر زیر به خاطر این پست از ایران نشر تشکر کرده است :