نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تاثیر مکان دفتر کار در شهرهای ایران چقدر هست؟

6 بار تشکر شده در 4 پست

تاثیر مکان دفتر کار در شهرهای ایران چقدر هست؟

با سلام
    میخواستم بپرسم مکان دفتر در شهرهای ایران تاثیر در فروش و اعتماد کاربرها داره یا خیر؟
    مثلا یکی که دفترش توی اصفهان یا یزد یا مشهد یا شیراز یا ... هست، فروشش با کسی که دفتر و آدرسش در تهران هست داره یا خیر؟
    همینطور شماره تلفن چطور؟ شماره شهرهای دیگه در سایت باشه کاربرها بیشتر اعتماد میکنن یا تهران باشه؟

3 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط karyabi1395 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بپرسم مکان دفتر در شهرهای ایران تاثیر در فروش و اعتماد کاربرها داره یا خیر؟
    مثلا یکی که دفترش توی اصفهان یا یزد یا مشهد یا شیراز یا ... هست، فروشش با کسی که دفتر و آدرسش در تهران هست داره یا خیر؟
    همینطور شماره تلفن چطور؟ شماره شهرهای دیگه در سایت باشه کاربرها بیشتر اعتماد میکنن یا تهران باشه؟
    سلام دوست عزیز
    من به شخصه فکر میکنم که قطعا داشتن دفتر ثابت و شماره تلفن دفتر در اعتماد سازی و ایجاد ذهنیت مثبت برای مخاطبان تاثیر زیادی داره اما زیاد در این زمینه سخت گیری نکنید . منظورم اینه که در ابتدای کارتون طوری نباشه که برید با قرض، وام ، و... دفتر بزنید . نه اشتباهه.
    در مورد قسمت دوم باهاتون موافق نیستم چون خیلی از کسب و کار ها ، مخصوصا کسب و کار های بزرگ وجود دارن که محل دفترشون تهران نیست اما خیلی موفق دارن عمل میکنن . به نظر من ربطی نداره شما باید روی برند سازی کار کنید.
    موفق باشید.

3. کاربران زیر به خاطر این پست از irwebmaster098 تشکر کرده اند :

irandoces آواتار ها
    72 بار تشکر شده در 45 پست
    چند تا از کسب و کارهای موفق رو من میشناسم که در شهرستان و حتی روستا هستند و این به شما بستگی داره که چطور شروع کنید و پشتیبانی چطور باشه

5. کاربران زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده اند :

6 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط irwebmaster098 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من به شخصه فکر میکنم که قطعا داشتن دفتر ثابت و شماره تلفن دفتر در اعتماد سازی و ایجاد ذهنیت مثبت برای مخاطبان تاثیر زیادی داره اما زیاد در این زمینه سخت گیری نکنید . منظورم اینه که در ابتدای کارتون طوری نباشه که برید با قرض، وام ، و... دفتر بزنید . نه اشتباهه.
    در مورد قسمت دوم باهاتون موافق نیستم چون خیلی از کسب و کار ها ، مخصوصا کسب و کار های بزرگ وجود دارن که محل دفترشون تهران نیست اما خیلی موفق دارن عمل میکنن . به نظر من ربطی نداره شما باید روی برند سازی کار کنید.
    موفق باشید.
    سپاس از پاسخ شما
    دفتر و خط تلفن برای کار گرفته شده فقط بحث اینکه میشه یک خط از تهران و همچنین آدرسدفتر فیزیکی یکی از دوستان در تهران رو هم زد ولی آیا این کار تاثیری داره یا خیر؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط irandoces نمایش پست ها
    چند تا از کسب و کارهای موفق رو من میشناسم که در شهرستان و حتی روستا هستند و این به شما بستگی داره که چطور شروع کنید و پشتیبانی چطور باشه
    سپاس از پاسخ شما
    فعالیت کاری در زمینه خدمات مشاوره و صدور بیمه نامه هست. آیا بنظر شما در شهرهایی بغیر از تهران مردم اعتماد میکنن؟ چون فروش بیمه نامه خیلی حساس هست و مردم کمی برای خرید از طریق اینترنت دودل هستن.

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,339 بار تشکر شده در 739 پست
    با سلام
    بستگی به حوزه ای که فعالیت می کنید داره. مثلا طراحی سایت تاثیر داره. ممکنه یک حوزه دیگر تاثیری نداشته باشه.

8. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

6 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    بستگی به حوزه ای که فعالیت می کنید داره. مثلا طراحی سایت تاثیر داره. ممکنه یک حوزه دیگر تاثیری نداشته باشه.
    سپاس از پاسخ شما
    حوزه فعالیت در زمینه مشاوره و صدور آنلاین بیمه هست

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,339 بار تشکر شده در 739 پست
    سپاس از پاسخ شما
    حوزه فعالیت در زمینه مشاوره و صدور آنلاین بیمه هست
    چون این حوزه را شناخت ندارم نمیتونم بگم.
    اگر مراجعه حضوری دارید تاثیر میتونه داشته باشه.
    کلا اکثر مردم فقط به ظاهر توجه میکنند.

11. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

Ali.Fatehi آواتار ها
    743 بار تشکر شده در 430 پست
    مهم پشتیبانی هست که دقیق و درست و به موقع باشه.
    اما متاسفانه بنده با اکثر شرکت هایی که توی شهرستان بودن کار کردم ناموفق بوده.
    اما اکثر شرکت هایی که تهران هستن بدون مشکل بوده

نت افراز اصفهان هست اما اونقدر پشتیبانی و سرویس دهی خوبی داره که نزدیک به 3 ساله باهاشون کار میکنم
    مشکل خاصی نداشتیم و همیشه مشتری مدار بودن و تاجایی که شده کمک کردن.

الان سایتهایی هستن که دفتر ندارن و با یک خط موبایل پشتیبانی میدن و ایمیل و ...
    سعی کنید توی ظاهر سایت اعتمادسازی کنید وگرنه داشتن یک دفتر مجازی یا دروغین با یک آدرس الکی هم میتونه کاری که شما میگی رو انجام بده.

13. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده اند :

6 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    مهم پشتیبانی هست که دقیق و درست و به موقع باشه.
    اما متاسفانه بنده با اکثر شرکت هایی که توی شهرستان بودن کار کردم ناموفق بوده.
    اما اکثر شرکت هایی که تهران هستن بدون مشکل بوده

نت افراز اصفهان هست اما اونقدر پشتیبانی و سرویس دهی خوبی داره که نزدیک به 3 ساله باهاشون کار میکنم
    مشکل خاصی نداشتیم و همیشه مشتری مدار بودن و تاجایی که شده کمک کردن.

الان سایتهایی هستن که دفتر ندارن و با یک خط موبایل پشتیبانی میدن و ایمیل و ...
    سعی کنید توی ظاهر سایت اعتمادسازی کنید وگرنه داشتن یک دفتر مجازی یا دروغین با یک آدرس الکی هم میتونه کاری که شما میگی رو انجام بده.
    سپاسگزارم
    چون برای خرید بیمه در حالت عادی هم مردم خیلی به سختی اعتماد میکنن و اینکه اکثرا دنبال شرکتهای تهرانی میگردن برای همین سوال برام پیش اومد که اگر واقعا اعتماد سازیش برای شهرهای دیگه سخت هست یک خط تهران و یک مکان فیزیکی برای کار تهیه کنم.