صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: کمک فوری !!!! سئوی سایتم نابود شده و ورودیم یک دفعه افت شدید کرده

697 بار تشکر شده در 438 پست

کمک فوری !!!! سئوی سایتم نابود شده و ورودیم یک دفعه افت شدید کرده

سلام دوستان عزیز

عزیزان آشنا به سئو و مسائل مرتبط ورودی های سایت من نابود شد لطفا بررسی کنید چکار میشه انجام داد تا برگرده

www.iran-meshop.net

علت هایی که به ذهنم میرسه و اتفاقاتی که افتاده :

حدود یک ماه و خرده ای پیش یه اروی جاوا تو سایت ایجاد شد که با ری استور بک اپ هم حل نمیشد برنامه نویس علت رو وبلاگ وردپرسی روی سایت تشخیص داد که ویروسی یا قدیمی شده بود و مجبور شدیم کلا حذفش کنیم که باعث به وجود امدن صفحات 404 زیادی شد

علت بعدی که میتونه داشته باشه حملات زیادی بود که به سایت صورت گرفت و سایت رو تحت تاثیر خودش قرار داد

و علت بعدی که به ذهنمون میرسه اینه به خاطر اشتباهی از از ابتدا برنامه نویس CMS سایت انجام داده بود اومدیم در نتایج گوگل جای اسم سایت و عنوان محصول رو که اشتباها اول اسم سایت نمایش داده میشد رو تغییر دادیم و عوض کردیم

بعد این مجموعه اتفاقات از حدود دو سه هفته پیش سئوی سایت من نابود شد و کلماتی که باهاشون صفحه اول بودم دیگه نیستند و ورودی خیلی کم شد و ایندکس ها نابود شد و ورودی سایتم به شدت افت کرده

مشکل بعدی اینه که گوگل سایت رو در بیشتر مواقع به عنوان صفحه اصلی فقط میبینه مثلا یک محصولی که باهاش صفحه اول گوگل بودم الان سرچ می کنم صفحه سوم گوگل هست ولی با آدرس صفحه اصلی سایت یعنی گوگل اصلا نمیتونه لینک اصلی خود محصول رو ببینه که البته این برای همه محصولات اینطور نیست البته

سایت مپ ولی به درستی الان فعال و به گوگل معرفی شده نمیدونم مشکل چیه شایدم دوباره ایندکس ها برگرده در دراز مدت ولی من میخوام اول اینکه مطمئن باشم بر میگرده دوم اینکه هر کاری میشه بکنم که این زمان کوتاه تر بشه

رفقا لطفا بررسی کنید ببینید چکار میشه کرد واقعا نگرانم

www.iran-meshop.net

ممنون

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,425 بار تشکر شده در 792 پست
    سلام
    نظر بنده 404 هاست.

100 بار تشکر شده در 75 پست
    درود
    در مورد بک لینک هاتون هم توضیح بفرمایید که دقیق تر بشه بررسی کرد.

کلا روش لینک سازیتون به چه صورت بوده؟
    بک لینک هم خریدید؟
    اگر خریدید قبلا خریدید یا این اواخر؟

اگر از لحاظ بکلینک ها و پنالتی شدن خیالتون راحت بشه بعد مشکلات سی ام اس را مرور میکنیم

در اکل افت رتبه زیادی داشتید در این چند ماهه آخر به نظر خودتون دلیلش چی بوده؟

بک لینک

نقل قول نوشته اصلی توسط فرانکفورت نمایش پست ها
    درود
    در مورد بک لینک هاتون هم توضیح بفرمایید که دقیق تر بشه بررسی کرد.

کلا روش لینک سازیتون به چه صورت بوده؟
    بک لینک هم خریدید؟
    اگر خریدید قبلا خریدید یا این اواخر؟

اگر از لحاظ بکلینک ها و پنالتی شدن خیالتون راحت بشه بعد مشکلات سی ام اس را مرور میکنیم

در اکل افت رتبه زیادی داشتید در این چند ماهه آخر به نظر خودتون دلیلش چی بوده؟
    دروود

بک لینک خاصی نخریده بودم هیچ وقت شاید چند سال پیش تو چند صد تا وبلاگ ریپورتاژ دادم همین

شرایط رو بررسی کردم مشکوک به پنالتی نیست و الان هم با بعضی کلمات صفحه اول میاد
    افت شدید و یکباره ای که اتفاق افتاد مربوط به دو سه هفته اخیر هست و دلایلی که به ذهنم میرسید رو عنوان کردم توی متن تاپیک

Ali.Fatehi آواتار ها
    821 بار تشکر شده در 486 پست
    یکی تغییر عناوین
    یکی صفحات 404
    و یکی آپدیت الگوریتم گوگل که هر کسی تو سایتش محصولات پزشکی و سلامت هم داشته از این قاعده مستثنا نیست
    اول اینکه شما برای تغییرات باید یک متخصص داشتید که با همه این تغییرات سایت متضرر نشه
    قدیمی بودن ورژن وردپرس برام عجیب بود مگه آپدیت نمیکردید؟ و اینکه حملات روی سایت؟ ارور بک آپ ؟ مدیریت هاست و سرور شما اطلاعی ندادن؟
    سیستم سایت شما که وردپرس نیست.
    و یک مسئله که وقتی وارد مطالب شما میشیم هیچ تغییر url ی در سایت دیده نمیشه و همون که میگین مطالب میان اما لینک صفحه اصلی باید همیشن باشه سایت شما بصورت آجاکس یا ... کار میکنه و محصولاتتون لینکی برای اشتراک نداره. البته تا جایی که بنده متوجه شدم
    و همیشه روی همه سایتها یک روش پاسخگو نیست برای بالا اومدن سایت باید ببینید روی کدام موارد بالا هستین در گوگل و روی همونا کار کنید که به مرور باعث میشه موارد دیگه خود به خود بالا بیاد
    مشکل خیلی از افراد در بک لینک و لینک بیلدینگ همین هست که مواردی که در آنها اصلا رتبه ای ندارند رو کار میکنن و باعث میشه نتیجه مطلوب رو نگیرن و خیلی زود پشیمون و دلسرد میشن
    از سایت شما خوشم اومد طراحی مناسب و خوبی داره و اگر برای محصولاتتون همکاری در فروش هم اعمال کنید فکر کنم بتونید بهتر پیشرفت کنید
    ویرایش توسط Ali.Fatehi : 2018-09-05 در ساعت 12:42

سئوی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    یکی تغییر عناوین
    یکی صفحات 404
    و یکی آپدیت الگوریتم گوگل که هر کسی تو سایتش محصولات پزشکی و سلامت هم داشته از این قاعده مستثنا نیست
    اول اینکه شما برای تغییرات باید یک متخصص داشتید که با همه این تغییرات سایت متضرر نشه
    قدیمی بودن ورژن وردپرس برام عجیب بود مگه آپدیت نمیکردید؟ و اینکه حملات روی سایت؟ ارور بک آپ ؟ مدیریت هاست و سرور شما اطلاعی ندادن؟
    سیستم سایت شما که وردپرس نیست.
    و یک مسئله که وقتی وارد مطالب شما میشیم هیچ تغییر url ی در سایت دیده نمیشه و همون که میگین مطالب میان اما لینک صفحه اصلی باید همیشن باشه سایت شما بصورت آجاکس یا ... کار میکنه و محصولاتتون لینکی برای اشتراک نداره. البته تا جایی که بنده متوجه شدم
    و همیشه روی همه سایتها یک روش پاسخگو نیست برای بالا اومدن سایت باید ببینید روی کدام موارد بالا هستین در گوگل و روی همونا کار کنید که به مرور باعث میشه موارد دیگه خود به خود بالا بیاد
    مشکل خیلی از افراد در بک لینک و لینک بیلدینگ همین هست که مواردی که در آنها اصلا رتبه ای ندارند رو کار میکنن و باعث میشه نتیجه مطلوب رو نگیرن و خیلی زود پشیمون و دلسرد میشن
    از سایت شما خوشم اومد طراحی مناسب و خوبی داره و اگر برای محصولاتتون همکاری در فروش هم اعمال کنید فکر کنم بتونید بهتر پیشرفت کنید

جناب فاتحی سایت من وردپرس نیست اما یه وبلاگ وردپرس براش نصب کرده بودیم شش سال پیش و توش محصولات رو وارد کردیم با توضیحات اختصاصی و من اصلا فراموشش کرده بودم برای همین اصلا به روز رسانی نمی کردمش

بک آپ ارور نمیداد ولی حتی وقتی بک آپ هم بر می گردوندیم اون اروری که مربوط به جاوا بود و روی سایت اعمال شده بود از بین نمی رفت

در مورد تغییر Url هم عرض کنم بله در حالت عادی سایت به صورت آجاکس هست و لینک ها تغییری نمی کنند اما اگه گزینه باز شدن در صفحه جدید رو بزنید می بینید که هر محصول url اختصاصی خودش رو داره که با اون توی گوگل شناخته میشه و ورود به همون صفحه اختصاصی محصول انجام میشه

الان من نمیخوام بالاتر از قبل بیام می خوام مشکل پیش اومده حل بشه و سایت برگرده به همون وضعیت متوسط قبلی

شما برای حل این مشکل راه کار یا تخصصی دارید؟

895 بار تشکر شده در 465 پست
    سلام ...بررسی بکنید ببینید اگر افت شما از اول آگوست شروع شده احتمالا شامل قوانین جدید گوگل در مورد فروشگاه های اینترنتی و سایت های سلامت شدید .

نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    سلام ...بررسی بکنید ببینید اگر افت شما از اول آگوست شروع شده احتمالا شامل قوانین جدید گوگل در مورد فروشگاه های اینترنتی و سایت های سلامت شدید .
    حدودا 2 هفته است دقیقش رو الان پیدا می کنم میگم

پیدا کردم از 15 آگوست اینطوری شد

Ali.Fatehi آواتار ها
    821 بار تشکر شده در 486 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran.meshop نمایش پست ها
    جناب فاتحی سایت من وردپرس نیست اما یه وبلاگ وردپرس براش نصب کرده بودیم شش سال پیش و توش محصولات رو وارد کردیم با توضیحات اختصاصی و من اصلا فراموشش کرده بودم برای همین اصلا به روز رسانی نمی کردمش

بک آپ ارور نمیداد ولی حتی وقتی بک آپ هم بر می گردوندیم اون اروری که مربوط به جاوا بود و روی سایت اعمال شده بود از بین نمی رفت

در مورد تغییر Url هم عرض کنم بله در حالت عادی سایت به صورت آجاکس هست و لینک ها تغییری نمی کنند اما اگه گزینه باز شدن در صفحه جدید رو بزنید می بینید که هر محصول url اختصاصی خودش رو داره که با اون توی گوگل شناخته میشه و ورود به همون صفحه اختصاصی محصول انجام میشه

الان من نمیخوام بالاتر از قبل بیام می خوام مشکل پیش اومده حل بشه و سایت برگرده به همون وضعیت متوسط قبلی

شما برای حل این مشکل راه کار یا تخصصی دارید؟
    باید بروزرسانی وبلاگتونو روی خودکار میذاشتین که نت افراز این کارو خودش انجام میده
    که هر وقت ورژن جدید وردپرس اومد خودش آپدیت کنه که مشکل ساز نشه
    ببینید یکی از مواردی که مشاهده کردم لینک محصولات با ایدی بود که این خیلی وقته مشکل داره
    بهتره url با اسم پست بصورت انگلیسی یا فارسی باشه
    و چون اسکریپت سایتتون اختصاصی هست خیلی نمیشه نظر داد چون باید برنامه نویس خودتون ببینه با یه تغییر چرا باید انقدر سایت بهم بریزه نتایجش
    اما شما اگر بتونید صفحات 404 رو ریدایرکت کنید روی همون محصولات و صفحات قبلیتون که کار سختی هست و باید دستی انجام بشه

یه سوال دیگه توی گوگل وبمستر پیام خاصی براتون نیومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    باید بروزرسانی وبلاگتونو روی خودکار میذاشتین که نت افراز این کارو خودش انجام میده
    که هر وقت ورژن جدید وردپرس اومد خودش آپدیت کنه که مشکل ساز نشه
    ببینید یکی از مواردی که مشاهده کردم لینک محصولات با ایدی بود که این خیلی وقته مشکل داره
    بهتره url با اسم پست بصورت انگلیسی یا فارسی باشه
    و چون اسکریپت سایتتون اختصاصی هست خیلی نمیشه نظر داد چون باید برنامه نویس خودتون ببینه با یه تغییر چرا باید انقدر سایت بهم بریزه نتایجش
    اما شما اگر بتونید صفحات 404 رو ریدایرکت کنید روی همون محصولات و صفحات قبلیتون که کار سختی هست و باید دستی انجام بشه

یه سوال دیگه توی گوگل وبمستر پیام خاصی براتون نیومده؟

توی گوگل وبمستر فقط پیام برای خطای 404 میومد و هیچ ارور و اخطار و چیز دیگه ای در هیچ قسمتی نداره الان

اون مورد اسم محصول با آیدی رو که نمیشه تغییر داد و خب مشکل این نیست چون قبلا هم همینطوری بود و برای خیلی از محصولات مهم صفحه اول بودم

صفحات 404 الان خیلی زیاد شده توی گوگل وبمستر فکر کنم چند هزار باشه که اصلا نمیدونم چطوری شده اینقدر تو وبلاگ شاید 100 تا محصول هم نبود

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین