نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: شرکت های واسط پستی

iranian-shop آواتار ها
    53 بار تشکر شده در 39 پست

شرکت های واسط پستی

سلام دوستان
    از مدیران شرکت های واسط پستی یه سوال داشتم
    آیا واریزی پست برای شما هم نامنظم و کم شده ؟

zamin آواتار ها
    3,362 بار تشکر شده در 1,508 پست
    با کدوم شرکت کار میکنید؟
    --

zozze آواتار ها
    952 بار تشکر شده در 516 پست
    ما با راگا کار میکنیم.
    نه مشخص هست چند بهمون دادن نه مشخص هست چقدر طلب داریم!
    خودشون میگن پیش پرداخت نداریم ولی پیش پرداخت واسه ارسال شده ها دارن!
    ولی الان سفارش 2 ماه پیش توی توزیع شده مونده و مابقیش واریز نشده!
    میگن پیگیری میکنیم ولی خب دریغ از هر گونه پیگیری!
    خیلی خوب بود راگا ولی همینطور که شاپکیپر رو رها کردن راگا هم بنظرم داره رها میشه!

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,952 بار تشکر شده در 810 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    ما با راگا کار میکنیم.
    نه مشخص هست چند بهمون دادن نه مشخص هست چقدر طلب داریم!
    خیلی خوب بود راگا ولی همینطور که شاپکیپر رو رها کردن راگا هم بنظرم داره رها میشه!

سلام خدمت شما

در مورد اینکه فرمودید مشخص نیست چقدر دریافت کردید و چقدر طلب دارید. خارج از حوصله این تاپیک هست ولی به نظر خود ما یکی از شفافترین پنلها رو داریم. در مورد هر بخشی که مشکلی دارید من در خدمتتون هستم و می تونم بهتون توضیح کامل بدم.

در مورد پیش پرداخت در حال حاضر شرکت ما هیچ پیش پرداختی به هیچ فروشنده ای نمیده.

نمیگم این موضوع رو نداریم اما تعدادش برای فروشنده های ما کم هست، حتی بیشتر از 2 ماه هم هست. ما سفارش های زیادی برای سال 96 هنوز داخل گیت وی داریم که هنوز باهامون تسویه نشده و مبلغش هم خیلی زیاد هست اما شرکت با فروشگاه ها تسویه رو از منابع خودش انجام داده.
    معمولا هم سفارشاتی که بیشتر از چند ماه بلاتکلیف می مونه ما خودمون با فروشگاه تسویه می کنیم و بغدا پیگیر وصول شدنش میشیم.
    اگر بارکدی 2 ماه از ارسالش گذشته برای من ارسال کنید تا من خودم شخصا پیگیری کنم. اگر ظرف مدت محدودی تسویه نشد. خودمون سفارش رو با شما تسویه می کنیم.

انشالله که بتونیم حتی از گذشته هم بهتر باشیم.
    پرتال پرسش و پاسخ شاپکیپر
    پاسخ دقیق و صحیح به تمام سوالات شما...
    shopkeeper.ir

5. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

zozze آواتار ها
    952 بار تشکر شده در 516 پست
    اینکه میگم مشخص نیست چقدر دادید که مشخصه، ولی اینکه چقدر طلب ما مونده مشخص نیست.
    شما الان هم فرمودید اصلا بابت ارسال شده ها پیش پرداخت ندارید ولی ما هر روزی که سفارش ارسال میکنیم و وضعیتش به ارسال شده تغییر میکنه پنلمون یه مبلغ مثبت میشه و تسویه میشه باهامون ( توزیع شده ها رو هم چک کردم قبل و بعد از مثبت شدن مبلغ طلب ما هیچ کدوم به تسویه شده تغییر نکردن، یعنی از توزیع شده ها پولی دریافت نکردیم و داریم از ارسال شده ها دریافت میکنیم ) و این باعث شده متوجه نشیم چند درصد رو پیش پرداخت گرفتیم و چند درصد از مبلغی که توی توزیع شده ها نوشته شده رو طلبکار هستیم!

امروز 10 تا از سفارشات توزیع شده به وضعیت تسویه شده دراومد!
    بعد از حدود 10 روز که زنگ زدیم و ...

الان صفحه دوم آخرین مورد از لیست شما که میشه اولین مرسوله توزیع شده که هنوز با ما تسویه نشده به این شکل هست :
    مربوط به تاریخ 22/4/97 هست.

همینطور جمع مبالغی که توزیع شده و تسویه نشده به 835000 رسیده!
    خودتون شرایط فروشگاه دارها رو میدونید، الان تا شما با ما تسویه حساب بکنید ما باید مواد اولیه بعدی رو حداقل با 10% افزایش قیمت بخریم!
    قبلاً اینجوری نبود، لااقل یه تیکت میزدیم یه دلگرمی به ما داده میشد نه اینکه با چند بار تماس بتونیم بهتون دسترسی پیدا کنیم و در نهایت چیزهایی که میدونیم رو بهمون بگید!
    آخرین تیکتی که با 2 بار ارسال پیام هم به جایی نرسید از جواب ندادنش 1.5 ماه میگذره که هفته قبل همکارم با 2 روز پیگیری مداوم و تماس گرفتن موفق شدن بصورت تلفنی دربارش صحبت کنن باهاتون!

تمام حرف من اینه، این راگایی نبود که ما باهاش شروع کردیم و دلم نمیخواد تهش بشه مثل آسمان وب و بقیه شرکت ها...
    ویرایش توسط zozze : 2018-09-11 در ساعت 13:10 دلیل: افزوده شدن عکس تیکت

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,952 بار تشکر شده در 810 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    اینکه میگم مشخص نیست چقدر دادید که مشخصه، ولی اینکه چقدر طلب ما مونده مشخص نیست.
    شما الان هم فرمودید اصلا بابت ارسال شده ها پیش پرداخت ندارید ولی ما هر روزی که سفارش ارسال میکنیم و وضعیتش به ارسال شده تغییر میکنه پنلمون یه مبلغ مثبت میشه و تسویه میشه باهامون ( توزیع شده ها رو هم چک کردم قبل و بعد از مثبت شدن مبلغ طلب ما هیچ کدوم به تسویه شده تغییر نکردن، یعنی از توزیع شده ها پولی دریافت نکردیم و داریم از ارسال شده ها دریافت میکنیم ) و این باعث شده متوجه نشیم چند درصد رو پیش پرداخت گرفتیم و چند درصد از مبلغی که توی توزیع شده ها نوشته شده رو طلبکار هستیم!

امروز 10 تا از سفارشات توزیع شده به وضعیت تسویه شده دراومد!
    بعد از حدود 10 روز که زنگ زدیم و ...

الان صفحه دوم آخرین مورد از لیست شما که میشه اولین مرسوله توزیع شده که هنوز با ما تسویه نشده به این شکل هست :
    مربوط به تاریخ 22/4/97 هست.

همینطور جمع مبالغی که توزیع شده و تسویه نشده به 835000 رسیده!
    خودتون شرایط فروشگاه دارها رو میدونید، الان تا شما با ما تسویه حساب بکنید ما باید مواد اولیه بعدی رو حداقل با 10% افزایش قیمت بخریم!
    قبلاً اینجوری نبود، لااقل یه تیکت میزدیم یه دلگرمی به ما داده میشد نه اینکه با چند بار تماس بتونیم بهتون دسترسی پیدا کنیم و در نهایت چیزهایی که میدونیم رو بهمون بگید!
    آخرین تیکتی که با 2 بار ارسال پیام هم به جایی نرسید از جواب ندادنش 1.5 ماه میگذره که هفته قبل همکارم با 2 روز پیگیری مداوم و تماس گرفتن موفق شدن بصورت تلفنی دربارش صحبت کنن باهاتون!

تمام حرف من اینه، این راگایی نبود که ما باهاش شروع کردیم و دلم نمیخواد تهش بشه مثل آسمان وب و بقیه شرکت ها...

خدمتتون توی پیام خصوصی یه عکس ارسال می کنم. به دلیل اینکه اطلاعات فروشگاه شما و مشتری شما داخل عکس هست، به صورت عمومی منتشر نکردم.
    در مورد تیکت حق با شما هست. باید سریع تر جواب ده که الحمد الله طی هفته گذشته هر تیکتی که داره ارسال میشه کمتر از 8 ساعت پاسخ داده شده.
    دلیل مورد پرداخت هم مشخص هست، همونجوری که شما سفارش ارسال می کنید، یکسری از سفارشات هم از چرخه ارسال به تسویه شده منتقل میشن. ولی اگر شما داخل سیستم نگاه کنید، حتما تعداد سفارشات تسویه شده تغییر پیدا خواهد کرد.

8. کاربر زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده است :

zozze