صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: راه اندازی سرویس پرسش و پاسخ شاپ کیپر

mediumah آواتار ها
    271 بار تشکر شده در 180 پست
    به نظرم در انجمن بخشی فعال شود که سوالات سایت پرسشکده هم نمایش داده شود . به نظرم اینجوری پرسشکده سایت بیشتر فعال میشود

فروش بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل قیمت همکار

ارتباط تلگرام : mediumah

2. کاربران زیر به خاطر این پست از mediumah تشکر کرده اند :

ippanel.net آواتار ها
    37 بار تشکر شده در 25 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط as87 نمایش پست ها
    هدف ازین کار از بین بردن انجمن نبوده بلکه کمک به رشد فرهنگ پرسش و پاسخ و همچنین تسریع و تسهیل در روند پاسخگویی هست
    انجمن یک محیطی هست که تا امروز خوب جواب داده اما به مرور زمان با توجه به نقص امکانات و یا عدم توسعه پذیری رو به قدیمی شدن داره میره
    این پرتال فاز اول از یک تغییر گسترده هست که در نهایت قراره به یک شبکه اجتماعی برای فروشگاه های اینترنتی تبدیل بشه ولی در شروع با فاز سیستم پرسش و پاسخ کار رو استارت زدیم که بتونه با توجه به استفاده ای که کاربران از سیستم فعلی انجمن دارن جای خودش رو به مرور زمان باز بکنه و بیشتر مورد استفاده و توجه قرار بگیره
    هیچ چیزی کنار گذاشته نمیشه ما فقط قصد داریم بستر انتقال تجربه و طرح سوال و اخذ جواب رو به روز کنیم به همراه تعداد زیادی امکانات قابل توسعه و قابل تغییر و کاربردی
    با سلام و عرض ادب
    و با تشکر از اینکه تمامی مواردی که از طرف دوستان ارائه میشه رو مورد بررسی قرار میدید.

بنده هم با نظر اکثر دوستان موافقم که بهتر هست به جای ایجاد یک بخش جدید تمرکزتون رو روی همین انجمن قرار بدید، شما اولین کسی نیستید که انجمن یا فروم مدیریت میکنید ، انجمن هایی هستند که با مدیریت خوب روز به روز دارن پیشرفت میکنند و در این راه هم موفق بودند ، اما روی انجمن خودشون تمرکز کردند ، نه روی یک راه فرعی!

شما تنه درخت رو نمی بینید و میخواید روی یک شاخه از درخت کار کنید و اون شاخه رو تبدیل به درخت کنید ! این اصلا منطقی نیست.

البته اطلاع ندارم منظورتون از امکانات و توسعه چی هست ولی آن چیز که منطقی به نظر میرسه به جای رویا پردازی برای انجمنی که در حال مرگ است ، احیای آن و خلاص کردن آن از دست تفکرات نادرست مدیریت قبلی است.

بنده در تاپیک دیگر هم پیشنهاد دادم ، صفحه اول که الان بخش پرسش و پاسخ شده رو به حالت قبل که تاپیک های جدید و اپدیت شده در ان قابل نمایش بود برگردانید ، این باعث میشه وب مستر ها و دوستانی که خدماتی هم ارائه میدهند در این انجمن فعال تر شوند.
    غیر از این موارد هر راه کاری را در پیش بگیرید در احیای انجمن کمکی نخواهد کرد.

با ارزوی بهترین ها برای انجمن شاپ کیپر

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    نظر بنده هم جشنواره ها خیلی مفید می تونه باشه.
    برای جایزه هم مطمئنا کسب و کار های زیادی هست که تمایل دارند محصول خودشون را به برنده اهدا کنند.
    در صورتی که جشنواره ای بود وبزی هم خوشحال میشه همکاری داشته باشه.
    سلام
    دوست عزیز با جشنواره و کادو و هدیه و... نمیشه کاربری رو مجاب کرد که از یک سیستم استفاده کنه ، شاید برای مدت کوتاهی استفاده کنند اما در دراز مدت پاسخگو نخواهد بود.

مگر چند سال پیش برای انجمن شاپ کیپر که صدها و هزاران بازدید کننده داشت ، جشنواره و کادو و هدیه گذاشته بودند؟ طبیعی است که جواب خیر است.

انجمن اگر پر بازدید باشد ، انجمن اگر شلوغ باشد روز به روز به کاربران اضافه میشود و انجمن بهتر میشود.

راه کاری که شما پیشنهاد میکنید مقطعی است و در طولانی مدت پاسخگو نخواهد بود.

همین الان بخش جدید پرسش و پاسخ را نگاه کنید !
    تعداد کاربر 271
    تعداد سوالات 9
    تعداد بدون پاسخ ها 6
    تعداد حل شده ها 3
    ویرایش توسط ippanel.net : 2018-09-25 در ساعت 00:32

4. کاربران زیر به خاطر این پست از ippanel.net تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,953 بار تشکر شده در 810 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    به نظرم در انجمن بخشی فعال شود که سوالات سایت پرسشکده هم نمایش داده شود . به نظرم اینجوری پرسشکده سایت بیشتر فعال میشود
    ممنون از پیشنهادتون
    موضوع به تیم فنی ارجاع داده شد
    پرتال پرسش و پاسخ شاپکیپر
    پاسخ دقیق و صحیح به تمام سوالات شما...
    shopkeeper.ir

6. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

mediumah آواتار ها
    271 بار تشکر شده در 180 پست
    یه مشکل اینکه من رمز یا نام کاربری را فراموش کردم الان تو درخواست بازیابی رمز نامر کاربری من را برام ارسال نمیکنه . با تغییر رمز هم نتونستم وارد پنل بشم گویا نام کاربری ام را اشتباه وارد می کنم . یادمه شماره همراهم را وارد کردم اما الان قبول نمی کنه

یه مشکل اینکه من رمز یا نام کاربری را فراموش کردم الان تو درخواست بازیابی رمز نامر کاربری من را برام ارسال نمیکنه . با تغییر رمز هم نتونستم وارد پنل بشم گویا نام کاربری ام را اشتباه وارد می کنم . یادمه شماره همراهم را وارد کردم اما الان قبول نمی کنه
    سلام
    موضوع رو به بخش فنی ارجاع دادیم
    به زودی امکان ارسال نام کاربری همراه با ایمیل بازیابی رمز عبور به سیستم اضافه میشه

لطفا مجددا درخواست فراموشی ارسال بفرمایید
    نام کاربری به همراه لینک تغییر رمز برای شما ارسال میشه
    موفق باشید

178 بار تشکر شده در 110 پست
    ساست های غلط
    تصمیم گیری های اشتباه
    یه سایت از عرش به فرش میاره
    زمانی که رضا ادمین بود غر میزدیم که چه وضعیه گفتیم بعدی میاد درست میشه بهتر میشه مدیریت بهتری میکنه کلاً شاپکیپر نابود شد رفت

نقل قول نوشته اصلی توسط behforosh نمایش پست ها
    ساست های غلط
    تصمیم گیری های اشتباه
    یه سایت از عرش به فرش میاره
    زمانی که رضا ادمین بود غر میزدیم که چه وضعیه گفتیم بعدی میاد درست میشه بهتر میشه مدیریت بهتری میکنه کلاً شاپکیپر نابود شد رفت
    هر سیستمی فراز و فرودی داره و هر انسانی ممکنه خطاهایی داشته باشه
    ما هم وقتی سیستم رو تحویل گرفتیم در شرایط ایده آل نبود و داریم تمام تلاشمون رو میکنیم که وضعیت جدید رو بهبود ببخشیم
    برنامه های زیادی برای احیای شاپ کیپر چیده شده که به مرور زمان اجرا و اعلام میشه
    من نسبت به دلسوزی که به انجمن دارید سپاسگزارم و امیدوارم در کنار هم این حالت گذار رو با موفقیت پشت سر بذاریم

12. کاربر زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده است :

149 بار تشکر شده در 75 پست
    سلام. درباره اینکه شاپ کیپر تبدیل به شبکه مجازی فروشگاههای اینترنتی خواهد شد و در این کار موفق خواهد بود، الان نمیشه نظر داد. ولی چیزی که مسلمه برای رسیدن به این هدف الان دارید مسیر اشتباهی رو میرید.الان شما دو تا سیستم مشابه هم دارید. 1-سیستم پرسش و پاسخ 2-انجمن. مگه از انجمن استفاده ای غیر از سیسم و پرسش و پاسخ میشه؟ بعضی انجمن ها هستند که بخش فروشگاه فعال دارند، در بعضی آموزش های مفیدی گذاشته میشه (که قبلا در شاپ کیپر هم توسط کاربرانی میشد که الان دیگه نیستند و یا ترجیح دادن این پست های مفید رو در سایت های خودشون ارسال کنند).پس انجمن شاپ کیپر یک سیستم پرسش و پاسخه که به قول شما ساختارش قدیمی شده. الان وقتی همچنان انجمن فعاله، چرا کاربری که سالهاست عضو انجمنه و به این سیستم عادت کرده باید بره سوالش رو در سیستم پرسش و پاسخ شاپ کیپر بپرسه؟ خوب طبیعیه اینکارو نمیکنه. یکی از مهمترین عوامل شکست موازی کاریه. اگه میخواهید روی سیستم پرسش و پاسخ تمرکز کنید و اون رو به مرور توسعه بدید، بهتره اول یک وبلاگ یا بخشی برای پست های آموزشی درست کنید و پست های آموزشی که قبلا در انجمن ارسال شده رو به اونجا منتقل کنید و بعد انجمن رو حذف کنید و لینکش رو به آدرس اصلی شاپکیپر هدایت کنید. در غیر اینصورت بعد از مدتی باز مجبور میشید یک فکر دیگه برای آدرس اصلی کنید.

14. کاربر زیر به خاطر این پست از shak تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط shak نمایش پست ها
    سلام. درباره اینکه شاپ کیپر تبدیل به شبکه مجازی فروشگاههای اینترنتی خواهد شد و در این کار موفق خواهد بود، الان نمیشه نظر داد. ولی چیزی که مسلمه برای رسیدن به این هدف الان دارید مسیر اشتباهی رو میرید.الان شما دو تا سیستم مشابه هم دارید. 1-سیستم پرسش و پاسخ 2-انجمن. مگه از انجمن استفاده ای غیر از سیسم و پرسش و پاسخ میشه؟ بعضی انجمن ها هستند که بخش فروشگاه فعال دارند، در بعضی آموزش های مفیدی گذاشته میشه (که قبلا در شاپ کیپر هم توسط کاربرانی میشد که الان دیگه نیستند و یا ترجیح دادن این پست های مفید رو در سایت های خودشون ارسال کنند).پس انجمن شاپ کیپر یک سیستم پرسش و پاسخه که به قول شما ساختارش قدیمی شده. الان وقتی همچنان انجمن فعاله، چرا کاربری که سالهاست عضو انجمنه و به این سیستم عادت کرده باید بره سوالش رو در سیستم پرسش و پاسخ شاپ کیپر بپرسه؟ خوب طبیعیه اینکارو نمیکنه. یکی از مهمترین عوامل شکست موازی کاریه. اگه میخواهید روی سیستم پرسش و پاسخ تمرکز کنید و اون رو به مرور توسعه بدید، بهتره اول یک وبلاگ یا بخشی برای پست های آموزشی درست کنید و پست های آموزشی که قبلا در انجمن ارسال شده رو به اونجا منتقل کنید و بعد انجمن رو حذف کنید و لینکش رو به آدرس اصلی شاپکیپر هدایت کنید. در غیر اینصورت بعد از مدتی باز مجبور میشید یک فکر دیگه برای آدرس اصلی کنید.
    سلام
    همونطور که قبلا هم عرض شد قرار نیست چیزی حذف بشه و سیستم پرسش و پاسخی که در حال حاضر مشاهده می کنید قطعه ای از یک پازل چند تکه هست که به در پشت قضیه داره کامل میشه و به مرور زمان در دسترس کاربران قرار میگیره اما چیزی که واضح هست اینه که چیزی قرار نیست حذف بشه و روال کار تقریبا قرار به این شرح باشه :

انجمن تا ابد به حیات خودش ادامه میده و هیچ داده ای ازون حذف نمیشه ولی محدود میشه . طبق برنامه ریزی ها حداکثر تا نیمه اول سال آتی امکان ثبت نام و ارسال تاپیک در انجمن وجود خواهد داشت و بعد ازون صرفا در تاپیک های باز میشه پاسخ ارسال کرد که البته اون هم تا پایان سال 98 محدود میشه و در نهایت داده های انجمن به صورت فقط خواندنی تا ابد در دسترس کاربران قرار میگیره . به مرور زمان که از ابتدای شهریور 97 آغاز شده و تا پایان سال آینده ادامه داره قرار هست امکانات و ویژگی های پورتال پرسش و پاسخ کامل بشه و بتونیم اون رو به عنوان یک جایگزین مناسب و بومی برای انجمن شاپ کیپر معرفی کنیم.. البته این سوال پیش میاد که چرا باید انجمن با این محتوا و قدمت کنار گذاشته بشه و به جاش یک سیستم جدید روی کار بیاد که دلایل منطقی براش وجود داره که البته اینجا و در این پست جای بیانش نیست

بیان این نکته هم خالی از لطف نیست که از پاییز 97 تا اسفند 98 تقریبا برای هر فصل یک سیستم جدید قرار هست به مجموعه خدمات و سرویس های قابل ارائه شاپ کیپر اضافه بشه که به صورت یکپارچه با سیستم جدید مجموعه هماهنگ شده و با یک بار ثبت نام و از طریق یک پنل متحد و یکپارچه و با سیستم مالی یکپارچه و هماهنگ یک کاربر میتونه از تمام امکانات کاربردی و بومی استفاده بکنه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین