نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: برسی pivot و کسب درآمد دلاری آسان با اثبات برداشتی

1 بار تشکر شده در 1 پست

برسی pivot و کسب درآمد دلاری آسان با اثبات برداشتی

دوستان در این پست سایت جدیدی را میخواهیم به شما معرفی کنیم که از پرداخت آن مطمئین شدیم و به حساب ما واریز کرد.در وبلاگ فقط سایتهایی معرفی میشود که دریافتی داشتیم و تمامی سایتها در حال پرداخت میباشد.
    PIVOT یک شبکه اجتماعی مخصوص ارزهای دیجیتال است که شبیه اینستاگرام میباشد. pivot روزانه 4 بیتکوین را در بین کاربران تقسیم میکند و هر کسی تلاش بیشتری کند سهم بیشتری را در آن روز میبرد.کافیست این برنامه را از گوگل پلی دانلود و در گوشی خود نصب و فقط با خواندن پستها پاور بگیرید و همچنین با معرفی به دوستان نیز پاور بسیار زیادی خواهید گرفت و در پایان روز پاورهای شما تبدیل به بیتکوین میشود و به اکانت شما واریز میشود.همچنین میتوانید کسب و کار خود در زمینه ارزهای دیجیتالی خود را به هزاران کاربر در این شبکه به صورت رایگان معرفی کنید. صرافی بزرگ Binance نیز بر روی این اپ سرمایه گذاری کرده.
    مراحل کار
    ---------------------
    1-دانلود و نصب PIVOT
    این اپ برای اندروید و آی او اس موجود است بنابریان فقط با گوشی وارد شوید.برای دانلود ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید و سپس با اکانت جیمیل و یا فیسبوک خود وارد شوید و سپس اپ رو از گوگل پلی دانلود کنید.
    پس از دانلود نرم افزار توسط همان جیمیلی که حساب ایجاد کرده اید در نرم افزار لاگین کنید و با محیط زیر مواجعه میشوید
    2-نحوه کسب درآمد در pivot و راههای جمع آوری پاور
    در این شبکه اجتماعی شما با دیدن و خواندن پست های سایر کاربران، اشتراک پست ها و دعوت دوستان به PIVOT پاور هدیه میگیرید که هر چه میزان پاور شما بیشتر باشد سهم بیشتری از این استخر 4 بیتکوین رایگان نصیب شما میشود. پاداشها نیز هر روز سر ساعت 16.00 (GMT +0) به بیتکوین تبدیل و با پیامی در صفحه اول اپلیکیشن به شما اطلاع داده میشود.
    نکته مهم : دوستان توجه کنید که هر چه پاور جمع کرده باشید مختص همان روز میباشد و بعد از 24 ساعت صفر میشود و کارکرد آن روز 24 ساعت بعد در حساب شما به بیتکوین تبدیل و به حساب شما افزوده میشود.
    برای این کار کافیست پس از ورود به اپلیکیشن بر روی گزینه Daily Tasks For Power کلیک کنید و صفحه زیر باز میشود
    گزینه اول : دعوت دوستان و کسب 10000 پاور از هر زیرمجموعه
    با دعوت از دوستان خود میتوانید 10000 پاور هدیه بگیرید.با کلیک بر روی این گزینه، در پنجره جدید باز شده بر روی INVITE MY FRIENDS کلیک کنید و لینک زیرمجموعه‌گیری خود کپی و برای دیگران بفرستید.
    گزینه دوم: بازدید پست ها و کسب 200 پاور از هر پست
    شما با خواندن پستهای شبکه های اجتماعی 200 پاور میگیرید.که در روز حداکثر 20 پست میتوانید ببینید و 4000 پاور میگیرید.
    با ورود به گزینه دوم میتوانید پستهای دیگران را ببینید که در زیر پست ها یک دکمه نارنجی رنگ READ & SHARE FOR POWER خواهید دید. آن را انتخاب کنید سپس در صفحه جدید پایین پست، گزینه سبز رنگ GET READ POWER را کلیک کنید و 200 پاور پاداش بگیرید
    گزینه سوم: اشتراک گذاری پست و کسب 200 پاور
    گزینه دیگری که SHARE FOR POWER هم برای اشتراک گذاری پست است که اگر کسی هم روی پست به اشتراک گذاشته شما کلیک کند شما 200 پاور پاداش میگیرید.
    گزینه چهارم:کسب 10% درآمد از زیرمجموعه گیرها

پس از این که دوستان خود را دعوت کردید علاوه بر آن 10,000 پاوری که میگیرید سود 10% از پاور آنها را هم میگیرید.برای مثال اگر زیرمجموعه شما از هر پست 200 پاور بدست بیاورد شما 20 پاور خواهید گرفت.و همچنین اگر زیرمجموعه های شما دوستان خود را به این نرم افزار دعوت کنند علاوه بر اینکه زیرمجموعه های شما 10000 پاور میگیرند شما هم 1000 پاور خواهید گرفت.

3-برداشت از PIVOT
    حدنصاب برداشت هم اکنون از 60هزار ساتوشی به 100هزار ساتوشی افزایش پیدا کرده.که بعد از رسیدن به حدنصاب برداشت از بخش صفحه اصلی برنامه گزینه Wallet درخواست برداشت دهید.و در قسمت Withdrawal address آدرس بیتکوین خود را وارد و بر روی دکمه SUBMIT بزنید.که بین 2 تا 3 روز معمولا واریز میکند
    اولین برداشتی ما را مشاهده میکنید که در اولین روز 319000ساتوشی معادل 20 دلار کارکرد من شد و 48 ساعت بعد واریز شد به حساب

دانلود و نصب PIVOT

برداشت 63 دلار در 3 روز که به کیف پول بایننس ما واریز کردند
    [CENTER][B][B]

این اپ برای اندروید و آی او اس موجود است بنابراین فقط با گوشی وارد شوید.برای دانلود ابتدا بر روی لینک یا بنر زیر کلیک کنید و سپس با اکانت جیمیل و یا فیسبوک خود وارد شوید و سپس اپ رو از گوگل پلی دانلود کنید.
    لینک دانلود pivotسوالات و نظرات خود در همین صفحه بیان کنید و پاسخ داده میشودکانال تلگرام اخبار آموزش و معرفی سایتهای معتبر کسب بیتکوین رایگان
    freebtc4u@

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,891 بار تشکر شده در 795 پست
    دوست عزیز سلام
    من نه این سیستم شما رو دیدم نه شما رو می شناسم
    اما ندیه و نشناخته توصیه میکنم وقتتون رو صرف این موارد نکنید تو دره زمونه ای که برادر به برادرش ی هزار تومنی نمیده کی پیدا میشه بیت کوین رایگان بده؟
    این موارد فقط برای فریب مردم جهان سوم طراحی میشه که دوست دارن راحت و بی دردسر و ی شبه پولدار بشن و زحمت رو پیش نیاز موفقیت نمی دونن
    پرتال پرسش و پاسخ شاپکیپر
    پاسخ دقیق و صحیح به تمام سوالات شما...
    shopkeeper.ir

3. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط as87 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من نه این سیستم شما رو دیدم نه شما رو می شناسم
    اما ندیه و نشناخته توصیه میکنم وقتتون رو صرف این موارد نکنید تو دره زمونه ای که برادر به برادرش ی هزار تومنی نمیده کی پیدا میشه بیت کوین رایگان بده؟
    این موارد فقط برای فریب مردم جهان سوم طراحی میشه که دوست دارن راحت و بی دردسر و ی شبه پولدار بشن و زحمت رو پیش نیاز موفقیت نمی دونن
    سلام راهبر عزیز شما که راهبری قبلش یک برسی کن چیزی که معرفی کردم
    من در زمینه ارزهای دیجیتال فعالم والبته تبلیغ چنین سایتی اینجا فکر کنم جاش نبود چون در این زمینه کسی گویا فعال نیست و اطلاعاتشون کمه
    این سایتی که معرفی کردم یک اپلیکیشنه شبکه اجتماعیه مخصوص ارزهای دیجیتال که میلیونها کاربر داره و پشتوانه مالی بسیار قوی که صرافی بایننس هم ازش حمایت میکنه
    و خودم فکر نمیکردم چنین بازدهی داشته باشه ولی پول مفت هم نمیدن
    من الان بیش از 500 فالور دارم داخل شبکش و یه خوبی هم داره هر سایتی رو میتونیم تو پستها درج کنیم و هزاران کاربر میبینند اونهم کاربران خارجی و با مشاهده و خوندن پستها پاور میده و هر چی پاور بیشتر باشه اخر شب صفر و روز بعد تبدیل به بیتکوین میشه
    در روز هم 4 بیتکوین بین کاربرانش پخش میکنه و هر کسی پاورهاش بیشتر باشه سهم بیشتری میگیره
    حتی یک صفحه ایجاد کردند که کاربران دریافتیشونو اونجا منظم درج میکنند.
    تصویر دریافتیمو بالا گذاشتم
    که در 3 روز 63 دلار درمدم بوده و به کیف پولم در صرافی بایننس واریز شده حدود 0.01 بیت سهم فقط در 3 روز
    اگر دریافتی نداشتم لزومی نداشت معرفی کنم
    اینم کانال تلگرامم که بیش از 2400 عضو فعال دارم و در زمینه معرفی سایت حساسم و تو این یکساله هیچ کدم از سایتهای معرفی شده اسکم نشده
    FreeBTC4U@

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

حتما کانال آپارات ما رو ببینید و ویدئوهای اثبات برداشتی از سایتها
    https://aparat.com/freebitcoin4u
    من 10 سال وبمستری کردم سایت رنک زیر 500 هم داشتم
    ولی جابه جا بشید این تجارت نوپاست و هر چی دیر شروع کنید از قافله عقب موندید
    به صورت کلی حرف میزنم
    هر کسب و کاری میزنید سعی کنید یه سمتش ارزهای دیجیتال باشه چون به سرعت در حال گسترشه
    کسب درآمدتون رو دلاری کنید

5. کاربر زیر به خاطر این پست از soniyal تشکر کرده است :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    آموزشهای تکمیل در وبلاگ قرار گرفته
    این برنامه تا کنون بیش از 3 میلیون کاربر گرفته در کمتر از یک ماه
    و بیش از 150 دلار نیز درآمدم بوده کمتر از 2 هفته
    http://2bitcoin.blog.ir/post/pivot

0 بار تشکر شده در 0 پست
    روی لپتاپ یا کامپیوتر هم میشه مرورگر cryptobrowser را نصب کرد و بیت کوین استخراج کرد
    لینک دانلودش اینه: https://get.cryptobrowser.site/4012052
    آموزش ویدیویی هم اینه: https://tamasha.com/v/kgmeM

ahijoon آواتار ها
    1,870 بار تشکر شده در 901 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط soniyal نمایش پست ها
    سلام راهبر عزیز شما که راهبری قبلش یک برسی کن چیزی که معرفی کردم
    من در زمینه ارزهای دیجیتال فعالم والبته تبلیغ چنین سایتی اینجا فکر کنم جاش نبود چون در این زمینه کسی گویا فعال نیست و اطلاعاتشون کمه
    این سایتی که معرفی کردم یک اپلیکیشنه شبکه اجتماعیه مخصوص ارزهای دیجیتال که میلیونها کاربر داره و پشتوانه مالی بسیار قوی که صرافی بایننس هم ازش حمایت میکنه
    و خودم فکر نمیکردم چنین بازدهی داشته باشه ولی پول مفت هم نمیدن
    من الان بیش از 500 فالور دارم داخل شبکش و یه خوبی هم داره هر سایتی رو میتونیم تو پستها درج کنیم و هزاران کاربر میبینند اونهم کاربران خارجی و با مشاهده و خوندن پستها پاور میده و هر چی پاور بیشتر باشه اخر شب صفر و روز بعد تبدیل به بیتکوین میشه
    در روز هم 4 بیتکوین بین کاربرانش پخش میکنه و هر کسی پاورهاش بیشتر باشه سهم بیشتری میگیره
    حتی یک صفحه ایجاد کردند که کاربران دریافتیشونو اونجا منظم درج میکنند.
    تصویر دریافتیمو بالا گذاشتم
    که در 3 روز 63 دلار درمدم بوده و به کیف پولم در صرافی بایننس واریز شده حدود 0.01 بیت سهم فقط در 3 روز
    اگر دریافتی نداشتم لزومی نداشت معرفی کنم
    اینم کانال تلگرامم که بیش از 2400 عضو فعال دارم و در زمینه معرفی سایت حساسم و تو این یکساله هیچ کدم از سایتهای معرفی شده اسکم نشده
    FreeBTC4U@

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

حتما کانال آپارات ما رو ببینید و ویدئوهای اثبات برداشتی از سایتها
    https://aparat.com/freebitcoin4u
    من 10 سال وبمستری کردم سایت رنک زیر 500 هم داشتم
    ولی جابه جا بشید این تجارت نوپاست و هر چی دیر شروع کنید از قافله عقب موندید
    به صورت کلی حرف میزنم
    هر کسب و کاری میزنید سعی کنید یه سمتش ارزهای دیجیتال باشه چون به سرعت در حال گسترشه
    کسب درآمدتون رو دلاری کنید
    درود

اینکه نوشتید تو سه روز 63 دلار ازش دراوردید حرف درستی نمیتونه باشه . شما هرچی فعالیت کنید روزانه نهایت 4-5 هزار پاور میده{حتی عضوم میاوری زیاد توی pvt گرفتن تاثیر نمیده} و بعد 24 ساعت این پاورها تبدیل به pvt میشن . وقتی pvt ها به 1000 امتیاز رسید تازه میتونی تبدیل به بیت کوین کنی که یک هزارمه بیت کوین یعنی 6.5 دلار میشود .

من الان 10 روزه توش فعالیت دارم تازه 500pvt دارم توش . هزار هم نشده بزنم تبدیل شه ببینم واقعا میشه چیزی ازش گرفت یا نه !!!

در اینصورت حرف شما میتونه درست باشه که خیلی زیرمجموعه گرفته باشی و فعال باشن !!! که اونم باز باید بررسی بشه .
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

zozze آواتار ها
    859 بار تشکر شده در 480 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahijoon نمایش پست ها
    درود

اینکه نوشتید تو سه روز 63 دلار ازش دراوردید حرف درستی نمیتونه باشه . شما هرچی فعالیت کنید روزانه نهایت 4-5 هزار پاور میده{حتی عضوم میاوری زیاد توی pvt گرفتن تاثیر نمیده} و بعد 24 ساعت این پاورها تبدیل به pvt میشن . وقتی pvt ها به 1000 امتیاز رسید تازه میتونی تبدیل به بیت کوین کنی که یک هزارمه بیت کوین یعنی 6.5 دلار میشود .

من الان 10 روزه توش فعالیت دارم تازه 500pvt دارم توش . هزار هم نشده بزنم تبدیل شه ببینم واقعا میشه چیزی ازش گرفت یا نه !!!

در اینصورت حرف شما میتونه درست باشه که خیلی زیرمجموعه گرفته باشی و فعال باشن !!! که اونم باز باید بررسی بشه .
    درود
    دوست عزیز شما تازه عضو شدین، برنامه تا یک ماه قبل خودش مستقیم پاوری که بدست میاوردین رو تبدیل به بیت کوین میکرد و میریخت توی ولتتون که به محض رسیدن به 0.001 بیت میتونستین درخواست برداشت بدین.
    تقریباً اون طرحش یک ماه فعال بود و هر کس توی اون مدت سایت/وبلاگ/کانال بزرگی داشت و تونست جذب مخاطب زیادی بکنه برد کرد و واقعاً بیت کوین برداشت کرد!
    خود من هم با معرفی دوستان و نزدیکان خودم تقریبا 40 نفر عضو کردم که 10 دلار شد.
    تصویر اثبات برداشتی و بقیه روش هایی که میتونید درآمد داشته باشید هم توی کانالم هست میتونید عضو شید و استفاده کنید :
    https://t.me/cryptocurency_earning

ضمناً تا فراموش نکردم، نرم افزار واضح نوشته که PVT یه ارز داخل نرم افزار غیر قابل برداشت هست. ( مثلا برای خرید اشتراک ویژه نرم افزار از این پول در آینده استفاده میشه )
    و چیزی که امکان تبدیل به بیت کوین داره PTVT هست. که هر 10 میلیون واحدش یه بیت کوین میشه.

10. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

ahijoon آواتار ها
    1,870 بار تشکر شده در 901 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز شما تازه عضو شدین، برنامه تا یک ماه قبل خودش مستقیم پاوری که بدست میاوردین رو تبدیل به بیت کوین میکرد و میریخت توی ولتتون که به محض رسیدن به 0.001 بیت میتونستین درخواست برداشت بدین.
    تقریباً اون طرحش یک ماه فعال بود و هر کس توی اون مدت سایت/وبلاگ/کانال بزرگی داشت و تونست جذب مخاطب زیادی بکنه برد کرد و واقعاً بیت کوین برداشت کرد!
    خود من هم با معرفی دوستان و نزدیکان خودم تقریبا 40 نفر عضو کردم که 10 دلار شد.
    تصویر اثبات برداشتی و بقیه روش هایی که میتونید درآمد داشته باشید هم توی کانالم هست میتونید عضو شید و استفاده کنید :
    https://t.me/cryptocurency_earning

ضمناً تا فراموش نکردم، نرم افزار واضح نوشته که PVT یه ارز داخل نرم افزار غیر قابل برداشت هست. ( مثلا برای خرید اشتراک ویژه نرم افزار از این پول در آینده استفاده میشه )
    و چیزی که امکان تبدیل به بیت کوین داره PTVT هست. که هر 10 میلیون واحدش یه بیت کوین میشه.
    درسته . با فضا غریبه نیستم متوجهم ، اما در 3 روز 66 دلار نتونستم هضم کنم که زیر متنم نوشتم در صورتی ممکنه که خیلی عضو داشته باشه ... که اونم میفرمایید تا یکماه قبل چنین بوده ! و الانی که من 10روزه توشم چیز شگرفی ندیدم منتظرم امتیازم 1000 شود و تست کنم نتیجه رو اینجا خواهم گذاشت .
    اما در خصوص اپ باید بگم نرم افزار خوبو راحتی هست اگر بشود ازش بیتکوین گرفت ارزش فعالیت دارد .

zozze آواتار ها
    859 بار تشکر شده در 480 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahijoon نمایش پست ها
    درسته . با فضا غریبه نیستم متوجهم ، اما در 3 روز 66 دلار نتونستم هضم کنم که زیر متنم نوشتم در صورتی ممکنه که خیلی عضو داشته باشه ... که اونم میفرمایید تا یکماه قبل چنین بوده ! و الانی که من 10روزه توشم چیز شگرفی ندیدم منتظرم امتیازم 1000 شود و تست کنم نتیجه رو اینجا خواهم گذاشت .
    اما در خصوص اپ باید بگم نرم افزار خوبو راحتی هست اگر بشود ازش بیتکوین گرفت ارزش فعالیت دارد .
    وقتی کانال مثلا 20 یا 200 هزار نفری داشته باشین این رو بدین بهش و روزانه یهو 200 نفر عضو بشن به اون درآمد میرسیدید.
    چون ملاکش این بود اگر همه توی روز 1000 پاور داشتن و شما 1100 پاور داشتین به شما 1 درصد بیشتر از بقیه بیت کوین میداد.
    یه جور ضریب افزایشیش بالا هست که اگر کسی میتونست امتیاز زیادی توی یک روز جذب بکنه قطعاً به این درصد ها هم میرسید.
    من به شخصه حالا ندیدم این مقدار رو ولی توی 1 هفته 150 دلار رو دیدم.
    دوست داشتین توی کانالم باشید روش های تست شده خودم رو قرار میدم.
    موفق باشید.

13. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

rasoul60 آواتار ها
    339 بار تشکر شده در 143 پست
    من خودم 3ساله بیت کویین جمع میکنم و میفروشم بدک نیست این pivot هم عضوم و دارم فعالیت میکنم
    کلا اینجور روشهای کسب درآمدی با روحیه برخی ها سازگار نیست....
    ولی خب پول دیجیتالی بیت کویین و ارزهای دیگر در حال فراگیر شدنه
    هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست
    آموزش کسب درآمد-موبایل مارکتینگ