صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: جذب website به بکوریتی ( کسب درآمد )

moj1rayaname آواتار ها
    3,202 بار تشکر شده در 1,318 پست

جذب website به بکوریتی ( کسب درآمد )

سلام و درود

تبلیغات بکوریتی اخیرا بالا رفته

به طور مثال :

5 کمپ گوگل ادورز همزمان ( تبلیغات گوگلی )
    تبلیغات بنری که مهمترینشان در shopkeeper و forum.persiantools.com
    بازاریابی توسط اعضای بکوریتی ( بکوریتی در حال حاضر حدود 2200 عضو وبمستر دارد )
    و روشهای بازاریابی محتوایی و نگهداری مشتری های سابق به دلیل رضایت از خرید بالا در بین خریداران

جهت عضویت در سیستم بکوریتی و ثبت وب سایت کافی هست مراحل زیر را طی کنید .
    ---:: قدم اول = عضویت در عرض 10ثانیه
    ---:: قدم دوم = ثبت وب سایت

2 بنر در هدر انجمن https://forum.persiantools.com/
    به همراه 1 تاپیک مهم در انجمن
    ویرایش توسط moj1rayaname : 3 هفته پیش در ساعت 17:26
    >> 1 >> کسب درآمد از سایت+وبلاگ ( حتی بدون بازدید ) : http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=110180
    >> 2 >> خرید بک لینک به روش بکوریتی

86 بار تشکر شده در 59 پست
    سلام ، چند پیشنهاد خدمتتون داشتم امیدوارم براتون کاربردی باشه

1- وقتی مثلا" وب سایتی ثبت میشه و ازش 4 تا بک لینک به صورت سه ماهه خریداری میکنن ، روال فعلی به این صورت هست که پس از پایان سه ماه برای مدیر سایت واریز میشه ، بهتر هست این مورد رو جوری تنظیم بکنید مثلا" هزینه بک لینک ماهانه 50 تومن بوده و سه ماهه شده 150 تومن ، حالا آخر هر ماه سیستم 50 تومن ماهانه رو به مبلغ قابل برداشت اضافه بکنه و یک سقف واریزی مثلا" 30 تومن قرار بدید تا هر کسی خواست با توجه به سقف واریزیش هر ماه انجام بشه ( که با توجه به شرایط اقتصادی فعلی این مورد خیلی کاربرد داره )

2- در مورد کارمزد 25 درصدی که سیستم از وجه بک لینک کم میکنه یک موردی وجود داره ، بهتر هست این مورد به اینصورت اصلاح بشه برای هر سایت با توجه به تعداد بک لینکی که خریداری میشه یک درصدی به عنوان کارمزد کم بشه و درصد کارمزد ها متفاوت بشه

مثلا" سایتی که ماهانه 1 بک لینکش فروش میره کارمزد 10 درصد باشه و سایتی که 6 تا بک لینک فروش داشته 20 درصد و به همین روال تقسیم بشه خیلی بهتره

3-این مورد در خصوص میزان فروش ماهانه برای هر سایت هست ( که خودم هم شخصا" شاکی بودم ازش چون انتظار فروش خیلی بیشتری داشتم ) این مورد برای مدیر سایت اهمیت بیشتری داره ، یک سایت معمولی انتظار حداقل 2 فروش ماهانه رو داره ( یک سایت با شرایط خوب و نرمال)

4- در مورد سایت ها یا وبلاگ هایی که ثبت میشند نظارت و سخت گیری بیشتری در مورد کیفیت / ظاهر و محتوای اونا داشته باشید ، من سایت یا وبلاگ هایی توی بخش خرید دیدم که اصلا" مناسب نبود ( بیشتر به وبلاگ اسپمر شبیه بود ) ، شما با 100 تا سایت با کیفیت کار بکنید خیلی بهتر از این هست 10 هزار تا سایت و وبلاگ توی سایتتون ثبت شده باشن

5- پیشنهاد میکنم ظاهر سایت خود بکوریتی رو یک تغیرات خیلی اساسی بدید ( مشتری سر بزنه فکر میکنم بخاطر ظاهر سایت فرار بکنه ) منظورم البته صفحه اصلی هست ( پنل منظورم نیست )

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz007 نمایش پست ها
    سلام ، چند پیشنهاد خدمتتون داشتم امیدوارم براتون کاربردی باشه

1- وقتی مثلا" وب سایتی ثبت میشه و ازش 4 تا بک لینک به صورت سه ماهه خریداری میکنن ، روال فعلی به این صورت هست که پس از پایان سه ماه برای مدیر سایت واریز میشه ، بهتر هست این مورد رو جوری تنظیم بکنید مثلا" هزینه بک لینک ماهانه 50 تومن بوده و سه ماهه شده 150 تومن ، حالا آخر هر ماه سیستم 50 تومن ماهانه رو به مبلغ قابل برداشت اضافه بکنه و یک سقف واریزی مثلا" 30 تومن قرار بدید تا هر کسی خواست با توجه به سقف واریزیش هر ماه انجام بشه ( که با توجه به شرایط اقتصادی فعلی این مورد خیلی کاربرد داره )

2- در مورد کارمزد 25 درصدی که سیستم از وجه بک لینک کم میکنه یک موردی وجود داره ، بهتر هست این مورد به اینصورت اصلاح بشه برای هر سایت با توجه به تعداد بک لینکی که خریداری میشه یک درصدی به عنوان کارمزد کم بشه و درصد کارمزد ها متفاوت بشه

مثلا" سایتی که ماهانه 1 بک لینکش فروش میره کارمزد 10 درصد باشه و سایتی که 6 تا بک لینک فروش داشته 20 درصد و به همین روال تقسیم بشه خیلی بهتره

3-این مورد در خصوص میزان فروش ماهانه برای هر سایت هست ( که خودم هم شخصا" شاکی بودم ازش چون انتظار فروش خیلی بیشتری داشتم ) این مورد برای مدیر سایت اهمیت بیشتری داره ، یک سایت معمولی انتظار حداقل 2 فروش ماهانه رو داره ( یک سایت با شرایط خوب و نرمال)

4- در مورد سایت ها یا وبلاگ هایی که ثبت میشند نظارت و سخت گیری بیشتری در مورد کیفیت / ظاهر و محتوای اونا داشته باشید ، من سایت یا وبلاگ هایی توی بخش خرید دیدم که اصلا" مناسب نبود ( بیشتر به وبلاگ اسپمر شبیه بود ) ، شما با 100 تا سایت با کیفیت کار بکنید خیلی بهتر از این هست 10 هزار تا سایت و وبلاگ توی سایتتون ثبت شده باشن

5- پیشنهاد میکنم ظاهر سایت خود بکوریتی رو یک تغیرات خیلی اساسی بدید ( مشتری سر بزنه فکر میکنم بخاطر ظاهر سایت فرار بکنه ) منظورم البته صفحه اصلی هست ( پنل منظورم نیست )
    سلام و وقت بخیر

خیلی خیلی ممنون از پیشنهاداتون
    بله مواردی که فرمودید برای ورژن بعد اکثرا کارشده و می شود
    الان ورژن4 داره تکمیل میشه (طرحش ) و یک تحولی در تغییرات هست
    حتما از نظرات ارزشمند شما هم استفاده میکنم و ورژن5 سایت هم خواهد بود و با فیدبک ورژن4 برای نسخه ی پیشرفته تر کارهای بنیادی می شود
    الان با توجه به بازخوردی که از ورژن سوم سایت گرفته شده ایده ها و امکاناتی اضافه می شود
    قالب هم حتما / قالب فعلی بیشتر روی سرعت لود و سادگی کار شده که ورژن4 احتمال زیاد از قالب جذاب برای پنل وایندکس استفاده بشود

بازهم از نظراتتون ممنونم

حمید. آواتار ها
    483 بار تشکر شده در 268 پست
    سلام خیلی خوبه که واقعا با جدیت دارید کار رو دنبال می کنید بنر رو تو انجمن همسایه هم دیدم و حتما موفق میشید.
    اما به نظرم باید موردی که دوستمون به آن اشاره کردن یعنی مورد چهارمی را خیلی خیلی اهمیت بدید و مانند شرکت ها و سایت هایی کار کنید که خودشون سایت ها رو انتخاب میکنن یعنی از قبل با مالک سایت تماس گرفته و هزینه ایی را به توافق میرسونن اینطور موفق تر خواهید بود.

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید. نمایش پست ها
    سلام خیلی خوبه که واقعا با جدیت دارید کار رو دنبال می کنید بنر رو تو انجمن همسایه هم دیدم و حتما موفق میشید.
    اما به نظرم باید موردی که دوستمون به آن اشاره کردن یعنی مورد چهارمی را خیلی خیلی اهمیت بدید و مانند شرکت ها و سایت هایی کار کنید که خودشون سایت ها رو انتخاب میکنن یعنی از قبل با مالک سایت تماس گرفته و هزینه ایی را به توافق میرسونن اینطور موفق تر خواهید بود.
    سلام
    ممنون از شما

بله برای مورد چهارم ، کاری میکنم که هرکسی بتواند سایتش را عضو کند ، در مقابل سیستم تفکیک میکند و خریدار می تواند براحتی با 1 کلیک یا 2 کلیک ساده دست روی گزینه های مورد نظرش بزارد

البته الان مثلا کسی که قصد دارد از سایتهایی با اتوریتی بالا خرید کند ، با 1 کلیک می تواند لیست 450تایی را سورت کند ، یا بر اساس موضوع ، و در ورژن جدید بر اساس یک امتیازی میشود که به گزینه 4 که فرمودید کمک اساسی می کند

ممنون از توجه شما ♥

djsiamak آواتار ها
    878 بار تشکر شده در 544 پست
    با سلام
    به نظرم اگر در قسمت فروش ، قیمت فروش هم درج بشه بهتره!
    چون مثلا منی که قیمت ها رو تغییر دادم، نمیدونم کدوم بکلینک رو به چه قیمتی فروختم!

abolfazell آواتار ها
    407 بار تشکر شده در 230 پست
    سلام
    امکان فروش رپورتاژ و بک لینک در سایت های فیلتر شده ولی اتوریتی دار هست؟
    قیمت برای این سایت با اتوریتی +30 چقدر میشه؟

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط djsiamak نمایش پست ها
    با سلام
    به نظرم اگر در قسمت فروش ، قیمت فروش هم درج بشه بهتره!
    چون مثلا منی که قیمت ها رو تغییر دادم، نمیدونم کدوم بکلینک رو به چه قیمتی فروختم!
    سلام وقت بخیر

ممنون از شما ، برای ورژن جدید یادداشت کردم ، البته این تعرفه ها ثبت شده و فقط ستون تعرفه فعال میشود و کل فروش شما از ابتدای عضویت ظاهر خواهد شد ( دیتا هست )

خوشحال میشم پیشنهادات بیشتری بدهید

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazell نمایش پست ها
    سلام
    امکان فروش رپورتاژ و بک لینک در سایت های فیلتر شده ولی اتوریتی دار هست؟
    قیمت برای این سایت با اتوریتی +30 چقدر میشه؟
    سلام

تبلیغ سایت فیلتر مقدور نیست / اما فکر میکنم قانونی در این مورد نباشه و با سایت فیلتر می تونید کسب درامد کنید

اتوریتی و رنک ملاک قیمت نیست و محتوا و بازدید گوگل بیشتر ملاکه - ادرس از طریق خصوصی بدید عرض کنم

moj1rayaname آواتار ها
    به 3500 عدد بک لینک نزدیک میشیم ( بدون در نظر گرفتن تمدید ها)
    و همچنین در یک قدمیه 1000 رپورتاژ آگهی هستیم
    بیش از 70% سفارشات در 6ماه دوم فعالیت بکوریتی ثبت شده

بکوریتی 1ساله شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین