صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: خرید انجمن شاپکیپر

140 بار تشکر شده در 71 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستانی که مشارکت کردند

حرف دوستمون درسته و قیمت گذاری دو جهت داره. یکی قیمتی که به طور عمومی برای سایت براورد میشه که معمولا بر اساس میزان درآمد ماهانه، الکسا، تعداد اعضا و مواردی از این دست هست. به نظرتون بر اساس همین معیارها، شاپکیپر چقدر میتونه قیمت داشته باشه.
    جنبه دیگه ماجرا هم برای شخص خریدار هست. ممکنه خریدار پتانسیلی در سایت ببینه که بتونه ازش 100 برابر درآمد کسب کنه و البته ممکنه حتی نصف درآمد فعلی رو هم نتونه کسب کنه. پس در واقع این بخش قطعی نیست و روی قیمت گذاری نمیتونه تاثیری داشته باشه.

موفق باشید
    سلام. اگر خریدار پتانسیلی در سایت ببینه، فقط خود خریدار میتونه بگه چه قیمتی برای خرید شاپ کیپر منطقیه. اما جدا از رنک گوگل و درآمد سایت و ...،شاید یک روش برای بررسی ارزش یک سایت این باشه: اگر یک سایت جدید طراحی کنیم و دو نفر رو استخدام کنیم و ماهیانه به هر کدوم 3 میلیون تومان پول بدیم که برای این سایت جدید تولید محتوا کنند، بعد از چند ماه این سایت جدید میتونه به موقعیت الان شاپکیپر برسه؟ من فکر کنم در طول یکسال این ممکن نباشه. در طول یکسال نزدیک 70 میلیون تومان حقوق این دو نفره، به علاوه ی هزینه های دیگه ای که داره همون حدود 70 تا 100تومانی که bestirani گفتند این سایت جدید در طول یکسال هزینه داره، و همچنان من فکر میکنم پتانسیل شاپ کیپر رو در این زمینه نخواهد داشت.پس به نظر من برای یک تیم کاربلد و پی گیر که پلن و نقشه راه مشخص دارند، خرید شاپ کیپر با قیمت 100 میلیون تومان منطقی و سودمنده.

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,780 بار تشکر شده در 924 پست
    دوستان عزیز
    توجه کنید
    کمتر از 10 میلیارد ریال نمی فروشم

mosisms آواتار ها
    860 بار تشکر شده در 448 پست
    سلام
    مگه چیزی از شاپکیپر مونده برای فروش ؟
    واقعا من که معتاد شاپکیپر بودم الان ماهی یبار هم سر نمیزنم ....
    اگه شاپکیپر برگرده به روزایی که تاپیک میزدی جواب میگرفتی ...
    همش تبلیغات نبود و همش علمی بود...
    بهروز مهندس زاده و آقای معظمی و سایر دوستان ( اسم این دو عزیز رو بردم چون خیلی چیزا ازشون یادگرفتم ، البته از خیلیای دیگه هم خیلی یاد گرفتم ولی این دو عزیز تو ذهنم هستن الان) زیر تاپیک بحث و دعوای علمی و آموزشی راه مینداختن و ما کلی چیز یاد میگرفتیم ...

شاپکیپر تو اون روز ها عالی بود ...
    میلیارد ها میلیارد میرزید ...
    راستی اینم بگم نقش این دو سه تا عزیز که گفتم به نظر من به مراتب تو اون زمان از مدیر سابق شاپکیپر تو موفقیت شاپکیپر بیشتر بود
    و شاپکیپر از وقتی رو به افول رفت که این عزیزان رفتن ...

هر چند امثال من زیادن که دوستای خوبی تو این انجمن پیدا کردن ولی خب جای فعال های قدیم که الان نیستن شدید خالی هستش
    کاش رئیس جدید ...
    فکری برداره برای این موضوعات وگرنه اسکریپت پرسش و پاسخ پیاده کردن فکر نمیکنم رشدی ایجاد کنه ...
    و چه بسا الکی هم هست ...
    وگرنه ....
    فروم چه تفاوت هایی داره با پرسش و پاسخ ؟
    بنظر منکه فروم بخاطر خیلی از ویژگی هاش بخصوص مرتب بودنش به مراتب از پرسش و پاسخ بهتر هم هست...
    زندگی کوزه آبی خنک و رنگین است/آب این کوزه گهی تلخ و گهی شور و گهی شیرین است/زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است/تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است

Alda آواتار ها
    263 بار تشکر شده در 177 پست
    راستی اسپم اسکور شاپکیپر جدیدا به 5 رسیده !!!!

خوشا قدیما

1 بار تشکر شده در 1 پست
    به نظر عمر مفید این انجمن تموم شده , با توجه به اینکه هیچ حرکت رو به جلویی هم نداره بعید هست ارزش مادی زیادی داشته باشه
    البته چیز عجیبی هم نیست و با توجه به تغییرات سریع پیرامون اگر با این تغییرات همراه نشی طبیعتا حذف میشی ...

Free4All آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 39 پست
    جدا از مبحث قیمت فکر کنم فرد نمیتونه کاری کنه . اگر قرار بر پیشرفت و خروج از رکود فعلی باشه باید یه تیم زیر نطر یه مدیر انجمن رو اداره کنه و به روزای اوج برگردونه

مهدی 108 آواتار ها
    389 بار تشکر شده در 202 پست
    سلام

کاری به قیمت ندارم ولی این انجمن پتانسیل بالایی داره و شاید به قول معروف مثله اسب زین کرده باشه منتهی با این تفاوت که اسبش دیگه توان حرکت نداره

اسب : مردمی که رغبتشون نسبت به انجمن ها کم شده و بیشتر در تلگرام و اینستاگرام میچرخن

بازم با اینحال پیشنهادم به هر دو طرف خریدار و فروشنده اینه که اگر توان و یا زمان اداره نیست ، انجمن رو به حال خودش رها نکنن

tashilweb آواتار ها
    66 بار تشکر شده در 43 پست
    سلام
    ویبولیتین دیگه انجمن ساز خوبی نیست اگر کسی خرید باید یا اسکریپت قویتر نصب کنه یا انجمن ساز اختصاصی بنویسیه . ضمنا تا زمانی که قوانین ، رویه ، فعالیت و .... تغییر پیدا نکنه رفته رفته اینجا افت میکنه

مثلا یه ایراد انجمن های ایرانی اینه که وقتی یک تاپیک قدیمی بالا میاد همه ناراضی اند یعنی دوست دارند تاپیک های تکراری باز بشه ؟ ولی انجمن های خارجی تاکید میکنن اول جستجو کنید اگر از قبل وجود داشت همون رو بالا بیارید
    انجمن فقط stackexchange و محصولات دیگرش ، فضول هم ندارن بین اعضاشون

ahijoon آواتار ها
    1,871 بار تشکر شده در 901 پست
    یه مثال میزنم توش همه چی هست ...

الان ما اینجا مثل رانندگان آژانس هایی هستیم که نشستیم تو مغازه و به اسنپ ها چپ چپ نگا میکنبم و گاهیم لعنت میفرستیم . هرچیزی باید رو به جلو باشد و حرکت کند با اهداف جدیدتر و میانبرانه تر . متاسفانه اونجوری که باید انجمن نتونست پیش بره و من میدونم وضعیت مملکت و نبود درک و حمایت بزرگان از این تیپ کسبو کارها کمر همه مونو شکست وگرنه الان خیلی از ماها بزرگان تجارتهای نوین بودیم اینجا . . .

بنظرم نباید روی انجمن قیمت گذاشت چون متعلق به همه اعضایش هست و بسیار هم زحمت و پیشینه دارد که هرکسی توانایی درک اینارو ندارد که بخواهد قیمت تعیین کند ، ولی باید مدیرانش سریعا اتاق فکر تشکیل بدن یه سری مسایل قدرتمند رو در حیطه موضوعات انجمن بالا بیارند که هم برای خودشان و هم برای اعضا کسب درامد و پویایی ایجاد کند. همه نیازمند پول هستند و برای پول هست که دنبال میکنند هرچیزی را . . . الان ممکنه کسی بگه خیر پول چیه ؟ پول همانیست که اگر هاست این انجمن یکماه تاخیر در پرداخت شود دیگر نخواهد بود . یا سایت های اینجانب وقتی دیدم هزینه خودشان از درامدشان بیشتر شد مجبور به دیلت شدم . پس پول باید باشد و شکل بگیرد تا رونق حاصل شود .

ماهم نباید بمونیم در چندسال پیشمون ! یه زمانی فروشگاه اینترنتی خوب بود الان افتضاح است مگر تحت شرایطی که تا حدی خصوصی و مخفی کار کنی ! دنبال ایده های نوین در کسب درامد برای خود و دیگران باشیم .

..
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

filmbazz آواتار ها
    96 بار تشکر شده در 58 پست
    منظور ایشون فکر کنم ریال بوده
    خدایا شکرت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12