صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: خرید انجمن شاپکیپر

133 بار تشکر شده در 67 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستانی که مشارکت کردند

حرف دوستمون درسته و قیمت گذاری دو جهت داره. یکی قیمتی که به طور عمومی برای سایت براورد میشه که معمولا بر اساس میزان درآمد ماهانه، الکسا، تعداد اعضا و مواردی از این دست هست. به نظرتون بر اساس همین معیارها، شاپکیپر چقدر میتونه قیمت داشته باشه.
    جنبه دیگه ماجرا هم برای شخص خریدار هست. ممکنه خریدار پتانسیلی در سایت ببینه که بتونه ازش 100 برابر درآمد کسب کنه و البته ممکنه حتی نصف درآمد فعلی رو هم نتونه کسب کنه. پس در واقع این بخش قطعی نیست و روی قیمت گذاری نمیتونه تاثیری داشته باشه.

موفق باشید
    سلام. اگر خریدار پتانسیلی در سایت ببینه، فقط خود خریدار میتونه بگه چه قیمتی برای خرید شاپ کیپر منطقیه. اما جدا از رنک گوگل و درآمد سایت و ...،شاید یک روش برای بررسی ارزش یک سایت این باشه: اگر یک سایت جدید طراحی کنیم و دو نفر رو استخدام کنیم و ماهیانه به هر کدوم 3 میلیون تومان پول بدیم که برای این سایت جدید تولید محتوا کنند، بعد از چند ماه این سایت جدید میتونه به موقعیت الان شاپکیپر برسه؟ من فکر کنم در طول یکسال این ممکن نباشه. در طول یکسال نزدیک 70 میلیون تومان حقوق این دو نفره، به علاوه ی هزینه های دیگه ای که داره همون حدود 70 تا 100تومانی که bestirani گفتند این سایت جدید در طول یکسال هزینه داره، و همچنان من فکر میکنم پتانسیل شاپ کیپر رو در این زمینه نخواهد داشت.پس به نظر من برای یک تیم کاربلد و پی گیر که پلن و نقشه راه مشخص دارند، خرید شاپ کیپر با قیمت 100 میلیون تومان منطقی و سودمنده.

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,780 بار تشکر شده در 924 پست
    دوستان عزیز
    توجه کنید
    کمتر از 10 میلیارد ریال نمی فروشم

mosisms آواتار ها
    858 بار تشکر شده در 446 پست
    سلام
    مگه چیزی از شاپکیپر مونده برای فروش ؟
    واقعا من که معتاد شاپکیپر بودم الان ماهی یبار هم سر نمیزنم ....
    اگه شاپکیپر برگرده به روزایی که تاپیک میزدی جواب میگرفتی ...
    همش تبلیغات نبود و همش علمی بود...
    بهروز مهندس زاده و آقای معظمی و سایر دوستان ( اسم این دو عزیز رو بردم چون خیلی چیزا ازشون یادگرفتم ، البته از خیلیای دیگه هم خیلی یاد گرفتم ولی این دو عزیز تو ذهنم هستن الان) زیر تاپیک بحث و دعوای علمی و آموزشی راه مینداختن و ما کلی چیز یاد میگرفتیم ...

شاپکیپر تو اون روز ها عالی بود ...
    میلیارد ها میلیارد میرزید ...
    راستی اینم بگم نقش این دو سه تا عزیز که گفتم به نظر من به مراتب تو اون زمان از مدیر سابق شاپکیپر تو موفقیت شاپکیپر بیشتر بود
    و شاپکیپر از وقتی رو به افول رفت که این عزیزان رفتن ...

هر چند امثال من زیادن که دوستای خوبی تو این انجمن پیدا کردن ولی خب جای فعال های قدیم که الان نیستن شدید خالی هستش
    کاش رئیس جدید ...
    فکری برداره برای این موضوعات وگرنه اسکریپت پرسش و پاسخ پیاده کردن فکر نمیکنم رشدی ایجاد کنه ...
    و چه بسا الکی هم هست ...
    وگرنه ....
    فروم چه تفاوت هایی داره با پرسش و پاسخ ؟
    بنظر منکه فروم بخاطر خیلی از ویژگی هاش بخصوص مرتب بودنش به مراتب از پرسش و پاسخ بهتر هم هست...
    زندگی کوزه آبی خنک و رنگین است/آب این کوزه گهی تلخ و گهی شور و گهی شیرین است/زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است/تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است

Alda آواتار ها
    258 بار تشکر شده در 173 پست
    راستی اسپم اسکور شاپکیپر جدیدا به 5 رسیده !!!!

خوشا قدیما
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

0 بار تشکر شده در 0 پست
    به نظر عمر مفید این انجمن تموم شده , با توجه به اینکه هیچ حرکت رو به جلویی هم نداره بعید هست ارزش مادی زیادی داشته باشه
    البته چیز عجیبی هم نیست و با توجه به تغییرات سریع پیرامون اگر با این تغییرات همراه نشی طبیعتا حذف میشی ...

Free4All آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 39 پست
    جدا از مبحث قیمت فکر کنم فرد نمیتونه کاری کنه . اگر قرار بر پیشرفت و خروج از رکود فعلی باشه باید یه تیم زیر نطر یه مدیر انجمن رو اداره کنه و به روزای اوج برگردونه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12