نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: یک سوال مهم از حرفه ای های انجمن شاپکیپر!!

8 بار تشکر شده در 5 پست

یک سوال مهم از حرفه ای های انجمن شاپکیپر!!

با سلام

یک سوال خیلی مهم داشتم عزیزانی که در ضمینه سئو تخصص دارن کمک کنند ..
    ما یک وبسایتی رو راه اندازی کردیم که حدود یک سال هست هیچ مطلبی داخلش گذاشته نشده و حتی صفحه اصلی وبسایت به جز هدر و فوتر چیزی داخلش نبوده در این یک سال. تنها صفحاتی که ما طراحیش رو تکمیل کردیم صفحات جانبی مثل صفحه درباره ما و تماس با ما بوده. حالا آیا بعد از یک سال بخوایم شروع به کار کنیم آیا امکان رتبه گرفتن با دامنه فعلی هست؟ این یک سالی که وبسایت آنلاین بوده ولی هیچ مطلبی داخلش نبوده مشکلی برای وبسایت ایجاد نمیکنه از نظر سئو؟

و ...
    یک سوال دیگه هم داشتم که تخصصی هستش امیدوارم به جواب برسیم
    ما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی داریم با کالاهای گوناگون ( ساعت ، کفش ، لباس و ... --- به صورت کلی مد و فشن ) ، برای سئوی وبسایت قرار هست کاملا کار بشه و برای هر محصول توضیحات کامل گذاشته بشه. حالا سوال اینجاس که به نظرتون آیا ما همه ی این محصولات رو در یک سایت بذاریم یا اینکه برای هر نوع محصول ( ساعت ، کفش و ... ) یک وبسایت جداگانه طراحی کنیم؟
    آیا اگه همه محصولات رو در یک سایت قرار بدیم و نکات سئو رو رعایت کنیم، در گوگل امکان رقابت با رقیب هایی که به طور متمرکز مثلا فقط در وبسایتشون ساعت میفروشن رو داریم؟
    ویرایش توسط wanano : 2 هفته پیش در ساعت 05:53

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,354 بار تشکر شده در 750 پست
    سلام
    اگر صفحات قبلی حفظ بشه یا تعداد صفحات کم باشه مشکلی پیش نمیاد
    بهتره کل اینها داخل یک سایت قرار بگیره
    ولی باید حواستون به سرعت سایت هم باشه خیلی از فروشگاه ساز ها در حجم بالای محصول به شدت کند میشند که تاثیر مخربی روی سئو داره

3. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

wanano 

حمید. آواتار ها
    483 بار تشکر شده در 268 پست
    سلام
    من متخصص سئو نیستم منتهی نظرات شخصی رو گفتم باهاتون به اشتراک بزارم؛
    اینکه سایت چند وقت خوابیده و هیچ آپدیتی نداشته فقط صرف دامنه و قالب بوده تا جایی که می دونم فکر نکنم مشکل ساز بشه حتی بر عکس الان وقتی شروع کنید شاید خیلی بهتر هم جواب بده
    دوم اینکه سایت جداگانه با دامنه جدید برای هر محصول با توجه به گرون شدن هاست و دامنه کمی مشکل است برای افرادی که با هیچی بخوان شروع کنن اما اگر تواناییش رو داشته باشید برای هر محصول سایت جدایی داشته باشید از آنجایی که اختصاصی اختصاصی میشه خیلی عالی تره اما بالاخره هزینه ها بیشتر میشن مثلا وقتی بخواهید رپورتاژ بگیرید برای محصولات تون و ...
    اگر هم خواستید در یک سایت قرار بدید خوب هزینه ها کمتر میشه و برای سئو هم به نظرم خیلی هزینه نکنید یعنی طوری که دست افراد شیاد ندید البته اگر افراد مطمئن در این زمینه پیدا کردید خوب میشه کمک گرفت اما برای بالا آوردن سایت بهتره از تبلیغات رپورتاژ استفاده کنید گرچه هزینه بالاتری داره اما بسیار تاثیر گذاره همین رو هم اصولی انجام بدید.

5. کاربر زیر به خاطر این پست از حمید. تشکر کرده است :

wanano 

8 بار تشکر شده در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    اگر صفحات قبلی حفظ بشه یا تعداد صفحات کم باشه مشکلی پیش نمیاد
    بهتره کل اینها داخل یک سایت قرار بگیره
    ولی باید حواستون به سرعت سایت هم باشه خیلی از فروشگاه ساز ها در حجم بالای محصول به شدت کند میشند که تاثیر مخربی روی سئو داره
    سپاس از راهنمایی شما
    بابت سرعت سایت تلاشمون رو کردیم که از بهینه ترین پلاگین ها استفاده کنیم. هاست خوبی هم در اختیار داریم در حال حاضر.
    اما ترس من از این هستش که اون یک سال اول شروع وبسایت که معمولا گوگل سایت رو بالاتر میاره تا ببینه بازخوردها چیه رو از دست دادیم
    همچنین از بابت ابنکه تنوع محصولات زیاد هستش میترسم در رتبه گرفتن در category های مختلف به مشکل بخوریم

جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم،
    شما خرید بک لینک از سایت هایی مثل backority رو پیشنهاد میکنید؟ و اینکه ما اگه بخوایم بک لینک یا ریپورتاژ بخریم از چه سایت هایی بک لینک بگیریم که "مرتبط" با سایت ما باشن؟ چون مثلا برای فروش کفش، به جز سایت های فروشگاهی، سایتی مرتبط با موضوع کفش زیاد در ایران وجود نداره ...
    الان من یکی از دوستانم یک سایت داره با رنک الکسا زیر ۸۰۰۰ ایران و روزانه حدود ۴۰۰۰ بازدید، و حاضر هستش به طور رایگان بنر من رو در سایتش قرار بده، اما چون موضوع سایتش مرتبط با سایت من نیست ( game ) میترسم که بنر در سایتش قرار بدم. نظر شما چیه؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید. نمایش پست ها
    سلام
    من متخصص سئو نیستم منتهی نظرات شخصی رو گفتم باهاتون به اشتراک بزارم؛
    اینکه سایت چند وقت خوابیده و هیچ آپدیتی نداشته فقط صرف دامنه و قالب بوده تا جایی که می دونم فکر نکنم مشکل ساز بشه حتی بر عکس الان وقتی شروع کنید شاید خیلی بهتر هم جواب بده
    دوم اینکه سایت جداگانه با دامنه جدید برای هر محصول با توجه به گرون شدن هاست و دامنه کمی مشکل است برای افرادی که با هیچی بخوان شروع کنن اما اگر تواناییش رو داشته باشید برای هر محصول سایت جدایی داشته باشید از آنجایی که اختصاصی اختصاصی میشه خیلی عالی تره اما بالاخره هزینه ها بیشتر میشن مثلا وقتی بخواهید رپورتاژ بگیرید برای محصولات تون و ...
    اگر هم خواستید در یک سایت قرار بدید خوب هزینه ها کمتر میشه و برای سئو هم به نظرم خیلی هزینه نکنید یعنی طوری که دست افراد شیاد ندید البته اگر افراد مطمئن در این زمینه پیدا کردید خوب میشه کمک گرفت اما برای بالا آوردن سایت بهتره از تبلیغات رپورتاژ استفاده کنید گرچه هزینه بالاتری داره اما بسیار تاثیر گذاره همین رو هم اصولی انجام بدید.

سپاس از راهنمایی شما
    شما ریپورتاژ رو تست کردید؟ اگه پاسختون مثبت هست، چه تعداد ریپورتاژ انجام بدیم تا جواب بگیریم؟ و فاصله ی زمانی بین هر ریپورتاژ چقدر باشه؟

حمید. آواتار ها
    483 بار تشکر شده در 268 پست
    اینکه چه تعداد باید رپورتاژ انجام بدید به نظرم نمی شود خلی دقیق تعداد مشخص کرد چون ممکن است رقیب شما خیلی بهتر از شما کار کند اما اینکه در چه فاصله زمانی باشد بهتر است به طور نامرتب هر 1 ماه ، 2 ماه ، 3 ماه باشه ...
    حالا باز سایر دوستان تو این قضیه بیشتر سر رشته دارند و اگر در تاپیک شرکت کنند بهتر میتونن راهنماییتون کنن

8. کاربر زیر به خاطر این پست از حمید. تشکر کرده است :

wanano 

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,354 بار تشکر شده در 750 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط wanano نمایش پست ها
    سپاس از راهنمایی شما
    بابت سرعت سایت تلاشمون رو کردیم که از بهینه ترین پلاگین ها استفاده کنیم. هاست خوبی هم در اختیار داریم در حال حاضر.
    اما ترس من از این هستش که اون یک سال اول شروع وبسایت که معمولا گوگل سایت رو بالاتر میاره تا ببینه بازخوردها چیه رو از دست دادیم
    همچنین از بابت ابنکه تنوع محصولات زیاد هستش میترسم در رتبه گرفتن در category های مختلف به مشکل بخوریم

جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم،
    شما خرید بک لینک از سایت هایی مثل backority رو پیشنهاد میکنید؟ و اینکه ما اگه بخوایم بک لینک یا ریپورتاژ بخریم از چه سایت هایی بک لینک بگیریم که "مرتبط" با سایت ما باشن؟ چون مثلا برای فروش کفش، به جز سایت های فروشگاهی، سایتی مرتبط با موضوع کفش زیاد در ایران وجود نداره ...
    الان من یکی از دوستانم یک سایت داره با رنک الکسا زیر ۸۰۰۰ ایران و روزانه حدود ۴۰۰۰ بازدید، و حاضر هستش به طور رایگان بنر من رو در سایتش قرار بده، اما چون موضوع سایتش مرتبط با سایت من نیست ( game ) میترسم که بنر در سایتش قرار بدم. نظر شما چیه؟
    پلاگین بنده کلا پیشنهاد میکنم تا جایی که می توانید کم استفاده کنید. یکسال نیست. یک مدت کم هست و فقط سال اول نیست. گوگل تغییر حس کنه مجدد تست میکنه.
    بله پیشنهاد میکنم ولی بک لینک نه می توانید ریپورتاژ بخرید اینم از سایت های مناسب.
    در کل چه بک لینک و چه ریپورتاژ از سایت نا مناسب نتیجه معکوس داره پس با دقت بررسی کنید.
    برای کفش در سایت های مطرح ریپورتاژ بدید
    بنر باید نو فالو باشه در این صورت مشکلی نیست

10. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

wanano