نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: وام تعمیرات مسکن رو چجوری میشه در حداقل زمان گرفت؟

کاربر خاطی hadixy آواتار ها
    3 بار تشکر شده در 3 پست

وام تعمیرات مسکن رو چجوری میشه در حداقل زمان گرفت؟

مسکن از جمله نیازهای اساسی، مهم و ضروری است که همگی ما بدان نیاز داریم و در زمره مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین نیاز هر شخصی قرار می‌گیرد. هر مسکن، منزل، آپارتمان و ساختمانی، پس از مدتی نیاز به تعمیر، بازسازی و نوسازی دارد تا امکان آسایش و رفاه بیشتری را برای ساکنان آن مهیا سازد. متقاضی دریافت وام تعمیرات (جعاله) می بایست توانایی بازپرداخت تدریجی سهم الشركه بانك (اقساط وام) را با ارائه مدارك لازم و مستند كه به تایید کمیته اعتبارات شعبه می رسد داشته باشد. چنانچه مالك صغیر یا غیر رشید باشد، ولی یا قیم قانونی از طرف وی در خواست استفاده از تسهیلات بانك را می نماید و اسناد مربوط را امضاء و وجوه مربوط به تسهیلات اعطائی را دریافت می نماید.مالك باید ضمن ارائه تقاضای كتبی در خصوص جعاله تعمیر ملك، هزینه های لازم جهت تعمیرات ضروری را نیز تعیین نماید. در صورتی كه تعمیرات اساسی بوده و نیاز به ارائه مجوز های لازم از طرف شهرداری محل باشد، مجوز مذكور بایستی اخذ و در پرونده معاملاتی متقاضی نگهداری شود.
    برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.honamloan.ir مراجعه فرمایید

0 بار تشکر شده در 0 پست
    اطلاعات سایت شما بسیار مفید است همچنین برای اطلاعات بیشتر ومعرفی افراد در این زمینه به سایت وامیار مراجعه نمایید
    www.vamyar.org

0 بار تشکر شده در 0 پست
    دوستان هزینه اشتراکی که می گیرن کلاهبرداریه کلاه سرتون نره. بدبختا ملت دنباله وام هستن پول ندارن اینا هزینه اشتراک پول زور میگیرن. اپ های معتبر رایگان هستن و هیچ هزینه اشتراکی ندارن
    مثلا: اپ دیوام کاملا رایگانه و فقط درامدش از نمایش تبلیغاته و از جیب ملت نیست. اینم لینک دانلودش. دیوام

https://cafebazaar.ir/app/io.divam.mh.loanapp/

1 بار تشکر شده در 1 پست
    من خودم خیلی در این باره تحقیق کردم که چجوری میشه وام مسکن گرفت. ببین وام مسکن رو میگن جز سرمایه گذاری های کم ریسک هست. داستان از این قراره اگه بخوای وام مسکن طرح 1 رو بگیری باید 40 میلیون رو به مدت یک سال در حساب بانک مسکن بخوابونی و در این یک سال هیچ سودی هم دریافت نمی کنی که سودش حدود 10 میلیون تومان میشه بعد از یک سال بهت 80 میلیون در تهران می دن. حالا اقساط اش 12 ساله است یعنی تو باید هر ماه 856 هزار تومان قسط بدی . و از طرفی خونت توی رهن بانک هست تا زمانی که تسویه کامل وام رو بکنی . عملا خونه خونه تو نیست حق خرید و فروش و .. رو نداری.

بعد سودش باهات 9 درصد حساب میشه تو بعد از 12 سال 125 میلیون باید پس بدی که خوب خیلی خوبه.
    خود من در حوزه اکسسوری عروس و داماد فعالیت می کنم.
    ما در شبی شاد کفش عروس و کلاه عروس های زیبایی داریم می توانید به صفحه ما سر بزنید.