صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: مدیر سایت پیکوفایل به سه سال زندان محکوم شد

26 بار تشکر شده در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    بعدش به فروش ماهیانه که معلوم نیست 1000 تومن هست یا 1 میلیون تومن یا هر مبلغی مالیات ببندن
    متاسفانه بحث مالیات جوری هست که اداره مالیات فکر میکنه همه فروشگاههای اینترنتی مثل دیجی کالا فروش میلیاردی دارن
    نفع رو هیچوقت سمت دیگران نمیگیرند، همیشه سمت خودشونه
    هاست سی پنل - هاست دایرکت ادمین
    ارائه خدمات میزبانی وب بیش از 10 سال | شرکت هاستینگ جوان گستر | www.javangostar.ir

ramtin2025 آواتار ها
    1,221 بار تشکر شده در 506 پست
    در مورد قاضی های متخلف:
    حدود 7 8 سال پیش، ما توی شهر کرمانشاه پرونده ای داشتیم که یک مامور رو با لباس شخصی (با هزینه ی سنگین شخصی) فرستادیم توی محلی که قاضی در حال رشوه گرفتن بود و تونستیم ثابت کنیم که قاضی پرونده ما رشوه گرفته.
    فکر میکنین چه کاری باهاش کردن؟
    به میمنت و مبارکی ایشون از شهر کرمانشاه اعزام شد به شهر کنگاور (نزدیک کرمانشاه) و باز هم مشغول به قضاوت شد.

"این است که پیش خالق و خلق طلاب علوم رو سفیدند
    با این علما هنوز مردم از رونق ملک ناامیدند"

ایرج
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

راهبر انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,202 بار تشکر شده در 605 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط neshoone نمایش پست ها
    همین اتفاق سر من هم اومد !
    منو از توی هنگ با لباس خدمت اومدن دستبند زدن بردن !
    گفتم به چ جرمی ؟! من بیش از 3 ماهه اصلا به سیستم و اینترنت دسترسی نداشتم !
    گفتن بریم پلیس فتا مشخص میشه جرمت چیه !
    رفتیم اونجا گفتن فروش اپلیکیشن تماس با شماره ناشناس ! گفتم یعنی چی ؟! متوجه نمیشم !
    تصویر سایت منو نشون دادن ، بعد متوجه شدم که جریان چیه !
    سایت من سرویس فروشگاه ساز هستش
    حالا یکی دیگه اومده توی سایت من یه فروشگاه فایل ساخته و توش اپلیکیشن تماس با شماره ناشناسی که اصلا حتی نمیدونم کار میکرده یا نه و اینکه این برنامه توی مارکت هایی همچون کافه بازار ، مایکت و سطح نت به صورت رایگان وجود داره رو برای فروش گذاشته بوده
    اینا اومدن منو به جرم "اختلال در شبکه های مخابراتی" گرفتن ! میگم خب کار من مجوز داره ، یکی دیگه اینو گذاشته منو چرا گرفتین ؟! میگن برو پیش قاضی این حرفا رو بزن !
    رفتم پیش قاضی میگم آقای قاضی من نذاشتم ! یه کاربر دیگه گذاشته ، مدارک هویتی کاربر هم موجوده ، میگه تو غلط کردی از طرف مدرک میگیری !!!!
    میگم اقای قاضی من مجوز دارم ، میگه مجوزت بدرد خودت میخوره !
    میگم خب یکی دیگه جرم کرده چرا منو گرفتین ؟! میگه اگه تو سایت رو درست نمیکردی اون جرم نمیکرد ، بعدشم تا وقتی تو حی و حاضر اینجا هستی چرا بریم دنبال کسی ک اصلا نمیدونیم وجود داره یا نه ؟!
    گفتم تشکر آقای قاضی ، واقعا اشتباه من بوده که سایت راه انداختم ! کاملا حق با شماست !
    ناقابل 1میلیون و 500 جریمه کردن بخاطر جرم نکرده !
    شما نتونستید از خودتون دفاع کنید
    به حکم قاضی باید اعتراض می کردید
    حتی من جای شما بودم می رفتم تهران از خود قاضی هم شکایت می کردم که بفهمه چند مرده حلاجه که نفهمیده چیزی رو برای کسی حکم نده
    راحت نباید خودتون رو وا بدید

اگر یک هیئتی باشه که حمایت از حقوق وبسایت داران باشه
    که بتونن قانونی این مسائل رو پیش ببرن بهتره
    با یکی دو نفر کار پیش نمیره فقط باید با روش خودشون عمل کنی
    الان دیکه اتحادیه کسب و کار مجازی کشوری ایجاد شده و اگر بتونید مجوزش رو بگیرید به راحتی خود اونها میاد از کارتون دفاع می کنن

الان ماجرای خشکشویی های آنلاین پیش اومده و درگیری شدید دارن ولی زورشون به اتحادیه کسب و کار مجازی نمی رسه

بعدش به فروش ماهیانه که معلوم نیست 1000 تومن هست یا 1 میلیون تومن یا هر مبلغی مالیات ببندن
    متاسفانه بحث مالیات جوری هست که اداره مالیات فکر میکنه همه فروشگاههای اینترنتی مثل دیجی کالا فروش میلیاردی دارن
    نه این طوری نیست
    خوشبختانه دوره های آموزشی برای کارمندان دارایی در اتحادیه میزارن تا مفهوم کسب و کارهای اینترنتی رو متوجه بشن
    و یه مورد دیگه اینکه شما توی هر اتحادیه بخواید پروانه کسب یا مجوز کسب بگیرید باید برید توی دارایی پرونده بسازید

26 بار تشکر شده در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    در مورد قاضی های متخلف:
    حدود 7 8 سال پیش، ما توی شهر کرمانشاه پرونده ای داشتیم که یک مامور رو با لباس شخصی (با هزینه ی سنگین شخصی) فرستادیم توی محلی که قاضی در حال رشوه گرفتن بود و تونستیم ثابت کنیم که قاضی پرونده ما رشوه گرفته.
    فکر میکنین چه کاری باهاش کردن؟
    به میمنت و مبارکی ایشون از شهر کرمانشاه اعزام شد به شهر کنگاور (نزدیک کرمانشاه) و باز هم مشغول به قضاوت شد.

"این است که پیش خالق و خلق طلاب علوم رو سفیدند
    با این علما هنوز مردم از رونق ملک ناامیدند"

ایرج
    کلا دادگاه اونا فرق میکنه
    جوری درپوش میزارن روی کار خودشون
    ---
    یادش بخیر کرمانشاه
    دوران خدمت سرباز حاج آقا بودم! اونجا خیلی چیزهارو متوجه شدم ، فهمیدم سنگین ترین جرم هم مرتکب بشن کلا خیلی که بخوان جریمه شون کنن همینه که شما فرمودید (خونه اخرش اینکه میفرستنشون یک شهر دیگه همون کارشون رو ادامه بدن)
    چون کلا دادگاه اونا فرق میکنه با بقیه
    --

اگر یک هیئتی باشه که حمایت از حقوق وبسایت داران باشه
    که بتونن قانونی این مسائل رو پیش ببرن بهتره
    با یکی دو نفر کار پیش نمیره فقط باید با روش خودشون عمل کنی
    رئیس اتحادیه رو تو اینستاگرام دنبال میکنم
    اتفاقا حلال زاده بود
    عکس رو حتما ببین توی استوریش بود
    https://scontent-frx5-1.cdninstagram...84337120_n.jpg

ramtin2025 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohama226 نمایش پست ها
    کلا دادگاه اونا فرق میکنه
    جوری درپوش میزارن روی کار خودشون
    ---
    یادش بخیر کرمانشاه
    دوران خدمت سرباز حاج آقا بودم! اونجا خیلی چیزهارو متوجه شدم ، فهمیدم سنگین ترین جرم هم مرتکب بشن کلا خیلی که بخوان جریمه شون کنن همینه که شما فرمودید (خونه اخرش اینکه میفرستنشون یک شهر دیگه همون کارشون رو ادامه بدن)
    چون کلا دادگاه اونا فرق میکنه با بقیه
    --
    آره. همه جا همینه
    توی مشهد هم یه ماجرایی داشتیم که رفتیم دادگاه و بعد کلی دوندگی حل و فصل شد. یه افسر بود تو کل پرونده باهامون که مشخص بود با طرف مقابل و قاضی دستش تو یه کاسه اس. جفتشون قاضی رو به اسم کوچیک صدا میزدن و دائما تلفنی باهاش در تماس بودن.
    خلاصه بعد از حل ماجرا برای پس گرفتن ضمانتی که داده بودیم به دادگاه، یه نامه دادن و گفتن باید برید کلانتری، اون افسر امضا کنه. توی کلانتری هم این یارو مسئول بخش بود ظاهرا و روز اول که ما رو بردن اونجا به همه امر و نهی میکرد. رفتیم برای امضا، گفتیم فلانی کجاس؟ همکاراش با خنده گفتن فلانی گند کارش در اومد، تبعیدش کردن کلانتری مرکزی زاهدان.
    منظور اینکه همه مملکت همینه و اتفاقا زاهدان فکر میکنم براش جای پردرآمد تری بوده و تا حالا کلی به جیب زده و اصلا هم از تبعیدش نباید ناراحت باشه. بالاخره مرزه و درآمدهای خاص خودش رو داره

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    نه این طوری نیست
    خوشبختانه دوره های آموزشی برای کارمندان دارایی در اتحادیه میزارن تا مفهوم کسب و کارهای اینترنتی رو متوجه بشن
    و یه مورد دیگه اینکه شما توی هر اتحادیه بخواید پروانه کسب یا مجوز کسب بگیرید باید برید توی دارایی پرونده بسازید
    به جرات میگم دوره های ضمن خدمت حتی 10درصد هم بازدهی نداره
    مگه توی این چند سالی که من از ادارات دولتی دور بودم متحول شده باشن که خیلی خیلی بعیده

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

درسته که اتحادیه هست و یکی از کاراش هم پیگیری همین موارده ولی این روال درست نیست
    قانون باید در این زمینه کامل بشه و قاضی های تخصصی داشته باشیم که هیچ کدوم رو نداریم و در حال حاضر با وصله و پینه این کار جلو میره. اتحادیه میتونه همه شهرهای ایران رو پوشش بده و هر دادگاهی برگزار شد یه نفر رو بفرسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    درسته که اتحادیه هست و یکی از کاراش هم پیگیری همین موارده ولی این روال درست نیست
    قانون باید در این زمینه کامل بشه و قاضی های تخصصی داشته باشیم که هیچ کدوم رو نداریم و در حال حاضر با وصله و پینه این کار جلو میره. اتحادیه میتونه همه شهرهای ایران رو پوشش بده و هر دادگاهی برگزار شد یه نفر رو بفرسته؟
    الان قاضی های دادسرای جرائم رایانه تهران بیشترشون متخصص هم شدن
    ۳ سال پیش در رابطه با پول سرقتی برای درگاه واسطی که داشتم رفتم دادسرای جرايم رایانه تهران شعبه ۶
    یه خانمی بودن که کاملا آشنایی حتی با کسب و کار ما داشت حتی چیزی رو بهم چسبوند که واقعا نتونستم جواب بدم می گفت شما موظف بودید با مشتری قرار داد ببندید
    آیا این کار رو کردید یا خیر که دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداشتم چون حق با ایشون بود البته این ماجرا برای اون دوره بود باید اتفاق می افتاد ولی الان ثبت نام و قبول قوانین سایت خودش یه جور قبول قرارداد هست که امضا کردن هم زدن تیک قوانین و ثبت نامش هست

ramtin2025 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    الان قاضی های دادسرای جرائم رایانه تهران بیشترشون متخصص هم شدن
    ۳ سال پیش در رابطه با پول سرقتی برای درگاه واسطی که داشتم رفتم دادسرای جرايم رایانه تهران شعبه ۶
    یه خانمی بودن که کاملا آشنایی حتی با کسب و کار ما داشت حتی چیزی رو بهم چسبوند که واقعا نتونستم جواب بدم می گفت شما موظف بودید با مشتری قرار داد ببندید
    آیا این کار رو کردید یا خیر که دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداشتم چون حق با ایشون بود البته این ماجرا برای اون دوره بود باید اتفاق می افتاد ولی الان ثبت نام و قبول قوانین سایت خودش یه جور قبول قرارداد هست که امضا کردن هم زدن تیک قوانین و ثبت نامش هست
    خدا کنه اینجوری باشه و اینا به روز بشن. واقعا مصیبته سر و کله زدن با قاضی ای که در مورد چیزی که اطلاعی ازش نداره میخواد حکم بده.
    مورد بدیهی دیگه همین خرید با کارت سرقتیه. طرف به هر روشی شماره کارت و رمز دوم رو گیر میاره و میاد باهاش آنلاین خرید میکنه از فروشگاه اینترنتی، بعد میام صاحب فروشگاه اینترنتی رو میگیرن
    یارو که دزدی کرده، رفته به سایت یکی از بانکها و پرداخت رو انجام داده، حداقل اینه که باید بانک رو هم بگیرن ولی زورشون به اونا نمیرسه
    در کل هنوز راه زیادی داریم تا اینا درست بشن و ممکنه به عمر ماها قد نده

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین