صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: رفتارهای غیرحرفه ای و زننده مدیران وب سایت آپارات

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,834 بار تشکر شده در 1,011 پست

رفتارهای غیرحرفه ای و زننده مدیران وب سایت آپارات

سلام دوستان
    یه راس میرم سر اصل مطلب
    شاید خیلی از شما خبر نداشته باشین که آپارات سیستم کسب دآمدی مثل یوتیوب داره و در ازای یه میزان نمایش پولی بهتون پرداخت می کنه (نکته جالبش اینجاست که در سایت قسمتی رو که این موضوع رو علنی بگه نداره !!!!)
    حالا با مخفی بودن این قسمت !!!! کاری ندارم
    من یه کانال در آپارات دارم که طبق آماری که سایت آپارات میده حدود بیش از 13000 بازدید داره. من بعد از فهمیدن این موضوع درخواست دادم که این موضوع برام فعال بشه
    بعد مدتی طولانی با وجود بازدید بالایی که داشتم درخواستم رد شد!!
    حالا بازم به این بخشش کاری ندارم شاید بنده قانونی رو از نظر اونا رد کردم ولی مشکل اصلی بنده اینه که با وجودی که درخواست من رد شده سایت آپارات داره روی ویدیوهای بنده تبلیغ پخش می کنه !!!!!!!!!!
    حالا سوال من اینه که اگه کانال بنده قانونی رو رعایت نکرده و درخواست بنده رد شده چرا باید از محتوایی که بنده گذاشتم سوء استفاده بشه و از طریق ویدیوهای بنده سایت آپارات بدون پرداخت هیچ گونه وجهی برای خودش کسب درآمد کنه؟؟؟؟؟
    حالا اگه بخوایم یوتیوب رو در این مورد بررسی کنیم یوتیوب تا درخواست ندی و درخواستت تأیید نشه هیچ تبلیغی روی ویدیوی شما قرار نمیده (الان خودم کانال یوتیوبی هم دارم که چون بخش آگهی رو فعا نگردم هیچ تبلیغی رو روی ویدیوهای بنده نزاشته)

784 بار تشکر شده در 459 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه راس میرم سر اصل مطلب
    شاید خیلی از شما خبر نداشته باشین که آپارات سیستم کسب دآمدی مثل یوتیوب داره و در ازای یه میزان نمایش پولی بهتون پرداخت می کنه (نکته جالبش اینجاست که در سایت قسمتی رو که این موضوع رو علنی بگه نداره !!!!)
    حالا با مخفی بودن این قسمت !!!! کاری ندارم
    من یه کانال در آپارات دارم که طبق آماری که سایت آپارات میده حدود بیش از 13000 بازدید داره. من بعد از فهمیدن این موضوع درخواست دادم که این موضوع برام فعال بشه
    بعد مدتی طولانی با وجود بازدید بالایی که داشتم درخواستم رد شد!!
    حالا بازم به این بخشش کاری ندارم شاید بنده قانونی رو از نظر اونا رد کردم ولی مشکل اصلی بنده اینه که با وجودی که درخواست من رد شده سایت آپارات داره روی ویدیوهای بنده تبلیغ پخش می کنه !!!!!!!!!!
    حالا سوال من اینه که اگه کانال بنده قانونی رو رعایت نکرده و درخواست بنده رد شده چرا باید از محتوایی که بنده گذاشتم سوء استفاده بشه و از طریق ویدیوهای بنده سایت آپارات بدون پرداخت هیچ گونه وجهی برای خودش کسب درآمد کنه؟؟؟؟؟
    حالا اگه بخوایم یوتیوب رو در این مورد بررسی کنیم یوتیوب تا درخواست ندی و درخواستت تأیید نشه هیچ تبلیغی روی ویدیوی شما قرار نمیده (الان خودم کانال یوتیوبی هم دارم که چون بخش آگهی رو فعا نگردم هیچ تبلیغی رو روی ویدیوهای بنده نزاشته)
    داداش اونجا امریکا غرب وحشیه اینجا ایرانه سرای بزرگان

راهبر انجمن شاپ کیپر
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    داداش اونجا امریکا غرب وحشیه اینجا ایرانه سرای بزرگان
    به این بحثش توجه نکرده بودم

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,423 بار تشکر شده در 790 پست
    سلام
    نمیشه بگیم چرا فلان سایت اینکارو میکنه اپارات نمیکنه.
    به هر حال سایتی سیاست خودش رو داره
    و اپارات روی همه اگهی رو میگذاره
    و طبیعتا نیاز داره درامد داشته باشه.
    احتمالا طرحی که شما میگید یک مدل طرح تشویقی هست تا سایت هایی که بازدید بالایی دارند از اپارات استفاده کنند و کسب درامد کنند
    مثل زومیت.

ایران نشر آواتار ها
    1,019 بار تشکر شده در 535 پست
    دوست عزیز نه اعتراض شما به گوش اونا میرسه و نه ترتیب اثری بهش داده میشه
    این ما هستیم که آپارات را آپارات کردیم
    این ما هستیم که برای آن ها داریم درآمدزایی میکنیم
    پس اگر بفکر درآمدزایی هستید از یوتیوب استفاده کنید

مطالعه این مقاله هم مفید هست: http://vrgl.ir/Ke7fZ

راهبر انجمن شاپ کیپر
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    نمیشه بگیم چرا فلان سایت اینکارو میکنه اپارات نمیکنه.
    به هر حال سایتی سیاست خودش رو داره
    و اپارات روی همه اگهی رو میگذاره
    و طبیعتا نیاز داره درامد داشته باشه.
    احتمالا طرحی که شما میگید یک مدل طرح تشویقی هست تا سایت هایی که بازدید بالایی دارند از اپارات استفاده کنند و کسب درامد کنند
    مثل زومیت.
    تشویق و جایزه دادن فرق میکنه با این روش
    به فرض شما در فروم شاپکیپر فعالیت می کنین و دارین هم امور تجاری خودتون رو انجام میدید و هم به صورت مستقیم باعث پیشرفت انجمن می شید حالا اگه شاپکیپر به خاطر اینکه شما فعالیتتون باعث پیشرفت انجمن شده بیاد و مبلغ یا هر چیزی رو به عنوان جایزه بده این کسب درآمد نیس و صرفاً برای تقدیر از شماس که باعث پیشرفت فروم شدید
    ولی وقتی که به شما قرارداد نشون داده میشه و شما موظف به کاری میشید در این مورد شما باید حقوقی براتون تعیین بشه
    من خودمو مثال نمی زنم و یکی شما رو مثال میزنم
    فرض کنین که شما ویدیویی رو می سازید و برای اون زحمت می کشید و همین ویدیو وایرال میشه و همین باعث میشه که کلی از طریق ویدیوی شما به سایت آپارات بیان تا اینجا مشکلی نیس و شما صرفاً ترافیک رو به سمت آپارات کشیدید ولی آیا این انصافه که بدون پرداخت هیچ مبلغی از سوی آپارات روی ویدیوی شما تبلیغ گذاشته بشه؟
    همونطور که گفتم اگه یوتیوب رو ببنید از همین قانون پیروی میکنه و تا زمانی که کانال شما براساس قوانین اونا نشه و حسابتون تجاری نشه هیچ آگهی روی ویدیوهای شما قرار داده نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران نشر نمایش پست ها
    دوست عزیز نه اعتراض شما به گوش اونا میرسه و نه ترتیب اثری بهش داده میشه
    این ما هستیم که آپارات را آپارات کردیم
    این ما هستیم که برای آن ها داریم درآمدزایی میکنیم
    پس اگر بفکر درآمدزایی هستید از یوتیوب استفاده کنید

مطالعه این مقاله هم مفید هست: http://vrgl.ir/Ke7fZ
    متأسفانه باید بگم که با حرف شما موافقم و این روند متأسفانه در وب فارسی وجود داره
    ممنون بابت لینکی که دادین حتماً مراجعه می کنم

جالبه که همین موقع داشتم می نوشتم آپارات قطع شد
    فکر کنم نفرینم گرفت

hdland آواتار ها
    27 بار تشکر شده در 23 پست
    من یه کانال سینمایی دارم در حدود دو ماه با کمتر از 20 پست به بازدید 200 هزار تایی رسیده . هر پستم میانگین 2 هزار بازدید داره و یکسری پست هام چون( تیزر های فیلم های سینمایی ایرانی ) اختصاصی اولین نفر ارسال می کنم 60 هزار بازدید هم داشته . ولی به این موضوع تبلیغ فکر نکردم . قبلا شنیده بودم پول میدن اما می دونم به کانال ها یا افرادی که خودشون مشخص می کنن پول میدن .
    مثلا همون سایت زومیت یا لقمه شو و ...

به هر صورت سیاست نامشخص خودشون هست .

moj1rayaname آواتار ها
    3,247 بار تشکر شده در 1,344 پست
    اینطور که من اطلاع دارم (یه زلزله ریزی هم الان اومد ولی تاپیک مهمه ) یوتیوب بابت ویدیوهای پربازدید پورسانت میده و برای مثال ویدیوی شما اگر زیر 1000 بازدید باشه بابت تبلیغاتی که در این 1000بار پرداختی نمیکنه ..
    در نتیجه یوتیوب بنوعی با این کار تشویق میکنه به آپلود ویدیوها پربار
    اپارات هم احتمال قوی همین قانون را داره

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,423 بار تشکر شده در 790 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    تشویق و جایزه دادن فرق میکنه با این روش
    به فرض شما در فروم شاپکیپر فعالیت می کنین و دارین هم امور تجاری خودتون رو انجام میدید و هم به صورت مستقیم باعث پیشرفت انجمن می شید حالا اگه شاپکیپر به خاطر اینکه شما فعالیتتون باعث پیشرفت انجمن شده بیاد و مبلغ یا هر چیزی رو به عنوان جایزه بده این کسب درآمد نیس و صرفاً برای تقدیر از شماس که باعث پیشرفت فروم شدید
    ولی وقتی که به شما قرارداد نشون داده میشه و شما موظف به کاری میشید در این مورد شما باید حقوقی براتون تعیین بشه
    من خودمو مثال نمی زنم و یکی شما رو مثال میزنم
    فرض کنین که شما ویدیویی رو می سازید و برای اون زحمت می کشید و همین ویدیو وایرال میشه و همین باعث میشه که کلی از طریق ویدیوی شما به سایت آپارات بیان تا اینجا مشکلی نیس و شما صرفاً ترافیک رو به سمت آپارات کشیدید ولی آیا این انصافه که بدون پرداخت هیچ مبلغی از سوی آپارات روی ویدیوی شما تبلیغ گذاشته بشه؟
    همونطور که گفتم اگه یوتیوب رو ببنید از همین قانون پیروی میکنه و تا زمانی که کانال شما براساس قوانین اونا نشه و حسابتون تجاری نشه هیچ آگهی روی ویدیوهای شما قرار داده نمیشه
    فکر میکنم یوتویب هم نمیشه برداشت تبلیغ رو. ولی اگر یک تعدادی بیشتر بازدید بخوره بهتون پول میده.
    ولی در کل نمیتوانید گوگل که یک شرکت بزرگ هست را با اپارات یکی کنید.
    مثلا بلاگفا میگه حق ندارید تبلیغ بگذارید. ممکنه ببنده بخاطر تبلیغی که گذاشتید.
    در کل صاحب سایت هست که میتونه قوانین رو تعیین کنه و شما می توانید قبول کنید یا نکنید.
    معمولا کانال های پربازدید تبلیغ میگیرند برای ویدیو ها و اینطوری کسب درامد میکنند.
    ابتدای ویدیو یک تبلیغی میگذارند.
    اگر مثلا اپارات یک طرحی بگذاره بگه هر کی ماهی 50 هزار بده روی ویدیوش تبلیغ نمیخوره. اون موقع نباید بگذاره.
    ولی شما دارید از یک سرویس رایگان استفاده میکنید.

راهبر انجمن شاپ کیپر
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    اینطور که من اطلاع دارم (یه زلزله ریزی هم الان اومد ولی تاپیک مهمه ) یوتیوب بابت ویدیوهای پربازدید پورسانت میده و برای مثال ویدیوی شما اگر زیر 1000 بازدید باشه بابت تبلیغاتی که در این 1000بار پرداختی نمیکنه ..
    در نتیجه یوتیوب بنوعی با این کار تشویق میکنه به آپلود ویدیوها پربار
    اپارات هم احتمال قوی همین قانون را داره
    بله برای بازدیدهای پایین پولی پرداخت نمیشه ولی تبلیغی هم گذاشته نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    فکر میکنم یوتویب هم نمیشه برداشت تبلیغ رو. ولی اگر یک تعدادی بیشتر بازدید بخوره بهتون پول میده.
    ولی در کل نمیتوانید گوگل که یک شرکت بزرگ هست را با اپارات یکی کنید.
    مثلا بلاگفا میگه حق ندارید تبلیغ بگذارید. ممکنه ببنده بخاطر تبلیغی که گذاشتید.
    در کل صاحب سایت هست که میتونه قوانین رو تعیین کنه و شما می توانید قبول کنید یا نکنید.
    معمولا کانال های پربازدید تبلیغ میگیرند برای ویدیو ها و اینطوری کسب درامد میکنند.
    ابتدای ویدیو یک تبلیغی میگذارند.
    اگر مثلا اپارات یک طرحی بگذاره بگه هر کی ماهی 50 هزار بده روی ویدیوش تبلیغ نمیخوره. اون موقع نباید بگذاره.
    ولی شما دارید از یک سرویس رایگان استفاده میکنید.
    من که کانال یوتیوبی دارم تا به حال هیچ تبلیغی رو روی ویدیوهای خودم ندیدم
    درسته که آپارات به صورت رایگان خدمات میده (که هرچند این حرف رو با وجود تبلیغاتی که روی ویدیو میزاره اصلاً قبول ندارم) ولی شما باید هزینه ای که فرد برای ساخت ویدیو هم می کنه حساب کنین (خرید دوربین حرفه ای، صرف زمان جهت درست کردن ویدیو و ...) که همه اینا آخر سر تولید محتوای باکیفیت میشه که بازم میشه به سود آپارات (پس اونجوری هم رایگان نیس یعنی استفاده از دسترنج مردم بدون پرداخت هزینه)
    یه مسئله دیگه هم این وسط هستش که اگه کانال من با معیارهای آپارات نمی خونه چرا روی ویدیوهای بنده تبلیغات میزاره. وقتی قرار نیست قراردادی بین ما باشه و پولی به بنده یعنی مدیر کانال پخش بشه پس نباید تبلیغی روی ویدیوهای بنده هم باشه (این موضوع خیلی ساده تر از این حرفاس که بخوام بیشتر از این توضیح بدم)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین