صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: راهنمایی برای راه اندازی مغازه

0 بار تشکر شده در 0 پست

Question راهنمایی برای راه اندازی مغازه

با سلام و خسته نباشید
    من لیسانس نرم افزار هستم و دنبال کار خیلی رفتم ولی کسی به من کار نداد ! بیشتر به دختر ها کار می دهند با حقوق کم و بهره کشی زیاد ! خلاصه از این ملت آبی برای من گرم نشد و توی این دوره و زمانه علاوه بر اینکه کسی دست را نمیگرد و کمک نمی کند بهت : تو را از میدان میخواهند بیرون کنند و.... خلاصه خودم میخوام آستین ام را بالا بزنم و..
    من کار هایی که من نظر دارم این ها هستند به ترتیب اولویت بلد بودن کار
    1. خدمات کامپیوتری
    2.قروش تجهیزات امنیتی(دوربین مدار بسته)
    3. فروش لوازم الکتریکی
    بنظرتون کدام یک از این گزینه ها خوب هست؟ مد نظرم خدمات کامپیوتری هست ولی نمیدانم تجهیزات و یا منابع مالی چقدر نیاز داره با این اوضاع گرانی بازار !
    سپاس

mm-a آواتار ها
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    سلام
    به نظرم شما که لیسانس نرم افزار دارین اگر استعداد خوبی در این زمینه دارید برید مهارت یاد بگیرید (نرم افزار های مختلف یا شبکه) و تو اون زمینه کار کنید خیلی بهتره با این وضعیت اصلا راه اندازی مغازه پیشنهاد نمیدم مگر تعمیرات تخصصی که کارتون باید خوب باشه و همینطور جایی که هستین دوستم خدمات کامپیوتری داره بیشتر درامدش تعمیرات هست تا فروش. سرمایه هم حداقل 50 برای شروع به غیر پول رهن و اجاره مغازه
    ویرایش توسط mm-a : 2018-12-18 در ساعت 15:55

3. کاربر زیر به خاطر این پست از mm-a تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mm-a نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم شما که لیسانس نرم افزار دارین اگر استعداد خوبی در این زمینه دارید برید مهارت یاد بگیرید (نرم افزار های مختلف یا شبکه) و تو اون زمینه کار کنید خیلی بهتره با این وضعیت اصلا راه اندازی مغازه پیشنهاد نمیدم مگر تعمیرات تخصصی دوستم خدمات کامپیوتری داره بیشتر درامدش تعمیرات هست تا فروش.
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان: من اصلا به برنامه نویسی علاقه ندارم ولی به سخت افزار و تعمیرات تا حدی علاقه دارم: دردسر سخت افزار کمتر از نرم افزار هست :لطفا در مورد تعمیرات دوست تان یکم توضیح بدهید که چی تعمیر می کنند که در امد اش خوب هست؟
    سپاس

moj1rayaname آواتار ها
    3,247 بار تشکر شده در 1,344 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.717 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان: من اصلا به برنامه نویسی علاقه ندارم ولی به سخت افزار و تعمیرات تا حدی علاقه دارم: دردسر سخت افزار کمتر از نرم افزار هست :لطفا در مورد تعمیرات دوست تان یکم توضیح بدهید که چی تعمیر می کنند که در امد اش خوب هست؟
    سپاس
    تمیر لپتاپ و گوشی با افزایش قیمت دلار رونق گرفته و از سال بعد هم بهتر هم میشه چون مردم توان خرید گوشی ندارند و ترجیح میدهند هر خرابی رو با تعمییر کردن درست کنند و گوشی یا لپ تاپ عوض نمی کنند..
    من هم تعمیرکار گوشی اشنا دارم هم کیس و لپتاپ ... امسال کارشون بهتر شده
    پیشنهاد منم اجاره مغازه جای ارزون قیمت هست اما مرکز شهر ( ته پاساژی و یا یه جایی که عبورمرور نیست ) و با تبلیغات کانال و ایستاگرام و روشهای رایگان دیوار و ... مشتری جذب کنید به ادرس
    تعمیر در محل هم اضافه کنید ..
    انشالله موفق میشن

6. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    تمیر لپتاپ و گوشی با افزایش قیمت دلار رونق گرفته و از سال بعد هم بهتر هم میشه چون مردم توان خرید گوشی ندارند و ترجیح میدهند هر خرابی رو با تعمییر کردن درست کنند و گوشی یا لپ تاپ عوض نمی کنند..
    من هم تعمیرکار گوشی اشنا دارم هم کیس و لپتاپ ... امسال کارشون بهتر شده
    پیشنهاد منم اجاره مغازه جای ارزون قیمت هست اما مرکز شهر ( ته پاساژی و یا یه جایی که عبورمرور نیست ) و با تبلیغات کانال و ایستاگرام و روشهای رایگان دیوار و ... مشتری جذب کنید به ادرس
    تعمیر در محل هم اضافه کنید ..
    انشالله موفق میشن
    ممنون دوست عزیز: والا من با توجه به علاقه ای که تعمیرات داشتم میخواستم برم تهران دوره ببینم برای تعمیرات : البته تعمیرات لوازم خانگی مد نظرم بود تا تعمیرات لپ تاپ یا گوشی ! البته در تعمیرات گوشی و لپ تاپ یکم سخت هست چون از قطعات smd استفاده شده و دردسر های خوداش را داره !
    راستی الان ملت بیشتر لپ تاپ میخرند یا پی سی (مادربرد) ؟ تعمیرات کدام بهتر هست؟
    ================================================== ================================================== =============
    البته من رشته ام نرم افزار هست: ان چیزی که دیدم این بود که علوم کامپیوتر یکجور هایی خز شده ! الان شما میخوای ویندوز نصب کنی : توی اینترنت سرچ می کنی به چه صورت اموزش تصویری برات میاره ! و الان بچه 6 ساله هم میتونه ویندوز عوض کنه !
    ================================================== ================================================== =============
    به نظر شما ایا میتوان کنار کار خدمات کامپیوتری : تعمیر کامپیوتر هم انجام داد؟ تعمیر اسپیکر-مانیتور و....
    سپاس

irandoces آواتار ها
    88 بار تشکر شده در 56 پست
    ممنون دوست عزیز: والا من با توجه به علاقه ای که تعمیرات داشتم میخواستم برم تهران دوره ببینم برای تعمیرات : البته تعمیرات لوازم خانگی مد نظرم بود تا تعمیرات لپ تاپ یا گوشی ! البته در تعمیرات گوشی و لپ تاپ یکم سخت هست چون از قطعات smd استفاده شده و دردسر های خوداش را داره !
    راستی الان ملت بیشتر لپ تاپ میخرند یا پی سی (مادربرد) ؟ تعمیرات کدام بهتر هست؟
    البته من رشته ام نرم افزار هست: ان چیزی که دیدم این بود که علوم کامپیوتر یکجور هایی خز شده ! الان شما میخوای ویندوز نصب کنی : توی اینترنت سرچ می کنی به چه صورت اموزش تصویری برات میاره ! و الان بچه 6 ساله هم میتونه ویندوز عوض کنه !
    به نظر شما ایا میتوان کنار کار خدمات کامپیوتری : تعمیر کامپیوتر هم انجام داد؟ تعمیر اسپیکر-مانیتور و....
    سپاس
    سلام
    من مغازه موبایل فروشی داشتم امسال با تمهیدات دولت جمع کردم، وارد حیطه فروش نشوید مگر واقعا مطمئن باشید که فروش دارید و الا با ضرر جمع می کنید و مملکت که روی هواست، بخواهید وارد تعمیرات بشید که باید برید دوره و کنار یک شخص کار کنید، به نظر من اگر جای خوبی برای خدمات کامپوتری میتونید پیدا کنید اقدام کنید و تعمیرات هم مایل هستید انجام بدید.
    کامپیوتر pc اصلا طرفش نرید که دیگه تو خونه ها لپ تاپ هم نیست چه برسه به pc و دوستان بنده بیکار هستن، دوست بنده نماینده آسیاتک هست هر کسی که میومد برای اینترنت میگفت فقط گوشی داریم و برامون متصل که به مودم، اینکه چون شما بلدید سرچ کنید و ازش استفاده کنید خیلی ها جلوی چشمشون هم بزاری نمیتونن برنامه نصب کنن یا مشکل برطرف کنن پس در کنارش نصب ویندوز و ... رو هم حتما انجام بدید و کلا سودش خالصه

9. کاربر زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    ممنون دوست عزیز:
    من مغازه موبایل فروشی داشتم امسال با تمهیدات دولت جمع کردم،
    دولت مگه چکار کرد؟ منظورتون قیمت دلار هست؟
    بخواهید وارد تعمیرات بشید که باید برید دوره و کنار یک شخص کار کنید،
    دوره میتونم ببینم ولی کار کردن را بعید میدانم کسی راضی بشه کنار اش کار کنم: چون قبلا امتحان کردم: حالا نمی دانم تنها با کلاس رفتن چیزی یاد میگیره ادم یا نه؟
    هر کسی که میومد برای اینترنت میگفت فقط گوشی داریم و برامون متصل که به مودم، اینکه چون شما بلدید سرچ کنید و ازش استفاده کنید خیلی ها جلوی چشمشون هم بزاری نمیتونن برنامه نصب کنن یا مشکل برطرف کنن پس در کنارش نصب ویندوز و ... رو هم حتما انجام بدید و کلا سودش خالصه
    اره دوست عزیز: الان همه تب لت یا گوشی دارند !!!
    من جنس خاصی نمی خوام بخرم: چون سرمایه زیاد میخواد و ریسک اش بالا هست !
    بنظرتون 4 تا مادربرد سوخته و... بخرم بزارم توی ویترین خوب هست؟
    اگر مادربرد تازه هم خواستم بخرم فقط یکسری بخرم چون گران هست ! بقیه را کارتون مادربرد و.. بزارم!
    سپاس

149 بار تشکر شده در 75 پست
    تعمیرات یکی از بدترین کارهای ممکنه. به هیچوجه به کار تعمیرات فکر نکنید و در عین حال مغازه داری رو هم از ذهنتون خارج کنید مخصوصا کار موبایل.
    ولی اگه هیچ گزینه دیگه ای ندارید و حتما و فقط مجبور به مغازه داری هستید پیشنهاد میکنم کاقی نت بزنید. دردسرش خیلی کمتر از کار تعمیراته. یعنی اصلا قابل قیاس نیست. و زمان کافی هم برای اینکه به تخصصتون اضافه کنید و به شغل مورد علاقتون فکر کنید رو دارید. ولی ورود به تعمیرات مثل ورود به باتلاقه. تعمیرکارهای قدیمی متوجه این جمله میشن.

12. کاربران زیر به خاطر این پست از shak تشکر کرده اند :

mehti64 آواتار ها
    107 بار تشکر شده در 64 پست
    سلام.
    به نظر بنده سمت کافینت اصلا نرید.
    من سال 89 تا 91 کافینت داشتم بهترین جای شهرمون با مشتری های خاص خودمون و درامد خیلی خوب اما به مرور با ورود اینترنت های موبایل پرسرعت و شبکه های اجتماعی و ... زمان کافینت سر اومده و هرکسی تو خونه با یه گوشی ساده هم مشکل شو حل میکنه.
    به نظر بنده pc هم بازار خوبی نداره هم از لحاظ قیمت و هم بخاطر لپ تاپ با تنوع قیمت مختلف دیگه کمتر کسی میره سمتش
    من خودم pc اشتم فروختمش چون جا اشغال کرده بود .

لپ تاپ و گوشی خوبه اما سرمایه و پشتوانه قوی میخواد.
    وضعیت گوشی نسبت به لپ تاپ بهتره از نظر خرید و فروش اما کلا مردم به دنبال استفاده از امکانات موجودشون هستن و از همون گوشی های قدیمی شون کار میشن و تعمییر میکنن چون توان خرید ملت کم شده ولی به هر حال فروش لوازم جانبی موبایل و لوازم مصرفی و جانبی کامپیوتر و ... خوبه.

دوربین مدار بسته به مراتب بهتر از این گزینه هاست اما بازاریابی ، جنس با کیفیت و تخصص و سلیقه خیلی خوبی نیازه ، اما اگه کارتون بگیره و بتونید چند کار خوب تحویل بدین کم کم مشتری هاتون زیاد میشن

تخصص و تعمیرات هم درامدش بسیار عالیه و نیاز به سرمایه انچنانی هم نیست و واقعا نیاز دائمی مردم هستش ، که میتونید با یه مغازه کوچیک و لوازم جانبی ،خدمات تعمییرات ارائه بدین و با درامدش اجناس و بیشتر کنید.

امیدوارم تونسته باشم کمی کمک کرده باشم.

سپاس
    ویرایش توسط mehti64 : 2018-12-19 در ساعت 15:59
    « فروشگاه اینترنتی بهارینو»

14. کاربر زیر به خاطر این پست از mehti64 تشکر کرده است :

irandoces آواتار ها
    88 بار تشکر شده در 56 پست
    ممنون دوست عزیز:

دوره میتونم ببینم ولی کار کردن را بعید میدانم کسی راضی بشه کنار اش کار کنم: چون قبلا امتحان کردم: حالا نمی دانم تنها با کلاس رفتن چیزی یاد میگیره ادم یا نه؟

اره دوست عزیز: الان همه تب لت یا گوشی دارند !!!
    من جنس خاصی نمی خوام بخرم: چون سرمایه زیاد میخواد و ریسک اش بالا هست !
    بنظرتون 4 تا مادربرد سوخته و... بخرم بزارم توی ویترین خوب هست؟
    اگر مادربرد تازه هم خواستم بخرم فقط یکسری بخرم چون گران هست ! بقیه را کارتون مادربرد و.. بزارم!
    سپاس

رجیستر و قیمت ها و گوشی ها همه قاچاق بودن و مشکل تعزیرات و ...، کلا شغل خوبی نیست مغازه داری اونم موبایل گرون قیمت پر ریسک پر دردسر

با دوره به جایی نمی رسید، تعمیرات از موبایل فروشی بدتره

16. کاربر زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین