نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ربات شرط بندی خودکار "بازی انفجار"

کاربر خاطی
    8 بار تشکر شده در 6 پست

ربات شرط بندی خودکار "بازی انفجار"

سلام دوستان
    اول همه بگم که کسایی که ادعا میکنن با ربات میشه ضریب رو تشخیص داد، کاملا دروغ میگن. چون اسکریپت این بازی توی بک اند یه عدد رندوم تولید میکنه و به هیچ عنوان قابل حدس و هک نیست.
    رباتی که من نوشتم میاد طبق استراتژی توی همه بازی ها شرکت میکنه و ضرر و ریسک رو به حداقل میرسونه.
    استراتژی به این صورته که با ضریب پایین و مبلغ دلخواه میاد شرط بندی میکنه و اگه باخت توی بازی بعدی مبلغ رو اضافه میکنه که باخت قبلی جبران بشه و اگه برد دوباره مبلغ رو کم میکنه. و یه سری ترفندهای ریز دیگه.
    اگه ضریب پایین باشه احتمال برد هم زیاده ولی سود کمه. این ربات رو میتونید 24 ساعت بذارید کار کنه و توی هر بازی سود کوچک بدست میاره و توی تعداد بالا میبینید که سود خیلی خوبی حاصل شده. مثلا بعد 10 ساعت بازی سود چشمگیر میشه.

تصویر ربات

استراتژی بازی رو میتونم طبق ایده خودتون تغییر بدم. ولی این استراتژی که خودمون طراحی کردیم نظر قماربازی های حرفه ای رو هم جلب کرده و سودش کاملا راضی کننده است.
    ایت ربات با هر سایت شرط بندی که خواستید قابل جفت شدنه. یعنی سایت رو خودتون انتخاب میکنید.

قیمت ربات: 350 هزارتومن
    حتی هزارتومن هم تخفیف نداره.
    امکان تست قبل از خرید هم فراهمه.
    برای اطلاعات بیشتر و خرید میتونید پ.خ بدید. تلگرام هم در خدمتم: @mahdi4mag

GraphX آواتار ها
    603 بار تشکر شده در 351 پست
    این بازی که گفتین چی هست ؟

کاربر خاطی
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    استراتژی جدید اضافه شد. بدون امکان ضرر در بازی انفجار

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,780 بار تشکر شده در 924 پست
    ربات بازی انفجار
    دانلود رایگان

http://s8.picofile.com/file/83510990...jar_n.rar.html

neshoone آواتار ها
    167 بار تشکر شده در 108 پست
    واقعا سودی هم داره ؟
    چون اینطور که تحقیق کردم همش باخته و برنده ی اصلی سایت هست
    ولی پیش بینی فوتبال بهتره ، که البته اونم 90 درصد سایت های ایرانی دزدی بیش نیستن !
    من 50 تومن توی یه سایت ایرانی که اسم نمیبرم واریز کردم و چند تا بازی پیش بینی کردم ، پول رو به 500 رسوندم و زدم برداشت اما سایت نداد !
    میگفت باید احراز هویت کنی ، کارت ملی و کارت بانکی رو جلو صورتت بگیر و ارسال کن ، ارسال کردم ، گفت کارت ملی هوشمند ارسال کن ، گفتم ندارم قدیمیه ، گفت کارت پایان خدمت یا گواهینامه ارسال کن
    گواهینامه ارسال کردم ، گفت اینم نمیشه، شناسنامه ارسال کن ! گفتم بگین نمیدیم دیگه ! این مسخره بازیا چیه ؟!!اگه قرار به احراز هویت باشه با کارت ملی و کارت بانکی کافیه
    گفتن ارسال نکنین واریز نمیکنیم ! گفتم بیخیال ارزش نداره ، اینا بی پدر مادرن ، از مدارک سو استفاده میکنن و بیخیال پول شدم

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,780 بار تشکر شده در 924 پست
    شرط بندی و .. اصلا توصیه نمیشه . این نمونه برنامه هم برای اینکه پولی بابت این موارد هزینه نشه داخل سایت قرار داده شده