صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: پشت پرده بکوریتی ( اما و اگر ها) بررسی کیفیت و مشکلات

moj1rayaname آواتار ها
    3,218 بار تشکر شده در 1,327 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    شما اول فرض کنید تمامی سایت ها مال خود مدیریتش باشه

خریدار خودش سایت های مورد نیاز خودشو تایید میکنه ( سیستم اجبار نمیکنه که از این سایت بگیر )

کپی بودن یا نبودش هم وقتی شما بفهمید بقیه هم میفهمند

دامین و پیچ اتوریتی شاید یکی براش مهم باشه ن گوگل

شما بگیر تمامی سایت ها مال خودشه شما مگه فوضولی ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این سایت یکی دوستان خودمه که مطالبش کاملا اختصاصی هست و با این سایت کار میکنه

http://biographyha.com/
    بسیار ممنون از شما بله خیلی از سایتها هستند از جمله biographyha.com که بازدید و محتوای بسیار قوی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط 30shop نمایش پست ها
    البته ایشان در تبلیغاتی که در انجمن داشته اند بارها صاحبان سایتهایی که فاقد بازدید هستند را تشویق کرده اند که در بکوریتی عضو شوند و اقدام به فروش بک لینک نمایند
    در الگوریتم های جدید گوگل ترافیک سایت جزو موارد مهم سئو محسوب میشود در نتیجه طبیعی است که سایت بدون محتوا و نیز سایت فاقد بازدید نمی تواند لینک با ارزشی به دیگران بدهد و باعث پیشرفت سایتهای دیگر شود
    استفاده از بکوریتی برای همه فروشنده ها آزاده به جز سایت های که کیفیت خیلی پایین داشته باشند
    سایت های پربازدید اصلا فروش بک لینک ندارند و شما بخواهید 2 تا سایت ادرس بدید حداقل 100سایتو باید چک کنید تا پیدا کنید و راه درآمد سایت های پربازدید تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی هست..
    ترافیک از همان ابتدا برای گوگل مهم بوده و به الگوریتم های جدید هم ارتباطی نداره .
    خریداران بکوریتی همگی سئوکار و یا در حداقل حالت یک فروشگاه دار هستند و تشخیص سایت هارو میدهند

اما نظر جناب bestirani2 منو تشویق کرد و بزودی قسمت جستجو و سورت بهینه می شود و ایده ای ذهنم اومد چند روزه دیگه پیاده سازی می شود و کلا تشخیص برای خریدار راحت تر می شود ..

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    پیدا کردن سایت مورد نظر ساخت هست
    این چند نکته رو اجرا کنید کمک میکنه به راحتی کاربر
    امکان انتخاب چند فیلتر با هم. مثلا بشه گفت دسته ... باشه و پیج اتوریتی ....
    نکته بعدی اینه خیلی از سایت ها هیچ محتوی ای ندارند و فقط دارند ریپورتاژ منتشر میکنند.
    اگر سایت ها را از نظر کیفیت مطالب هم دسته بندی کنید کمک میکنه تا بشه سایت مورد نظر رو پیدا کرد و سفارش داد.
    ممنون از شما

ebookstore آواتار ها
    15 بار تشکر شده در 14 پست
    moj1rayaname
    بهرحال
    به عنوان یه دوست
    امیدوارم تو کارتون پیشرفت کنین و کیفیت سیستم ها روزبه روز بیشتر و بازدهی ها هم موثر تر باشن

Ali.Fatehi آواتار ها
    762 بار تشکر شده در 448 پست
    من که الان چند ماهه بعنوان ارائه دهنده رپورتاژ و بک لینک کار میکنم
    راضی هستم
    نمیدونم مشکل بعضی از دوستان چیه تا میبینن یکی داره موفق میشه میخوان براش حرف درست کنن
    ببینید توی سایت همه لینک ها خورده که چه اتوریتی و ... دارن
    مشتری ها خودشون به میل خودشون خرید میکنن
    کار ارائه دهنده ها هم راحت تر شده
    درصدش هم مناسبه به اندازه ی کاری که انجام میدن ، حالا شما باید بیوفتی دنبال گشتن مشتری ایشون با 20-25 درصد کارمزد مشتری براتون میارن

در ضمن بک لینک به هر صورتی حتی سایت با اتوریتی 1 هم ارزشمند هست
    اما ارزش یک سایت پر بازدید از سایت کم بازدید بیشتره و مسلم و عقلانی
    اما لینک داشتن بصورت استاندارد در هر جایی باعث پیشرفت و بهبود رتبه میشه

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    راضی هستم
    نمیدونم مشکل بعضی از دوستان چیه تا میبینن یکی داره موفق میشه میخوان براش حرف درست کنن
    درصدش هم مناسبه به اندازه ی کاری که انجام میدن ، حالا شما باید بیوفتی دنبال گشتن مشتری ایشون با 20-25 درصد کارمزد مشتری براتون میارن

اینکه ادعا می کنید بک لینک از سایتهای با اتوریتی 1 و یا داشتن بک لینک به هر صورتی ارزشمند خواهد بود کاملا اشتباه است
    در بهترین حالت دریافت بک لینک از سایتهای مورد ادعای شما تاثیر نداشتن آن است!
    اما یکی از بزرگترین ایرادات بکوریتی که هم به خریدار لینک و هم فروشنده لینک ضرر وارد می کند مورد زیر است:
    فرض کنید شما به عنوان یک وبمستر هوشیار به صورت زمانبندی شده در این سایت بک لینک سفارش می دهید تا مثلا 6 ماه دیگر فلان بک لینک در فلان سایت نمایش داده شود
    نکته اینجاست که چرا باید مشتری برای سفارش بک لینکی که شش ماه دیگر نمایش داده خواهد شد وجه آن را امروز به حساب مدیر بکوریتی وارد کند؟!

moj1rayaname آواتار ها
    مثلا 6 ماه دیگر فلان بک لینک در فلان سایت نمایش داده شود
    نکته اینجاست که چرا باید مشتری برای سفارش بک لینکی که شش ماه دیگر نمایش داده خواهد شد وجه آن را امروز به حساب مدیر بکوریتی وارد کند؟!
    6ماه نداریم و حداکثر 1 ماه آینده را می توان تنظیم کرد !!!
    تسویه زیر24 ساعت انجام می شود و کسی رو پیدا نمی کنید بگوید تسویه حساب 3 روز طول کشید .

من نمیدونم شما کی هستید ولی قطعا به قصد تخریب تاپیک دومی رو از بکوریتی پربیننده کردید .. ممنون از شما

به این تاپیک که که در پاسخ به سوالات شما زدم مراجعه کنید :
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=111755

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    راضی هستم

ممنون از شما ♥
    حتی علت عقب افتادگی کشور ما به خاطرهمین تخریب کردن ها هست ( چپ و راست و انواع باند و روزنامه و حذب ) و ادم باید خیلی مشکلدار باشه که هیچ فعالیتی جز تخریب برای پیشرفت به ذهنش نرسه

تنها راه مقابله با تخریب حمایت دوستانی مثل شما هست که در بکوریتی عضو واقعی و همکار واقعی هستند نه شخصی مثل 30shop که فقط برای تخریب از 2 روز پیش به عضویت شاپکیپر در آمده و معلوم نیست تا بحال چقدر از بکوریتی درآمد داشته و با مشخصات دیگری به قصد تخریب وریزش فروشنده ! تاپیک شرکت کرده
    ویرایش توسط moj1rayaname : 3 هفته پیش در ساعت 22:57

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    من نمیدونم شما کی هستید ولی قطعا به قصد تخریب تاپیک دومی رو از بکوریتی پربیننده کردید .. ممنون از شما

به این تاپیک که که در پاسخ به سوالات شما زدم مراجعه کنید :
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=111755

اگر شما بتوانید به سوالات پاسخ دهید این خودش برای شما تبلیغ خواهد بود و بنده قصد تخریب هم ندارم. چون ادبیات تهدید آمیز به کار بردید برای استارتر بنده وارد بحث شدم
    الان یک تاپیک جدا باز کرده اید که تاثیرات بک لینک های بکوریتی چنان و است و چنین است!
    یعنی از بحث اصلی جدا می شوید. بحث سر سایتهای بدون بازدید و بی کیفیت است که قطعا تاثیری در پیشرفت سایت ندارند
    این نمونه هایی که آورده اید جدا از اینکه اکثرا پیشرفت آنها تا صفحات 5 و 6 گوگل است، و به سادگی با بروزرسانی محتوای سایت به صورت منظم به دست خواهد آمد، اصلا مشخص نیست از کدام بک لینک های سایت شما استفاده کرده اند!!

برای اینکه کیفیت بک لینک های شما معلوم شود باید نگاهی بیاندازیم به جایگاه کلمات کلیدی سایت شما در گوگل یعنی کلمات بک لینک و خرید بک لینک که بیشترین جستجو را از سوی کاربران دارند. با توجه به اینکه شما بیش از یک سال است که سایت را دایر کرده اید و در تمامی سایتهای عضو بکوریتی لینک سایت به همراه کلمات کلیدی خود را درج کرده اید در این دو کلمه باید در صفحات اول گوگل باشید اما متاسفانه:
    در مورد کلمه بک لینک با آی پی ایران سرچ کردم حتی در 5 صفحه اول نبودید
    در مورد کلمه خرید بک لینک با آی پی ایران سرچ کردم در صفحه 4 گوگل هستید
    اگر سایت کوبوکلود که از نظر سیستم با شما مشابهت هایی دارد را در این دو کلمه کلیدی بررسی کنید رتبه 3 صفحه یک گوگل هستند
    این خود نشان دهنده کیفیت بک لینک های ارائه شده از سوی شما است

moj1rayaname آواتار ها
    اگر سایت کوبوکلود که از نظر سیستم با شما مشابهت هایی دارد را در این دو کلمه کلیدی بررسی کنید رتبه 3 صفحه یک گوگل هستند
    این خود نشان دهنده کیفیت بک لینک های ارائه شده از سوی شما است
    شما جزو خریداران بک لینکی هستید که با همین علم ضعیف برای خرید بک لینک اولین کاری که می کنید توی گوگل جستجو می کنید "خرید بک لینک" و اولین سایت در نتایج گوگل از نظر شما قوی ترین سایت هست و همین نشان از دانش شما در مورد اینترنت و سئو و بک لینک رو خوب نشون داد .
    شما قطعا قصد تخریب دارید و در کمک استارتر بدون مشخصات عضو شاپکیپر شدید
    سایت کوبوکلود بالغ بر 100ها میلیون تومان هزینه رپورتاژآگهی در سایت های خبرگزاری ها و .. انجام داده است . و یک شرکت روسی هست
    سایر سایتهای صفحه اول برای رسیدن به صفحه اول چندین سایت هست با هزینه های چند 10میلیونی رقابت می کنند
    به قصد تخریب تاپیک میزنید و هرچی من اثبات کنم شما مغلطه و فریبکارانه سوالاتو ادامه میدید .. امیدوارم بدونید که میتونم برای جبران خسارات ( هرچند خسارتی نباشه ) ازتون شکایت تنظیم و تحویل وکیل بدم..

شما در خرید لباس 10 میلیون میدم بیایید صفحه اول !

در مورد سایتهایی که گفتید با جستجوی "بک لینک" خرید بک لینک " و ... در صفحه اول گوگل و دوم هستند
    سایت هایی مشاهده می شود در صفحه های دوم یا اول گوگل ، که برای رسیدن به صفحه اول بالای 20 میلیون رپورتاژ آگهی هزینه کرده اند ( تابناک و زومیت و .. )
    نمونه کار ها همگی زیر 20 روز حداقل 3 یا 4 صفحه در نتایج گوگل پیشرفت کردند و با ادامه اثرگذاری بک لینک ها به مرور به جایگاه 1 گوگل یا صفحه 1 گوگل هم میرسند .

حتی سایت های سئوکار هم میتونم لینک و ادرس خصوصی بفرستم که توی مقالات مینویسند بک لینک نخرید به هیچ عنوان ولی لینک سایت خودش توی پیچک رفته بود

بکوریتی نیازی به صفحه اول گوگل ندارد و بالغ بر 4 کمپ تبلیغاتی در صفحه اول گوگل دارد
    ویرایش توسط moj1rayaname : 3 هفته پیش در ساعت 11:17

0 بار تشکر شده در 0 پست
    از گفته های شما به این نتیجه رسیدم:
    بک لینک از سایتهای بی کیفیت تاثیری ندارد و باید از سایتهای با کیفیت بالا 100 ها میلیون بک لینک خرید!!
    برای رسیدن به صفحه اول برای همه کلمات کلیدی نیازی به هزینه میلیونی نیست
    نکته:
    برای خرید لباس رقابت شدیدی وجود دارد و طبیعی است باید هزینه بیشتری جهت خرید بک لینک با کیفیت انجام داد
    اما برای کلمه خرید بک لینک که نهایت رقابت بین 10 تا 15 سایت است و رقابتی وجود ندارد که لازم باشد هزینه هنگفت کرد
    چون شما کلمه بک لینک (یک کلمه کلیدی با رقابت بسیار پایین در گوگل که در کل شاید روزی 10 نفر این کلمه را سرچ می کنند در مقایسه با خرید لباس که روزانه هزاران نفر آن را سرچ می کنند) را در همه سایتهای عضو خود استفاده کرده اید باید در صفحه اول باشید. اینکه نیاز دارید یا ندارید و کمپین زده اید در گوگل صورت مسئله را تغییر نمی دهد

adea1371 آواتار ها
    761 بار تشکر شده در 447 پست
    از گفته های شما به این نتیجه رسیدم:
    بک لینک از سایتهای بی کیفیت تاثیری ندارد و باید از سایتهای با کیفیت بالا 100 ها میلیون بک لینک خرید!!
    برای رسیدن به صفحه اول برای همه کلمات کلیدی نیازی به هزینه میلیونی نیست
    نکته:
    برای خرید لباس رقابت شدیدی وجود دارد و طبیعی است باید هزینه بیشتری جهت خرید بک لینک با کیفیت انجام داد
    اما برای کلمه خرید بک لینک که نهایت رقابت بین 10 تا 15 سایت است و رقابتی وجود ندارد که لازم باشد هزینه هنگفت کرد
    چون شما کلمه بک لینک (یک کلمه کلیدی با رقابت بسیار پایین در گوگل که در کل شاید روزی 10 نفر این کلمه را سرچ می کنند در مقایسه با خرید لباس که روزانه هزاران نفر آن را سرچ می کنند) را در همه سایتهای عضو خود استفاده کرده اید باید در صفحه اول باشید. اینکه نیاز دارید یا ندارید و کمپین زده اید در گوگل صورت مسئله را تغییر نمی دهد
    دوست عزیز از لحن گفتار شما معلومه دقیقا چه کسی هستید

من دوست دارم از بکوریتی بک لینک بی کیفیت بخرم شما مشکل دارید ؟

بک لینک بی کیفیت از نظر شما چیه ؟ از نظر گوگل چیه ؟ از نظر من چیه ؟

شاید اون بک لینکی که شما میگید بی کیفیت از نظر من برای کار من عالی باشه

شیوه تبلیعات هر کسی فرق داره یکی دوست داره روی سئو هزینه کنه یکی تبلیغات بنری یا ...

اینکه قرار باشه تو گوگل هر کسی اول تا سوم باشه اینا کارشون درسته این موضوع درست نیست

بلکه نشون میده سرمایه زیاد دارن

در مورد نتایج گوگل هم همین بس شما ی سایت بزنی تا 3 ماه تو نتایج خیلی بالاتر از بقیه هستید ( کسانی که بیشتر شما هزینه کردن )

بهتر با اکانت اصلی خودت موضوع ادامه بدی ن پشت اکانت دیگه مخفی بشید

مثلا دوستی هست در انجمن ورودی گوگل میفروشه

اون قدیما تاپیکش جزو پر بازدیدترین ها بود و خیلی تابلو هم تاپیکش بالا بود

و فکر میکرد اینطوری میتوانه مشتری جذب کنه ولی خودش فهمیده ن

و روی اورد به کارهای دیگه برای اینکه خودشو نشون بده

مثلا چرا روی کلید واژه ساده * رسیدن به رتبه 1 گوگل *

خود ایشون تو نتایج نیستند ؟
    ویرایش توسط adea1371 : 3 هفته پیش در ساعت 13:06

ebookstore آواتار ها
    15 بار تشکر شده در 14 پست
    دوستان
    من تاپیک رو ایجاد کردم
    اما هرکسی اومد نظر داد به من ربطی نداره که میگین اکانت درست کردی و ...
    من نیازی به پنهان شدن پشت اکانتی ندارم و با همین اکانت که تنها اکانت من هست نظرمو میگم.تاپیک هم درست میکنم.
    بقیه دوستان اگه نظری میدن بهتره از ظرف سایت بکوریتی منظقی پاسخ بدن بهشون بجای اینکه متهم به مولتی اکانت و... کنین
    مطمئنا صاحب بکوریتی تنها کسی هست که میتونه پاسخ بده و فقط پاسخهای ایشون به سوالات کاربران ارزش خوندن داره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین