صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: پشت پرده بکوریتی ( اما و اگر ها) بررسی کیفیت و مشکلات

moj1rayaname آواتار ها
    3,218 بار تشکر شده در 1,327 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebookstore نمایش پست ها
    دوستان
    من تاپیک رو ایجاد کردم
    اما هرکسی اومد نظر داد به من ربطی نداره که میگین اکانت درست کردی و ...
    من نیازی به پنهان شدن پشت اکانتی ندارم و با همین اکانت که تنها اکانت من هست نظرمو میگم.تاپیک هم درست میکنم.
    بقیه دوستان اگه نظری میدن بهتره از ظرف سایت بکوریتی منظقی پاسخ بدن بهشون بجای اینکه متهم به مولتی اکانت و... کنین
    مطمئنا صاحب بکوریتی تنها کسی هست که میتونه پاسخ بده و فقط پاسخهای ایشون به سوالات کاربران ارزش خوندن داره
    تاپیک برای تخریب بود و واضح
    به محض اینه من گفتم "هرکسی جای من بود حتما از شما به خاطر تخریب از طرف اعضای بکوریتی هم که شده شکایت می کرد یا خواهد کرد " اکانت شما آفلاین شد و یک یوزر ایجاد شد (30shop) و تاپیک رو ادامه داد .
    ما فرض میکنیم ایشون شخص دیگه ای هست و شما یه دوست شما نیست.
    اما شما مسئول تاپیک هستید و اگر قرار باشه کسی در دادگاه پاسخگو باشه شما هستید و خبری از یوزر ساخته شده ی 30shop نخواهد بود و نیازی هم نیست .

من تهدید به شکایت نمی کنم ولی حتما اگر احساس کردم تخریب اثر گذاره اقدام میکنم و خیلی ساده شما باید تشریف بیارید دادگاه و توضیح دهید و موقتا تشریف ببرید تا کارشناس دادگاه بررسی کند و رای صادر شود.

adea1371 آواتار ها
    761 بار تشکر شده در 447 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط 30shop نمایش پست ها
    البته ایشان در تبلیغاتی که در انجمن داشته اند بارها صاحبان سایتهایی که فاقد بازدید هستند را تشویق کرده اند که در بکوریتی عضو شوند و اقدام به فروش بک لینک نمایند
    در الگوریتم های جدید گوگل ترافیک سایت جزو موارد مهم سئو محسوب میشود در نتیجه طبیعی است که سایت بدون محتوا و نیز سایت فاقد بازدید نمی تواند لینک با ارزشی به دیگران بدهد و باعث پیشرفت سایتهای دیگر شود
    شما که دقیقا با ایجاد این تاپیک سر کلتون پیدا شده میشه بگید دقیقا این بارها را از کجا دیدید ؟

0 بار تشکر شده در 0 پست
    استارتر محترم تاپیک ایجاد کردند و سوالاتی را مطرح کردند و اصلا طرف صحبت هم مدیر بکوریتی نبود اما ایشان برای دفاع از خود وارد مباحث شدند
    استارتر بر اساس قوانین انجمن تاپیک را ایجاد کرده اند و هیچ تخلفی هم نکرده اند و به هیچ عنوان هم نباید از بلوف مدیر بکوریتی برای شکایت هراسی داشته باشند.
    مسخره ترین حرف هم این است که بگوئیم صحبت های دیگران در انجمن بر عهده استارتر تاپیک است. البته منظور ایشان از تهدید شما این است که شما به مدیر شاپکیپر درخواست حذف تاپیک را ارسال کنید
    در مورد بکوریتی نکات فنی دیگری هم وجود دارد که ادامه روند این تاپیک بنده را مجبور به مطرح کردن آن خواهد کرد

zozze آواتار ها
    877 بار تشکر شده در 489 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط 30shop نمایش پست ها
    استارتر محترم تاپیک ایجاد کردند و سوالاتی را مطرح کردند و اصلا طرف صحبت هم مدیر بکوریتی نبود اما ایشان برای دفاع از خود وارد مباحث شدند
    استارتر بر اساس قوانین انجمن تاپیک را ایجاد کرده اند و هیچ تخلفی هم نکرده اند و به هیچ عنوان هم نباید از بلوف مدیر بکوریتی برای شکایت هراسی داشته باشند.
    مسخره ترین حرف هم این است که بگوئیم صحبت های دیگران در انجمن بر عهده استارتر تاپیک است. البته منظور ایشان از تهدید شما این است که شما به مدیر شاپکیپر درخواست حذف تاپیک را ارسال کنید
    در مورد بکوریتی نکات فنی دیگری هم وجود دارد که ادامه روند این تاپیک بنده را مجبور به مطرح کردن آن خواهد کرد
    دوست عزیز به هر روشی بلدین شما ادامه بدین.
    بالاخره تهش یا به شکایت میرسونید کار رو یا نه.
    ولی اینکه شما دارین به این شکل از استارتر دفاع میکنید باید بگم فکر میکنم توی اکانت اشتباهی لاگین کرده باشید.
    موفق باشید.

abipooshan آواتار ها
    4,066 بار تشکر شده در 1,478 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebookstore نمایش پست ها
    دوستان
    من تاپیک رو ایجاد کردم
    اما هرکسی اومد نظر داد به من ربطی نداره که میگین اکانت درست کردی و ...
    من نیازی به پنهان شدن پشت اکانتی ندارم و با همین اکانت که تنها اکانت من هست نظرمو میگم.تاپیک هم درست میکنم.
    بقیه دوستان اگه نظری میدن بهتره از ظرف سایت بکوریتی منظقی پاسخ بدن بهشون بجای اینکه متهم به مولتی اکانت و... کنین
    مطمئنا صاحب بکوریتی تنها کسی هست که میتونه پاسخ بده و فقط پاسخهای ایشون به سوالات کاربران ارزش خوندن داره
    سلام . من خیلی وقته در هیچ انجمنی فعالیت خاصی ندارم و دلیل اصلیشم اینه دیگه کیفیت انجمن ها و کاربران به حدی پایین اومده که چیزی برای یاد گرفتن و یاد دادن وجود نداره ولی این تاپیک دیدم و نتونستم چند خطی ننویسم .
    اولا از لحن نوشتار شما مشخصه سن بالایی ندارید و این نوع برخوردها در سن و سال شما تا حدود زیادی طبیعی به نظر میاد .
    شما نمیتونید در یک انجمن عمومی به کاربری بگویید چیزی ننویس و جواب نده . اگر میخواستید کسی چیزی نگه باید به صورت خصوصی به مدیر سایت میفرستادید نه یک انجمن عمومی .
    اینم بگم من در این سایت بک لینکی نمیفروشم ولی حرفهای شما انقدر بچه گانه و مشخصا از روی کینه و حسادت و بغضه که ارزش جواب دادن نداره .
    شما از الکسا حرف زدید در حالی که سایت خودتون که این نوع خدمات میده الکسای خنده داری داره
    از رتبه کلمات کلیدی سخن گفته شد و چند کلمه کلیدی خودتون رو سرچ زدم و یا کلا نبودید و یا جایگاه بسیار بد
    شما از پورسانت و درامد این سایت صحبت می کنید کسی میتونه به شما بگه برای خدمات سایتتون چقدر تعرفه و پورسانت قرار بدید ؟
    از رتبه کلمات کلیدی در حالی سخن گفته شد که ننوشتن که سابقه سایتهای رقیب اینها چقدره و سابقه این سایت چند ماهه
    از هوشمندی رباتهای گوگول گفتید و خودتون به بدترین شکل ممکن در سیستم خودتون رباتها رو احمق فرض کردید .
    در آخر دو مورد عرض کنم:
    مدیر سایت مورد اشاره از آدمهای پاک و خوب دنیای مجازی و کسب و کار اینترنتی هستن
    و یاد بگیریم برای بالا رفتن خودمون پای دیگران رو نگیریم و نکشیم پایین . همه یاهم و در کنار هم میتونیم پیشرفت کنیم

ebookstore آواتار ها
    15 بار تشکر شده در 14 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abipooshan نمایش پست ها
    سلام . من خیلی وقته در هیچ انجمنی فعالیت خاصی ندارم و دلیل اصلیشم اینه دیگه کیفیت انجمن ها و کاربران به حدی پایین اومده که چیزی برای یاد گرفتن و یاد دادن وجود نداره ولی این تاپیک دیدم و نتونستم چند خطی ننویسم .
    اولا از لحن نوشتار شما مشخصه سن بالایی ندارید و این نوع برخوردها در سن و سال شما تا حدود زیادی طبیعی به نظر میاد .
    شما نمیتونید در یک انجمن عمومی به کاربری بگویید چیزی ننویس و جواب نده . اگر میخواستید کسی چیزی نگه باید به صورت خصوصی به مدیر سایت میفرستادید نه یک انجمن عمومی .
    اینم بگم من در این سایت بک لینکی نمیفروشم ولی حرفهای شما انقدر بچه گانه و مشخصا از روی کینه و حسادت و بغضه که ارزش جواب دادن نداره .
    شما از الکسا حرف زدید در حالی که سایت خودتون که این نوع خدمات میده الکسای خنده داری داره
    از رتبه کلمات کلیدی سخن گفته شد و چند کلمه کلیدی خودتون رو سرچ زدم و یا کلا نبودید و یا جایگاه بسیار بد
    شما از پورسانت و درامد این سایت صحبت می کنید کسی میتونه به شما بگه برای خدمات سایتتون چقدر تعرفه و پورسانت قرار بدید ؟
    از رتبه کلمات کلیدی در حالی سخن گفته شد که ننوشتن که سابقه سایتهای رقیب اینها چقدره و سابقه این سایت چند ماهه
    از هوشمندی رباتهای گوگول گفتید و خودتون به بدترین شکل ممکن در سیستم خودتون رباتها رو احمق فرض کردید .
    در آخر دو مورد عرض کنم:
    مدیر سایت مورد اشاره از آدمهای پاک و خوب دنیای مجازی و کسب و کار اینترنتی هستن
    و یاد بگیریم برای بالا رفتن خودمون پای دیگران رو نگیریم و نکشیم پایین . همه یاهم و در کنار هم میتونیم پیشرفت کنیم
    همون بهتر که فعالیت نداری چون فرهنگ استفاده ازین انجمن هارو نداری

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,796 بار تشکر شده در 990 پست
    جهت جلوگیری از بروز مشکل تاپیک بسته میشه
    جهت تصمیم راجع به تاپیک تاپیک به سایر راهبران گزارش میشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123