صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: آبتین وب | باجگیری اینترنتی

0 بار تشکر شده در 0 پست

Exclamation آبتین وب | باجگیری اینترنتی

با سلام
    وب سایت آبتین وب که ارائه دهنده خدمات میزبانی وب است با اتمام زمان تمدید هاست از ارائه لینک نسخه پشتیبان خودداری نموده و متذکر می شود بر اساس قوانین (!) می بایست هاست تمدید شود تا لینک بک آپ سایت داده شود این درحالی است که این کار مصداق باج خواهی و زورگیری بوده لطفا فایل های پیوست را نیز مشاهده نمایید.
    آبتین وب

کاربر
    با سلام لطفا بک آپ سرویس irankham.ir را ارسال نمایید قصد تمدید آن را ندارم با تشکر

کارمندان
    با سلام کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که برای ارائه بک آپ باید سرویس تمدید شود و هزینه ریستور بک اپ پرداخت شود

کاربر
    با توجه به هزینه بالا برای یک پنل 200 مگابایتی قصد تمدید ندارم لطفا بفرمایید هزینه دراختیار قرار دادن لینک بک آپ چقدر است

کارمندان
    با سلام کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که بک آپ بر اساس قوانین تنها در صورت تمدید سرویس قابل دریافت است و باید قبل از مسدود سازی و یا حذف هاست اقدام به بک آپ گیری می فرمودید

کاربر
    بر اساس استناد به چه قوانینی و چه مرجعی میفرمایید؟ این کار شما مصداق باج گیری هست!

کارمندان
    با سلام کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که تا قبل از منقضی شدن سرویس باید نسبت به بک آپ گیری اقدام می فرمودید و برای دسترسی به هاست باید سرویس تمدید شود این قوانین به صورت بین المللی هم وجود دارد و شرکت های هاستینگ خارجی هم به همین صورت عمل میکنن و تا قبل از این بعد از مسدودی سرویس هم آبتین وب اقدام به ارائه بک اپ می نمود که با سو استفاده های کاربران همراه بود و از این پس برای دسترسی به هاست باید سرویس تمدید شود شما دامنه ای را هم تهیه می کنید بعد از منقضی شدن دسترسی به سایت ندارید تا زمانی که دامنه تمدید شود و این مورد که بعد از منقضی شدن سرویس دسترسی ارائه نمی شود امر طبیعی است

کاربر
    من خودم سرویس اختصاصی دارم چرا این حرف رو به من میزنید من دسترسی به هاست نمی خواهم و فقط لینک بک آن را می خواهم این قانونی که میفرمایید لطفا لینک آن را ارسال نمایید تا ما هم مطلع شویم در غیر این صورت مراتب از مراجع دیگر پیگیری خواهد شد.

کارمندان
    با سلام کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که قوانین به صورتی است که خدمت شما عرض شده است و تا قبل از مسدودی سرویس دسترسی برای شما باز بوده است تا بک آپ گیری کنید بعداز منقضی شدن سرویس متاسفانه بک آپ بدون تمدید سرویس ارائه نمی شود می توانید از مراجعی که مد نظر دارید پیگیری بفرمایید در خدمتتون هستیم دوست عزیزم

کاربر
    لطفا لینک قوانینی که میفرمایید را به همراه مدارک مربوطه جهت استناد به من ارسال نمایید تا ملاحظه شود در زمان خریداری سرویس نیز این قانونی که شما می فرمایید بوده است. منتظر دریافت مدارک و قوانین مطرح شده هستم با تشکر

کاربر
    متاسفانه شما با تعلیق سایت و عدم ارائه بک آپ به اجبار اقدام به اخذ هزینه میزبانی بالا می نمایید این موضوع را حتما پیگیری خواهم کرد تا جلوی سوء استفاده شما از مشتریانی مثل من گرفته شود.

104 بار تشکر شده در 32 پست
    شما قوانین رو مطالعه نکردید پیش از ثبت سرویس، پس مشکل شماست نه آبتین وب و این شمایید که به نظر قصد باج گیری دارید (همینطور تخریب) .

قوانین آبتین وب:

گزینه بک آپ گیری بر روی تمامی سرویس ها ارائه شده است و کاربر هر زمان که تمایل داشت می تواند اقدام به بک آپ گیری از هاست خود نماید و اگر هاست از روی سرور حذف شده باشد برای ارائه یا ریستور بک آپ هاست حذف شده هزینه اخذ می شود.
    ضمنا پیشنهاد می کنم پشت اکانت دوم مخفی نشید و با اکانت اصلی تاپیک ایجاد کنید .
    شماره تماس من تغییر کرده -- در صورت تمایل به برقراری ارتباط با اینجانب با ایمیل iman [dot] sharifi [at] outlook [dot] com مکاتبه نمایید

irandoces آواتار ها
    86 بار تشکر شده در 54 پست
    سلام
    به شما ایمیل نزدن قبل از انقضاء؟ یه جورایی مشتری مداری ندارن به نظرم

mehti64 آواتار ها
    88 بار تشکر شده در 55 پست
    سلام.
    وقت بخیر.

من فکر میکنم کلا شرکت های و سایت های ارائه هاست به همین صورت عمل میکنند

بنده از نت افراز هاست دارم فک میکنم ده روز قبل چند بار اطلاع میدن که در صورتی هاست تمدید نشده اطلاعات شما از سیستم حذف خواهد و تابحال هم مشکلی نداشتم.

واسه همهین همیشه بک آپ تهیه میکنم . البته پشتیبانیش عالیه

امیدوارم بتونید بک اطلاعات تون که خیلی واسشون زحمت کشیدین و هزینه کردین رو بدست بیارید.

یا حق

Ali.Fatehi آواتار ها
    774 بار تشکر شده در 455 پست
    سلام
    من با آبتین وب 2 سال کار کردم
    در کل خوب بودن نسبت به قیمت
    اما این مسئله یک قانون هست که شرکت برای این خدمات هزینه دریافت میکنه
    اگر شما زمانی که سرویستون فعال بود درخواست بک آپ میدادید بدون هزینه انجام میدادن

الان 2.5 سال هست نت افراز هستم
    برای ریستور بک آپ هر اکانت 10 هزار تومان هزینه میگیرند
    این که باید زورگیری به حساب بیاد
    اما هزینه خدمات هست

اگر جنبه خرید خدمات از کسی را ندارید بهتر هست در فضای مجازی از شبکه های اجتماعی استفاده کنید
    زیاد به وبمستری و سایت داری فکر نکنید

neshoone آواتار ها
    167 بار تشکر شده در 108 پست
    الان حدود 8سال هست که از بیش از 30 سرویس دهنده استفاده کردم
    تمام سرویس دهنده ها این قانون رو دارن ، و شما موظفید قبل از منقظی شدن سرویس بک آپ گیری کنید
    حتی سرویس دهنده میتونه به محض اتمام زمان سرویس اطلاعات شما رو پاک کنه !
    چون اگه اطلاعات و سرویس براتون مهم باشه یا تمدید میکنید یا بک آپ میگیرید [-x

8 بار تشکر شده در 5 پست
    ولی پارس پک اینجوری نیست لینک بک اپ بهت میده تا چند ماه بعدشم پاک نمیشه لینک بک اپش
    دانلود آهنگ | سایت ساز رایگان | دانلود آهنگ جدید

*شكست بيش از موفقيت آموزنده است*

ramtin2025 آواتار ها
    1,242 بار تشکر شده در 514 پست
    سلام
    به نظر منطقی میاد که سرویس دهنده مسئولیتی بعد از انقضا نداشته باشه ولی این میتونه یک مزیت برای هاستینگ ها باشه که تا یه مدتی (مثلا یه ماه پس از انقضا) ارائه بکاپ رو گارانتی کنن.

از این بدترش رو ما خیلی زیاد توی ایران دیدیم و اون اینه که یه سایتی میخواد از فروشگاه ساز ایرانیش بیاد به پرستاشاپ ولی سایت سرویس دهنده هیچ اطلاعاتی ارائه نمیده با اینکه همه هزینه ها هم پرداخت شده و سرویس فعال هست. البته اسم نمیبرم که کسی نگه قصد تخریب دارم

ولی توی این مورد، اگه منقضی شده به نظرم حق با هاستینگ هست و نمیشه اسمش رو گذاشت باج خواهی. در واقع کوتاهی از شما بوده که قبل از انقضا، بکاپ نگرفتید

موفق باشید
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

irandoces آواتار ها
    86 بار تشکر شده در 54 پست
    منطقا بخواهید فکر کنید درست نیست مثل اینه که یکی مغازه کرایه کرده بعد اجناسش مونده تو مغازه بهش پس نده بگه پول این ماه هم بده تا بتونی وسایلت رو جمع کنی

Ali.Fatehi آواتار ها
    774 بار تشکر شده در 455 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط irandoces نمایش پست ها
    منطقا بخواهید فکر کنید درست نیست مثل اینه که یکی مغازه کرایه کرده بعد اجناسش مونده تو مغازه بهش پس نده بگه پول این ماه هم بده تا بتونی وسایلت رو جمع کنی
    خوب وقتی موعد قرارداد مغازه تموم بشه
    قانونا هیچ تعهدی نداره صاحب ملک
    و وبسایتها و شرکتها هم با قانون کار میکنن و به منطق و عرف و انصاف کاری ندارن به نظرم قانونمندی منطقی تره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین