صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: نوشتن متن دلخواه در هدر پرستا شاپ

saman.c2 آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست

Arrow نوشتن متن دلخواه در هدر پرستا شاپ

سلام دوستان
    چطوری می تونم زیر هدر پرستا شاپ متن دلخواهم رو بنویسم.
  2. کاربر زیر به خاطر این پست از saman.c2 تشکر کرده است :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    بله اگه دوستانی که میدونند بگن ممنون میشم

pr23statools آواتار ها
    19 بار تشکر شده در 16 پست
    ماژول بلوک html را از سایت ما به رایگان دانلود و در هر بخشی که دوست دارید محتوا اعم از متن و تصویر و ویدئو درج کنید

5. کاربران زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده اند :

mediumah آواتار ها
    270 بار تشکر شده در 179 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها
    ماژول بلوک html را از سایت ما به رایگان دانلود و در هر بخشی که دوست دارید محتوا اعم از متن و تصویر و ویدئو درج کنید
    سلام. استارتر عزیز شرمنده

عزیز پرستاشاپ سیستم فروش لایسنس دارد و میتوانم قابلیت همکاری در فروش یا نمایندگی را فعال کرد ؟؟

نمایندگی پنل پیامک با تعرفه 98 ریال
    ارتباط تلگرام : mediumah

zozze آواتار ها
    870 بار تشکر شده در 487 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    سلام. استارتر عزیز شرمنده

عزیز پرستاشاپ سیستم فروش لایسنس دارد و میتوانم قابلیت همکاری در فروش یا نمایندگی را فعال کرد ؟؟
    سلام عزیز
    یک سر به سایت faraket.com بزنید.
    گروه فوق العاده عالی هستن و چیزی که میخواید هم ماژولش رو دارن، ما هم ازشون تمام ماژول هامون رو تهیه میکنیم و کاملا تایید میشن.
    موفق باشید.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

pr23statools آواتار ها
    19 بار تشکر شده در 16 پست
    یک سر به سایت faraket.com بزنید.
    گروه فوق العاده عالی هستن و چیزی که میخواید هم ماژولش رو دارن، ما هم ازشون تمام ماژول هامون رو تهیه میکنیم و کاملا تایید میشن.
    این سایت از نظر ما کاملا غیر تائید شده است و محصولاتی کد شده ارایه داده می شود با قیمت های بسیار بالا یعنی برای هزینه ای که می دهید سورس محصول را نخواهید داشت

با ماژول پین می توانید به راحتی اقدام به فروش نمائید

همکاری در فروش:

قبل از خرید از هر سایتی ابتدا بنگرید - مقایسه نمائید و سپس خرید کنید
    ویرایش توسط pr23statools : 2 هفته پیش در ساعت 10:20

10. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها
    این سایت از نظر ما کاملا غیر تائید شده است و محصولاتی کد شده ارایه داده می شود با قیمت های بسیار بالا یعنی برای هزینه ای که می دهید سورس محصول را نخواهید داشت

با ماژول پین می توانید به راحتی اقدام به فروش نمائید

همکاری در فروش:

قبل از خرید از هر سایتی ابتدا بنگرید - مقایسه نمائید و سپس خرید کنید
    بله با عضویت در سایت شما و دریافت ماژول های دیکد شده و حذف لایسنس شده خارجی پر از باگ و نیمه فارسی راه حل خوبیه!
    ولی اونها که ماژول ها و پلاگین ها رو از بیس مینویسن انسان های بدی هستن و کارشون اشتباه هست که لایسنس روی محصولشون قرار بدن!
    بیشتر از این ادامه نمیدم.
    دیگه همه هم شما رو میشناسن هم اونا رو.

12. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

mediumah آواتار ها
    270 بار تشکر شده در 179 پست
    چقدر محصولات پرستا گرون هستند ؟؟؟!!
    ماژول همکاری در فروش 599 هزار تومان ؟؟!!

zozze آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    چقدر محصولات پرستا گرون هستند ؟؟؟!!
    ماژول همکاری در فروش 599 هزار تومان ؟؟!!
    دوست عزیز پرستا توسعه دهنگان واقعی داخلیش چند تا گروه بیشتر نیست که باز همگی کارشون عالی نیست.
    شما توی خرید محصولات باید دقت کنید دارید چی رو میخرید.
    یک سری سایت ها لایسنس اورجینال محصول خارجی رو میخرن، فارسی سازی میکنن و راست چین، لایسنسش رو بر میدارن و به هر تعداد میخوان میفروشن.
    یک سری سایت ها میان لایسنس های اورجینال خارجی رو تهیه میکنن و به شما هم تحویل میدن، اما این وسط خودشون هم ماژول یا قالب رو فارسی سازی و راست چین میکنن، یعنی شما یک محصول اورجینال رو تهیه میکنید، پشتیبانی و آپدیت هاش شاملتون میشه از طریق گروه اصلی و گروه واسطه هم فارسی سازی و راست چین میکنن.
    یک گروه هم هستن که خودشون سازنده و نویسنده اصلی یک ماژول هستن، که با توجه به هزیه های روز و هزینه های پشتیبانی و ... میان ماژول ها رو قیمت گذاری میکنن.
    حالا گروه فراکت که همون دی بی اس تم سابق هستن مورد دو و سه رو انجام میدن، اون بنده خدا که پیشنهاد داده بهتون توی تاپیک مورد 1 - که کافیه یه سرچ بزنید توی گوگل اسم دو تا گروهی که برده شده تا حالا تا تفاوت هاشون رو متوجه بشید.
    من خودم از خدمات آی پرستا، دی بی اس تم و فصل اول استفاده کردم، انصافا از دی بی اس راضی تر از بقیه بودم.
    پرستاتولز هم که مشخصه وضعیتش و دیگه همه خسته شدن انقدر همه جا گفتن استفاده نکنید از سایتشون و تنها کسی که داره هنوز هم میگه توی تاپیک ها من هستم.

به هر جهت الان یک نمونه میزنم براتون از محصولات تولیدی گروه دی بی اس تم که کلی مزیت نسبت به نمونه خارجی داره!
    https://faraket.com/p133-8k0u8

بهتر هست با دقت تر و بیشتر توجه کنید قبل از خرید، تا درگیر پشتیبانی و عدم رسیدگی و بی تعهدی بعد از خرید نشید!
    آیدی تلگرامم رو هم که دارید و در ارتباط هستیم با هم موردی بود بهم پیام بدید :
    hamedzardosht
    ویرایش توسط zozze : 2 هفته پیش در ساعت 15:29

adea1371 آواتار ها
    761 بار تشکر شده در 447 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    دوست عزیز پرستا توسعه دهنگان واقعی داخلیش چند تا گروه بیشتر نیست که باز همگی کارشون عالی نیست.
    شما توی خرید محصولات باید دقت کنید دارید چی رو میخرید.
    یک سری سایت ها لایسنس اورجینال محصول خارجی رو میخرن، فارسی سازی میکنن و راست چین، لایسنسش رو بر میدارن و به هر تعداد میخوان میفروشن.
    یک سری سایت ها میان لایسنس های اورجینال خارجی رو تهیه میکنن و به شما هم تحویل میدن، اما این وسط خودشون هم ماژول یا قالب رو فارسی سازی و راست چین میکنن، یعنی شما یک محصول اورجینال رو تهیه میکنید، پشتیبانی و آپدیت هاش شاملتون میشه از طریق گروه اصلی و گروه واسطه هم فارسی سازی و راست چین میکنن.
    یک گروه هم هستن که خودشون سازنده و نویسنده اصلی یک ماژول هستن، که با توجه به هزیه های روز و هزینه های پشتیبانی و ... میان ماژول ها رو قیمت گذاری میکنن.
    حالا گروه فراکت که همون دی بی اس تم سابق هستن مورد دو و سه رو انجام میدن، اون بنده خدا که پیشنهاد داده بهتون توی تاپیک مورد 1 - که کافیه یه سرچ بزنید توی گوگل اسم دو تا گروهی که برده شده تا حالا تا تفاوت هاشون رو متوجه بشید.
    من خودم از خدمات آی پرستا، دی بی اس تم و فصل اول استفاده کردم، انصافا از دی بی اس راضی تر از بقیه بودم.
    پرستاتولز هم که مشخصه وضعیتش و دیگه همه خسته شدن انقدر همه جا گفتن استفاده نکنید از سایتشون و تنها کسی که داره هنوز هم میگه توی تاپیک ها من هستم.

به هر جهت الان یک نمونه میزنم براتون از محصولات تولیدی گروه دی بی اس تم که کلی مزیت نسبت به نمونه خارجی داره!
    https://faraket.com/p133-8k0u8

بهتر هست با دقت تر و بیشتر توجه کنید قبل از خرید.
    آیدی تلگرامم رو هم که دارید و در ارتباط هستیم با هم موردی بود بهم پیام بدید :
    hamedzardosht
    سلام سبد خریدشون چرا نمیگید ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین