صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: دریافت نماد

neshoone آواتار ها
    150 بار تشکر شده در 99 پست

دریافت نماد

سلام
    دوستان ما یه سایت داریم که پرداخت آنلاینی داخلش نداریم ، کلیه ی پرداخت های ما توسط مشتری بصورت پرداخت در محل هست
    سایت ما بیشتر برای معرفی ما هست ، ما میخوایم برای جلب اعتماد مشتری نماد بگیریم
    حالا سوال من اینه که آیا به ما نماد میدن ؟ یا باید حتما پرداخت آنلاین داخل سایت داشته باشیم؟
    آیا کسی از دوستان میتونه نماد بگیره ؟ چون متاسفانه من در حال حاضر ترکیه هستم و سایت اینماد ، قسمت ثبت نام برای آی پی های خارج از ایران باز نمیشه
    ویرایش توسط neshoone : یک هفته پیش در ساعت 16:28

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,796 بار تشکر شده در 990 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط neshoone نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ما یه سایت داریم که پرداخت آنلاینی داخلش نداریم ، کلیه ی پرداخت های ما توسط مشتری بصورت پرداخت در محل هست
    سایت ما بیشتر برای معرفی ما هست ، ما میخوایم برای جلب اعتماد مشتری نماد بگیریم
    حالا سوال من اینه که آیا به ما نماد میدن ؟ یا باید حتما پرداخت آنلاین داخل سایت داشته باشیم؟
    آیا کسی از دوستان میتونه نماد بگیره ؟ چون متاسفانه من در حال حاضر ترگیه هستم و سایت اینماد ، قسمت ثبت نام برای آی پی های خارج از ایران باز نمیشه
    پرداخت در محل یا پرداخت نقدی فرقی نداره چون شما معامله دارید طبق قانون ای نماد باید ای نماد داشته باشید

3. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    877 بار تشکر شده در 489 پست
    برای اینکه به یک سایت نماد بدن باید حتماً فرایند ثبت سفارش، نمایش فاکتور و پرداخت ( چه درب منزل و چه آنلاین ) فعال باشه.
    اگر این روال رو دارید میتونید درخواست بدید اگر نه و صرفاً حالت نمایشگاهی هست و سفارش بصورت تلفنی ثبت میشه ، نمیشه درخواست داد.

برای اینکه بتونید درخواست بدید هم از سایت هایی که سرویس کاهش پینگ میفروشن یه اکانت بگیرید، آیپی ایران رو میده بهتون و میتونید مراحل درخواست رو ثبت کنید.
    موفق باشید.

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

neshoone آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    برای اینکه به یک سایت نماد بدن باید حتماً فرایند ثبت سفارش، نمایش فاکتور و پرداخت ( چه درب منزل و چه آنلاین ) فعال باشه.
    اگر این روال رو دارید میتونید درخواست بدید اگر نه و صرفاً حالت نمایشگاهی هست و سفارش بصورت تلفنی ثبت میشه ، نمیشه درخواست داد.

برای اینکه بتونید درخواست بدید هم از سایت هایی که سرویس کاهش پینگ میفروشن یه اکانت بگیرید، آیپی ایران رو میده بهتون و میتونید مراحل درخواست رو ثبت کنید.
    موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتون

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها
    پرستاشاپ کاملا رایگان را از امضام دانلود و نصب کنید
    پرداخت پس از تحویل هم رایگان نصب کنید و اینماد بگیرید و تمام!

اینقدر این سیستم قدرتمند خوشبختانه در میان حتی مدیران اینماد مشخص و نمایان است که بنده در عرض یک روز اینماد تمدیدی گرفتم برای یکی از مشتریان با سایت جدیدش با پرستا!!
    دوست عزیز همونطور که عرض شد ما سایت داریم ، سایت ما فروشگاه نیست، فقط یه سایت معرفی خودمون و فعالیت هامون هست ! ممنون میشم قبل از توضیح امکانات پرستا ، عنوان تاپیک رو مطالعه کنید

pr23statools آواتار ها
    22 بار تشکر شده در 18 پست
    دوست عزیز همونطور که عرض شد ما سایت داریم ، سایت ما فروشگاه نیست، فقط یه سایت معرفی خودمون و فعالیت هامون هست ! ممنون میشم قبل از توضیح امکانات پرستا ، عنوان تاپیک رو مطالعه کنید
    فکر کنم پس درست منظور ما را متوجه نشدید
    برای دریافت نماد حتما باید فروشگاهی باشد و این چیزی اجتناب ناپذیر است

اما شما با پرستاشاپ می تونید به دلیل ماهیت فروشگاهی به صورت کاملا رایگان نماد بگیرید

سپس با یک کلیک از منوی تنظیمات و محصولات قابلیت نمایشگاهی آن را فعال نمائید و همه سایت شما تمامی موارد فروشگاهی آن غیر فعال میشود و به صورت سایت شخصی و وبلاگی یا نمایشگاهی در میاید و آن هم با یک کلیک

اگر سایت با محتوای وردپرس هم دارید با یک کلیک می تونید کل محصولات و مطالب و ثبت نام شدگانتون رو به پرستا منتقل کنید

پس اگر از امکانات این سیستم مطلع نیستید لطفا قبل از اظهار اینکه توضیحات بنده در مورد پرستا باشد آگاهی خود را بالاتر ببرید و هدف حل مشکل شماست بنا بر اساس عنوان تاپیک که دوستان گفتن نمیشه ولی با این گفته می تونید به راحتی بگیرید
    ویرایش توسط pr23statools : یک هفته پیش در ساعت 14:21

8. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

16 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط neshoone نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مشکلی نداره برای محصولاتتون قیمت بزارید (حالا فرضی که هم هست) و سبد خرید و صدور فاکتور و اینها هم داشته باشه در واقع شبیه به فروشگاه در بیاریدش و برای انیکار از همین فروشگاه ساز هایی که دوستان میگن استفاده کنید.
    ولی شما داری میگی من ایران نیستم تلفنتون تایید نشه که نمیتونید بگیرید
    مگر از اقوام و خانواده این مراحل رو کسی در ایران براتون انجام بده در ضمن اگر شرکت باشه دردسرش زیاده ولی حقیقی راحت تر میدن

10. کاربران زیر به خاطر این پست از laser1 تشکر کرده اند :

neshoone آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط laser1 نمایش پست ها
    مشکلی نداره برای محصولاتتون قیمت بزارید (حالا فرضی که هم هست) و سبد خرید و صدور فاکتور و اینها هم داشته باشه در واقع شبیه به فروشگاه در بیاریدش و برای انیکار از همین فروشگاه ساز هایی که دوستان میگن استفاده کنید.
    ولی شما داری میگی من ایران نیستم تلفنتون تایید نشه که نمیتونید بگیرید
    مگر از اقوام و خانواده این مراحل رو کسی در ایران براتون انجام بده در ضمن اگر شرکت باشه دردسرش زیاده ولی حقیقی راحت تر میدن
    از لحاظ تلفن مشکلی نیست
    ممنون از راهنماییتون

28 بار تشکر شده در 25 پست
    کاری نداره /
    شما یک وی پی اس ایران با سیستم عامل ویندوز دریافت کنید و بعد با استفاده از اون به سایت اینماد کانکت بشین و مراحل ثبت نام و .... رو انجام بدین
    هاست سی پنل - هاست دایرکت ادمین
    ارائه خدمات میزبانی وب بیش از 10 سال | شرکت هاستینگ جوان گستر | www.javangostar.ir

13. کاربر زیر به خاطر این پست از mohama226 تشکر کرده است :

roozbeh72 آواتار ها
    846 بار تشکر شده در 472 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohama226 نمایش پست ها
    کاری نداره /
    شما یک وی پی اس ایران با سیستم عامل ویندوز دریافت کنید و بعد با استفاده از اون به سایت اینماد کانکت بشین و مراحل ثبت نام و .... رو انجام بدین
    فکر کنم با استفاده از اکانت های کاهش پینگ هم میتونه اینکارو انجام بده. کم هزینه تر و بهتر هست.

15. کاربر زیر به خاطر این پست از roozbeh72 تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    این نماد برای هر فروشگاهی که فروش داره بسیار واجب است

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین