صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: خرید تم پرستاشاپ (ترجیحا Alysum)

ramtin2025 آواتار ها
    1,236 بار تشکر شده در 511 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shanaco نمایش پست ها
    بنده از این سایت ماژول سبد خرید هوشمند خریدم و ماژولشون متاسفانه کد شده است و پولی که میدیم سورس محصول رو نداشتیم و رفتم از پرستاتولز پرداخت در یک صفحه و یه قالبم خریدم و کاملا کد باز بود و بسیار نیز حرفه ای تر از ماژول اولیه بود و به راحتی توسط خود ما قابل ویرایش بود و یه هدیه هم به ما دادن !!
    من از کیفیت کدنویسی دی بی اس خبر ندارم ولی در مورد پشتیبانی اکثر کسانی که باهاشون کار کردند راضی بودند و بعید میدونم از این نظر ایراد مهمی داشته باشند. شاید تیکت اشتباه ارجاع شده یا از دیدشون مخفی مونده. به نظر من تماس بگیرید و پیگیری کنید. صرف پاسخ ندادن به یک تیکت نمیشه سایتی رو زیر سوال برد. برای خود من بارها اتفاق افتاده که به اشتباه تیکتی رو بستم و بعد از پیگیری مشتری متوجه شدم. اگر پیگیری کردید و نتیجه نگرفتید که حق با شماست در غیر اینصورت جالب نیست که به این سرعت و با عجله در مورد یک گروه که فعالیت سالم انجام میدن نتیچه گیری کنید و به صورت عمومی هم با اعتبار اونا بازی کنید.
    البته موضوع تاپیک خرید قالب خارجی به جز قالبهای لئو هست که فکر میکنم اصلا ارتباطی به این حرفها نداره و بهترین و مطمئن ترین کار، همونطور که گفتم اینه که خودشون از طریق سایتهای واسط خرید رو انجام بدن.

موفق باشید
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

2. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

8 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام
    من نمیدونم شما چه مشکل یا موردی داشتین، ولی توی گروه تلگرام هم تمام اعضاشون فعال هستن و حتی تیکت ها رو سریعتر برای اعضایی که از تلگرام پیگیری میکنن رسیدگی میکنن!
    حتی پریروز یه مورد بود که تماس تلفنی با من گرفتن و گفتن که مشکل به این شکل حل میشه! در صورتی که ما پشتیبانی تلفنی نداشتیم اصلا!
    الان تقریباً 3 سال هست تمام ماژول های سایتمون رو ازشون تهیه میکنم از زمانی که روی دی بی اس تم بودن تا امروز که فراکت رو راه اندازی کردن!
    ماژول های اختصاصی سنگینی هم نوشتن که فوق العاده هست.
    حتماً پشت قضیه جواب ندادن به شما چیزی بوده، مثل اتمام دوره پشتیبانی فنی و عدم تمدید شما...
    خيلي ممنون از توضيحاتتون دوست عزيز

توي اين هفته باهاشون تماس ميگيرم و مطرح ميکنم مشکل رو . چون در پرستا سبد خريد نيمه تمام زياد دارم و مايل هستم که اين ماژول سبد خريد رو بخرم و فقط طبق تجربه اي که ازشون داشتم خيلي مردد بودم که آيا باز ازشون خريد بکنم يا خير و نياز به استفاده از تجربه دوستاني مثل شما داشتم .

مرسي

zozze آواتار ها
    900 بار تشکر شده در 499 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rad-co86 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از توضيحاتتون دوست عزيز

توي اين هفته باهاشون تماس ميگيرم و مطرح ميکنم مشکل رو . چون در پرستا سبد خريد نيمه تمام زياد دارم و مايل هستم که اين ماژول سبد خريد رو بخرم و فقط طبق تجربه اي که ازشون داشتم خيلي مردد بودم که آيا باز ازشون خريد بکنم يا خير و نياز به استفاده از تجربه دوستاني مثل شما داشتم .

مرسي
    خواهش میکنم دوست عزیز
    الان این لینک گروهشون هست:
    http://t.me/joinchat/BIKkuUNFNX9EDLnq0KX4sw
    که ساختن تا فروشگاه دار ها بتونن مشکلات همدیگه رو حل کنن و هر وقت تایم آزاد داشته باشن خودشون هم به سوالات پاسخ میدن، بعد از پیگیری از طریق تماس تلفنی یا تیکت میتونید توی گروه یا چت خصوصی با مدیران هم این مسئله رو پیگیری و انشالله حل کنید.
    موفق باشید.

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

h.afkhami آواتار ها
    636 بار تشکر شده در 243 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rad-co86 نمایش پست ها
    با سلام

من هم چند سالي هست از پرستا استفاده ميکنم . پارسال از دي بي اس يه قالب خريدم و بخاطر عدم پشتيباني مجبور شدم باز پول بدم و از آي پرستا بخرم.

چند هفته پيش بطور اتفاقي در فراکت ديدم سبد خريد گذاشته و بازخوردها هم مثبت بود و وقتي اومدم بخرم متوجه شدم به دي بي اس ربط داره و کنسل کردم .

شما با فراکت کار کردين ؟ اگر همون دي بي اس باشن بخاطر تجربه اي که دارم ( هنوز به تيکتي که آبان ماه زدم جواب ندادن و تيکت در سيستم باز هست !!!) ترجيح ميدم ازشون ديگه چيزي نخرم . اما اگر گروه ديگه اي هستن و تجربه خوبي ازشون داشتين لطفا بهم بگين که براي سبد خريدشون اقدام کنم .

ممنونم

سلام
    بابت تجربه ای که در استفاده از خدمات ما داشتید عذرخواهم (چه حق با شما باشد و چه نباشد) ،‌ امیدوارم بتونیم این تجربه را به یک تجربه خوب تبدیل کنیم.
    ممنون میشم در پیام خصوصی اطلاعات تماس را برای بنده ارسال کنید و یا فردا صبح با شماره ۰۵۱۳۸۴۰۱۰۶۹ تماس بگیرید تا بتونیم مشکل پیش اومده را برطرف کنیم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام
    من نمیدونم شما چه مشکل یا موردی داشتین، ولی توی گروه تلگرام هم تمام اعضاشون فعال هستن و حتی تیکت ها رو سریعتر برای اعضایی که از تلگرام پیگیری میکنن رسیدگی میکنن!
    حتی پریروز یه مورد بود که تماس تلفنی با من گرفتن و گفتن که مشکل به این شکل حل میشه! در صورتی که ما پشتیبانی تلفنی نداشتیم اصلا!
    الان تقریباً 3 سال هست تمام ماژول های سایتمون رو ازشون تهیه میکنم از زمانی که روی دی بی اس تم بودن تا امروز که فراکت رو راه اندازی کردن!
    ماژول های اختصاصی سنگینی هم نوشتن که فوق العاده هست.
    حتماً پشت قضیه جواب ندادن به شما چیزی بوده، مثل اتمام دوره پشتیبانی فنی و عدم تمدید شما...
    سلام
    سپاس از لطف شما ، هیچ تیکتی به دلایلی که گفتید بی پاسخ نمی مونه ، تمام سعی ما اینه که در حد امکان به دوستانی که درخواستی را در پشتیبانی مطرح میکنن پاسخ بدیم.
    مورد ایشون را هم حتما پیگیری میکنیم.

8 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.afkhami نمایش پست ها
    سلام
    بابت تجربه ای که در استفاده از خدمات ما داشتید عذرخواهم (چه حق با شما باشد و چه نباشد) ،‌ امیدوارم بتونیم این تجربه را به یک تجربه خوب تبدیل کنیم.
    ممنون میشم در پیام خصوصی اطلاعات تماس را برای بنده ارسال کنید و یا فردا صبح با شماره ۰۵۱۳۸۴۰۱۰۶۹ تماس بگیرید تا بتونیم مشکل پیش اومده را برطرف کنیم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
    سپاس از لطف شما ، هیچ تیکتی به دلایلی که گفتید بی پاسخ نمی مونه ، تمام سعی ما اینه که در حد امکان به دوستانی که درخواستی را در پشتیبانی مطرح میکنن پاسخ بدیم.
    مورد ایشون را هم حتما پیگیری میکنیم.

با سلام و تشکر فراوان بابت پيگيري

شماره تيکت و تاريخ تيکت و توضيحات و شماره تماس خدمتتون پخ شد .

با تشکر فراوان

کاربر خاطی shanaco آواتار ها
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    با سلام و تشکر فراوان بابت پيگيري
    شماره تيکت و تاريخ تيکت و توضيحات و شماره تماس خدمتتون پخ شد .
    با تشکر فراوان
    پشتیبانی مورد بعد از فروش است
    بحث اینه که محصولات شما کلا کد شده است
    یعنی برای کل پولی که می دهیم سورس محصول را نداریم!!!

بنده خودم از شما سبد خرید هوشمند رو خریده بودم که اصلا راضی نبودم و بازم مرحله ایه و نمیدونم واقعا برای چی خریدم!!!
    هیچ فرقی نمی کرد

ولی از وقتی که ماژول پرداخت در یک صفحه پرستا تولز رو خریدم واقعا در یک مرحله همه چی صورت میگیره و کل ثبت نام برداشته شده و خریدی راحت دارن کاربرا و خریدهام هم از زمان خرید این ماژول خوب بیشترم شده و از همه مهتر اینکه کاملا سورسش بازه و خودمون کلی تغییر هم روش دادیم با نصف قیمت محصولات شما!

9. کاربر زیر به خاطر این پست از shanaco تشکر کرده است :

776 بار تشکر شده در 456 پست
    پشتیبانی مورد بعد از فروش است
    بحث اینه که محصولات شما کلا کد شده است
    یعنی برای کل پولی که می دهیم سورس محصول را نداریم!!!

بنده خودم از شما سبد خرید هوشمند رو خریده بودم که اصلا راضی نبودم و بازم مرحله ایه و نمیدونم واقعا برای چی خریدم!!!
    هیچ فرقی نمی کرد

ولی از وقتی که ماژول پرداخت در یک صفحه پرستا تولز رو خریدم واقعا در یک مرحله همه چی صورت میگیره و کل ثبت نام برداشته شده و خریدی راحت دارن کاربرا و خریدهام هم از زمان خرید این ماژول خوب بیشترم شده و از همه مهتر اینکه کاملا سورسش بازه و خودمون کلی تغییر هم روش دادیم با نصف قیمت محصولات شما!
    داداش گلم بحث کد شده قبل خرید مشخص هست اجبار به خرید نیست

حالا ی تیمی داره درست کار میکنه شما مشکلی دارید؟

شما اگه قصد تخریب ندارید ( که مشخص است دارید ) اسکرین از خرید سبد خرید اسان بدید

در کل دنیا تمامی نرم افزارها کد شده است

و همه این موضوع قبول دارن
    ویرایش توسط adea1371 : 4 هفته پیش در ساعت 14:19

11. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

کاربر خاطی shanaco آواتار ها
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    داداش گلم بحث کد شده قبل خرید مشخص هست اجبار به خرید نیست
    در کل دنیا تمامی نرم افزارها کد شده است
    و همه این موضوع قبول دارن
    برای همین گفتم ابتدا دقت کنید
    و اینکه محض اطلاعات جنابعالی در هیچ جای دنیا هیچ محصولی را کد شده ارایه نمی دن بابت پولی که دادید سورس چیزی رو که خریدید ندارد یعنی رفتید پفک خریدید نمیتونید بستشو باز کنید!!!

محض اطلاعات جنابعالی چه در سایت خود پرستاشاپ ماژول بخرید چه در دیگر سایت ها چه در تم فورست و چه کدیکرایان و .... هیچ جا دنیا کد شده نیست و حتی از سایت ایرانی پرستا تولز هم خریدم کد شده نبود و این جمله رو بر اساس چه مستنداتی بیان کردید نمی دونم که سرپوشانی کردن به نحوه کارتون است

13. کاربر زیر به خاطر این پست از shanaco تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    900 بار تشکر شده در 499 پست
    و اینکه محض اطلاعات جنابعالی در هیچ جای دنیا هیچ محصولی را کد شده ارایه نمی دن بابت پولی که دادید سورس چیزی رو که خریدید ندارد یعنی رفتید پفک خریدید نمیتونید بستشو باز کنید!!!

محض اطلاعات جنابعالی چه در سایت خود پرستاشاپ ماژول بخرید چه در دیگر سایت ها چه در تم فورست و چه کدیکرایان و .... هیچ جا دنیا کد شده نیست و حتی از سایت ایرانی پرستا تولز هم خریدم کد شده نبود و این جمله رو بر اساس چه مستنداتی بیان کردید نمی دونم که سرپوشانی کردن به نحوه کارتون است
    هسته ماژول و بخش لایسنس تا بوده و نبوده کد شده بوده!
    تا راه دستکاری و ساخت محصول مشابه برای رقبا و فروش بدون لایسنس مسدود بشه تا حدودی!
    حالا باز شما...

776 بار تشکر شده در 456 پست

محض اطلاع شما ی تیم دوست داره از بستر پرستا استفاده کنه و فروشگاه ساز بسازه

و بقیه ماژول های که خودش میسازه کد کنه

شما یا هر کسی دیگه مختار به خرید هستید ن اجبار به خرید

منم میکس ایران خریدم کد شده مجبور بودم ( چون امکانات مد نظر منو داشت )

هر کسی بر اساس شرایط خودش حق انتخاب داره

پس بهتره جای اینکه دیگران تخریب کنیم ( چون هیچ ویژگی مثبتی نداریم ) تا خودمون نشون بدیم

سکوت کنیم ن اینکه با 3 تا اکانت فعالیت کنیم

16. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین