صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: خرید تم پرستاشاپ (ترجیحا Alysum)

ali_tavanaie آواتار ها
    17 بار تشکر شده در 7 پست

خرید تم پرستاشاپ (ترجیحا Alysum)

سلام
    سال ها است پرستاشاپ دارم ، تم های لئوتم رو داشتم اما اصلا راضی نیستم ، نه پشتیبانی خوبی داره در ایران و نه کیفیت داره
    مدتی پیش پاندا رو خریدم، بد نیست اما خوب Alysum رو بهتر می بینم، چون لی اوت بیلدر داره
    کسی رو میشناسید بتونه این قالب رو برای من خریداری کنه یا موجود داشته باشه؟

zozze آواتار ها
    931 بار تشکر شده در 510 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tavanaie نمایش پست ها
    سلام
    سال ها است پرستاشاپ دارم ، تم های لئوتم رو داشتم اما اصلا راضی نیستم ، نه پشتیبانی خوبی داره در ایران و نه کیفیت داره
    مدتی پیش پاندا رو خریدم، بد نیست اما خوب Alysum رو بهتر می بینم، چون لی اوت بیلدر داره
    کسی رو میشناسید بتونه این قالب رو برای من خریداری کنه یا موجود داشته باشه؟
    سلام
    به گروه dbstheme که وبسایت جدید و پشتیبانیشون توی سایت فراکت هست پیام بدید، قبلاً یادم هست براتون با اکانت خودتون خریداری میکردن هر محصول خارجی که میخواستید.
    موفق باشید.

3. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

pr23statools آواتار ها
    39 بار تشکر شده در 32 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام
    به گروه dbstheme که وبسایت جدید و پشتیبانیشون توی سایت فراکت هست پیام بدید، قبلاً یادم هست براتون با اکانت خودتون خریداری میکردن هر محصول خارجی که میخواستید.
    موفق باشید.

قبل از خرید ابتدا مقایسه کنید - دقت کنید و اعتبار و سابقه آن سایت را بنگرید

پیشنهاد بنده:

https://bit.ly/2RWDZp2

5. کاربران زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده اند :

ali_tavanaie آواتار ها
    17 بار تشکر شده در 7 پست
    سلام
    موفق باشید.
    سلام
    خیلی ممنون از توضیحات مفید تون

ramtin2025 آواتار ها
    1,243 بار تشکر شده در 515 پست
    سلام
    خودتون هم میتونید با استفاده از خدمات سایتهایی مثل پیمنت24 از سایتهای خارجی خرید کنید

موفق باشید
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

8. کاربر زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده است :

hosien آواتار ها
    586 بار تشکر شده در 311 پست
    من سالهاست از خدمات بچه های دی بی اس تم استفاده می کنم
    بسیار بچه های خوب و پرتلاشی هستند و پشتیبانی بسیار عالی دارند و تا الان هر مشکی پیش آمده بسیار حرفه ایی برام رفع و رجوع کردن
    امیدوارم که مشکلتون رفع بشه
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس) خرید هاست

shanaco آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosien نمایش پست ها
    من سالهاست از خدمات بچه های دی بی اس تم استفاده می کنم
    بسیار بچه های خوب و پرتلاشی هستند و پشتیبانی بسیار عالی دارند و تا الان هر مشکی پیش آمده بسیار حرفه ایی برام رفع و رجوع کردن
    امیدوارم که مشکلتون رفع بشه
    بنده از این سایت ماژول سبد خرید هوشمند خریدم و ماژولشون متاسفانه کد شده است و پولی که میدیم سورس محصول رو نداشتیم و رفتم از پرستاتولز پرداخت در یک صفحه و یه قالبم خریدم و کاملا کد باز بود و بسیار نیز حرفه ای تر از ماژول اولیه بود و به راحتی توسط خود ما قابل ویرایش بود و یه هدیه هم به ما دادن !!
    ویرایش توسط shanaco : 2019-01-19 در ساعت 11:17

11. کاربر زیر به خاطر این پست از shanaco تشکر کرده است :

8 بار تشکر شده در 8 پست
    سلام
    موفق باشید.
    با سلام

من هم چند سالي هست از پرستا استفاده ميکنم . پارسال از دي بي اس يه قالب خريدم و بخاطر عدم پشتيباني مجبور شدم باز پول بدم و از آي پرستا بخرم.

چند هفته پيش بطور اتفاقي در فراکت ديدم سبد خريد گذاشته و بازخوردها هم مثبت بود و وقتي اومدم بخرم متوجه شدم به دي بي اس ربط داره و کنسل کردم .

شما با فراکت کار کردين ؟ اگر همون دي بي اس باشن بخاطر تجربه اي که دارم ( هنوز به تيکتي که آبان ماه زدم جواب ندادن و تيکت در سيستم باز هست !!!) ترجيح ميدم ازشون ديگه چيزي نخرم . اما اگر گروه ديگه اي هستن و تجربه خوبي ازشون داشتين لطفا بهم بگين که براي سبد خريدشون اقدام کنم .

ممنونم

13. کاربر زیر به خاطر این پست از rad-co86 تشکر کرده است :

pr23statools آواتار ها
    39 بار تشکر شده در 32 پست
    من هم چند سالي هست از پرستا استفاده ميکنم . پارسال از دي بي اس يه قالب خريدم و بخاطر عدم پشتيباني مجبور شدم باز پول بدم و از آي پرستا بخرم.
    دوستان من دقت کنید هر دو اسمی که بردید همگی دارای ماژول های کد شده هستند و اصلا توصیه نیز نمی گردد

zozze آواتار ها
    931 بار تشکر شده در 510 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rad-co86 نمایش پست ها
    با سلام

چند هفته پيش بطور اتفاقي در فراکت ديدم سبد خريد گذاشته و بازخوردها هم مثبت بود و وقتي اومدم بخرم متوجه شدم به دي بي اس ربط داره و کنسل کردم .

شما با فراکت کار کردين ؟ اگر همون دي بي اس باشن بخاطر تجربه اي که دارم ( هنوز به تيکتي که آبان ماه زدم جواب ندادن و تيکت در سيستم باز هست !!!) ترجيح ميدم ازشون ديگه چيزي نخرم . اما اگر گروه ديگه اي هستن و تجربه خوبي ازشون داشتين لطفا بهم بگين که براي سبد خريدشون اقدام کنم .

ممنونم
    سلام
    من نمیدونم شما چه مشکل یا موردی داشتین، ولی توی گروه تلگرام هم تمام اعضاشون فعال هستن و حتی تیکت ها رو سریعتر برای اعضایی که از تلگرام پیگیری میکنن رسیدگی میکنن!
    حتی پریروز یه مورد بود که تماس تلفنی با من گرفتن و گفتن که مشکل به این شکل حل میشه! در صورتی که ما پشتیبانی تلفنی نداشتیم اصلا!
    الان تقریباً 3 سال هست تمام ماژول های سایتمون رو ازشون تهیه میکنم از زمانی که روی دی بی اس تم بودن تا امروز که فراکت رو راه اندازی کردن!
    ماژول های اختصاصی سنگینی هم نوشتن که فوق العاده هست.
    حتماً پشت قضیه جواب ندادن به شما چیزی بوده، مثل اتمام دوره پشتیبانی فنی و عدم تمدید شما...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین