صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: درخواست راهنمایی برای فروشگاه ساز

776 بار تشکر شده در 456 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    خیلی خواستم جوابتون رو ندم ولی نمی زارید
    دوست عزیز نه تنها بنده بلکه هیچ کسی دیگه ای هم هیچ مشکلی تبلیغات و تعریف از سیستمی نداره. ولی مشکل بنده با شما اینه که چرا به جای تعریف از محاسن سیستم پرستاشاپ در اکثر موارد (یا به عبارت بهتر) در تمام موارد سیستم دیگران رو تخریب می کنید؟
    این کار شما نه تنها باعث ترویج استفاده از پرستاشاپ نمیشه برعکس باعث انزجار بیشتر افراد توسط شما خواهد شد. به خدا قسم هیچ دشمنی نمی تونست مثل شما وجهه پرستاشاپ رو تخریب کنه
    الان حتماً متوجه شدید که کسی به جز شما پرستاشاپ رو به کسی توصیه نمی کنه

بعد چرا هر چیزی رو به پرستاشاپ ربط می دیدید؟
    طرف هرچیزی که میخواد میگید با پرستاشاپ راه اندازی کنید
    دقیقاً مثل مدرسان شریف هستید؟
    سایت می خوام راه بندازم؟ پرستاشاپ
    فروشگاه می خوام راه بندازم؟ پرستاشاپ
    برنامه نویس میخوام؟ پرستاشاپ
    ایده کاری می خوام؟ پرستاشاپ
    کی؟ پرستاشاپ
    کجا؟ پرستاشاپ

بس کنید دیگه واقعاً خسته نشدید؟!
    فکر نکنم خسته شده باشه چون تازه دوتا اکانت دیگه هم ساخته

خدا به همه بیکاران کار بده

2. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

8 بار تشکر شده در 8 پست
    دوست عزيز من با وردپرس و پرستا کار کردم و الان هم با هردو سيستم سايت فروشگاهي دارم .

هر سيستمي مزايا و معايب خودش رو داره و بايد ببيني براي کار شما کدوم بهتره .

بنظر من براي شروع وردپرس بهتره و کم هزينه تر هست . داراي قالبهاي متنوع و زيادي هست که توسط گروهاي مختلف در ايران ترجمه شده .

پرستا شاپ هزينه اش بالا هست ، بايد براي هر ماژولي کلي هزينه بدي ، من براي يکي از فروشگاه هام که اقلام ريز ميفروشم و تعداد محصولات زياد هست ازش استفاده ميکنم .

در کل از هردو سيستم راضي هستم و چون جفتشون فراگير شدن احتمال اينکه يهو خدماتشون قطع بشه خيلي کم هست . با چند سيستم ديگه هم قبلا کار کردم که يهو جمع شدن و تمام محصولات و زحمتم رو هوا رفت .

هاست رو هم دقت بکن و از جايي بگير که چند سال سابقه داشته باشه و ممکنه کمي گرونتر بگيره اما بهتر از اينه که يهو طرف خدماتش رو قطع بکنه ، من خودم اين اشتباه رو کردم چند سال پيش و براي مقدار کمي تفاوت هاست ارزون ميگرفتم و يهو نابود شد .

بنظرم براي محصولات شما و با توجه به اينکه ميخواين تازه شروع کنيد و ببينيد که آيا جواب ميده يا نه ، بهتره با وردپرس شروع کنيد . اما باز هم تصميم گيرنده نهايي خودتون هستين .

موفق باشيد

4. کاربر زیر به خاطر این پست از rad-co86 تشکر کرده است :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,399 بار تشکر شده در 778 پست
    دوست عزیز نه تنها بنده بلکه هیچ کسی دیگه ای هم هیچ مشکلی تبلیغات و تعریف از سیستمی نداره. ولی مشکل بنده با شما اینه که چرا به جای تعریف از محاسن سیستم پرستاشاپ در اکثر موارد (یا به عبارت بهتر) در تمام موارد سیستم دیگران رو تخریب می کنید؟
    این کار شما نه تنها باعث ترویج استفاده از پرستاشاپ نمیشه برعکس باعث انزجار بیشتر افراد توسط شما خواهد شد. به خدا قسم هیچ دشمنی نمی تونست مثل شما وجهه پرستاشاپ رو تخریب کنه

کی؟ پرستاشاپ
    کجا؟ پرستاشاپ

بنده یک پیشنهاد دارم.
    تاپیک دسته راه اندازی و مدیریت فروشگاه را پاسخ دادن را محدود کنید به کاربری که تاپیک خودش هست + کاربرانی که 50 نوشته به بالا دارند.
    اینطوری بخشی از مشکل حل میشه.

h.afkhami آواتار ها
    636 بار تشکر شده در 243 پست

کی؟ پرستاشاپ
    کجا؟ پرستاشاپ

سلام
    بهتره رویکرد ایشان را به پرستاشاپ ارتباط ندید ، همین رفتار و تخریب را دقیقا با سایت های پرستاشاپی هم دارند.
    ممنون

pr23statools آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 29 پست

Thumbs up

دولی مشکل بنده با شما اینه که چرا به جای تعریف از محاسن سیستم پرستاشاپ در اکثر موارد (یا به عبارت بهتر) در تمام موارد سیستم دیگران رو تخریب می کنید؟
    فکر کنم شما که مدیر هستید بهتر باید بدونید که برای انتخاب یک محصول اول محاسن و مزایا و سپس معایب و مضرات گفته میشه و این ساده ترین مرحله انتخاب است و اگر این مرحله ساده را شما نمیدانید و اسمشو تخریب میزارید فکر کنم در طرز فکرتون باید تجدید نظری جدید کنید!!
    مزایا و معایب گفته میشه و انتخاب با مشتری است

فکر کنم توی همین سربرگ ساده فقط سه نفر پرستاشاپ را توصیه کردن که فکر کنم چون به شما خوش نیامده باشد عین دیگر دوستان فکر می کنید هر سه بنده هستم!!! و بازم فکر کنم در طرز فکر شما و دیگر دوستانی که اینگونه فکر می کنند باید شک کرد!

چیزی که عیان است و برتری یک سروگردنی پرستاشاپ نسبت به وردپرس و دیگر سیستم ها اینقدر است که دیگر مقایسه ای حتی نمی شود!

وقتی شما به عنوان مدیر به کاربرانی چون zozze اجازه توهین علنی و اجازه درج فحش میدهید فکر کنم بازم در طرز فکرتون باید شک کرد!

پرستا شاپ هزينه اش بالا هست ، بايد براي هر ماژولي کلي هزينه بدي ، من براي يکي از فروشگاه هام که اقلام ريز ميفروشم و تعداد محصولات زياد هست ازش استفاده ميکنم .
    دوست من قبلش به سایت ما سری زده اید و قیمت های ایرانی ما را مشاهده کردید و از خدمات وردپرسی هم ارزان تر و حرفه ای تر می باشد و توصیه می کنم سری بیندازید تا در مورد این فکر شما هم تجدید نظری بیندیشید
    چون قدرت این سیستم در تنها راه اندازی فروشگاه نیست و توام می توانید در یک هسته انواع هدف های کاری زیر را داشته باشید

سایت نمایشگاهی
    سایت شخصی و اطلاعاتی
    بلاگ
    دانلود پس از پرداخت
    دانلود رایگان
    فروش کارت شارژ و پین و ...
    انجمن forum

و همه و همه به صورت توام!
    اگر نمی دانید بهتر است اطلاعات خود را به روز فرمائید
    ویرایش توسط pr23statools : 3 هفته پیش در ساعت 13:06

8. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,399 بار تشکر شده در 778 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها
    سایت نمایشگاهی
    سایت شخصی و اطلاعاتی
    بلاگ
    دانلود پس از پرداخت
    دانلود رایگان
    انجمن forum

دقیقا!
    بنده پیشنهاد میکنم شاپکیپر هم هر چه سریعتر vbulletin را با پرستاشاپ جایگزین کند تا آرامش و آسایش کاربرانش فراهم شود.

10. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

zozze آواتار ها
    900 بار تشکر شده در 499 پست
    فقط ای کاش و ای کاش فردا که وارد انجمن میشیم نبینیم که پست های همه پاک شده باشه بعلت پاکسازی تاپیک!
    بزارید همینها بمونه
    بزارید تشکر هایی که یوزر دوم از اول میکنه و تعریف و تمجید ها بمونه.
    بگذارید همه بدونن من چقدر آدم بدی هستم و چقدر به بقیه بد و بیراه میگم

چندین بار گفتم به همین یوزر پرستاتولز ولی خب بس که تعداد یوزرهاش زیاد هست فراموش میکنه!
    من خودم 4 ساله پرستاشاپ استفاده میکنم.
    ولی شندین اسمش از زبون تو و بقیه یوزرهات هست که حالم رو بهم میزنه!
    بفهم مشکل ما با تو هست اول و آخر، نه پرستاشاپ!

12. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,817 بار تشکر شده در 1,000 پست
    فکر کنم شما که مدیر هستید بهتر باید بدونید که برای انتخاب یک محصول اول محاسن و مزایا و سپس معایب و مضرات گفته میشه و این ساده ترین مرحله انتخاب است و اگر این مرحله ساده را شما نمیدانید و اسمشو تخریب میزارید فکر کنم در طرز فکرتون باید تجدید نظری جدید کنید!!
    مزایا و معایب گفته میشه و انتخاب با مشتری است

فکر کنم توی همین سربرگ ساده فقط سه نفر پرستاشاپ را توصیه کردن که فکر کنم چون به شما خوش نیامده باشد عین دیگر دوستان فکر می کنید هر سه بنده هستم!!! و بازم فکر کنم در طرز فکر شما و دیگر دوستانی که اینگونه فکر می کنند باید شک کرد!

چیزی که عیان است و برتری یک سروگردنی پرستاشاپ نسبت به وردپرس و دیگر سیستم ها اینقدر است که دیگر مقایسه ای حتی نمی شود!

وقتی شما به عنوان مدیر به کاربرانی چون zozze اجازه توهین علنی و اجازه درج فحش میدهید فکر کنم بازم در طرز فکرتون باید شک کرد!

دوست من قبلش به سایت ما سری زده اید و قیمت های ایرانی ما را مشاهده کردید و از خدمات وردپرسی هم ارزان تر و حرفه ای تر می باشد و توصیه می کنم سری بیندازید تا در مورد این فکر شما هم تجدید نظری بیندیشید

چون قدرت این سیستم در تنها راه اندازی فروشگاه نیست و توام می توانید در یک هسته انواع هدف های کاری زیر را داشته باشید

سایت نمایشگاهی
    سایت شخصی و اطلاعاتی
    بلاگ
    دانلود پس از پرداخت
    دانلود رایگان
    انجمن forum

این حرفا شما اگه تخریب نیست پس چیه؟ بگید اطلاعات ما هم اضافه بشه استاد

اصلا از ورد پرس ووکامرس هم توصیه نمی کنم استفاده کنید چون از هم از لحاظ قدرت مدیریتی فروشگاهی و هم از نظر امنیتی و هم از نظر سرعت و کارایی در تعداد محصولات بالای فروشگاه دچار مشکلات عدیده ای است
    این یه مورد مورد بعدی شما شما بارها به کسان دیگه ای که در رابطه با همین سیستم فعالیت می کنن بارها در موضع تخریب قرار داشتید
    مورد سیستم وبزی هم همین طور
    در مورد وردپرس هم همین موضع رو به کار بردید

راجع به گزارشات خودتون حرفی نزدید که اکثر گزارشاتی که میدید هستش و به تبلیغات سایر دوستان گیر دادید که چرا میزارید اونا تبلیغ می کنن!!! ولی تبلیغات شما که اعصاب همه رو بهم ریخته رو درست می دونید!
    اگه توهینی در مورد شما بوده حذف شده (توجه کنین توهین نه انتقاد)
    بماند که خیلی از دوستان به خاطر حذف نشدن پست های شما به ما گیر دادن و سر کارهای شما ما رو با شما همدست میدونن

اگه دست از این کاراتون بر ندارید و مثل بقیه کاربران فعالیت نکنید من کاری با بقیه ندارم توسط خودم بن میشید
    بنده در مورد تبلیغات نه به شما نه به هیچ کسی کاری ندارم ولی اگه کسی بخواد با تخریب و توهین و زیر سوال بردن بقیه سیستم ها فعالیت غیرمنصفانه انجام بده خودم جلوشو می گیرم
    تمام

14. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

140 بار تشکر شده در 71 پست
    این نظر من در جواب سوال استارتر نیست ولی خوندنش بی فایده هم نیست:
    یکی از آفت های موفقیت، حساسیت زیاد در انتخاب کردن و شروعه. در چندین سالی که انجمن ها و سایت هارو میبینم و کامنت هارو میخونم، متوجه شدم که بعضی ها به شکلی وسواس گونه در انتخاب فروشگاه ساز، انتخاب سی ام اس، انتخاب زبان برنامه نویسی، انتخاب نام دامنه، انتخاب...حساسیت نشون میدن و این حساسیت سالها ادامه پیدا میکنه ولی هیچوقت شروع نمیکنند. بعضی ها ده ساله دنبال نام دامنه ای مثل "گوگل" هستند!!! چندین ساله به دنبال اینند که بالاخره پرستا شاپ بهتره یا ووکامرس. چندین ساله نمیدونن بهتره که زبان سی پلاس پلاس رو یاد بگیرن یا پی اچ پی! این افراد به مرور در یک دور باطل می افتند که هیچوقت نقطه پایانی نداره و فقط وقت تلف می کنند. در حالی که این افراد هنوز به دنبال یک نام برند رند هستند، پشمک حاج عبدالله داره محصولاتش رو صادر میکنه و هیچوقت هم به این فکر نمیکنه که اگه اسم برندش به جای حاج عبدالله، حاج ممد بود، رند تر بود! بعضی چیزهایی که برای ما دغدغه میشه گاهی خیلی پیش پا افتادست. هنوز خیلی از ما دنبال این هستیم که ببینیم پرستاشاپ رو بالاخره انتخاب کنیم یا اپن کارت رو، در همین سالها که ما به اینها فکر کردیم، فرادرس با وردپرس تبدیل به یک استارتاپ درجه یک شد. اصلا مگه مهمه پرستاشاپ یا اکبرشاپ و اصغرشاپ؟! آقا شروع کن! مشکل اصلا جای دیگه ست. اغلب ما نه تنها الان، بلکه احتمالا تا آخر عمر هم با ووکامرس کاملا کارمون راه میفته. ولی هنوز خودمون رو الکی درگیر این شاپ و اون شاپ کردیم. خلاصه این رو نوشتم که اگر کسی میخونه، بدونه که درگیر این تبلیغات نشه. اگر با یک وبلاگ رایگان هم شروع کنید، بهتر از اینه که چند سال درگیر این باشید که مجنتو رو کدوم هاست نصب میشه! به هر حال من به این نتیجه رسیدم که باید شروع کرد، در طول مسیر به مرور در صورت پیشرفت، نیازمندی ها شناخته میش و اگر پیشرفتی حاصل شده باشه (که البته به دلیل نام دامنه و فروشگاه ساز نیست، بلکه به خاطر تلاش شماست) انقدر پول درآوردید که بتونید در صورت نیاز، فروشگاه ساز مورد استفاده رو تغییر بدید.

16. کاربران زیر به خاطر این پست از shak تشکر کرده اند :

pr23statools آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 29 پست
    اگه توهینی در مورد شما بوده حذف شده (توجه کنین توهین نه انتقاد)
    چقدر باید یکی مریض باشه و چقدر منفور باشه و هیچ جایی راه ندنش که بشینه 2-3 تا اکانت درست کنه.
    با اولی بگه فلان چیز خوبه.
    فکر کنم شما با عنوان مدیریت حتی این جملات بالا رو توهین نمی پندارید واقعا باید در طرز فکرتون تجدید نظری جدی داشته باشید!!

بنده در مورد تبلیغات نه به شما نه به هیچ کسی کاری ندارم ولی اگه کسی بخواد با تخریب و توهین و زیر سوال بردن بقیه سیستم ها فعالیت غیرمنصفانه انجام بده خودم جلوشو می گیرم
    فکر کنم پاسخ شما را ندم بهتر باشد از این پس چون فکر کنم یادتان رفته که پرستاشاپ یک سیستم فروشگاه ساز کاملا رایگان و نه برای بنده است و نه برای هیچ کسی دیگر که اسمشو تبلیغات بنده میزارید! و فکر کنم بسی پرواضح است که تمامی جملات بنده مزایا و معایب سیستم هاست و نه تخریب و بر اساس دلیل ومنطق می گم

اگر خیر است خلاف ان را ثابت کنید
    1سیستم ووکامرس و وردپرس (از طریق خود سورس و نفوذ به سیستمتش) چند بار هک شده است؟؟؟؟
    ان بار

پرستاشاپ (از طریق خود سورس و نفوذ به سیستمتش) چند بار هک شده است؟
    در طول عمر خودش هیچ وقت!!!!!
    ویرایش توسط pr23statools : 3 هفته پیش در ساعت 20:00

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین