نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: شکایت از ندکس ( شرکت حمل و نقل)

0 بار تشکر شده در 0 پست

شکایت از ندکس ( شرکت حمل و نقل)

با سلام ، دوستان این شرکت حمل و نقل ندکس که زیر نظر شرکت نیوشاداریان هستش و با آدرس www.nedex.ir فعالیت میکنند
    بنده از یه سایتی خرید کردم که با شرکت ندکس قرارداد داشت و بعد از گذر ده روز این بسته به دستم نرسید( تو سایتشون نوشته تحویل یک روزه )
    خلاصه اقدام به پیگیری کردم با شماره های درج شده تو سایت ندکس تماس گرفتم ، البته با کلی تلاش تونستم با یکی از شماره شون تماس بگیرم چون بقیه شماره ها خاموشه !!! بعد از تماس یکی گوشیو برداشت و قضیه رو توضیح دادم گفت من نمیدونم با اونیکی شمار تماس بگیرید ( که اونم خاموش بود)
    بعد با کد پیگیری متوجه شدم که بسته رسیده استان واینا اصلا تو شهرستان ها شعبه ندارن ولی اونقدر ناشی هستن که مرسوله رو قبول میکنن
    بعد با کلی زحمت تونستم شماره تماس شعبه ندکس استان رو پیدا کنم تماس گرفتم گفتن باید دوباره یه هزینه پستی بدی که ما به شهرستان ارسال کنیم !!!!
    خلاصه حواستون باشه دوستان هر سایتی که با شرکت ندکس قرارداد داشت نه ازش چیزی بخرید و نه با ندکس قرارداد ببندید چون این بلا سر شما هم میاد
    و من الله توفیق

1 بار تشکر شده در 1 پست
    اینجور که شما تعریف کردید مشکل از سایتی هست که برای شما بسته ارسال کرده . باید قبلش ببینیه ندکس اونجا شعبه داره یا نه . همه باربری ها و حمل نقل ها که توی شهرستان شعبه ندارن بسته رو میبرن مرکز استان و از اونجا یا با هزینه گیرنده میفرستن براش یا اینکه گیرنده خودش میره میگیره
    الکی یه شرکت رو بد نام نکنید

3. کاربر زیر به خاطر این پست از alborzkala تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    925 بار تشکر شده در 509 پست
    سلام
    دوست عزیز ندکس مربوط به شرکت نیوشا هست و سفارشات رو منحصرا تا چند وقت پیش فقط برای سایت نیوشا و بازاریاب ها و مشتریان اون قبول میکرد.
    تازگی ها دفتر ندکس رو از محل شرکت نیوشا جدا کردن و در حال گسترش فعالیتشون هستن.
    http://www.newshanik.ir/newsDetail/2699
    شعبه های ندکس هم توی سایتش اومده و اگر محل سفارشتون هر جا بجز این شهر ها باشه ارسال هم که بکنن به دفتر مرکزیشون در استان شما تحویل داده میشه تا خود شما مراجعه کنید به گرفتن یا جداگانه از اونجا پست کنن براتون!

http://www.nedex.ir/contact.html

این شرایط رو نوشته توی سایتش، پس مشکل از طرف ندکس نیست و از طرف سایتی هست که با وجود تیپاکس و شرکت پست با ندکس قرارداد بسته و برای شهری که توی لیست پشتیبانیش نبوده بسته رو ارسال کرده!

موفق باشید.

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :