نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: شکایت از ندکس ( شرکت حمل و نقل)

0 بار تشکر شده در 0 پست

شکایت از ندکس ( شرکت حمل و نقل)

با سلام ، دوستان این شرکت حمل و نقل ندکس که زیر نظر شرکت نیوشاداریان هستش و با آدرس www.nedex.ir فعالیت میکنند
    بنده از یه سایتی خرید کردم که با شرکت ندکس قرارداد داشت و بعد از گذر ده روز این بسته به دستم نرسید( تو سایتشون نوشته تحویل یک روزه )
    خلاصه اقدام به پیگیری کردم با شماره های درج شده تو سایت ندکس تماس گرفتم ، البته با کلی تلاش تونستم با یکی از شماره شون تماس بگیرم چون بقیه شماره ها خاموشه !!! بعد از تماس یکی گوشیو برداشت و قضیه رو توضیح دادم گفت من نمیدونم با اونیکی شمار تماس بگیرید ( که اونم خاموش بود)
    بعد با کد پیگیری متوجه شدم که بسته رسیده استان واینا اصلا تو شهرستان ها شعبه ندارن ولی اونقدر ناشی هستن که مرسوله رو قبول میکنن
    بعد با کلی زحمت تونستم شماره تماس شعبه ندکس استان رو پیدا کنم تماس گرفتم گفتن باید دوباره یه هزینه پستی بدی که ما به شهرستان ارسال کنیم !!!!
    خلاصه حواستون باشه دوستان هر سایتی که با شرکت ندکس قرارداد داشت نه ازش چیزی بخرید و نه با ندکس قرارداد ببندید چون این بلا سر شما هم میاد
    و من الله توفیق

1 بار تشکر شده در 1 پست
    اینجور که شما تعریف کردید مشکل از سایتی هست که برای شما بسته ارسال کرده . باید قبلش ببینیه ندکس اونجا شعبه داره یا نه . همه باربری ها و حمل نقل ها که توی شهرستان شعبه ندارن بسته رو میبرن مرکز استان و از اونجا یا با هزینه گیرنده میفرستن براش یا اینکه گیرنده خودش میره میگیره
    الکی یه شرکت رو بد نام نکنید

3. کاربر زیر به خاطر این پست از alborzkala تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    955 بار تشکر شده در 516 پست
    سلام
    دوست عزیز ندکس مربوط به شرکت نیوشا هست و سفارشات رو منحصرا تا چند وقت پیش فقط برای سایت نیوشا و بازاریاب ها و مشتریان اون قبول میکرد.
    تازگی ها دفتر ندکس رو از محل شرکت نیوشا جدا کردن و در حال گسترش فعالیتشون هستن.
    http://www.newshanik.ir/newsDetail/2699
    شعبه های ندکس هم توی سایتش اومده و اگر محل سفارشتون هر جا بجز این شهر ها باشه ارسال هم که بکنن به دفتر مرکزیشون در استان شما تحویل داده میشه تا خود شما مراجعه کنید به گرفتن یا جداگانه از اونجا پست کنن براتون!

http://www.nedex.ir/contact.html

این شرایط رو نوشته توی سایتش، پس مشکل از طرف ندکس نیست و از طرف سایتی هست که با وجود تیپاکس و شرکت پست با ندکس قرارداد بسته و برای شهری که توی لیست پشتیبانیش نبوده بسته رو ارسال کرده!

موفق باشید.

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

64 بار تشکر شده در 31 پست
    سلام
    درسته اصلا خدمات جالبی نداره. خیلی طول میکشه تا بسته رو ارسال کنه و داره از همون سیستم پست هم استفاده میکنه. حالا احتمالا عواید خاصی براشون داره که این سیستم راه انداختن که ما فعلا ازش بی اطلاعیم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

تیپاکس هم همچین علیه السلامی نیست. ما قبل عید یه بسته فرستادیم. ده بار پیگیری کردیم که تحویل بشه روز آخر سال فهمیدیم تحویل شنده. بعد تعطیلات پیگیری کردیم اونا گفتن تحویل دادیم. خلاصه با کلی داستان و اینا بعد از گذشت دو ماه و نیم از سال مشخص شد که گویا تحویل ندادن. حالا کی امضا کرده برگه شون خدا میدونه.
    بعد غرامت پرداختی شد نصف مبلغی که ارزش کالاست. هرچی گفتیم بابا این مبلغ خود مامورتون که اومده بسته رو تحویل گرفته زده قبول نکردن.
    دیگه گم کردن بسته یا اصلا پیچوندنش نباید تو سیستم تیپاکس باشه با این سابقه اما هست.

ariacloob آواتار ها
    120 بار تشکر شده در 86 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ندکس مربوط به شرکت نیوشا هست و سفارشات رو منحصرا تا چند وقت پیش فقط برای سایت نیوشا و بازاریاب ها و مشتریان اون قبول میکرد.
    تازگی ها دفتر ندکس رو از محل شرکت نیوشا جدا کردن و در حال گسترش فعالیتشون هستن.
    http://www.newshanik.ir/newsDetail/2699
    شعبه های ندکس هم توی سایتش اومده و اگر محل سفارشتون هر جا بجز این شهر ها باشه ارسال هم که بکنن به دفتر مرکزیشون در استان شما تحویل داده میشه تا خود شما مراجعه کنید به گرفتن یا جداگانه از اونجا پست کنن براتون!

http://www.nedex.ir/contact.html

این شرایط رو نوشته توی سایتش، پس مشکل از طرف ندکس نیست و از طرف سایتی هست که با وجود تیپاکس و شرکت پست با ندکس قرارداد بسته و برای شهری که توی لیست پشتیبانیش نبوده بسته رو ارسال کرده!

موفق باشید.
    سلام
    دقیقا حرف شما درسته
    من خودم محصولاتم مال دمنوش های این شرکته

اما واقعا ندکس ضعیفه
    سیستم جمع آوریش خیلی راحت میبینی ساعت 5 شد نیومدن برای جمع آوری تماس میگیری میکن امروز نرسیده به همین راحتی
    یا من یه بسته برای اهواز داشتم 5 روز گذشته بود و نرسیده بود توی سایت زده بود تحویل سیستم حمل یه همچین چیزی
    چون قرارداد داشتیم باهاشون یه نفر پاسخگو تامین کننده ها بود تماس گرفتم گفتن ماشینی که باید بره اهواز هنوز پر نشده اگه سفارش دارین بازم اضافه کنین

یکبار ما هزینه بسته بندی نزدیم و بسته رو فرستادیم با بسته بندی خودمون
    ساعت 8 شب تماس گرفتن که اگه بسته بندی نزنی اگه بسته بشکنه یا مفقود بشه هزینش با خودته این هزینه یه چی مثل بیمه کردن هم هست ما هم گفتیم اوکی برای ما روی همه بسته ها بزنید

دوبار بسته شکسته بود
    هزینه رفت و برگشت و جعبه رو از جیب دادیم که خداروشکر چون از من طلبکار بودن تونستم بالاخره اینهزینه رو کسر کنم و واریز کنم براشون. گرچه خیلی مقاومت میکیردن

کلا خیلی ضعیفه. به خاطر 2 الی 3 هزا اختلافش با تیپاکس بصرفه تر تیپاکسه بنظرم

من حدود 1 سال با ندکس همکاری داشتم و این تجربه یکسالمه نه یکی دو روزه

و تحویل 24 ساعته هم کشکه به تمام معناس