صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: ممنوعیت فعالیت غیر حرفه ای مجموعه پرستاتولز در شاپ کیپر

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,943 بار تشکر شده در 808 پست

ممنوعیت فعالیت غیر حرفه ای مجموعه پرستاتولز در شاپ کیپر

با سلام خدمت همه کاربران محترم شاپ کیپر
    با توجه به رفتار غیر حرفه ای مجموعه پرستاتولز در انجمن شاپ کیپر در صورتی که این کاربر به روال سابق خود ادامه دهد از انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیرتجاری در شاپ کیپر محروم خواهد شد. علی رغم تذکرات متعدد در دوره مدیریت قبلی و دوره فعلی متاسفانه شاهد اصلاح رفتار این مجموعه نبودیم و مزاحمت های این کاربر باعث آزرده خاطرشدن کاربران شده و این آخرین اخطار به ایشون هست و در صورت عدم رعایت علی رغم ذات انجمن مجبور به قطع دسترسی ایشون خواهیم بود

مجدد از کاربران شاپ کیپر به خاطر رفتارهای غیر حرفه ای این مجموعه عذرخواهی میکنم
    پرتال پرسش و پاسخ شاپکیپر
    پاسخ دقیق و صحیح به تمام سوالات شما...
    shopkeeper.ir

2. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

pr23statools آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 29 پست
    خیلی سپاس گزارم از اطلاع رسانی شما

اینقدر ما معروف شدیم که مختص به ما سربرگ زدید ممنونتون هستیم

فعلا که خدا رو شکر با قدرتی که در ایران در حال کاریم با هدف مشتری مداری و محصولاتی با قیمت ایرانی محصولاتمان در خدمت همه کاربران مخصوصا کاربران شاپ کیپر هستیم
    ویرایش توسط pr23statools : یک هفته پیش در ساعت 19:35

776 بار تشکر شده در 456 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها

فعلا که خدا رو شکر با قدرتی که در ایران در حال کاریم با هدف مشتری مداری و محصولاتی با قیمت ایرانی محصولاتمان در خدمت همه کاربران مخصوصا کاربران شاپ کیپر هستیم
    بله معلومه که از بیکاری 24 ساعت اینجا هستید

5. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    3,229 بار تشکر شده در 1,335 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    بله معلومه که از بیکاری 24 ساعت اینجا هستید
    یه چیزی در مورد پرستاشاپ دیدم شاید براتون جالب باشه

ویدیو 30ثانیه 2مگابایت
    http://s9.picofile.com/file/83518338...resta.mp4.html

ویرایش توسط moj1rayaname : یک هفته پیش در ساعت 20:14

7. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,943 بار تشکر شده در 808 پست

سلام
    معروف شدن که خیلی راحته اما اینکه آدم به چی معروف بشه مهمه!
    ضمن اینکه فعالیت شما هر وقت اصلاح شد و رویکرد حرفه ای داشتید میتونید مجددا در انجمن حاضر باشید اما تا اون موقع از هر گونه فعالیت شما جلوگیری ب عمل میاد تا به حقوق سایر کاربران هم احترام گذاشته بشه
    ممنونم

9. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

96 بار تشکر شده در 72 پست
    اتفاقا الان مدتی هست خیلی خوب شدن. اگر این تاپیکتون بر اساس حرکت چندماه قبلشون هست درست نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط as87 نمایش پست ها
    سلام
    ضمن اینکه فعالیت شما هر وقت اصلاح شد و رویکرد حرفه ای داشتید میتونید مجددا در انجمن حاضر باشید اما تا اون موقع از هر گونه فعالیت شما جلوگیری ب عمل میاد تا به حقوق سایر کاربران هم احترام گذاشته بشه
    ممنونم

11. کاربر زیر به خاطر این پست از فرانکفورت تشکر کرده است :

pr23statools آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 29 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط as87 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    مهم معروفیت ما نیست
    مهم عدم امکان بحث آزاد و جولان دادن به دیگر نظرات ناهمگون با خواستار یک جانبه گرایانه شماست و آن هم مشخصا در یک انجمن آزادی چون شما
    و زدن همین سربرگ نمایانگر همین طرز تفکر شماست

وقتی بنده می گم با یه سیستم دیگه که ان هم کاملا رایگان است می تونید به هدفتون برسید این رو تبلیغ می نگرید فکر کنم باید در طرز فکرتون تجدید نظری جدی بکنید!!!
    ویرایش توسط pr23statools : 6 روز پیش در ساعت 16:59

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,817 بار تشکر شده در 1,000 پست
    مهم معروفیت ما نیست
    مهم عدم امکان بحث آزاد و جولان دادن به دیگر نظرات ناهمگون با خواستار یک جانبه گرایانه شماست و آن هم مشخصا در یک انجمن آزادی چون شما

وقتی بنده می گم با یه سیستم دیگه که ان هم کاملا رایگان است می تونید به هدفتون برسید این رو تبلیغ می نگرید فکر کنم باید در طرز فکرتون تجدید نظری جدی بکنید!!!
    اگه پشت سر هم پرستاشاپ رو پیشنهاد بدید تبلیغ نیست؟
    اگه به صورت رگباری هر چیزی رو به پرستاشاپ ربط بدید ولو اینکه اصلاً درخواست کننده چیز دیگه ای رو خواسته، این تبلیغ نیست؟
    اگه طرف یه افزونه وردپرس رو بخواد و شما بیاید و پرستاشاپ رو معرفی کنین، تبلیغ نیست؟
    اگه شما به صورت رگباری ماژول های خودتون رو در انجمن برای فروش بزارین، تبلیغ نیست؟
    یا شما مفهوم تبلیغ کردن رو نمی دونید یا کلاً معنی تبلیغ رو اشتباه گرفتید

14. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

177 بار تشکر شده در 109 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    یه چیزی در مورد پرستاشاپ دیدم شاید براتون جالب باشه

ویدیو 30ثانیه 2مگابایت
    http://s9.picofile.com/file/83518338...resta.mp4.html

این چیه؟

؟

ramtin2025 آواتار ها
    1,236 بار تشکر شده در 511 پست
    ممنون از مدیران شاپکیپر

چندین گروه سالم پرستاشاپی در حال حاضر در ایران فعالیت میکنند که همگی با این سایت که ماهیت و رفتارش مشخصه کاملا مخالف هستند و در واقع این فرد و سایت پرستــــاتـــولز لکه ننگ پرستاشاپ در ایران هست.
    ما و مطمئنا بقیه ی گروهها (با توجه به شناختی که دارم) ترجیح میدیم مشتری نداشته باشیم و بازار پرستاشاپ کاملا کساد باشه ولی ایشون به خیال خام خودش پرستاشاپ رو تبلیغ نکنه.

ما بالاترین سطح نمایندگی رسمی پرستاشاپ رو داریم ولی یادم نمیاد توی هیچ انجمنی تا به حال حتی به یک نفر مستقیما پرستاشاپ رو توصیه کرده باشم. اگه جوابی هم دادم، گزینه های مختلف رو معرفی کردم تا افراد خودشون در این زمینه تصمیم بگیرن. مساله ی مهمتر اینکه به قول دوستمون هر چیزی رو به پرستاشاپ ربط میده و مشخصا فقط و فقط هدفش سرکیسه کردن ملت هست نه کمک به اونا.

توی نمایشگاه بین المللی تهران که صرفا محل تبلیغات هست، افراد زیادی بودن که حتی فروشگاه اینترنتی میخواستن ولی با توجه به نیازشون و شرایطی که داشتن ما راهنماییشون میکردیم که از وردپرس یا سایر اسکریپتها استفاده کنند نه اینکه به هر قیمتی فقط جیب خودمون رو پر کنیم.

این فرد در گذشته یکی از مدیران تیم ما بوده و ما شناخت کامل از رفتار سودجویانه این شخص داریم و همچنین میدونیم که هیچ تخصصی به جز اپراتوری پرستاشاپ نداره. به دلیل فریب مشتریان و سودجویی هایی که به طرق مختلف از اونا میکرد، از تیم ما اخراج شد.

یه خاطره ی کوتاه از اولین ماژول پرستاشاپ من که توسط این فرد سودجو منتشر شد:

من تو نسخه ی 1.4 با پرستاشاپ آشنا شدم و اولین ماژولی که نوشتم ماژول کیف پول بود که البته منتشرش نکردم چون اوایل کار هدف تجاری نداشتم. من به خیال اینکه ایشون چیزی از پرستاشاپ میدونه و تخصص داره چند تا سوال ازش پرسیدم که هیچکدوم رو جواب نداد و پیچوند و البته نگفت بلد نیستم (خودم بعدا فهمیدم که هیچی از پرستاشاپ نمیدونه). فکر میکنم ماژول آپدیت دسته جمعی محصولات رو نوشتم و مشکلاتی که داشتم رو حل کردم و باز هم به خیال اینکه ایشون مسلط به پرستاشاپه بهش پیام دادم که یه چنین ماژولی نوشتم میتونی تستش کنی؟ گفت آره و من براش فرستادم
    فرداش که رفتم بازارچه پرستاشاپ رو باز کردم، دیدم ماژول من و منتشر کرده توی بازارچه پرستاشاپ (در اون زمان presta-shop.ir) برای فروش و جالب اینکه روی عکس ماژول آدرس سایت خودش (ماتریکس) رو زده بود.
    بهش پیام دادم که ماژول رو تست کردی ؟ گفت نه فرصت نشد. گفتم پس چرا منتشر کردی توی بازارچه؟ گفت میخرن تست میشه بعد اشکالاتش رو رفع میکنیم. گفتم پس چرا آدرس سایت خودت رو زدی روش؟ گفت بازارچه قانون داره، تو که نمیتونی مستقیم ماژول بذاری توی بازارچه (من اون زمان هنوز عضو تیم پرستاشاپ نبودم). من به عنوان منتشر کننده، ماژول تو رو میذارم توی بازارچه خلاصه یادم نیست که گفت چند درصد خودش برمیداره و چند درصد به من میده. مشخصا چرت میگفت ولی برای من اهمیتی نداشت چون من کارمند بودم این یه تفریح بود برام.
    جالب اینکه مدتی بعد (شاید دو هفته) که عضو تیم شدم یه هاست برای کارای خودم ازش گرفتم (بازم چون فکر میکردم متخصصه ). به گفته ی خودش یه هاست با پشتیبانی 24 ساعته و یه سری مشخصات دیگه و البته هیچ دسترسی ای به جز پنل به من نداد. بعدا گفتم این پشتیبانی 24 ساعته اش کو؟ گفت منم دیگه، هر وقت خواستی پیام بده به من. گفتم اومدیم و تو مردی بعد چی؟ گفت دیگه نباید همچین فکرایی بکنی .
    توی انجمن هم هر کی هر مشکلی داشت بهش هاست مزخرف خودش رو میفروخت. مثلا طرف میومد میپرسید که سایتم خطای 500 میده چکار کنم؟ به جای اینکه بهش راهنمایی کنه میگفت هاست شما ناسازگاره و برای هاست حرفه ای به من پیام بدید و کاربرای بیچاره رو میچاپید.
    موفق باشید
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

17. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین