صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: وب پویا کلاهبرداری در ابعاد نجومی :))

0 بار تشکر شده در 0 پست

Angry وب پویا کلاهبرداری در ابعاد نجومی :))

سلام دوستان
    بنده چند روز پیش قالب فروشگاهی سایت وب پویا رو خریداری کردم توی چه شرایطی
    10 روز توی تلگرام و سایت و بخش پشتیبانی و ... و.... براشون پیام میزاشتم
    بعد که دیدن اره واقعا نیاز دارم به قالب و میخوام بخرم جواب دادن گفتن شرمنده به تلگرام دسترسی نداشتیم {با مدرک موجوده} و امرتونو بفرمایید
    گفتم که قالب فروشگاهی رو میخوام و ... گفتن قیمتش 790 تومنه ، توی سایت زده بود با یه دامنه 5 ساله و هاست رایگان + برنامه اندروید که بعد از واریز وجه فقط یه ایمیل به من ارسال شد که بعله فقط یه سورس و یه اموزش 4-5 خطی مسخره بیش نبود
    حالا اینو داشته باشید ، زمانی که قرار بود پول بریزم به حساب و فایل رو بگیرم تند تند جواب میدادن و هیچ مشکلی پیش نمیومد خیلی راحت و سریع جواب میدادن
    به محض اینکه پول به حسابشون واریز شد دیگه پیامام سین نخورد و داستانی شد )

بعد از 45 دقیقه که سورس رو ایمیل کردن و من اومدم رو لوکال هاست نصبش کردم در کمااااال تعجب دیدم که اووه اصلا هیچی لود نمیشه!!!
    صفحه خالی میاد بالا
    پیام و پیام و زنگ و ..... که بلاخره حضرت اقا تشریف اوردن جواب دادن
    گفتن که مشکلو صبح برطرف میکنن و از اونجایی که کار من خیلی فورس بود {الان از محل کار با اردنگی پرتم کردن بیرون بخاطر پشتیبانی این بنده خدا} کلی خواهش کردم که گفتن 9 صبح تمومه
    من دسترسی به هاست تستمون رو دادم بهشون که عاقا بره درست کنه
    ساعت 11:30 به من پیامی دادن که سایت برطرف شد مشکلش چک کنید
    رو هاست و دامنه تستی خودم ، و خبری هم از اون هاست و دامنه و برنامه اندرویدی ک خودشون قرار بود بدن نشد که نشد "هه"
    خلاصه من هم خوشحال از اینکه بعله مشکل سورس حل شده یه بکاپ دقیقا از همون چیزایی که تو هاست بود گرفتم اوردم رو لوکال هاست دیدم باااااازم سفید میاد
    با کلی بدبختی و التماس و خواهش و تمنا که درجواب متنی که تو سایتشون بود به مشتریا میدن :
    دقیقا متن اینه ما 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و سوالات شما خواهیم بود
    اومدن جواب منو دادن و عینا همینو گفتن : ورژن php رو به 5.6 تغییر دادم حل شد
    منم رفتم رو یه هاست دقیقا از همون هاستینگ و همون نوع و خلاصه کپی برابر اصل دیگه دوباره سورس رو نصب کردم و دیدم به به :/ هیچی لود نمیشه
    از اون سایتی که خودشون راه انداخته بودن بکاپ گرفتم دیدم بازم لود نمیشه

صاحب کار بنده فک کرد که عاقا من یه پولی از فروشگاه گرفتم و دارم سرشون شیره میمالم ، پولو که ازم گرفت هیچی ، از کارمم گفت که اخراجی
    من با یه حال داغون به پشتیبانی پیام دادم
    بالای 20 بار تماس کامل گرفتم باهاشون
    توی واتس اپ تلگرام سایت ایمیل و هرجایی که میشد به پاشون افتادم رسما که بیان پشتیبانی بدن و مشکل منو حل کنن که حداقل از کارم اخراج نشم ولی انگار نه انگار
    این اقا نه زندگی من براش مهمه ن دین و ایمان داره ک این همه من قسم دادم که بیاد راهنمایی کنه
    اصلا یک سال پشتیبانی بخوره تو سر دشمن )) یک ساعت پشتیبانی بدن!!!
    کی به کیه؟!
    الان تکلیف اون 790 هزار تومن هزینه من چی میشه؟
    من که دانشجوام ، نه خانوادم شرایطی دارن که پولی بهم بدن نه کسیو دارم که پشتم باشه
    با حقوق ماهی 600 هزار تومنی سر میکردم ، با هزار بدبختی و امید پول این سایت رو جور کردم 790 هزاااار تومن و الان هم پولمو از دست دادم و هم کارمو
    منِ بیچاره 30 صبح تا شب عرق بریزم و کار کنم برای این مبلغ و اونوقت این ادما....
    واقعا جای تاسف داره
    یه تاپیک دیگه تو همین انجمن با موضوع کلاهبرداری وب پویا ساخته شد که من بی اهمیت ازش گذشتم چون ادمین سایت اومده بود قسم خورده بود ک اینطور نیست ولی الان رسما دیدم که اره کلاهبرداری بیش نیست
    نه پشتیبانی وجود داره نه دفتری
    کل سایت رو فقط یک نفر داره اداره میکنه و فک نمیکنم حتی تیمی درکار باشه
    همه صحبت هام عین حقیقته و از تمام مکالمات و پیام ها اسکرین شات دارم که همه چیزو روشن میکنه

لطفا شما بگید الان من باید چیکار کنم؟؟؟
    از کلاهبرداران وب پویا هم خواهش میکنم در کمال احترام بیان و موضوع رو برای من که زندگیم به خاک سیاه نشسته تو این شرایط اقتصادی روشن کنن

=====================================
    مستندات :
    کلاهبرداری های وب پویا :
    https://zhaket.com/product/digishop-woocommerce-theme/
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=3809
    https://nasimnet.ir/copyright-balck-list-nasimnet/
    لینک های بالا سایت هایی هستن که رسما صاحب اثر بودن و تایید کردن که وب پویا محصولاتشون رو دزدیده و داره با قیمت های نجومی به فروش میرسونه

و این هم مکالمات :
    http://s9.picofile.com/file/8352680192/Docs.zip.html
    ویرایش توسط yePesareDaghoo : 4 هفته پیش در ساعت 21:46 دلیل: پیوست فایل

777 بار تشکر شده در 457 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط yePesareDaghoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده چند روز پیش قالب فروشگاهی سایت وب پویا رو خریداری کردم توی چه شرایطی
    10 روز توی تلگرام و سایت و بخش پشتیبانی و ... و.... براشون پیام میزاشتم
    بعد که دیدن اره واقعا نیاز دارم به قالب و میخوام بخرم جواب دادن گفتن شرمنده به تلگرام دسترسی نداشتیم {با مدرک موجوده} و امرتونو بفرمایید
    گفتم که قالب فروشگاهی رو میخوام و ... گفتن قیمتش 790 تومنه ، توی سایت زده بود با یه دامنه 5 ساله و هاست رایگان + برنامه اندروید که بعد از واریز وجه فقط یه ایمیل به من ارسال شد که بعله فقط یه سورس و یه اموزش 4-5 خطی مسخره بیش نبود
    حالا اینو داشته باشید ، زمانی که قرار بود پول بریزم به حساب و فایل رو بگیرم تند تند جواب میدادن و هیچ مشکلی پیش نمیومد خیلی راحت و سریع جواب میدادن
    به محض اینکه پول به حسابشون واریز شد دیگه پیامام سین نخورد و داستانی شد )

بعد از 45 دقیقه که سورس رو ایمیل کردن و من اومدم رو لوکال هاست نصبش کردم در کمااااال تعجب دیدم که اووه اصلا هیچی لود نمیشه!!!
    صفحه خالی میاد بالا
    پیام و پیام و زنگ و ..... که بلاخره حضرت اقا تشریف اوردن جواب دادن
    گفتن که مشکلو صبح برطرف میکنن و از اونجایی که کار من خیلی فورس بود {الان از محل کار با اردنگی پرتم کردن بیرون بخاطر پشتیبانی این بنده خدا} کلی خواهش کردم که گفتن 9 صبح تمومه
    من دسترسی به هاست تستمون رو دادم بهشون که عاقا بره درست کنه
    ساعت 11:30 به من پیامی دادن که سایت برطرف شد مشکلش چک کنید
    رو هاست و دامنه تستی خودم ، و خبری هم از اون هاست و دامنه و برنامه اندرویدی ک خودشون قرار بود بدن نشد که نشد "هه"
    خلاصه من هم خوشحال از اینکه بعله مشکل سورس حل شده یه بکاپ دقیقا از همون چیزایی که تو هاست بود گرفتم اوردم رو لوکال هاست دیدم باااااازم سفید میاد
    با کلی بدبختی و التماس و خواهش و تمنا که درجواب متنی که تو سایتشون بود به مشتریا میدن :
    دقیقا متن اینه ما 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و سوالات شما خواهیم بود
    اومدن جواب منو دادن و عینا همینو گفتن : ورژن php رو به 5.6 تغییر دادم حل شد
    منم رفتم رو یه هاست دقیقا از همون هاستینگ و همون نوع و خلاصه کپی برابر اصل دیگه دوباره سورس رو نصب کردم و دیدم به به :/ هیچی لود نمیشه
    از اون سایتی که خودشون راه انداخته بودن بکاپ گرفتم دیدم بازم لود نمیشه

صاحب کار بنده فک کرد که عاقا من یه پولی از فروشگاه گرفتم و دارم سرشون شیره میمالم ، پولو که ازم گرفت هیچی ، از کارمم گفت که اخراجی
    من با یه حال داغون به پشتیبانی پیام دادم
    بالای 20 بار تماس کامل گرفتم باهاشون
    توی واتس اپ تلگرام سایت ایمیل و هرجایی که میشد به پاشون افتادم رسما که بیان پشتیبانی بدن و مشکل منو حل کنن که حداقل از کارم اخراج نشم ولی انگار نه انگار
    این اقا نه زندگی من براش مهمه ن دین و ایمان داره ک این همه من قسم دادم که بیاد راهنمایی کنه
    اصلا یک سال پشتیبانی بخوره تو سر دشمن )) یک ساعت پشتیبانی بدن!!!
    کی به کیه؟!
    الان تکلیف اون 790 هزار تومن هزینه من چی میشه؟
    من که دانشجوام ، نه خانوادم شرایطی دارن که پولی بهم بدن نه کسیو دارم که پشتم باشه
    با حقوق ماهی 600 هزار تومنی سر میکردم ، با هزار بدبختی و امید پول این سایت رو جور کردم 790 هزاااار تومن و الان هم پولمو از دست دادم و هم کارمو
    منِ بیچاره 30 صبح تا شب عرق بریزم و کار کنم برای این مبلغ و اونوقت این ادما....
    واقعا جای تاسف داره
    یه تاپیک دیگه تو همین انجمن با موضوع کلاهبرداری وب پویا ساخته شد که من بی اهمیت ازش گذشتم چون ادمین سایت اومده بود قسم خورده بود ک اینطور نیست ولی الان رسما دیدم که اره کلاهبرداری بیش نیست
    نه پشتیبانی وجود داره نه دفتری
    کل سایت رو فقط یک نفر داره اداره میکنه و فک نمیکنم حتی تیمی درکار باشه
    همه صحبت هام عین حقیقته و از تمام مکالمات و پیام ها اسکرین شات دارم که همه چیزو روشن میکنه

لطفا شما بگید الان من باید چیکار کنم؟؟؟
    از کلاهبرداران وب پویا هم خواهش میکنم در کمال احترام بیان و موضوع رو برای من که زندگیم به خاک سیاه نشسته تو این شرایط اقتصادی روشن کنن
    شکایت کنید تنها گزینه کار

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    شکایت کنید تنها گزینه کار
    شکایت هزینه بره و زمان گیر

zozze آواتار ها
    918 بار تشکر شده در 508 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط yePesareDaghoo نمایش پست ها
    شکایت هزینه بره و زمان گیر
    ولی اگر صحبت های شما درست باشه هزینه ای که ازتون گرفتن، هزینه ضرر و تمام هزینه های دادگاه و ... از ایشون دریافت و به شما داده میشه!
    مدارکتون رو هم پیوست کنید به پست اول تاپیک تا مستند باشه صحبت هاتون.
    موفق باشید.

shojaei69 آواتار ها
    378 بار تشکر شده در 138 پست
    یه جوری نوشتین ابعاد نجومی که فکر کردم حداقل چند ده میلیون تومان کلاهبرداری شده

اما عضویت در انجمن فقط برای اعلام کلاهبرداری یک سایت بدون مدرک اصلا کار درستی نیست.

بهتره حداقل مدارکی که گفتین رو قرار بدید تا خدایی نکرده ابهامی پیش نیاد.

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shojaei69 نمایش پست ها
    یه جوری نوشتین ابعاد نجومی که فکر کردم حداقل چند ده میلیون تومان کلاهبرداری شده

اما عضویت در انجمن فقط برای اعلام کلاهبرداری یک سایت بدون مدرک اصلا کار درستی نیست.

بهتره حداقل مدارکی که گفتین رو قرار بدید تا خدایی نکرده ابهامی پیش نیاد.
    نجومی رو به این علت عرض کردم که 10 تا 790 هزار تومن میشه 7میلیون و 900 هزار تومن
    البته قیمت رو هم صد هزار تومن دیشب زیاد کرده ، عجب بچه پرووییه ایشون دیگه
    الان مکالماتو پیوست میکنم
    ویرایش توسط yePesareDaghoo : 4 هفته پیش در ساعت 21:48

mssp آواتار ها
    220 بار تشکر شده در 146 پست
    با درود

میشه بپرسم کار شما چی بوده دقیقا که اخراج شدید؟

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mssp نمایش پست ها
    با درود

میشه بپرسم کار شما چی بوده دقیقا که اخراج شدید؟
    توی یه فروشگاه کار میکردم ، فروشنده و قرار شد که سایتی رو راه بندازیم برای فروشگاه که هم حقوق من افزایش پیدا کنه هم فروشگاه انلاین داشته باشیم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    ولی اگر صحبت های شما درست باشه هزینه ای که ازتون گرفتن، هزینه ضرر و تمام هزینه های دادگاه و ... از ایشون دریافت و به شما داده میشه!
    مدارکتون رو هم پیوست کنید به پست اول تاپیک تا مستند باشه صحبت هاتون.
    موفق باشید.
    بله همینطوره اما تنهایی هم نمیشه راه به جایی برد ، باید چندین نفر از افرادی که این سایت سرشون کلاه گذاشته رو پیدا کنم و به عنوان یه کمپین ازشون شکایت کنیم

mssp آواتار ها
    220 بار تشکر شده در 146 پست
    نمیخوام سرزنشتون کنم ولی باید مقداری تحقیق می کردید و در این موضوع مطالعه.
    سایتی که نام بردید و پکیجی که برای فروش قرار دادن یک قالب وردپرس هست که مطمئنم خودشون کد نویسی نکرده اند و از جایی خریده اند و در قالب پکیج برای فروش گذاشته اند. همچنین در سایتشون که دیدم سایر پکیج های طراحی سایتشون هم چنین است. خیلی راحت میتونستید این موضوع رو متوجه بشید (اگر دانش بسیار کمی از این مورد داشتید) اگر هم دانشی در این زمینه ندارید پس باز هم مقصر هستید از این نظر که نباید این مسئولیت رو قبول می کردید.

پیروز باشید

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mssp نمایش پست ها
    نمیخوام سرزنشتون کنم ولی باید مقداری تحقیق می کردید و در این موضوع مطالعه.
    سایتی که نام بردید و پکیجی که برای فروش قرار دادن یک قالب وردپرس هست که مطمئنم خودشون کد نویسی نکرده اند و از جایی خریده اند و در قالب پکیج برای فروش گذاشته اند. همچنین در سایتشون که دیدم سایر پکیج های طراحی سایتشون هم چنین است. خیلی راحت میتونستید این موضوع رو متوجه بشید (اگر دانش بسیار کمی از این مورد داشتید) اگر هم دانشی در این زمینه ندارید پس باز هم مقصر هستید از این نظر که نباید این مسئولیت رو قبول می کردید.

پیروز باشید
    صد در صد...!
    من هم گول تبلیغات بیخودشون رو خوردم و اعتماد کردم ،اما کلا افراد عادی هم زیاده
    بحث الان اینه که چنین افرادی انقدر راحت کلاهبرداری میکنن و هیچکس هم جلوشونو نمیگیره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین