صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: برای شاپ کیپر هنوز 1 فرصت باقی است !

M.Abooali آواتار ها
    661 بار تشکر شده در 289 پست
    من چند سال پیش یک نوبت شروع به فعالیت جدی آموزشی داشتم در شاپکیپر اما به معنای کلمه با تنگ نظری مواجه شدم.

بیش از مشکلات داخل مدیران، موضوع اصلی مرگ این انجمن برمیگرده به رانده شدن یا بی انگیزه شدن کاربران باسواد به دلیل حسادت و تنگ نظری جمعی از کاربران نسبتا قدیمی اما کم سواد در انجمن که وسط بحث های علمی یک دفعه با اشاره به تاریخ عضویت خودشان سعی در برتری جویی در آن بحث داشتند و متاسفانه مورد حمایت جمعی هم قرار می گرفتند.

دقیقا درست گفته اند که افراد نادان نه تنها خودشان که گاهی مانع بهره بردن دیگران نیز از افراد دانا می شوند. چون با تمسخر و مزاحمت و تخریب باعث می شوند که افراد دانا اون جمع را رها کنند.

اگر مالکین فعلی انجمن تمایل به فروش انجمن داشته باشند، بنده علاقه مند به خرید و احیا انجمن بر اساس اصول علمی و با محوریت موضوعی یکسانی که در شروع کار هدف از تاسیس انجمن بوده، هستم. می توانند در همین جا یا از طرق دیگر با من ارتباط برقرار کنند.
    [ Never is Never an Answer ||| Personal Site: www.abooali.ir ]

2. کاربران زیر به خاطر این پست از M.Abooali تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,834 بار تشکر شده در 1,011 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    به دلیل حسادت و تنگ نظری جمعی از کاربران نسبتا قدیمی اما کم سواد در انجمن که وسط بحث های علمی یک دفعه با اشاره به تاریخ عضویت خودشان سعی در برتری جویی در آن بحث داشتند
    با این بخشش شدیداً موافقم

4. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

21 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    با این بخشش شدیداً موافقم
    سلام یه سوال دارم ازتون
    بجز شما هنوز راهبر دیگه ای هم فعال هست تو این سایت؟

والا تاریخ آنلاینشون رو نگاه میکردم بجز شما باقی همکارانتون حداقل 1 هفته و در بعضی از موارد تا چند ماه آنلاین نشدن
    اصن صاحب اصلی سایت به این سایت سر میزنه؟
    من کاربر ساکتی بودم نه تو صحبت ها شرکت می کردم و نه پستی تولید میکردم چون رشته من متناسب با فعالیت این انجمن نیست اما هر روز اینجا بودم و از صحبت های دوستان استفاده میکردم و علمم رو تو زمینه اینترنت افزایش میدادم. درسته شاید این انجمن مثل بقیه دوستان حکم خونم رو نداشته باشه و مهمانی باشم که از روی کنجکاوی هر روز سر میزنه اما حقیقتش بخاطر همه ی لطفی که تو این سال ها دوستان در حقم داشتن و از صحبت هاشون استفاده کردم گفتم منم 2 خطی بنویسم. حیفه بخدا این همه زحمت پای این انجمن بوده و الان اینطوری رها شده. شما که حداقل با مدیران این سایت می تونید مستقیم صحبت کنید ازشون توضیح بخواین که هدفشون چیه؟ اگه نمیخوان کار کنن حداقل بدن دست یکی که پیگیر مشکلات باشه و باعث پیشرفت انجمن بشه.

6. کاربران زیر به خاطر این پست از safrion تشکر کرده اند :

Ali.Fatehi آواتار ها
    802 بار تشکر شده در 472 پست
    مدیران عزیز به نظرم بجای جر و بحث های بیهوده و کاربران هم همینطور بیان راه حل بزارن و عملیش کنن
    الان انجمن وب ه.... تاک با اینکه در زمینه فروشگاه ساز و فروشگاههای اینترنتی فعالیت نداره
    شما یه تاپیک بزن کمتر از 1-2 ساعت جواب میگیری حالا تو هر زمینه ای باشه
    اما اینجا نه ، درحالیکه خود بنده یادمه هر وقت آخرین ارسال ها رو تو شاپ کیپر میزدیم بالای 20 موضوع بالا میومد

moj1rayaname آواتار ها
    3,243 بار تشکر شده در 1,341 پست
    از بعضی پیشنهادات و ایده ها نباید سرسری گذشت و خیلی مسائل کوچیک خودش عامل اصلی می شود
    مثلاپیشنهادی چند سال پیش | 2013 :
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    وقتی دیدم صفحه اول ساپکیپر خیلی تکراری شده گفتم یه مسابقه برگزار بشه بین کل اعضا برای طراحی عکس صفحه اول سایت
    و هر دفعه از بین عکس ها از روی نظرسنجی یکیش انتخاب بشه و هر هفته این مسابفه برگزار بشه و طراح هم در همان صفحه اول معرفی بشه ( خودش سایتش و .. )
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=29928

زمانی که به گذشته شاپکیپر فکر می کنم خیلی با الان اختلافی در انحراف گفتگو و تاپیک نمی بینم و فقط شرکت کننده ها در تاپیک ها کم شده و بنوعی ریزش کاربر شدیدی داشته
    یک پیشنهادی هم جدیدا داده بودم که میهمان با وارد کردن موبایل join بشه و حداقل از اعضای میهمان و ورودی های گوگل استفاده کرد
    میشه به اعضای قدیمی درخواست داد در تاپیک ها پاسخگو باشند و در قبالش بنرهای تبلیغاتی در بین تاپیک ها داشته باشند

صفحه اصلی سایت هم برگرده به شکل سابق ، چون یادمه دقیقا از زمان تغییر این صفحه ریزش شروع شد و منم عرض کردم همان زمان که خیلی ها از روی عادت توی انجمن بودند و با تغییر ایندکس عادتشونو فراموش می کنند!

به هرحال آرزوی موفقیت برای همه ی عزیزان حاضر و غایب دارم♥

9. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

utfox آواتار ها
    304 بار تشکر شده در 150 پست
    چرا انجمن رو مزایده ای نمیفروشید به یکی که میتونه دوباره انجمن رو برگردونه؟ شما با حفظ شاپ کیپر در واقع یه جنازه رو نگه داشتید که روحی نداره..یا درستش کنید یا واگذار کنید..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی ( کاسپین,طبقه 2,دلتافوکس)

11. کاربر زیر به خاطر این پست از utfox تشکر کرده است :

mediumah آواتار ها
    270 بار تشکر شده در 179 پست
    سلام .

من احساس می کنم مطالب اموزشی انجمن بسیار کم شده بیشتر تبلیغاتی شده البته تبلیغات صرفا جهت بک لینک و.... . در صفحه اصلی انجمن میشه اخبار بروز ای تی / نرم افزار و... را بارگذاری کرد .
    و در انجمن هر بخش دارای محتوای اموزشی معتبر باشه . حتی اگر امکانش هست مدیر با پرداخت هزینه سبب تشویق به ارسال مطالب مفید شود .

با تشکر / ارمین

فروش بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل قیمت همکار

ارتباط تلگرام : mediumah

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,834 بار تشکر شده در 1,011 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط safrion نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم ازتون
    بجز شما هنوز راهبر دیگه ای هم فعال هست تو این سایت؟

والا تاریخ آنلاینشون رو نگاه میکردم بجز شما باقی همکارانتون حداقل 1 هفته و در بعضی از موارد تا چند ماه آنلاین نشدن
    اصن صاحب اصلی سایت به این سایت سر میزنه؟
    من کاربر ساکتی بودم نه تو صحبت ها شرکت می کردم و نه پستی تولید میکردم چون رشته من متناسب با فعالیت این انجمن نیست اما هر روز اینجا بودم و از صحبت های دوستان استفاده میکردم و علمم رو تو زمینه اینترنت افزایش میدادم. درسته شاید این انجمن مثل بقیه دوستان حکم خونم رو نداشته باشه و مهمانی باشم که از روی کنجکاوی هر روز سر میزنه اما حقیقتش بخاطر همه ی لطفی که تو این سال ها دوستان در حقم داشتن و از صحبت هاشون استفاده کردم گفتم منم 2 خطی بنویسم. حیفه بخدا این همه زحمت پای این انجمن بوده و الان اینطوری رها شده. شما که حداقل با مدیران این سایت می تونید مستقیم صحبت کنید ازشون توضیح بخواین که هدفشون چیه؟ اگه نمیخوان کار کنن حداقل بدن دست یکی که پیگیر مشکلات باشه و باعث پیشرفت انجمن بشه.
    حرف حق جواب نداره
    متأسفانه بیشتر راهبرا (و نه همه) دل به کار نمیدن. نمی دونم شاید بیخیال همه چی شدن!

15. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

zozze آواتار ها
    948 بار تشکر شده در 514 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    حرف حق جواب نداره
    متأسفانه بیشتر راهبرا (و نه همه) دل به کار نمیدن. نمی دونم شاید بیخیال همه چی شدن!
    شما توی یه شرکت کار کنی و مثلا شیر آبش خراب باشه یه سال و هر روز به رئیس شرکت بگی که شیر خرابه و داره آب رو هدر میده بیا حلش کن.
    2-3 ماه جوابتو نده، بعد بگه خب باشه.
    بعد بگه رسیدگی میکنم.
    و تهش هیچ تغییری نبینی.
    شما هم نمیگی مگه مال منه که بخوام دل بسوزونم ؟
    هر چه باد آباد.
    الان وضعیت شاپکیپر هم همینه.

17. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین