صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: برای شاپ کیپر هنوز 1 فرصت باقی است !

zamin آواتار ها
    3,366 بار تشکر شده در 1,508 پست
    درود دوستان
    بله بنده هم کاملا با استارتر موافقم
    اگر یک انجمن میخواد باشه و در این جامعه رشد کنه(جایی که مردم تمایل دارند به سایر شبکه های اجتماعی) باید از حالت تک محوری خارج بشه
    لزوما کسیکه مدیر دانای کل نیست و باید تصمیماتی بگیره که معقول باشه
    بنده بعنوان فردی که حداقل 2 سال مداوم روزی بالای 5-6 ساعت برای این انجمن وقت گذاشتم نظر میدم و نظراتم روی دلسوزیه نه خودنمایی و غرض ورزی
    باید پذیرفت نه سیستم فعلی انجمن نه مدل مدیریتیش بدرد شرایطفعلی نمیخوره
    شاید نیم دهه قبل این مدل بهترین بود اما امروزه بدترینه چون شده مثل حکومت فعلی ما که با قوانین 1400 سال پیش مدیریت میشه و لازم نیست بگم که نتیجه این نوع مدیریت چیه همتون دارید میبینید که در اقتصاد سیاست و.... چقدر عقبیم از دنیای صنعتی و متمدن
    لذا در صورتیکه تمایلی در جهت رشد و طرقی این انجمن و بازگشت به روزهای پر فروغش در مدیریت فعلی وجود داشته باشه بدون شک هم بنده هم هزاران کاربر دیگه که بدون شک از هر نظر از من نوعی متخصص تر و ایده پرداز تر هستند راهکارهایی خواهند داشت که نتیجه مطلوب میده
    یادمه 2 سال پیش میگفتم اون سیستم ایندکس اصلا منطقی نیست و اگر قراره سعی و آزمایشی بشه روی دامنه غیر صورت بگیره که نه انجمن از این حالت خود خارج بشه و نه تاثیر منفی داشته باشه روی رنک و سِو انجمن...
    بهرحال شد ولی حیفه این انجمن میتونست یا هنوز میتونه جایگاه مثبتی داشته باشه اما نه با این مدل و ساختار
    هر انجمن نیازمند جذب کاربر جدید داره که دو مشخصه باید در اون باشه
    1.واقعا تخصصی باشه که مجبور باشند بیان سمتش(منظورم تخصص های خیلی خاص مثل وبهاستینگ تالک)
    2.یا نرمش داشته باشه در مقابل تکنولوژی و خودشو با ابزارهای نوین مدرنیته کنه و لاغیر راه به جایی نخواهد داشت

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    حرف حق جواب نداره
    متأسفانه بیشتر راهبرا (و نه همه) دل به کار نمیدن. نمی دونم شاید بیخیال همه چی شدن!
    درود
    دل به کار دادن چیه؟
    اینکه باشیم و یک خطا کرد فوری ببندیم و...
    نه عزیز دل به کار دادن یعنی در حد تخصص پاسخگو بودن به کاربر ولی وقتی یک مدت سعی میکنی و هی کمک میکنی و راهنمایی و میبینی ساده ترین ابزار که کمک میکنه جلوی یک روانی رو بگیری رو در اختیارت نمیزارند چی میشه؟ سرد میشی و میری (گرچه بشخصه من مشکل شخصی داشتم و رفتم و قهر نکردم)
    اینکه لیبل مدیر بهت بچسبه ولی فقط هر از گاهی بیای حاضری بزنی و بری مدیریت نیست برادران وگرنه کاری نداشت میایم یک آنلاین میشیم و میریم
    باید مدیریت کرد بمعنای واقعی
    باید مشخص بشه مدیری یا ناظم!
    اگر مدیری (تخصصت چیه) که بقیه در همون حیطه ازت کمک بخوان
    نه بشی ناظمی که چپ و راست پست روانی چون پرستا شاپ رو پاک کنی و هی تاپیک بزنه و هی پاک کنی
    مدیری که ابزار مدیریت نداشته باشه رباته و هیچ انسان اندیشمندی دوست نداره نقش یک ربات رو یدک بکشه جز براش مهم نباشه.....

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

لازم دیدم یک مثال بزنیم
    یوزر
    http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=8451
    کم و بیش فعال بودن بنده اون موقع به آقا رضا پیشنهاد دادم ایشون بشه کاربر فعال و افرادی چون ایشون بهشون لیبل فعال بخوره
    چون:
    1.دارند به همه کمک میکنند
    2.باید فرقی باشه بین کسیکه زورش نمیاد دانشش رو انتقال بده با کسیکه میبینه و میدونه ولی میبنده و میره
    نتیجه این لیبل سخت نیست فهمش ایشون به معنای واقعی به انجمن خدمت کردن ولی بعد از اون چی شد؟ هیچی به هیچکس دیگه این لیبل که با دو تا دکمه داده میشه و کنتور هم نمیدازه به غیر داده نشد

پ.ن:
    هر انسانی دوست داره تمجید بشه و از زحماتش تشکر بشه یک واقعیته کسی بگه نه من دوست ندارم الکی میگه چون ما انسانها هر تلاشی که برای پیشرفت و ثروت و... داریم در همین راستا هست(بگذریم از خودخواها) اما همه دوست دارند موفق بشند
    هرکسی میگه دوست ندارم میتونه بره یک آموزشگاه و دوره رو تموم کنه ولی بهش مدرک ندن و یا بگی نه نمیخوام و بیاد بیرون؟ یا هزاران مورد مشابه
    پس همیشه یادتون باشه تا اونجا که میتونید باید مسائل روانشناختی رو در کسب و کارهاتون دخیل کنید
    طرف میشه مدیر و بدون شکل کلی پیام روزانه براش میاد و صندوق پیامهاش رو میبرند بالا همون فرد بعد که لیبل مدیریت ازش برداشته میشه با مشکل کمبود فضا مواجه میشه
    آخه مگه چقدر دیتا بیس رو اشغال میکنه که اون فرد فقط لیبلش رو بردارید ولی فضا همونقدر بمونه بدون شک فضاش که برای کسب و کارش پر نشده برای انجمن بوده
    من هیچوقت حتی یکبار در این انجمن یک کار تجاری نکردم و هیچکس نمیدونه کار من چیه(نه اینکه بقیه استفاده کنند بده) اما مدیر کل نباید بدونه اون مدیر تخصصش چیه و... شرط میبندم نه آقا رضا نه جناب سلطانی نمیدونن کار و تخصص ماها چی بود
    یا بهتر بگم اصلا نمیدیدمشون و باور کنید بشخصه پیامهای ساده خودمونم جواب نمیدادن بعضا.... عجیبه؟! ولی همینطور بود
    --

2. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

21 بار تشکر شده در 7 پست
    آقا کسی نمیخواد پاسخگو باشه؟
    اینجا صاحاب نداره؟
    اگه نداره که بریم الکی نیایم به امید اینکه شاید دوباره درست بشه

zozze آواتار ها
    964 بار تشکر شده در 520 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط safrion نمایش پست ها
    آقا کسی نمیخواد پاسخگو باشه؟
    اینجا صاحاب نداره؟
    اگه نداره که بریم الکی نیایم به امید اینکه شاید دوباره درست بشه
    دقیقا بنده هم موافقم.
    این همه صحبت کردیم دریغ از اینکه یکی از مدیران به خودشون زحمت بدن و صحبتی بکنن توی تاپیک...
    حیف شاپکیپر...

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

100 بار تشکر شده در 75 پست
    از اتاق فرمان اشاره میکنن مدیر تو دستشویی گیر کرده آّب هم قطعه...

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    دقیقا بنده هم موافقم.
    این همه صحبت کردیم دریغ از اینکه یکی از مدیران به خودشون زحمت بدن و صحبتی بکنن توی تاپیک...
    حیف شاپکیپر...

0 بار تشکر شده در 0 پست
    چند هفته قبل که این تاپیک، ایجاد شد، یکی دو عضو عزیز، نظرهایی دادند و سپس همه تب و تاب ها خوابید تا اینکه بندۀ حقیر داخل همین تاپیک پیام دادم که: ""فلان نام کاربری بنده مسدود هستش و هرچه پیام میدهم به مدیران، هیچ پاسخی دریافت نمیشود""
    و از اونجا بود که مجدداً یهو با موجی از پیغامها و مباحث در خصوص تاپیک اصلی مواجه شدیم و با توجه به اهم بودن مورد، همچنان تایپکی فعال میباشد. فلذا با استناد به وقایع روی داده شده، براحتی میتوان پی برد که کاربران شاپ کیپر، همچنان به آن وفادار هستند و با کمی تغییر نگرش در نوع مدیریت یا تغییر کلی مدیریت محترم و واگذاری به دیگر دوستان، انجمن همچون گذشته میتواند یکه تاز میدان باشد و با وجود چنین کاربران فعال و دلسوز و دانایی، قطعاً جایگاهی خواهد یافت که از پیش نیز بهتر
    امید که هرچه زودتر، آب وصل بشه و مدیر محترم از دستشویی رهایی یافته و بیاد بیرون

omidariyan آواتار ها
    197 بار تشکر شده در 117 پست
    خوش به حال مدیر سایت چه کاربر های وفاداری داره، یوزر وفادارم آرزوست...
    آدم باشیم!

zamin آواتار ها
    3,366 بار تشکر شده در 1,508 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    دقیقا بنده هم موافقم.
    حیف شاپکیپر...

درود بنده تا یکماه پیش مدیر بودم
    مدیران کاری ازشون بر نمیاد جز مدیر اصلی بخواد کاری بکنند یعنی همون مدیر کل
    بقیه دوستان فقط میتونن نظر بدن یا همدردی بکنند
    بنظر هرکاری برای گروهی میطلبه انجام بشه
    عموما انجمن بدرد جوونهایی خوبه که یکی دوساله اومدن نت(منظورم انجمن داری) چون شوخ اشتیاقشون بیشتره
    سایر انجمن ها هم ببینید بهمین منواله نمیدونم تو ایران چرا وقتی یکی رهبر یا ... میشه حس میکنه نباید به بقیه جواب پس بده و یا نقد بشه و حتی کار بکنه

10. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

M.Abooali آواتار ها
    662 بار تشکر شده در 289 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    اگر مالکین فعلی انجمن تمایل به فروش انجمن داشته باشند، بنده علاقه مند به خرید و احیا انجمن بر اساس اصول علمی و با محوریت موضوعی یکسانی که در شروع کار هدف از تاسیس انجمن بوده، هستم. می توانند در همین جا یا از طرق دیگر با من ارتباط برقرار کنند.
    پیشنهاد من همچنان پا برجاست ...
    [ Never is Never an Answer ||| Personal Site: www.abooali.ir ]

zozze آواتار ها
    964 بار تشکر شده در 520 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    درود بنده تا یکماه پیش مدیر بودم
    مدیران کاری ازشون بر نمیاد جز مدیر اصلی بخواد کاری بکنند یعنی همون مدیر کل
    بقیه دوستان فقط میتونن نظر بدن یا همدردی بکنند
    بنظر هرکاری برای گروهی میطلبه انجام بشه
    عموما انجمن بدرد جوونهایی خوبه که یکی دوساله اومدن نت(منظورم انجمن داری) چون شوخ اشتیاقشون بیشتره
    سایر انجمن ها هم ببینید بهمین منواله نمیدونم تو ایران چرا وقتی یکی رهبر یا ... میشه حس میکنه نباید به بقیه جواب پس بده و یا نقد بشه و حتی کار بکنه
    میگم مدیران دقیقاً منظورم خود مدیر اصلی آقای سلطانی هست نه بقیه.
    طبق تمام توضیحاتی که دیدم دادین و بقیه گفتن این مدیریت فقط یک اسم هست و زحمت و هیچ چیز بیشتر نیست.
    پس منظور من همون ایشون هست و راهبران و دیگر مدیران منظورم نبودن.

100 بار تشکر شده در 75 پست
    پیشنهاد میکنم یه انجمن جدید راه اندازی کنید و همینجا معرفی کنین. من اولین نفر میام...

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    پیشنهاد من همچنان پا برجاست ...

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین