صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: برای شاپ کیپر هنوز 1 فرصت باقی است !

M.Abooali آواتار ها
    662 بار تشکر شده در 289 پست
    پیشنهاد میکنم یه انجمن جدید راه اندازی کنید و همینجا معرفی کنین. من اولین نفر میام...

به همان دلیل که تلاش های مدیران فعلی و سابق این مجموعه در جهت مدرن و امروزی کردن به ثمر ننشست، گمان می کنم این که امروزه بخواهیم فضایی با الگوی مد نظر برای این انجمن پیاده سازی کنیم هم محکوم به شکست هست.

حکایت پیتزا فروشی در تخت جمشید و دیزی فروشی در فرودگاه هست. به نظرم این کار موثر نخواهد بود.

هر وب سایت باید به نسل مخاطبینش توجه داشته باشد.
    [ Never is Never an Answer ||| Personal Site: www.abooali.ir ]

9 بار تشکر شده در 6 پست
    دوستان یک سوال دارم، مدیریت بنده خدا حالش خوبه؟ خدایی نکرده اتفاقی براش نیفتاده باشه. چون این حجم از بی اهمیتی عادی نیست

3. کاربران زیر به خاطر این پست از karyabi1395 تشکر کرده اند :

zozze آواتار ها
    956 بار تشکر شده در 517 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط karyabi1395 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم، مدیریت بنده خدا حالش خوبه؟ خدایی نکرده اتفاقی براش نیفتاده باشه. چون این حجم از بی اهمیتی عادی نیست
    مدیریت حالش خوب هست و هیچ مشکلی نیست چون وبسایت راگا بدون هیچ مشکلی داره کارش رو انجام میده
    و اکانت کاربریشون هم باز میشه و تاپیک ها بررسی میشه!
    ولی هیچ فعالیتی اینجا نمیکنن.
    منظورم اینه حالت های سهوی و مشکلات رو باید کنار گذاشت، جواب ندادن توی این تاپیک و عدم فعالیت توی شاپکیپر عمدی هست!

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,954 بار تشکر شده در 810 پست
    سلام خدمت اقای مهرجویی عزیز
    ببینید اسم این سایت روی اون هست، اینجا انجمن گفتگو هست، معمولا وقتی فردی که متخصص هست در کار خودش، توی یه محیط ساکت بشینه، افردای که ادعای تخصص دارند، فضای بزرگتری برای صحبت پیدا می کنند، تا حالا از این بعد نگاه کردید که عدم حضور شما باعث این میشه که صدای افراد مخالف شما بلندتر باشه؟
    اگر قرار بر این باشه که من فقط بیام و متحوا تولید کنم، چرا در بستر انجمن باید باشه؟ خیلی راحت میشه با یه سیستم مدیریت محتوا، محتوای مورد نظر رو تولید کرد و ....
    ولی سعی کردم که به استارتر عزیز که از دوستان من هست، توی این مورد پاسخ دقیق به صورت موردی بدم و اینکه امیدوارم که این گفتمان در نهایت باعث بشه که ایشون و خیلی از دوستان دیگه به انجمن برگردند.

بسیاری از تصمیمات، شبانه و تک نفره گرفته میشد و بعد در تیم راهبری مطرح و نظرخواهی
    در مورد تصمیم های یک شبه انجمن واقعا حق با شماست و بنده خودم یکی از مخالفین همیشگی بودم.

برنامه نویس و طراحی که سوی چشمش را جلوی مانیتور هر روز از دست می دهد در انجمنی که 100 قالب اماده را بی اجازه صاحب اثر به قیمت 20 هزار تومان میفروشند فعالیت نمیکند
    وبمستری که برای تک تک کلمات مطالب سایتش پول خرج میکند در انجمنی که خبرخوانها و سارقان مطالب اجازه فعالیت و فروش ابزار خود را دارند فعالیت نخواهد کرد
    در مورد کپی رایت من با شما موافق هستم ولی یکسری موارد رو باید در نظر گرفت، یقینا بهترین حالتش رعایت کلی قانون کپی رایت هست ولیکن در حال حاضر و از گذشته اگر محصولی از سرویس دهنده ایرانی کپی بشه، ما باهاش برخورد می کنیم. شما نمی تونید در مقابل مثلا استفاده از ویندوز کرک شده بگید که باید این مورد رعایت بشه، کما اینکه درست ترین راهکار همین هست، ما اگر بخواییم این سرویس هارو استفاده کنیم هم بهمون نمی فروشن.
    این نکته رو هم در نظر بگرید وقتی یه قالب رو از سایت اصلی کپی می کنید و فارسی میکنیدش، از نظر من شما مالک اون اثر نیستید مگر اینکه نمایندگی فروش اون محصول رو داشته باشید.
    در مورد کپی رایت باید به صورت مورد به مورد با هم بشینیم و صحبت کنیم. به صورت کلی نمیشه در موردش صحبت کرد.
    امیدوارم که به صورت مصداقی و در مورد تاپیک ها روزی زمان بزارید و با هم صحبت کنیم.

هیچ فرد و شرکت معتبری در انجمنی که فروش اسکریپت قمار و شرطبندی با نام بزک شده "پیش بینی " مجاز است فعالیت نمیکند .
    با این بخش کاملا موافق هستم و طی 48 ساعت آینده تمام تاپیک های فروش این نوع اسکریپت پاک خواهد شد.

شاپ کیپر با زیر پا گذاشتن ارزشهایی که چند سال برایش وقت گذاشته شده بود و از هم پاشیدن تیم راهبری وقت ، به بهشت افرادی تبدیل شد که کل کارکردشان در انجمن دو تاپیک برای کلاهبرداری بود . به خیال خام بالا رفتن ترافیک انجمن که در عمل تیر خلاص به انجمن بود .
    در مورد گذشته نمی تونم بحثی بکنم اما به تنها چیزی که فکر نمی کنم به شخصه رتبه انجمن هست.

1- همیشه در سالهای قبل و حالا معتقد بوده و هستم تنها عامل به کمت رفتن شاپ کیپر مدیریت ناکارامد و خودرای انجمن بود که راه را برای هر تغییر بسته بود .
    انواع تصمبمات شبانه از اکادمی و اموزشگاه گرفته تا ، شبکه اجتماعی و اف کیپر و چه و چه چه که همه در مرحله " به زودی " باقی ماندند . چیزی جز بی اعتمادی به انجمن و گاهی سوژه خنده با خود نداشت . تغییر مدیریت انجمن را مبارک ترین اتفاق برای شاپ کیپر می دانم .
    حق با شماست، حرفی براش ندارم. در حال حاضر هم پروژه ای در دست نیست که برای شاپکیپر بخواییم انجام بدیم. بجز تولید محتوای مفید توسط کاربران برای انجمن.

اگر هر کدوم از دوستان نظری برای گسترش شاپکیپر دارند خوشحال میشم که باهاشون همکاری کنم و به کمک هم باعث پیشرفت مادی و غیر مادی شاپکیپر بشیم.

مخاطب انجمن کیست ؟ کاربران متعهد و باتجربه با هزاران پست و تاپیک ، یا اسپمرها و فرصت طلبان 2 تاپیکه ؟
    من مخاطبین انجمن رو به دو دسته تقسیم می کنم،
    دسته اول اساتیدی هستند که با کمک به سایر کابران و در اختیار قراردادن داشته هاشون باعث رشد تجارت الکترونیک داخل کشورمون میشن و با افزایش وسعت بازار در نهایت به خودشون کمک می کنند.
    دسته دوم کاربرانی هستند که بعد از جستجو داخل شاپکیپر و فعالیت در تجارت الکترونیک به دسته اول تبدیل میشن.
    100درصد هر دو دسته مهم هستند.

4- بسیاری از کاربران خوب و با ارزش انجمن که فراری داده شدند یا خاطی ، نتیجه رفتار برخی راهبران در برخورد سلیقه ای یا عقده گشایی های شخصی بود.
    دلجویی و رفع محدودیت از کاربرانی که لااقل بیش از 100 پست در انجمن دارند میتواند شروعی برای بازگشت احتمالی برخی از کاربران باشد . انجمن بدون کاربران همراه و دلسوز چیزی بیش از یک "اسکریپت " نیست .
    همچنین رفع انواع محدودیت های بی معنی و عجیب که عمدتا ضد فعالیت کاربران است .
    این کار قبلا انجام شده و برای تمام کاربران ایمیل ارسال شد که در صورتی که می خوان به انجمن برگردن، فقط کافیه از طریق ایمیلی که باهاش ثبت نام کردن یه ایمیل برای ما ارسال کنند تا اکانت قبلی اونها باز بشه. و تعداد زیادی از کاربران هم دسترسیشون باز شد.
    همین امروز هم اگر کاربری وجود داره که ایمیل قبلی من رو ندیده، خوشحال میشم که از طریق ایمیل یا پیام خصوصی با من در ارتباط باشه.

ولی بحث برخورد سلیقه ای برای من جای سوال داره، من از شما می پرسم، تاپیکی در جای نامناسبی خورده، برای بار چندم هم هست که این اتفاق می افته، طبق قوانین انجمن، تاپیک باید پاک بشه، اما اینکه یه راهبر بجای پاک کردن تاپیک اون رو انتقال میده و یه کاربر دیگه تاپیک رو پاک می کنه، 100 درصد برخورد سلیقه ای هست اما هر دو راهبر کار درستی رو انجام دادند.

از نظر من برخورد سلیقه ای همیشه وجود داره، به این دلیل که ما ربات نیستیم و برای انجام کارهامون الگو نداریم.

اینجا یه انجمن گفتگو هست و قرار نیست که تصمیم یه راهبر روی زندگی یه کاربر تاثیر خیلی بزرگی ایجاد کنه، اما حتی توی قضاوت هم دست قاضی باز هست که تا حدی حکمی رو که داره میده دست بالا بگیره و یا دست پایین بگیره.

قسمت محدودیت های بی معنی رو لطفا شفاف تر برای من بیان کنید. کلا ما 33 قانون داریم داخل انجمن که طبق این قوانین انجمن مدیریت میشه. کدوم یکی از این 33 مورد باعث محدودیت کاربران در تولید محتوا میشه؟ هیچ کدوم از این قوانین، وخی اسمانی نیست که قابل تغییر نباشه، بند بند این قوانین قابل مذاکره و تغییر هست.

این نوشته ، به یاد خاطرات گذشته و به احترام " کاربران مظلوم " و صبور شاپ کیپر بود که با وجود رفتارهای کودکانه و خودخواهانه ، دلسوزانه بعضا هنوز در انجمن حضور دارند. . کاربرانی که در عین دلسوزی همیشه دشمن شمرده شدند و هیچ وقت حرفشان شنیده نشد .
    هیچ انجمن یا تشکلی از هر شکل و موضوع ، بر کاربرانش منتی ندارد . این کاربران بودند که با حضور مستمر و فعالیتهای خود ، اسکریپت را به انجمن تبدیل کردند .
    امروز برای شاپ کیپر چیزی باقی نمانده که نگران از دست رفتنش باشد . ولی هنوز خیلی دیر نیست . کار بزرگ ، مردان جسور و با شهامت نیاز دارد .
    31/01/98 – جهت ثبت در حافظه شاپ کیپر
    در نهایت از اینکه دوباره توی انجمن می بینمتون خوشجالم و امیدوارم که بتونیم با هم صحبت سازنده ای رو داشته باشیم که بتونیم شاپیکپر رو به یه دانشنامه اینترنتی تبدیل کنیم و این تاپیک شروعی باشه برای حضور مجدد شما داخل انجمن.
    کیشواره سرویس خرید پستی راگا
    cod.ir

149 بار تشکر شده در 75 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط as87 نمایش پست ها
    در حال حاضر هم پروژه ای در دست نیست که برای شاپکیپر بخواییم انجام بدیم. بجز تولید محتوای مفید توسط کاربران برای انجمن.
    خیلی دوست دارم بدونم چقدر برای خرید این انجمن هزینه کردید...
    در جایی از متن نوشتید که از پیشنهادات اعضای انجمن استقبال میکنید (نقل به مضمون) البته اعضای انجمن پیشنهاداتی در این مدت دادند که استقبال نشده، من پیشنهاد میکنم انجمن رو بفروشید. احتمالا افراد با انگیزه ای هستند که شاید برنامه هایی برای این دامنه (shopkeeper.ir) داشته باشند.جلوی ضرر رو از هر جا بگیرید منفعته. اگه این روند ادامه پیدا کنه دیگه شاید دامنه شاپکیپر هم مشتری نداشته باشه (البته اگه الان داشته باشه). اگه جمله ای که نقل قول کردم از متنتون جدی و واقعیه و برنامه ای جز «تولید محتوای مفید توسط کاربران!» ندارید، به پیشنهاد من جدا فکر کنید.

8. کاربر زیر به خاطر این پست از shak تشکر کرده است :

Ali.Fatehi آواتار ها
    814 بار تشکر شده در 481 پست
    همین الان شاپ کیپر همین قالب رو چرا ریسپانسیو و طراحی فلت نمیکنه؟
    بطور مثال بیاد فونت ایران سنس رو هم بزاره برای سایت

یکم بروز بودن بد نیست

14 بار تشکر شده در 10 پست
    شاپ کیپر عملا مرده ( مثل خیلی از انجمنهای دیگه )
    نمی دونم بالای سر کی دارید روضه میخونید که خودش هم میدونه عمر مفیدش تموم شده

الان عمده فعالیتها توی پیج های مجازی هست مگر اینکه انجمنها خودشون رو بروز کنند که خبری نیست

8pic.ir آپلودسنتر آپلود عکس و فایل در ایران

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234