نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین جایگزین داخلی تلگرام

رأی دهندگان
5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سروش

1 20.00%
  • بله

5 100.00%
  • ایتا

1 20.00%
  • گپ

0 0%
  • ای گپ

0 0%
  • هورسا

1 20.00%
  • بیسفون

0 0%
  • وپسی

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: تلگرام و این همه مشکلات

hashem40 آواتار ها
    20 بار تشکر شده در 12 پست

تلگرام و این همه مشکلات

سلام ایران که تلگرام رو فیلتر کرده آمریکا هم پوسته هاشون بدون اجازه از داخل گوشیت پاک می کنه!!! من سالهای پیش از نیم باز که هندی هست استفاده می کردم رو گوشی جاوام بود . یا از یاهو رو کامپیوترم حلا می خوام از ایرانیاستفاده کنم برای انتخابم کمک کنید .

Ali.Fatehi آواتار ها
    814 بار تشکر شده در 481 پست
    هیچکدوم
    ترجیحا از تلگرام طلایی و موبوگرام استفاده کنید
    یا تلگرام با فیلترشکن اما سمت پیام رسان داخلی نرید
    نه اینکه کیفیتشون خوب نیست
    بخاطر حجم بالای کاربران تلگرام و وجود این اپلیکیشن در گوشی اکثر ایرانیها

mehti64 آواتار ها
    109 بار تشکر شده در 66 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    هیچکدوم
    اقا سمت ایرانی نرید.
    کسی فعال نیست تو ایرانی ها.
    کمتر کسی ایرانی استفاده میکنه
    « فروشگاه اینترنتی بهارینو»

zozze آواتار ها
    956 بار تشکر شده در 517 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem40 نمایش پست ها
    سلام ایران که تلگرام رو فیلتر کرده آمریکا هم پوسته هاشون بدون اجازه از داخل گوشیت پاک می کنه!!! من سالهای پیش از نیم باز که هندی هست استفاده می کردم رو گوشی جاوام بود . یا از یاهو رو کامپیوترم حلا می خوام از ایرانیاستفاده کنم برای انتخابم کمک کنید .
    پوسته هاشون رو بدون اجازه از داخل گوشیت پاک میکنه یعنی چی عزیز؟
    نزدیک 3-4 سال هست از تلگرام استفاده کردم، میکنم و خواهم کرد تا زمانی که سرور هاش رو خاموش کنه و پشتیبانی نداشته باشه از هیچ چیز دیگه ای.
    قطع به یقین میگم هیچ چیزی نتونسته و نمیتونه جایگزینش بشه فعلا و واقعاً خوب و کامل هست.
    از وقتی هم آپدیت های جدیدش اومده پروکسی های mtproto جدید داخلی رو اضافه کرده که کافیه یه بار با قند شکن برید و چند تاش رو اضافه بکنید و همیشه از همونها استفاده کنید.
    ولی به هیچ عنوان تلگرام طلایی و دکتر و ... ایرانی شده رو استفاده نکنید.
    فقط تلگرام اصلی و تلگرام x
    موفق باشید.

0 بار تشکر شده در 0 پست
    ما نمیگیم از اپ ایرانی حمایت نمیکنیم ، ولی هیچ تضمینی برماندگاری این اپ ها نیس
    بنده از سه سال پیش پیامای تلگرامم رو دارم اما نمیتونم مطمئن باشم سروش سه سال دیگه پایداره

اپدیت های منظم باامکانات همواره جدید درتلگرام باعث میشه همه بریم دنبالش حتی بعد فیلتر

بعضیا میگن تو تلگرام کلاهبرداری زیاد میشه پس باهاش کار نمیکنیم ، مگه قبل تلگرام توی انجمن ها و سایت ها کلاهبرداری نمیشد؟ و هنوز هم داره میشه

وقتی خودِ برادر پاول جان داره میگه آقا این نرم افزارا ناامن هستن لطفا پاک کنید و پاک نمیکنید مجبوره خودش دست به کار بشه ، چرا؟ چون اگه مشکلی پیش بیاد همین شما میای میگی تقصیر تلگرامه و دزده و فلان

اگه تلگرام پیشرفت کرده به دلیل امنیتش هست و دوست نداره این حس امنیت از دست بره

hashem40 آواتار ها
    20 بار تشکر شده در 12 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    هیچکدوم
    تلگرام طلایی و هاتگرام رو که چند روزه گوگل پلی به زور و بدون اجازه پاک کرده به گفته وزیر ارتباطات «برای حق‌الناس، در دی 96 گفتیم «همه» پوسته‌های فارسی تلگرام فاقد امنیتند و البته بر اساس جمع‌بندی مرکزملی فضای‌مجازی عمل کردیم. اکنون 127پوسته غیررسمی در کشور وجود دارد. با حذف دوتا از آن‌ها باید دید مدعیان داخلی و خارجی از بقیه و محل تامین بودجه آن‌ها خواهند گفت یا روزه سکوت خواهند گرفت؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط mehti64 نمایش پست ها
    اقا سمت ایرانی نرید.
    کسی فعال نیست تو ایرانی ها.
    کمتر کسی ایرانی استفاده میکنه
    این دروسته که مردم خیلی کم دارن استفاده می کنن ولی از زمانی که بدون اجازه نرم افزار از گوشیم پاک شده خیلی به من بر خورده که کدام احمقی تشخیص داده که تلگرام طلایی و هاتگرام برای من جیزه و کاری کرده که دیگه نتونم نصبش بکنم اگر داخلی ایران بود که می تونستم باهاش یکاری بکنم ولی وقتی خارجی هست چکار کنم حالا طبق آمار رئیس تلگرام طلایی 20 میلون کاربر داره که همه دارن مثل من از رو گوشی شون به تدریج پاک میشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    پوسته هاشون رو بدون اجازه از داخل گوشیت پاک میکنه یعنی چی عزیز؟
    نزدیک 3-4 سال هست از تلگرام استفاده کردم، میکنم و خواهم کرد تا زمانی که سرور هاش رو خاموش کنه و پشتیبانی نداشته باشه از هیچ چیز دیگه ای.
    قطع به یقین میگم هیچ چیزی نتونسته و نمیتونه جایگزینش بشه فعلا و واقعاً خوب و کامل هست.
    از وقتی هم آپدیت های جدیدش اومده پروکسی های mtproto جدید داخلی رو اضافه کرده که کافیه یه بار با قند شکن برید و چند تاش رو اضافه بکنید و همیشه از همونها استفاده کنید.
    ولی به هیچ عنوان تلگرام طلایی و دکتر و ... ایرانی شده رو استفاده نکنید.
    فقط تلگرام اصلی و تلگرام x
    موفق باشید.
    یعنی این http://www.bbc.com/persian/iran-48053794

یا به گزارش پارسینه، تلگرام طلایی و هاتگرام، دو پوسته ایرانی پیامرسان تلگرام، به اتهام جاسوسی از گوگل پلی، مرجع اصلی دریافت نرم‌افزار‌های آندروید، حذف شده‌اند. گوگل همچنین با هشدار به کاربرانی که این دو اپلیکیشن را روی دستگاه‌هایشان داشته‌اند، آن‌ها را پاک کرده است.

با وجود فیلتر تلگرام در ایران، دسترسی به تلگرام طلایی و هاتگرامبه شکل بحث برانگیزی همچنان ممکن بود. درباره مشکلات امنیتی تلگرام طلایی و هاتگرام پیش از نیز هشدار داده شده بود. این دو پوسته پس از نصب روی دستگاه کاربران، کانال‌هایی که وب سایتشان در ایران فیلتر شده، برای کاربر حذف و مسدود می‌کردند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران، به دنبال حذف تلگرام طلایی و هاتگرام از گوگل گفته "همه" پوسته‌های فارسی مشکل امنیتی دارند.آذری جهرمی این مطلب را در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر بیان کرده است. توییتر در ایران زیر نظر وزارت ارتباطات فیلتر شده است.

وزیر ارتباطات پیشتر گفته بود "مرکز ملی فضای مجازی" مسئول تصمیم‌گیری درباره تلگرام طلایی و هاتگرام است. ابوالفضل حسن بیکی، از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس، سال گذشته از قول محمود علوی، وزیر اطلاعات، گفت: "تلگرام طلایی متعلق به جمهوری اسلامی ایران است و اکنون ۲۵ میلیون عضو دارد و قانونی است. " مجتبی ذوالنوری هم، قبلا مدعی شده بود تلگرام طلایی و هاتگرام را "یک دستگاه امنیتی داخلی" راه انداخته بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط tank نمایش پست ها
    ما نمیگیم از اپ ایرانی حمایت نمیکنیم ، ولی هیچ تضمینی برماندگاری این اپ ها نیس
    بنده از سه سال پیش پیامای تلگرامم رو دارم اما نمیتونم مطمئن باشم سروش سه سال دیگه پایداره

اپدیت های منظم باامکانات همواره جدید درتلگرام باعث میشه همه بریم دنبالش حتی بعد فیلتر

بعضیا میگن تو تلگرام کلاهبرداری زیاد میشه پس باهاش کار نمیکنیم ، مگه قبل تلگرام توی انجمن ها و سایت ها کلاهبرداری نمیشد؟ و هنوز هم داره میشه

وقتی خودِ برادر پاول جان داره میگه آقا این نرم افزارا ناامن هستن لطفا پاک کنید و پاک نمیکنید مجبوره خودش دست به کار بشه ، چرا؟ چون اگه مشکلی پیش بیاد همین شما میای میگی تقصیر تلگرامه و دزده و فلان

اگه تلگرام پیشرفت کرده به دلیل امنیتش هست و دوست نداره این حس امنیت از دست بره
    تلگرام تو ایران بخاطر تبلیغات بی سابقه و بی حد اندازه ای که در صدا و سیما ملی جمهوری اسلامی برای آن آنجام داد رشد کرد . اگر بحث امنیت و کیفیت می بود تو کل دنیا رشد می کرد نه فقط تو ایران .

البته سرور های رایگان که مسولان ما به مدت دوسال در اختیار تلگرام گذاشتن هم کمک کرد .

ariacloob آواتار ها
    120 بار تشکر شده در 86 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem40 نمایش پست ها
    من بله رو یه مدت استفاده کردم
    سرعت خوب
    امکانات بانکی خوب که داخل اپلیکیشنه و ...

راضی بودم ازش
    اما نحوه اومدن این اپلیکیشن ها به بازار ما خوب نبود
    فیلتر تلگرام و اجبار به استفاده از این اپ ها
    و قاعدتا مقاومت مردم

و همونطور که دوستان گفتن به خاطر کم کاربر بودن پاکش کردم

تلگران نسخه اصلی با فیلترشکن بهترین گزینس در حال حاظر
    و البته واتس آپ

persian0568 آواتار ها
    79 بار تشکر شده در 39 پست
    دوست عزیز

طبق پاسخی که به بقیه دادید این حس رو پیدا کردم که شما صرفا تاپیک زدید که کارگوگل و گوگل پلی رو زیر سوال ببرید ( و البته خیلی جالب که این کار رو به امریکا نسبت میدید ) و بیشتر دفاع کنید از این پوسته ها و برنامه های موازی ایرانی تا این که هدفی برای پیدا کردن برنامه های ایرانی مشابه تلگرام داشته باشید ، بر عکس سوالی که پرسیدید
    و طبق جواب خودتون کدوم احمقی تشخیص داده تلگرام برای مردم جیز هست و مردم حق انتخاب ندارن و کدوم احمق تری تشخیص داده یوتیوب باید فیلتر بشه و نباید باز باشه ؟؟

ولی وقتی شما از یک سخت افزار یا نرم افزار استفاده میکنی اولین چیزی که وجود داره قوانین و سیاست های شرکت هست که ما ایرانی ها بر اساس نداشتن حوصله یا سواد کافی در انگلیسی فقط ذوق زده و خوشحال سریع نکست نکست میزنیم و میریم جلو.این که این دو برنامه از گوگل پلی پاک شده سیاست خود شرکت هست و به من و شما ربطی نداره چون نمیخواد داخل استورش باشه ولی اینی که از روی گوشی پاک شده ی چیزه دیگه و حرف شما درست که به ادم بر میخوره که چرا بدون اجازه داره پاک میکنه ولی ی نکته خییییییییییلی قشنگ و ظریف وجود داره این نکته چی هست ؟؟؟ همون نکست های که ما میزنیم و نمیخونیم گوگل برای برنامه اندروید خودش این حق رو برای خودش قائل شده که اگر برنامه مخربی روی گوشی بود اون رو پاک کنه ولی این حق هم به صورت مستقیم نیست و چطوری به وجود میاد ؟ به کمک گوگل پروتکت که شما برای استفاده از گوگل پلی باید فعالش کنید و به صورت پیش فرض هم فعال هست و در قوانین گوگل پروتکت امده که اگر برنامه ای مخربی در گوشی شما پیدا بشه اون رو پاک میکنه چون مثل یک انتی ویروس در این زمینه عمل میکنه و شما روز اول بهش اجازه دادید برای استفاده از گوگل پلی این امکان فعال بشه و چون در قوانین خود گوگل پلی هم باز این اجازه رو دادید که از گوشی شما محافظت کن پس اون داره کار درستی که شما تاییده ی بهش دادید رو انجام میده و هیچ چیز بدون اجازه شما نیست.شما می تونستی گوگل پروتکت رو غیر فعال کنی تا اینجور نشه ولی خب یکسری دسترسی ها در گوگل پلی هم از دست میدادی چون گوشی شما نا امن شناخته میشه از طرف گوگل و گوگل هم همه این کار ها رو داره برای محافظ از اول سیستم عاملش و دوم دستگاه شما و سوم اطلاعات شما انجام میده !

و در اخر ایا عضو شدن ناخاسته بنده در پیام رسان های داخلی بدون اطلاع من توهین به من حساب نمیشه ؟؟
    ایا دوستانی که تلوزیون ایران رو میبینند (البته خودم فقط فوتبال خارجی رو از تلوزیون میبینم ) دقت کردن که صدا و سیما که خودش رو حلاک میکرد و مدام مینوشت صفحه فضای مجازی در پیام رسان سروش الان چند وقتی هست مینویسه صفحه فضای مجازی در اینترنت ؟؟؟ پس سروش چی شد ؟؟؟ پس بقیه چی شدن ؟ این نشون میده که خودشون هم برگشتن به تلگرام چون مخاطب زیادی نداشتن فقط وام ها کلان بیخودی رو به یک سری دادن و هزینه بیت المال رو خرج فیلترینگ کردن و حتی نفرات و دستگاه های هم هستن که برگشتن به تلگرام و به قول دسوتمون هیچ تضمینی نیست که سروش و بقیه پیام رسان های ایرانی 3 سال بعد باشن ولی فایل اپلود شده 3 سال پیش من هنوز که هنوز داخل سرور تلگرام هست و داره دانلود میشه

پس دوست من از همون اول هدفت رو درست مشخص کن
    موفق باشی

mediumah آواتار ها
    271 بار تشکر شده در 180 پست
    سلام . من هرگز از نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده نمیکنم حتی تلگرام نداشته باشم چون واقعن مشخص نیست سرور اینها کجا نگهداری میشه و چقدر امنیت داره . عمدتن از پروکسی های mtproto استفاده میکنم و تلگرام نسخه اصلی .
    اما جدیدا از یکی پروکسی ساکس گرفتم واقعن کسی میدونه ایا پروکسی ساکس که دارای سرور اختصاصی هستند امنیت دارند یا خیر ؟

از چند نفر پرسیدم نظرات مختلفی داشتند برخی میگویند فقط پروکسی های mtproto امن هستند و برخی ساکس را هم امن میدانند . از دوستان متخصص کسی اطلاع علمی دقیق داره ؟

از اپ ایرانی فقط از بله استفاده میکنم .
    ممنونم
    فروش بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل قیمت همکار

تلگرام :
    @MediuShopBot

Ali.Fatehi آواتار ها
    814 بار تشکر شده در 481 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    سلام . من هرگز از نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده نمیکنم حتی تلگرام نداشته باشم چون واقعن مشخص نیست سرور اینها کجا نگهداری میشه و چقدر امنیت داره . عمدتن از پروکسی های mtproto استفاده میکنم و تلگرام نسخه اصلی .
    اما جدیدا از یکی پروکسی ساکس گرفتم واقعن کسی میدونه ایا پروکسی ساکس که دارای سرور اختصاصی هستند امنیت دارند یا خیر ؟

از چند نفر پرسیدم نظرات مختلفی داشتند برخی میگویند فقط پروکسی های mtproto امن هستند و برخی ساکس را هم امن میدانند . از دوستان متخصص کسی اطلاع علمی دقیق داره ؟

از اپ ایرانی فقط از بله استفاده میکنم .
    ممنونم
    دقیقا بنده هماز mtproto استفاده میکنم و چون دائما پراکسی جدید قرار میده آدم لنگ نمیشه
    ولی دیگه کسی که نمیتونه فیلترشکن و ... کار کنه باز بره سمت این فرعی ها از اینکه به یک اپ دیگه بره بهتره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین