نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سوال از سئو کاران و ادمین ها ممنون میمش راهنمایی کنین

1 بار تشکر شده در 1 پست

سوال از سئو کاران و ادمین ها ممنون میمش راهنمایی کنین

سلام عرض ادب وقت بخیر
    دوستان من یک فروشگاه اینترنتی پارسال زدم نه تبلیغی دادم نه چیزی همینجوری ولش کردم ولی دیدم واسه خودش تو گوگل رو یک سری کلمات محصولات یک مقداری اومده بالا
    و من اومدم روش هزینه کردم و بک لینک و ریپورتاژ کردم(بیشتر بک لینک)گفتم که جایگاهش بهتر شه ولی متاسفانه بک لینک هارو که گرفتم بعضی کلمات به کل از گوگل حذف شد
    مثلا رو کلمه فروشگاه محصولات زناشویی صفحه هشتم بود با بک لینک به صفحه چهارم هم رسید و به کل حذف شد
    تو همه سایت هایی که بلک لینک گرفتم به اسم فروشگاه محصولات زناشویی لینک کردم
    حدود ده روز هم هست کهبک لینگ کرفتم
    ادرس سایت من www.mojazshop.com
    فروشگاه زناشویی هست و برام مهمه با اسم محصولات بالا بیاد چوناین محصولات زیاد فروشگاه نداره و رقابت زیاد نیست
    ممنون میشم راهنمایی کنید

djsiamak آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 546 پست
    خرید بکلینک و رپورتاز خودش تخصص هست.
    اگر قرار باشه سایت با خرید بکلینک و رپورتاژ بیاد بالا که دیگه سئوکار معنی پیدا نمیکنه

پیشنهاد میکنم برای خرید بکلینک و رپورتاژ حتما از متخصص سئو کمک بگیرید.
    Full Stack Web Developer | HTML CSS Bootstrap JQuery | Php MySql Codeigniter

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط djsiamak نمایش پست ها
    خرید بکلینک و رپورتاز خودش تخصص هست.
    اگر قرار باشه سایت با خرید بکلینک و رپورتاژ بیاد بالا که دیگه سئوکار معنی پیدا نمیکنه

پیشنهاد میکنم برای خرید بکلینک و رپورتاژ حتما از متخصص سئو کمک بگیرید.
    ممنون کسی رو اگه سراغ دارین معرفی کنین

حمید. آواتار ها
    484 بار تشکر شده در 269 پست
    سلام بنده سئوکار نیستم اما تجربه ای که دارم رو میگم؛
    شما باید سعی کنید در سایت خودتون حتی فروشگاهی توضیحات خوبی هم ارائه بدید تا خریدار و مشتری خیلی راحت تر با محصولات آشنا بشه چون گاهی ممکنه کاربری دنبال یه محصولی میگرده اما توضیحاتی رو در فروشگاه مورد نظرش پیدا نمیکنه لذا میگرده تا از یه جایی توضیحات مناسب اون محصول رو پیدا کنه و مطلع بشه بنابراین این میتونه به فروشتون هم کمک کنه ...
    صرف خرید بک لینک و رپورتاژ از هر جایی نمیتونه مفید باشه چندان و گاهی هم بر عکس باعث نابودی سایت میشه پس تو خرید بک لینک و رپورتاژ دقت کنید به زمان و کیفیت و قدمت و ... سایت هایی که ازشون میگیرید.
    تاثیر بک لینک و رپورتاژ با 10 روز مشخص نمیشود حتما باید زمان بگذرد به همین خاطره که میگن بک لینک های طولانی مدت بگیرید یعنی حتی برای یکسال...
    حالا باز سایر دوستان هم بهتر میتونن راهنمایی کنن

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید. نمایش پست ها
    سلام بنده سئوکار نیستم اما تجربه ای که دارم رو میگم؛
    شما باید سعی کنید در سایت خودتون حتی فروشگاهی توضیحات خوبی هم ارائه بدید تا خریدار و مشتری خیلی راحت تر با محصولات آشنا بشه چون گاهی ممکنه کاربری دنبال یه محصولی میگرده اما توضیحاتی رو در فروشگاه مورد نظرش پیدا نمیکنه لذا میگرده تا از یه جایی توضیحات مناسب اون محصول رو پیدا کنه و مطلع بشه بنابراین این میتونه به فروشتون هم کمک کنه ...
    صرف خرید بک لینک و رپورتاژ از هر جایی نمیتونه مفید باشه چندان و گاهی هم بر عکس باعث نابودی سایت میشه پس تو خرید بک لینک و رپورتاژ دقت کنید به زمان و کیفیت و قدمت و ... سایت هایی که ازشون میگیرید.
    تاثیر بک لینک و رپورتاژ با 10 روز مشخص نمیشود حتما باید زمان بگذرد به همین خاطره که میگن بک لینک های طولانی مدت بگیرید یعنی حتی برای یکسال...
    حالا باز سایر دوستان هم بهتر میتونن راهنمایی کنن
    ممنون از راهنمایی شما امیدوارم مابقی دوستان هم نظر بدن

28 بار تشکر شده در 20 پست
    من پیشنهاد میکنم اول برای سایت برید دنبال مجوز ها چون فروش این محصولات مجوز لازم داره.با یک گزارش ساده سایتتون بسته میشه
    امکان ارسال پیام خصوصی نیست

abipooshan آواتار ها
    4,079 بار تشکر شده در 1,485 پست
    سلام . اولا لینک گرفتن هم تخصص میخواد و تجربه وگرنه میتونه نتیجه عکس بده
    دوما مدت کمیه خریدید و فعلا نمیتونه اتفاق خاصی بیافته . شاید هم گوگل دنسه و داره اثر لینکها کم کم ایندکس میشن .
    و اینکه همه لینکا رو به یک صفحه و با یک یورد ندید و صحات مختلف و کیوردهای مختلف و بازه های زمانی مختلف

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abipooshan نمایش پست ها
    سلام . اولا لینک گرفتن هم تخصص میخواد و تجربه وگرنه میتونه نتیجه عکس بده
    دوما مدت کمیه خریدید و فعلا نمیتونه اتفاق خاصی بیافته . شاید هم گوگل دنسه و داره اثر لینکها کم کم ایندکس میشن .
    و اینکه همه لینکا رو به یک صفحه و با یک یورد ندید و صحات مختلف و کیوردهای مختلف و بازه های زمانی مختلف
    ممنون از راهنمایی
    من نگرانیم به خاطر اینه که رو کلمهی ای ک لینک گرفتم کلا از گوگل حذف شده

persian0568 آواتار ها
    79 بار تشکر شده در 39 پست
    با سلام دوست عزیز
    اول که 10 روز زمان خیلی کمی هست و این نباید روی تصمیم شما تاثیر بزاره.ولی این رو مد نظر قرار بدید که نداشتن توضیحات اختصاصی برای محصولاتتون هیچ فایده ای نداره. چون گوگل خییییییییییلی به توضیحات اختصاصی و کپی نشده اهمیت میده.حتی میتونم بگم در حدی که اگه شما صبر حدود یک ساله داشته باشی بدون داشتن بک لینک میتونی خیلی خوب بالا بیای و فقط بک لینک بگیری برای رقابت در 3 جایگاه اول گوگل در نتایج نه در صفحات.پس اول توضیحات اختصاصی و خوب بزن با عکس و فیلم و اینا.دوم گرفتن بک لینک همینجوری و بدون اصول که بری یک شبه مثلا 20 تا خرید بزنی برای یک کلمه ممکن جدا از گوگل دنس شدن اون بعد از مدت 1-2 ماه کلا سایتتون داخل اون کلمه حذف بشه چون الگوریتم های گوگل همین الان خیییییلی پیشرفته و دقیق هستن و روز به روز هم بهتر میشن پس راحت میتونن خرید بک لینک که خلاف قوانین گوگل هست رو تشخیص بدن و شما رو جریمه کنن. و به همین راحتی نیست.
    اگر توضیحات بیشتری میخوای به ای دی من داخل تلگرام پیام بده @Nima_Haghgooyan
    البته هزینه ای نداره راهنمای ها

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian0568 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    اول که 10 روز زمان خیلی کمی هست و این نباید روی تصمیم شما تاثیر بزاره.ولی این رو مد نظر قرار بدید که نداشتن توضیحات اختصاصی برای محصولاتتون هیچ فایده ای نداره. چون گوگل خییییییییییلی به توضیحات اختصاصی و کپی نشده اهمیت میده.حتی میتونم بگم در حدی که اگه شما صبر حدود یک ساله داشته باشی بدون داشتن بک لینک میتونی خیلی خوب بالا بیای و فقط بک لینک بگیری برای رقابت در 3 جایگاه اول گوگل در نتایج نه در صفحات.پس اول توضیحات اختصاصی و خوب بزن با عکس و فیلم و اینا.دوم گرفتن بک لینک همینجوری و بدون اصول که بری یک شبه مثلا 20 تا خرید بزنی برای یک کلمه ممکن جدا از گوگل دنس شدن اون بعد از مدت 1-2 ماه کلا سایتتون داخل اون کلمه حذف بشه چون الگوریتم های گوگل همین الان خیییییلی پیشرفته و دقیق هستن و روز به روز هم بهتر میشن پس راحت میتونن خرید بک لینک که خلاف قوانین گوگل هست رو تشخیص بدن و شما رو جریمه کنن. و به همین راحتی نیست.
    اگر توضیحات بیشتری میخوای به ای دی من داخل تلگرام پیام بده @Nima_Haghgooyan
    البته هزینه ای نداره راهنمای ها
    سلام وقت بخیر خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی حتما تلگرام مزاحم میشم برای راهنمایی بیشتر
    بازم ممنون لطف کردین