نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مالیات هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی خارجی

panel آواتار ها
    137 بار تشکر شده در 82 پست

مالیات هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی خارجی

سلام وقت بخیر

میخوام از سایت https://www.thomann.de/ یا https://www.sweetwater.com/ خرید کنم و مقصد رو بزنم عمان که دوستم اونجا تحویل بگیره

توی سبد خرید مقدار مالیات رو درج نمیکنه اما نوشته شامل مالیات خواهد شد

من از کجا باید بفهمم که مالیات عمان یا این سایت فروشنده چقدر هست که ببینم برام میصرفه سفارش بدم یا نه ؟

108 بار تشکر شده در 77 پست
    معمولا وب سایت های اروپایی برای مشتری های خارج از اتحادیه (تا جایی که اطلاع دارم) مالیات نمیگیرن. بازم بهترین راه اینکه ایمیل بزنید به خود فروشگاه سوال کنید. چون من الان چک کردم خارج اتحادیه شامل مالیات نمیشد فقط 45 دلار هزینه ارسال داشت

panel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط IrAmazon نمایش پست ها
    معمولا وب سایت های اروپایی برای مشتری های خارج از اتحادیه (تا جایی که اطلاع دارم) مالیات نمیگیرن. بازم بهترین راه اینکه ایمیل بزنید به خود فروشگاه سوال کنید. چون من الان چک کردم خارج اتحادیه شامل مالیات نمیشد فقط 45 دلار هزینه ارسال داشت
    سلام وقت بخیر

بهشون ایمیل دادم گفتن که :

Dear Customer,

Thank you for contacting us.

I am happy to advise that we do ship to your country.

Delivery to Oman averages 10-20 working days and the shipping costs are 40 € (heavier items/multiple boxes may increase shipping fee) for standard deliveries. (Please note that large or fragile items may take longer to deliver.)

You can order on any of our language websites which will always show the prices including the European Union VAT tax, but when you select a delivery country outside of the EU on the order form, the prices will automatically be adjusted to exclude VAT.

As we are a German company we can only trade and invoice in Euro. The other currency prices you see on the website is for guidance only and fluctuates daily with the market. Your credit card company or bank will make the conversion for you.

Please see our FAQ section for further information if required:

http://www.thomann.de/gb/faq_2_3708.html

The checkout will show you the base shipping price to your country. If the cost of shipping your order exceeds this base price, we will inform you of this in your order confirmation email and you can then decide if you would like to proceed or not.

Payment can be made via bank transfer, PayPal or credit card using our 3D secure-system.

Note: You may be charged tax and import duties upon arrival of the goods in your country. We would advise you to check the costs and procedures for this with your local post service and/or customs office.

Kind regards,

panel آواتار ها
    دوستان ، کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟

رایانک آواتار ها
    1,126 بار تشکر شده در 406 پست
    وقتی شما از یک سایت خرید انجام میدین فقط مبلغی که توی سبد خرید نوشته شده از شما کم میشه و نه بیشتر.

اما هنگام خرید از یک سایت خارجی معمولا مالیات بر ارزش افزوده از خریداران کم نمیشه مگر اینکه نشانی دریافت کننده با محل ارسال کالا یکی باشه که در حالت شما کشور آلمان مدنظره، در واقع مالیات vat فقط شامل آلمانیها (و کشورهای حوزه یورو) میشه و به بقیه کشورها مالیات تعلق نمیگیره.

اما نکته مهم مربوط به دریافت عوارض گمرکی در کشور مقصده که ربطی هم به سایت فروشنده نداره و بستگی به قوانین کشور مقصد داره.

بطور مثال یک ایرانی میتونه سالیانه 100 دلار کالای خارجی بخره و از هر طریقی (مجاز مثل پست یا مسافرت) وارد کشور بکنه اما اگر کالای وارد شده بیش از 100 دلار ارزش داشته باشه یا فرد قبلا از این امتیاز استفاده کرده باشه مجبوره عوارض گمرک را پرداخت بکنه تا بتونه اون کالا را تحویل بگیره.

این مبلغ در کشورهای مختلف فرق میکنه مثلا در عمان شما اول باید از پست محلی در مورد سقف معافیت گمرکی سوال بکنید تا بدونید چقدر به کالای شما عوارض تعلق میگیره.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

توی ایمیل هم در مورد مالیات همین چیزها رو نوشته بود
    آنان که سخنان را می شنوند و از بهترینش پیروی می کنند، اینانند کسانی که خدا هدایتشان کرده، و اینان همان خردمندانند.(آیه 18 - سوره الزمر)