صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: ممبر واقعی برای تلگرام میخوام

mediumah آواتار ها
    271 بار تشکر شده در 180 پست

ممبر واقعی برای تلگرام میخوام

سلام . ممبر واقعی برای تلگرام میخوام

لطفن با نمونه کار پیام دهید ./

معاوضه با پنل پیامکی دارای شارژ هم داریم

فروش بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل قیمت همکار

ارتباط تلگرام : mediumah

912 بار تشکر شده در 313 پست
    بند هم دنبال این قضیه هستم !

mediumah آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ManoGraphic نمایش پست ها
    بند هم دنبال این قضیه هستم !
    چندتا تبلیغات تو انجمن دیدم اما گویا فقط در حد تبلیغاته

1 بار تشکر شده در 1 پست
    آره واقعا منم احتیاج دارم، از این فیکا 2 دفعه خریدم هی ریزش داره هر چند وقت یه بار، همشونم delete acount میکنن بعد چند وقت !

درب اتوماتیکراهبندکرکره اتوماتیکجک پارکینگیدرب سکشنالدرب اتوماتیک شیشه ایدرب ریلی اتوماتیککرکره شفافکرکره رول گیتردرب اتوماتیک پارکینگ

0 بار تشکر شده در 0 پست
    ممبر پاپ و اد اجباری کیفیت بشرط بازگشت وجه + اگر کانالتون فروشگاهیه تضمین مشتری (پاپ خالص میزنیم)

به همراه نمونه کار
    تلگرام :
    @ozvad

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

برای شما که باسابقه انجمن هستید هم اول میزنیم بعد پول بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط eidur220 نمایش پست ها
    آره واقعا منم احتیاج دارم، از این فیکا 2 دفعه خریدم هی ریزش داره هر چند وقت یه بار، همشونم delete acount میکنن بعد چند وقت !

درب اتوماتیکراهبندکرکره اتوماتیکجک پارکینگیدرب سکشنالدرب اتوماتیک شیشه ایدرب ریلی اتوماتیککرکره شفافکرکره رول گیتردرب اتوماتیک پارکینگ
    دقیقا به همین خاطر بلاشکم

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomob نمایش پست ها
    ممبر پاپ و اد اجباری کیفیت بشرط بازگشت وجه + اگر کانالتون فروشگاهیه تضمین مشتری (پاپ خالص میزنیم)

به همراه نمونه کار
    تلگرام :
    @ozvad

ممنونم نمونه کاراتون رو ارسال بفرمایید mothlem

mediumah آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanomob نمایش پست ها

به همراه نمونه کار
    تلگرام :
    @ozvad

برام اطلاعات را بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    برام اطلاعات را بفرستید

ارسال شد دوست عزیز

13 بار تشکر شده در 11 پست
    اگر نیاز دارید در خدمتتون هستم
    خرید ممبر تلگرام
    البته قیمتهای روی سایت قدیمی هستن و به روزرسانی نکردیم و الان به دلیل رقابتی شدن قیمتها کاهش داشته و تقریبا نصف شده

برای ممبر واقعی ادداجباری و ممبرواقعی پاپ آپ از نظر کیفیت تضمین میتونم بدم خدمتتون که واقعی هستن، اما لازمه چند نکته رو خاطر نشان کنم:
    1- ریزش ممبر واقعی نسبت به فیک بسیار زیاد هست، چون ممبر واقعی یعنی من و شما و امثال ما.
    2- مقدار ریزش کاملا بستگی به کانال و موضوعات کانال و مطالب شما داره، بعد از سفارش بر اساس کانالتون بهتون راهنمایی میکنم که چکار کنید تا کمترین ریزش رو بدید.
    3- ریزش ادداجباری بیشتر از پاپ آپ هست، چون از اسمش مشخصه که اجباری ادد شدن، اما پاپ آپ خودشون با کلیک بر روی لینک کانال شما زدن و جوین دادن، بخاطر همین قیمت ادداجباری میشه گفت تقریبا نصف یا یک سوم پاپ آپ میشه.
    4- در ادداجباری ممکنه کاربران لست سین یک ماه پیش و ... هم باشه، چون این کاربران وجود دارند و اجباری ادد میشن به کانال شما و ملاک کاربر هست و نه آخرین بازدیدش، اما در پاپ آپ چون کاربر خودش باید کلیک کنه و جوین بشه، قطعا کاربران با آخرین بازدید یک ماه پیش و قبل تر ادد نمیشن و میشه گفت 90% کاربرا فعال هستن
    و موارد دیگه

جهت اطلاعات بیشتر میتونید تلگرام پیام بدید تا بیشتر راهنمایتتون کنیم : @tt_admin

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijafari نمایش پست ها
    اگر نیاز دارید در خدمتتون هستم
    خرید ممبر تلگرام
    البته قیمتهای روی سایت قدیمی هستن و به روزرسانی نکردیم و الان به دلیل رقابتی شدن قیمتها کاهش داشته و تقریبا نصف شده

برای ممبر واقعی ادداجباری و ممبرواقعی پاپ آپ از نظر کیفیت تضمین میتونم بدم خدمتتون که واقعی هستن، اما لازمه چند نکته رو خاطر نشان کنم:
    1- ریزش ممبر واقعی نسبت به فیک بسیار زیاد هست، چون ممبر واقعی یعنی من و شما و امثال ما.
    2- مقدار ریزش کاملا بستگی به کانال و موضوعات کانال و مطالب شما داره، بعد از سفارش بر اساس کانالتون بهتون راهنمایی میکنم که چکار کنید تا کمترین ریزش رو بدید.
    3- ریزش ادداجباری بیشتر از پاپ آپ هست، چون از اسمش مشخصه که اجباری ادد شدن، اما پاپ آپ خودشون با کلیک بر روی لینک کانال شما زدن و جوین دادن، بخاطر همین قیمت ادداجباری میشه گفت تقریبا نصف یا یک سوم پاپ آپ میشه.
    4- در ادداجباری ممکنه کاربران لست سین یک ماه پیش و ... هم باشه، چون این کاربران وجود دارند و اجباری ادد میشن به کانال شما و ملاک کاربر هست و نه آخرین بازدیدش، اما در پاپ آپ چون کاربر خودش باید کلیک کنه و جوین بشه، قطعا کاربران با آخرین بازدید یک ماه پیش و قبل تر ادد نمیشن و میشه گفت 90% کاربرا فعال هستن
    و موارد دیگه

جهت اطلاعات بیشتر میتونید تلگرام پیام بدید تا بیشتر راهنمایتتون کنیم : @tt_admin
    ممبر فیک و الان همه 14 تومن 1کا میزنند شما قیمتت بالاست - من منظورتون رو از این قسمت نفهمیدم (قیمتها کاهش داشته و تقریبا نصف شده )

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین