صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: تاپیک اهنگ های ارامش بخش و ملایم و بدون کلام

معظمی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    242 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پرستا شاپ
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    8,926 بار تشکر شده در 3,047 پست

آهنگ فوق العاده زیبای Careless Whisper (باغ بی برگی) اثر Richard Clayderman & James Last

قبل از معرفی آهنگ بگم این آهنگ ها و مطالبی که اینجا گذاشتم رو اگر چندسال توی نت بگردین هم نمیتونین گیر بیارین و این از ویژه ترین مطالبی هست که من توی این تاپیک قرار دادم. دارندگان سایت های دانلود و تفریحی میتونن از این مطلب استفاده ویژه کنن!

آهنگ فوق العاده زیبای Careless Whisper با معادل فارسی باغ بی برگی اثر Richard Clayderman & James Last معروف به موسیقی فیلم انیمیشن سریال آنه شرلی! بله همه این موسیقی رو هزاران بار در کارتون زیبای آنه شرلی شنیدیم با دکلمه جادویی استاد مد قالچی! این آهنگ در سال 1992 با همکاری مشترک دو غول بزرگ موسیقی جهان یعنی ریچارد کلایدرمن Richard Clayderman و جیمزلست James Last ساخته شد. این آهنگ تراک سوم آلبوم Together At Last ریچارد کلایدرمن بود که از جمله آثاری بود که به عنوان یک شاهکار موسیقی شناخته شد و هرگز در تاریخ بشر تکرار نخواهد شد! این آهنگ به اندازه ای زیبا بود که به سرعت نور در بین میلیونها نفر پخش شد و حتی در انیمیشن سریالی آنه شرلی ازش استفاده شد. خواننده های بزرگی روی این آهنگ خوندن و هزاران آلبوم موسیقی بیرون داده شد. شهرت این آهنگ به اندازه ای هست که تقریباً همه 80میلیون نفر مردم ایران از این آهنگ خاطره دارن و این فقط مختص مردم ایران نیست. این تراک در قلب مردم جهان زندست.
    خیلی جالبه بدونید از سال 1992 تا به امروز بیشتر از هزار ورژن از این تراک توسط نوازنده ها و آهنگ سازهای مختلف ساخته شده!

واما چه آهنگ هایی در این مطلب پیوست شدن؟
    - ورژن اصلی Careless Whisper ساخته ریچارد کلایدرمن و جیمز لست
    - 3ورژن بسیار زیبای دیگه از آهنگ Careless Whisper که من از بین صدها ورژن دیگه از این آهنگ انتخابشون کردم. حقیقتاً زیبایی هر کدوم از این تراکها به اندازه ورژن اصلی هست. پیشنهاد میکنم همه رو دانلود کنید
    - و در انتها تراک شماره1 آلبوم THE POWER OF LOVE جورج مایکل (جورج میشل-گئورگ میکل) GEORGE MICHEL که بر روی این آهنگ خوند و انصافاً از بین هزاران نفری که روی این آهنگ خوندن قشنگ تر خونده!

جورج میشل از خواننده های مورد علاقه منه. من به تمام آثارش احترام میذارم و برای صدای خوبی که داره ارزش زیادی قائلم. ولی اگر بخوام از تمام آلبومهاش یک آلبوم رو انتخاب کنم قطعاً آلبوم THE POWER OF LOVE رو انتخاب خواهم کرد و اگر بخوام از این آلبوم بهترین تراک رو انتخاب کنم قطعاً تراک Careless Whisper رو انتخاب خواهم کرد. این تراک به اندازه ای زیبا ساخته و تنظیم شده که قول میدم کمتر از 1000 بار گوشش ندین!

تقدیم به اعضای "شاپ کیپر"
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

2. کاربران زیر به خاطر این پست از معظمی تشکر کرده اند :

معظمی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    242 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پرستا شاپ
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام

دانلود آهنگ Chi Mai اثر Ennio Morricone موسیقی متن فیلم سینمایی "حرفه ای"

Ennio Morricone یکی از بزرگترین موسیقی دانهای حال حاضر دنیاست. از انیو موریکو‎نه میشه به قدر یک کتاب نوشت و توی این پست قصد معرفی ایشون رو ندارم. برای خوندن زندگی نامه ایشون میتونید از[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] استفاده کنید.
    فیلم سینمایی حرفه ای professional سال 1981 یکی از زیباترین فیلمهای فرانسوی با بازی ژان پل بلموندو هست که ساخت موسیقی متن این فیلم رو انیو موریکونه بر عهده داشت. من اعتقادم بر اینه این فیلم بسیار خوش ساخت هست ولی علت شهرت این فیلم فقط و فقط بخاطر موسیقی معروف فیلم هستش وگرنه اگر موریکونه برای این فیلم آهنگ بسیار زیبای Chi Mai رو نمی ساخت قطعاً به این شهرت نمی رسید. دلیلمم بر این ادعا اینه که جایزه هایی که این فیلم بخاطر موسیقیش گرفته بیشتر از جایزه های خود فیلمه!

این فیلم تابحال بارها از صدا و سیمای ایران هم پخش شده و مطمئنم 90درصد بچه های این انجمن مدتها این آهنگ، زنگ موبایلشون بوده! برای این مطلب تمام ورژن های این آهنگ که همگی توسط خود انیو موریکونه ساخته شدن رو پیوست کردم. 8ورژن متفاوت توسط آهنگساز ساخته شده که تعدادی از اونها با صدای خواننده هستش. تقریباً هیچ جا نمیتونید تمام 8 ورژن رو با هم پیدا کنید و این تراکها از بین 15 دی وی دی آهنگ استخراج شدن!
    از شنیدنشون لذت ببرید.

---------
    آقا رضا اگر این تاپیک رو دنبال می کنی لطفاً محدودیت حجم فایلهای موسیقی رو بیشتر کن بالای 10 مگ آپ نمیشه. ممنون
    ویرایش توسط معظمی : 2012-02-09 در ساعت 07:27

4. کاربران زیر به خاطر این پست از معظمی تشکر کرده اند :

امتیاز کاربری
    61 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    581 بار تشکر شده در 228 پست
    این آهنگ را حتما دانلود کنید از بهترین های موسیقی فیلم است

6. کاربران زیر به خاطر این پست از mjmj تشکر کرده اند :

معظمی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    242 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پرستا شاپ
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjmj نمایش پست ها
    این آهنگ را حتما دانلود کنید از بهترین های موسیقی فیلم است
    لطفاً در پیش بردن این تاپیک کمک کن هیچ کس اینجا چیزی نمیذاره شدم متکلم وحده

معظمی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    242 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پرستا شاپ
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام

ترکیب صدای گیتار به سبک کلاسیک و صدای دریا

یک موسیقی بیکلام بسیار زیبا
    ترکیبی از صدای گیتار و صدای دریا. در این موسیقی گیتار به سبک دوئیت نواخته شده و دو هنرمند واقعاً توانا در سبکهای کلاسیک و پاپ 5دقیقه و 40 ثانبه هنرمایی کرده اند! قدرت نوازندگی و قدرت ملودی این تراک به اندازه ای بالاست که کلمات قادر به وصف زیبایی این موسیقی نیست.
    از اونجایی که صدای دریا تم این ملودی قرار داره این حس رو به آدم میده که کنار ساحل نشسته به امواج دریا نگاه میکنه و گیتار میزنه
    چه حس خوبی
    لذت ببرید

9. کاربران زیر به خاطر این پست از معظمی تشکر کرده اند :

امتیاز کاربری
    61 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    نقل قول نوشته اصلی توسط electronic-library نمایش پست ها
    لطفاً در پیش بردن این تاپیک کمک کن هیچ کس اینجا چیزی نمیذاره شدم متکلم وحده
    چه کسی می خواهد من تو ما نشویم خانه اش ویران باد
    من اگر ما نشوم تنهایم
    تو اگر ما نشوی خویش تنی
    از کجا که من تو شور یکپارچگی را درشرق باز برپا نکنیم
    من اگر برخیزم
    تواگر برخیزی
    همه بر می خیزند
    حمید مصدق.
    چند شب پیش یکی از بچه ها یه کتاب از حمید مصدق برام آورد
    یکی از دل مشغولی های من جمع کردن کتاب های کهنه است البته نه برا فروش همین جوری عشقی
    ولی حمید مصدق کیه؟
    شاید این شعر زیبا را بارها شنیده اید
    تو به من خندیدی
    و نمی دانستی
    من به چه دلهره از باغچه همسایه
    سیب را دزدیم
    باغبان از پی من تند دوید
    سیب را دست تو دید
    غضب آلوده به من كرد نگاه
    سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاك
    و تو رفتی و هنوز
    سالهاست كه در گوش من آرام آرام
    خش خش گام تو تكرار كنان
    می دهد آزارم
    و من اندیشه كنان غرق این پندارم
    كه چرا
    خانه كوچك ما سیب نداشت
    این از کارهای حمید مصدق است
    به قول ویکی که کار نوشتن منو آسون کرد

حمید مصدق بهمن ۱۳۱۸ در شهرضا متولد شد. چند سال بعد به‌همراه خانواده‌اش به‌اصفهان رفت و تحصیلات خود را در آنجا ادامه داد. او در دوران دبیرستان با منوچهر بدیعی، هوشنگ گلشیری، محمد حقوقی و بهرام صادقی هم‌مدرسه بود و با آنان دوستی و آشنایی داشت.

مصدق در ۱۳۳۹ وارد دانشکدۀ حقوق شد و در رشتۀ بازرگانی درس خواند. از سال ۱۳۴۳ در رشتۀ حقوق قضایی تحصیل کرد و بعد هم مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد گرفت. در ۱۳۵۰ در رشتۀ فوق لیسانس حقوق اداری از دانشگاه ملی دانش‌آموخته شد و در دانشکدۀ علوم ارتباطات تهران و دانشگاه کرمان به‌تدریس پرداخت.

وی پس ار دریافت پروانۀ وکالت از کانون وکلا در دوره‌های بعدی زندگی همواره به‌وکالت اشتغال داشت و کار تدریس در دانشگاه‌های اصفهان، بیرجند و شهید بهشتی را پی می‌گرفت.

در ۱۳۴۵ برای ادامۀ تحصیل به‌انگلیس رفت و در زمینۀ روش تحقیق به‌تحصیل و تحقیق پرداخت. تا سال ۱۳۵۸ بیشتر به‌تدریس روش تحقیق اشتغال داشت و از ۱۳۶۰ تدریس حقوق خصوصی به‌خصوص حقوق تعاون. مصدق تا پایان عمر عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی بود و مدتی نیز سردبیری مجلۀ کانون وکلا را به‌عهده داشت.

حمید مصدق در هشتم آذرماه ۱۳۷۷ بر اثر بیماری قلبی در تهران درگذشت.

و اینم یه موزیک با شعراو
    شعر و شعرخوانی حمید مصدق
    موسیقی: محمد سریر
    آواز: محمد نوری

عمر لینکش بستگی به صاحب لینک بستگی داره که من نیستم

اینم از مدیا لینکش

ولی ولی

یه موزیک ویدئو آرام بخش

704x400 (1.76:1), 29.970 fps, XviD build 50 ~1894 kbps avg, 0.22 bit/pixel
    1.66 Gb
    2010 Relaxvideo
    عنوان:باغ ژاپنی
    سال : 2010
    ژانر: Relaxvideo
    کشور : USA
    مدت زمان: 1:53:33
    کارگردان : Tony Helslut
    اطلاعات: برای مراقبه و تفکر آرام به هنر ظریف : باغ های با شکوه با مجسمه ها و سنگ های جادویی و گیاهان

عمر لینک تا دوهفته مستقیم

ویرایش توسط mjmj : 2012-02-10 در ساعت 21:21

11. کاربران زیر به خاطر این پست از mjmj تشکر کرده اند :

meisam317 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    پارس پیک
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    23 بار تشکر شده در 19 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjmj نمایش پست ها
    ولی ولی

یه موزیک ویدئو آرام بخش

704x400 (1.76:1), 29.970 fps, XviD build 50 ~1894 kbps avg, 0.22 bit/pixel
    1.66 Gb
    2010 Relaxvideo
    عنوان:باغ ژاپنی
    سال : 2010
    ژانر: Relaxvideo
    کشور : USA
    مدت زمان: 1:53:33
    کارگردان : Tony Helslut
    اطلاعات: برای مراقبه و تفکر آرام به هنر ظریف : باغ های با شکوه با مجسمه ها و سنگ های جادویی و گیاهان

عمر لینک تا دوهفته مستقیم

اقا این لینکش پاک شده لطفا جای دیگه آپلود بکنید

امتیاز کاربری
    61 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    نقل قول نوشته اصلی توسط meisam317 نمایش پست ها
    اقا این لینکش پاک شده لطفا جای دیگه آپلود بکنید
    لینک درست شد چک کنید مشکل داشت بگید

معظمی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    242 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پرستا شاپ
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام

موسیقی بیکلام الهه ناز

موسیقی بیکلام الهه ناز در سبک بلوز که از معروفترین موسیقی بیکلامهاست و بارها در شبکه های تلویزیونی هم ازش استفاده شده.

15. کاربران زیر به خاطر این پست از معظمی تشکر کرده اند :

معظمی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    242 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پرستا شاپ
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام

موسیقی بیکلام papilon ، موسیقی متن فیلم پاپیلون (پاپیون)

احتمالاً شما هم مثل من تابحال بیشتر از ده بار فیلم بسیار زیبای پاپیلون (پاپیون) رو از شبکه های تلویزونی ایرانی دیدید. این فیلم یکی از زیباترین فیلمهای تاریخ سینماست و به اندازه ای زیبا و احساسی ساخته شده که زمان فرار پاپیلون از اون جزیره من همیشه اشک به چشمام میاد
    یادش بخیر شبای خوابگاه این فیلم رو میذاشتیم و هرشب میدیدیم!
    موسیقی متن این فیلم به اندازه ای مشهوره که من جسارت نمیکنم درموردش بنویسم. مطمئنم بعد از دانلود این تراک موسیقی به یاد زنگ خور موبایل خودتون یا یکی از اطرافیانتون میفتید! چون این موسیقی توسط خیلی از ماها برای رینینگتون موبایلمون استفاده شده و واقعاً مشهوره. البته این شهرت جهانی هست و مختص ایران نیست. از شنیدنش لذت ببرید.
    =====
    ورژن سبکش رو قرار دادم تا بهانه ای برای سنگین بودن موسیقی ها نداشته باشید

17. کاربر زیر به خاطر این پست از معظمی تشکر کرده است :

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

2009, 2012, download, edge, eshop, html, mp3, persian, php, فقط, فوق العاده, فول آلبوم, فوتبال, فیلم, فایل, فارسی, فروم, فروش, فشرده, قاره, قطعه, لینک, لیسانس, لرد, ملی, منزل, موبایل, موتورهای جستجو, موزیک, موزیک ویدئو, موسیقی, ماها, متن, مجموعه, مسابقات فوتبال, مستقیم, مشکل, مطلب, مطالب, معماری, معرفی, نقاشی, نوین, نوکیا, نور, نظر, همکاری, هنری, های, هتل, هدفون, ویژه, وکالت, یک طرف, کلمات, کلیپ, کمک, کنید, کنسرت, کیتارو, کپی, کاور, کار, کارت, کارتون, کارشناسی, کارشناسی ارشد, کتاب, گلدن, گوشی, گرافیک, پیشرفته, پاپ, پرنده, پروژه, پرداخت, پزشکی, پست, پشتیبانی, آموزشی, آمازون, آمریکایی, آهنگ, آواز, آخرین, آرت, آشنایی, اقتصاد, الکترونیک, انیمیشن, انگلیسی, انجمن, انجام, اورجینال, اینه, اینترنت, اینترنت پرسرعت, ایتالیا, ایجاد, ایران, ایرانی, ایراد, ارشد, اسکار, است, اصلی, اعلام, بهترین, با کیفیت, باز, بازی, بازار, بازرگانی, باغ, بتهوون, بدون, برای, بزرگ, بزرگترین, بسیار زیبا, تفریحی, تولید, تکنولوژی, تاپیک, تحقیق, ترکی, تصویری, تعاون, جام جهانی, جایزه, جادو, جدید, جستجو, حرفه ای, خودرو, خارجی, دی وی دی, دانلود, دانلود فیلم, دانلود موسیقی, دانلود آهنگ, دانشگاه, دانشجویی, دارم, داستان, دریافت, درباره, درخواست, رنگ, رهنما, راه اندازی, رتبه, زیبا, زیبایی, زیباترین, سلام, سنگ, سینمای ایران, سایت, سایت های, سایت دانلود, ساز, سازی, سرچ, سریال, سرعت اینترنت, شما, شماره, شاهکار, شاپ, شاپ کیپر, شاپکیپر, شرقی, شروع, شعر, صنعت, طالب, علمی, عشق

نمایش برچسب‌ها