نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنس

4 بار تشکر شده در 2 پست

ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنس

ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنس با طراحی برس خاص خود باعث پوشش دهی کامل مژه ها شده و از تجمع مواد ریمل بر روی مژه ها جلوگیری می کند
    این ریمل حجم مژه ها را چند برابر کرده و باعث افزایش زیبایی چشمان شما می شود.
    این محصول ضد آب بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارد
    مواد این ریمل با کیفیت حاوی رنگدانه های طبیعی می باشد.

ریمل مشکی اسنس بافتی بسیار سبک دارد و بعد از استفاده هیچ گونه سنگینی بر روی پوست خود احساس نمی کنید.
    پس از استفاده از ریمل اسنس مشاهده خواهید کرد که مژه هایی بلند و پر پشت دارید.
    ریمل اسنس یکی از انواع ریمل اصل و با کیفیتی است که دارای ظاهری دخترونه و زیبا می باشد.
    کیفیت و اصالت ریمل از جمله مواردی است که باید بدان توجه بسیاری داشت.
    ریمل حجم دهنده اسنس اصل دارای بافتی بسیار سبک است و همچنین هیچ گونه ریزش در زیر چشم را نخواهد داشت.

مشخصات ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنس

بلند کننده و حجم دهنده ی مژه
    مانع از چسبندگی مژه
    جدا کننده مژه
    دارای بافت سبک
    حاوی رنگدانه های مشکی و جذاب
    شماره پروانه بهداشتی: 1481/4356790231
    تاریخ انقضاء: 2022/12/25
    پس از استفاده از ریمل اسنس مشاهده خواهید کرد که مژه هایی بلند و پر پشت دارید.

قیمت ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنس

برای اطلاع از قیمت اصلی و بدون واسطه ریمل حجم دهنده و بلند کننده اسنس حتما با ما تماس بگیرید تا خدای نکرده ضرر نکنید

0 بار تشکر شده در 0 پست
    تو ریمل هایی که تو بازار هست بهترین ریملی که هست ریمل حجم دهنده برند اسنس ه. من دو ساله از این ریمل استفاده می کنم خیلی ازش راضیم

کاربر خاطی
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    برای زیبایی ابرو هاتون پیشنهاد من میکروبلیدینگ ابرو هست. با این روش ابروهای زیبایی خواهید داشت که ماندگاری زیادی هم داره...
    پیشنهاد من برای انواع خدمات ابرو اعم از فیبروز ابرو،میکروبلیدینگ ابرو،میکروپیگمنتیشن ابرو و هاشور ابرو مرکز تهران تاتو هست. کارشون عالیه.
    شماره تماسشون: 09903787990