صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: فکر کنم کلاه برداری شده ازم !!

14 بار تشکر شده در 8 پست

فکر کنم کلاه برداری شده ازم !!

تعدادی کالا به مبلغ حدودا 400 هزار تومان از یک سایت دارای نماد و لوگوی ساماندهی آنلاین خریدم و واریز کردم مبلغو و قرار شد فرداش ارسال بشه برام اما 1 هفتس یا تلفن جواب نمیده طرف یا با طلبکاری جواب میده خودشو میزنه به خریت میگه فردا ارسال میشه ، ارسال شده بزار چک کنم زنگ میزنم و از این حرفا

فعلا مشخصات و سایتش رو عمومی نمیکنم ... اما نکتش اینه بعد از اینکه بهش مشکوک شدم اسمشو که سرچ کردم دیدم سابقا هم یک تاپیک ازش زده شده که یک بنده خدای دیگه داستانی مشابه براش پیش اومده و تاپیک زده که از سایت این فرد کلاه بردار خرید نکنید

به هر حال اولا جای تاسف داره که این نماد ها هیچ ارزشی نداره که این افراد اینقد گستاخانه در حال فعالیت و برخورد با مشتری هستن و بعد اینکه با این رفتار نظر شما چیه دوستان ؟ اینطور که خودم حس میکنم انگار قرار نیست کالایی به دستم برسه ...

شکایت از طریق اینماد ؟
    شکایت از طریق فتا ؟
    دادسرای محل سکونت ؟
    پیگیری مستقیم با خاطی ؟
    ایشالا بعدا

tojihi آواتار ها
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    برای این افراد خیلی هم زود نماد رو میدن که کلاه مردم رو بردارن
    ولی برای من یک سال و نیم طول میکشه و الان هم جواب درستی نمیدن

نمیدونم سایتی بدتر از اینماد هم هست

14 بار تشکر شده در 8 پست

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط tojihi نمایش پست ها

بله اونم 2 ستارشو ... عالیه همه چیز من چقدر خوشحالم

moj1rayaname آواتار ها
    3,256 بار تشکر شده در 1,348 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط wpgostar نمایش پست ها
    بله اونم 2 ستارشو ... عالیه همه چیز من چقدر خوشحالم
    سلام
    ستاره دوم فقط به خاطر ssl هست و ssl هم خیلی از میزبان ها رایگان میدهند و اگر پولی هم باشد سالانه 150ت هزینشه حدودا

14 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    سلام
    ستاره دوم فقط به خاطر ssl هست و ssl هم خیلی از میزبان ها رایگان میدهند و اگر پولی هم باشد سالانه 150ت هزینشه حدودا
    سلام ، والا ssl هم نداره ... در حال حاضر هم زده تو کار جواب ندادن ، دیگه بهانه هاش تموم شده . متقابلا فرصتی هم که بنده در نظر گرفتم براش داره تموم میشه و اگر ارسال نشه اقدام قانونی میکنم ( هر چند اگر قانون داشتیم که امثال این سابقه دارا قاعدتا دیگه نباید الان امکان فعالیت داشتن )

785 بار تشکر شده در 460 پست
    تعدادی کالا به مبلغ حدودا 400 هزار تومان از یک سایت دارای نماد و لوگوی ساماندهی آنلاین خریدم و واریز کردم مبلغو و قرار شد فرداش ارسال بشه برام اما 1 هفتس یا تلفن جواب نمیده طرف یا با طلبکاری جواب میده خودشو میزنه به خریت میگه فردا ارسال میشه ، ارسال شده بزار چک کنم زنگ میزنم و از این حرفا

فعلا مشخصات و سایتش رو عمومی نمیکنم ... اما نکتش اینه بعد از اینکه بهش مشکوک شدم اسمشو که سرچ کردم دیدم سابقا هم یک تاپیک ازش زده شده که یک بنده خدای دیگه داستانی مشابه براش پیش اومده و تاپیک زده که از سایت این فرد کلاه بردار خرید نکنید

به هر حال اولا جای تاسف داره که این نماد ها هیچ ارزشی نداره که این افراد اینقد گستاخانه در حال فعالیت و برخورد با مشتری هستن و بعد اینکه با این رفتار نظر شما چیه دوستان ؟ اینطور که خودم حس میکنم انگار قرار نیست کالایی به دستم برسه ...

شکایت از طریق اینماد ؟
    شکایت از طریق فتا ؟
    دادسرای محل سکونت ؟
    پیگیری مستقیم با خاطی ؟
    اگه ای نماد داره به راحتی میتوانی پولتو بگیری

https://comp.enamad.ir/Panel

ثبت نام و شکایت کنید

به راحتی میتوانید به پولتون برسید

اتفاقا ای نماد خیلی ارزش داره و خیلی هم قدرت 3 میلیون پول من زنده شد

شما شکایت کن ببین طرف زنگ میزنه و به التماس کردن میفته

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط tojihi نمایش پست ها

شما از چه لحاظ میگید بد ؟

دست خیلی از کلاهبردار ها کوتاه شده
    ویرایش توسط adea1371 : 2019-07-09 در ساعت 17:26

14 بار تشکر شده در 8 پست
    ممنون adea1371 عزیز ، و خوشحالم که موفق شدی پولی رو که با این زحمت در میاد از یه معلوم الحال پس بگیری . حتما در صورت ادامه این وضع شکایت میکنم ازش تا حداقل این مدتی که ضرر روحی و مادی که بهم زده بخشیش متوجهش بشه ... منتها خیلی جالبه که با نمادو لوگو و شرکت ثبت شده و شماره های ثابت اقدام به این کار داره میکنه ! اینقدر گستاخانه یعنی ؟ اینقدر احمقانه یا اینقدر هوشمندانه ؟!

irandoces آواتار ها
    88 بار تشکر شده در 56 پست

شکایت از طریق اینماد ؟
    شکایت از طریق فتا ؟
    دادسرای محل سکونت ؟
    پیگیری مستقیم با خاطی ؟
    سلام
    من یک خرید داشتم از یک سایت که اینماد نداشت و فرآیند خرید هم سفارشی بود و از طریق تلگرام صحبت ها رد و بدل شد ولی بعد یکماه که مدام میگفت فرستادم بزار چک کنم و هر روز این رو میگفت تا اینکه جواب نداد، منم رفتم دادسرا شکایت کردم و حسابش رو بستم و پولم رو گرفتم، جالب اینجاست بعد چند ماه که به سایتشون سر زدم دیدم اینماد گرفتند.
    اینماد صرفا برای اینه که شما بدونید مشخصات طرف معامله کی هست که بعدا شکایت کنید ازش، همین.
    فکرنکنی پول زیادی بوده، نه کلا 180 هزار تومن بود ولی باید درس عبرتی بدین بهشون و پرونده درست کنید براشون، البته قاضی می گفت کلاهبرداری نبوده و یک معامله ای بوده که براتون نفرستاده جنس هارو.
    ویرایش توسط irandoces : 2019-07-10 در ساعت 00:48

ramtin2025 آواتار ها
    1,247 بار تشکر شده در 517 پست
    سلام
    اینماد تا جایی که من میدونم قدرت عملیاتی نداره و در حد هشدار عمل میکنه ولی خب همین هشدارم در خیلی موارد میتونه کارساز باشه
    در نهایت طرف خیلی راحت میتونه بگه که این مورد به شما ارتباطی نداره و ما مدارک مستند داریم و طرف اگه میخواد بره رسما شکایت کنه. اینماد هم قطعا نمیتونه کار بیشتری انجام بده چون حق قضاوت و دادرسی نداره.

یه نکته جالب در مورد اینماد:
    ما به تازگی نماد رو تمدید کردیم و مبلغ رو پرداختیم ولی وقتی فاکتور خواستیم برای ثبت در حسابداری و موارد قانونی، اعلام کردن که فاکتور نمیدیم. یعنی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که توسط وزارت صمت اداره میشه و مثلا به دنبال اجرای قانونه، خودش کار غیرقانونی میکنه و فاکتور ارائه نمیده و میشه تقریبا مطمئن بود که فرار مالیاتی هم داره
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

14 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط irandoces نمایش پست ها
    سلام
    من یک خرید داشتم از یک سایت که اینماد نداشت و فرآیند خرید هم سفارشی بود و از طریق تلگرام صحبت ها رد و بدل شد ولی بعد یکماه که مدام میگفت فرستادم بزار چک کنم و هر روز این رو میگفت تا اینکه جواب نداد، منم رفتم دادسرا شکایت کردم و حسابش رو بستم و پولم رو گرفتم، جالب اینجاست بعد چند ماه که به سایتشون سر زدم دیدم اینماد گرفتند.
    اینماد صرفا برای اینه که شما بدونید مشخصات طرف معامله کی هست که بعدا شکایت کنید ازش، همین.
    فکرنکنی پول زیادی بوده، نه کلا 180 هزار تومن بود ولی باید درس عبرتی بدین بهشون و پرونده درست کنید براشون، البته قاضی می گفت کلاهبرداری نبوده و یک معامله ای بوده که براتون نفرستاده جنس هارو.
    سلام .. حرف شمام کاملا درسته ، دوستمون ظاهرا از طریق هشدار اینماد به طرف تونسته پولشو زنده کنه و شما هم از این طریق . منتها خیلی جالبه تو پست قبلیم گفتم این طرف داره با نمادو لوگو و شرکت ثبت شده و شماره های ثابت اقدام به این کار میکنه ! اینقدر گستاخه ؟ اینقدر احمقه یا اینقد باهوش ؟! به هر حال میدونم این طرف سابقه درگیری با این موارد رو داره تو یه تاپیک قدیمی هم یه ردی ازش پیدا کردم که یه بنده خدای دیگه همین داستان با این طرف براش پیش اومده ولی تاپیک کاملش موجود نبود که چی شده ... احتمال میدم رضایت شاکیشو گرفته و بعدش مثلا گفته تاپیکو حذف کن آبروم نره میخوام کار کنم تو نتو از این حرفا... ولی همچنان مشخصه که آدم نشده

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    سلام
    اینماد تا جایی که من میدونم قدرت عملیاتی نداره و در حد هشدار عمل میکنه ولی خب همین هشدارم در خیلی موارد میتونه کارساز باشه
    در نهایت طرف خیلی راحت میتونه بگه که این مورد به شما ارتباطی نداره و ما مدارک مستند داریم و طرف اگه میخواد بره رسما شکایت کنه. اینماد هم قطعا نمیتونه کار بیشتری انجام بده چون حق قضاوت و دادرسی نداره.

یه نکته جالب در مورد اینماد:
    ما به تازگی نماد رو تمدید کردیم و مبلغ رو پرداختیم ولی وقتی فاکتور خواستیم برای ثبت در حسابداری و موارد قانونی، اعلام کردن که فاکتور نمیدیم. یعنی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که توسط وزارت صمت اداره میشه و مثلا به دنبال اجرای قانونه، خودش کار غیرقانونی میکنه و فاکتور ارائه نمیده و میشه تقریبا مطمئن بود که فرار مالیاتی هم داره
    سلام ، ممنون از اطلاعاتی که دادین .. بله درسته . به هر حال اول از طریق اینماد یه هشدار براش میفرستم که متوجه بشه ولش نمیکنم ... اگر به نتیجه نرسید دادسرا بالاخره باید یه جوری و به یه مرجعی جواب بده

راجع به فاکتور فکر کنم باید به خودشون شکایت کنید ، بعد خودشون به خودشون هشدار میدن بعد این نقص رو حل میکنن ... مثلا میگن اینقدم اضافه ضبدر 3 بدین برای صدور فاکتور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین