نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بکاپ از نوشته ها و برگه های سایت

nicholasman206 آواتار ها
    571 بار تشکر شده در 320 پست

بکاپ از نوشته ها و برگه های سایت

من قصد دارم قالب سایتم رو عوض کنم(وردپرس) و کل مطالب و برگه های سایت پاک میشه. چطوری میتونم یه بکاپ از کل نوشته های سایت و لینک هاش داشته باشم؟؟
    افزونه چیزی وجود داره ؟

mehriz آواتار ها
    47 بار تشکر شده در 35 پست
    سایتتون که کنترل پنل داره
    از خود هاستتون بک اپ فول بگیرید

nicholasman206 آواتار ها
    بکاپ فول نمیخوام. چون لینک ها و تصاویرش مشخص نمیشه و قاطی میشه

ایران نشر آواتار ها
    1,045 بار تشکر شده در 537 پست
    با تغییر قالب هیچ مطلب و برگه ای حذف نمیشه

برای اطمینان میتونید از قابلیت برون ریزی خود وردپرس یا افزونه هایی که در این زمینه وجود داره استفاده کنید

nicholasman206 آواتار ها
    متاسفانه قالب رو خریدم از سایت بیگ تم و گفتن کل مطالب و افزونه ها حذف میشه و ازش بکاپ بگیرین. اگه خودم میخواستم نصب کنم فرمایش شما درست بود. اما الان کمی نگرانم

893 بار تشکر شده در 463 پست
    اونا برای راحتی خودشون گفتن ..می خواد یه بسته آسان نصب روی دامنه شما نصب کنه که اینطوری کل مطالبتون حذف میشه .بهشون بگید باید قالب رو نصب کنن بدون از دست دادن اطلاعات سایت .شما از نوشته ها و برگه ها بک آپ بگیرید بعدا می تونید برگردونید ولی ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاد .برای این کار می تونید از بخش ابزارهای وردپرس افزونه برون ریز رو نصب کنید و از نوشته ها و برگه ها و دسته ها و برچسب ها بک آپ بگیرید.ولی براتون بعدا دردسر میشه .نصب قالب که نباید باعث پاک شدن نوشته ها بشه .وظیفشونه دستی نصب کنن مگر اینکه در بخش قوانین نوشته باشن که با نصب قالب نوشته هاتون پاک میشه و شما هم قبول کرده باشید.
    خیلی از قالب ها امکان بک آپ گیری از تنظیمات قالب دارن .بهشون بگید از تنیمات قالب براتون بک آپ بفرسته ..یا بشته آسان نصب رو خودتون روی لوکال نصب کنید و از قالب بک آپ بگیرید .

7. کاربر زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده است :

nicholasman206 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    اونا برای راحتی خودشون گفتن ..می خواد یه بسته آسان نصب روی دامنه شما نصب کنه که اینطوری کل مطالبتون حذف میشه .بهشون بگید باید قالب رو نصب کنن بدون از دست دادن اطلاعات سایت .شما از نوشته ها و برگه ها بک آپ بگیرید بعدا می تونید برگردونید ولی ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاد .برای این کار می تونید از بخش ابزارهای وردپرس افزونه برون ریز رو نصب کنید و از نوشته ها و برگه ها و دسته ها و برچسب ها بک آپ بگیرید.ولی براتون بعدا دردسر میشه .نصب قالب که نباید باعث پاک شدن نوشته ها بشه .وظیفشونه دستی نصب کنن مگر اینکه در بخش قوانین نوشته باشن که با نصب قالب نوشته هاتون پاک میشه و شما هم قبول کرده باشید.
    خیلی از قالب ها امکان بک آپ گیری از تنظیمات قالب دارن .بهشون بگید از تنیمات قالب براتون بک آپ بفرسته ..یا بشته آسان نصب رو خودتون روی لوکال نصب کنید و از قالب بک آپ بگیرید .
    در این صورت ما تنها پوسته را برای شما اپلود میکنیم اما اگر ایرادی داشته باشید میبایست خودتان رفع کنید و تنها پوسته شما اپدیت میگردد
    با این روش نصب دمو انجام نمی شود

این جواب رو دادند