نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پست گرون شده

2 بار تشکر شده در 2 پست

پست گرون شده

سلام دوستان
    پوشاک رو از طریق پست پیشتاز ارسال میکنم به سراسر ایران. ساکن شمالم و هزینه پستی که در نظر گرفته بودم ده تومن بود
    چند روزه متوجه شدم پست گرون شده
    حالا یه بسته کوچیک دویست گرمی به اهواز 15 تومن شد هزینه پستش. قبلا ده تومن بود.
    یه بسته نیم کیلویی به تهران شد 13 تومن
    شما چقدر بابت پست میگیرید از مشتری ؟ و حالا که پست گرون شده قراره چقد افزاریش بدید هزینه پست رو؟

44 بار تشکر شده در 34 پست
    من کلا با تیپاکس کار می کنم خیلی بهتره یک روزه هم به دست مشتری می رسه

Ali.Fatehi آواتار ها
    818 بار تشکر شده در 484 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط myname123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پوشاک رو از طریق پست پیشتاز ارسال میکنم به سراسر ایران. ساکن شمالم و هزینه پستی که در نظر گرفته بودم ده تومن بود
    شما چقدر بابت پست میگیرید از مشتری ؟ و حالا که پست گرون شده قراره چقد افزاریش بدید هزینه پست رو؟
    بله پست گرون شده
    من خودم یک کیلویی میفرستادم دیگه گرونترین حالتش و دورترین با کارتن میشد 14 تومن
    الان از تهران به لرستان فرستادم 18700 شد تازه قبلا پیشتاز میفرستادم الان سفارشی
    ده تومن میگرفتم و واقعا دیگه هیچ چیز نمیصرفه
    شما باید جنس رو گرون کنید یعنی هزینه مازاد حالا بسته به خودت داره که مثلا 50 درصد از قیمت گرون شده پست رو خودتون بدین و باقی رو مشتری
    به این صورت مثلا 10 تومن بابت پست میگیرید و میانگین پست میشه 15 تومن شما 2.500 روی جنس میکشید و 2.500 از جیب پرداخت میکنید که خیلی فشار به مشتری نیاد
    چون 99 درصد سفارشات بخاطر هزینه ارسال کنسل میشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط myname123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بله پست گرون شده
    من خودم یک کیلویی میفرستادم دیگه گرونترین حالتش و دورترین با کارتن میشد 14 تومن
    الان از تهران به لرستان فرستادم 18700 شد تازه قبلا پیشتاز میفرستادم الان سفارشی
    ده تومن میگرفتم و واقعا دیگه هیچ چیز نمیصرفه
    شما باید جنس رو گرون کنید یعنی هزینه مازاد حالا بسته به خودت داره که مثلا 50 درصد از قیمت گرون شده پست رو خودتون بدین و باقی رو مشتری
    به این صورت مثلا 10 تومن بابت پست میگیرید و میانگین پست میشه 15 تومن شما 2.500 روی جنس میکشید و 2.500 از جیب پرداخت میکنید که خیلی فشار به مشتری نیاد
    چون 99 درصد سفارشات بخاطر هزینه ارسال کنسل میشه

4. کاربر زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده است :

3 بار تشکر شده در 3 پست
    ممنون از لطفتون