نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: رونمایی از سایت آزمون آنلاین و پیشنهادات شما عزیزان

ganjesokhan آواتار ها
    39 بار تشکر شده در 28 پست

رونمایی از سایت آزمون آنلاین و پیشنهادات شما عزیزان

سلام و عرض ادب
    حدود یک سال با همه مشکلاتی که داشتیم بالاخره سایت آزمون آنلاین رو بالا آوردیم.
    سایت رو از 0 با php زدیم .
    سایت کاملا اختصاصی هستش.
    زحمت زیادی براش کشیدم.
    امیدوارم نظرات امیدوارکننده ای بشنوم.
    ایده سایت اینظوریه که ما رابط بین معلم و دانش اموز هستیم در ازمون انلاین . معلم میاد ازمون ایجاد میکنه و دانش آموز شرکت میکنه یه درصد خیلی کمی هم به ما میرسه . توی طراحی سعی کردیم سادگی رو مد نظر قرار بدیم. تمام سایت ajax هست.
    سایت رو نگاه بندازین توی آزمون آنلاینی که گذاشتم شرکت کنین و نظراتتون رو بهم بگین ممنون میشم. پیشنهادات و ایراادات رو هم بگین تشکر.

لینک
    ویرایش توسط ganjesokhan : 2019-10-04 در ساعت 02:05
    html-css-php-javascript-jquery-sql-android

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سایت خوبیه موفق باشید
    با پاسخجو هیج سوالی بی جواب نمیمونه

ganjesokhan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط pasokhjo نمایش پست ها
    سایت خوبیه موفق باشید
    ممنون و تشکر منتظر نظرات بقیه دوستان نیز هستیم
    قسمت اصلی سایت زمان آزمون هستش. لطفا اگر وقت دارید یه ثبت نام کنین و تست کنین ممنون

rezaonline.net آواتار ها
    1,285 بار تشکر شده در 548 پست
    من یه زمانی میخواستم سایت آزمون آنلاین بزنم برای سایتهای روانشناسی !

چون خیلی طرفدار داره تست های روانشناسی و در آخر هم نمودار بر حسب کل شرکت کنندگان و ... تولید بکنه .

مثلا آزمون افسردگی ، آزمون خلاقیت و ...

ganjesokhan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها

چون خیلی طرفدار داره تست های روانشناسی و در آخر هم نمودار بر حسب کل شرکت کنندگان و ... تولید بکنه .

بله درسته. قصد ماهم افزودن بخش های دیگر هستش مثلا آزمون ورزشی ، روانشناسی و هر چیز دیگری که بشه آزمون آنلاین ایجاد کرد.
    حالا قصدمون این بود اساتید یه ثبت نام بکنن یه تست بکنن ایرادات رو بگن که متاسفانه کسی فرصت نکرد ثبت نام کنه

150 بار تشکر شده در 75 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها

خوبه که این کار رو انجام ندادید. به عنوان کسی که رشته تحصیلیش در همین زمینه ست عرض میکنم. اینکه طرفدار داره یا نه رو کاری ندارم، نظر من فارغ از میزان طرفدارهای این آزمون هاست. اما در بهترین حالت میشد مثل مجله های خانواده. شاید پرطرفدار، اما احتمالا (اگه تحصیلات مرتبط ندارید قطعا) غیر علمی و غیر تخصصی و حتی بسبار گمراه کننده.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط ganjesokhan نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    حدود یک سال با همه مشکلاتی که داشتیم بالاخره سایت آزمون آنلاین رو بالا آوردیم.
    سایت رو از 0 با php زدیم .
    سایت کاملا اختصاصی هستش.
    زحمت زیادی براش کشیدم.
    امیدوارم نظرات امیدوارکننده ای بشنوم.
    ایده سایت اینظوریه که ما رابط بین معلم و دانش اموز هستیم در ازمون انلاین . معلم میاد ازمون ایجاد میکنه و دانش آموز شرکت میکنه یه درصد خیلی کمی هم به ما میرسه . توی طراحی سعی کردیم سادگی رو مد نظر قرار بدیم. تمام سایت ajax هست.
    سایت رو نگاه بندازین توی آزمون آنلاینی که گذاشتم شرکت کنین و نظراتتون رو بهم بگین ممنون میشم. پیشنهادات و ایراادات رو هم بگین تشکر.

لینک
    پیرو نظرم در ارسال بالا، وارد سایت شما شدم ولی نتونستم ثبت نام کنم. در واقع بعد از تکمیل فرم ثبت نام، دکمه ثبت نام کار نمیکرد.( از گوشی شیائومی استفاده میکنم). چون دیدم آزمون هوش قرار دادید، و در این تاپیک هم درباره سایتتون نظر خواستید، نظر من اینه: آزمون هوش و آزمون های مرتبط رو حذف کنید. چون به قول خودتون برای طراحی سایت خیلی زحمت کشیدید، حیفه که تبدیلش کنید به یک سایت سطح پایین. سطح پایین نه به خاطر این ازمون، بلکه به این خاطر که چنین آزمون هایی رو فقط باید متخصصین همون حوزه ها اجرا کنند. اگه بخوام یک توضیح کوچیک هم بدم اینه: یک آزمون هوش باید تحت شرایط کاملا کنترل شده اجرا بشه، کنترل به این معنا که شرایط و نوع محیط (بافت) پاسخ دهنده، رفتارهای جنبی هنگام اجرای آزمون، و دهها عامل دیگه باید مورد بررسی قرار بگیره تا بشه با یک میزان خطایی مقداری احتمالی از ضریب هوشی رو ارائه داد، به نظر شما با چند سوال که معلوم نیست پاسخ دهنده در چه حالتی و کجا و چگونه داره بهشون جواب میده میشه ضریب هوشیش رو بهش اعلام کرد؟ این فقط در بحث اجراست. خود آزمون در وهله اول اهمیته. تقریبا اغلب آزمون های آنلاینی که گفته میشه فلان عامل روانی رو اندازه میگیرند و اون آزمون هارو وبسایت های غیرتخصصی اجرا می کنند، اون عامل هارو اندازه نمیگیرند. از طرفی خود طراحی آزمون (چه روانی و چه غیر روانی) مراحل خیلی پیچیده ای داره (دوره دکترا داره، در ایران هم مقطع دکترا داره). در کل به نظر من بهترین کار برای وبسایت هایی مثل شما اینه که خودتون مسئولیت ثبت و اجرای آزمون رو انجام ندید، و همون‌طور که در پست اول نوشتید فقط پلی باشید بین معلم و دانش آموز. آزمون های معلم ساخته هم خودشون مراحل طراحی پیچیده ای دارند (هر چند که خود معلمها معمولا حتی از این مراحل اطلاع ندارند) اما اینکه شما فقط یک زمینه برای این کار ایجاد میکنید، مسئولیت کیفیت آزمون بر عهده شما نیست. و این به نظر من بهترین کاریه که میتونید انجام بدید.
    ویرایش توسط shak : 4 هفته پیش در ساعت 05:27

Padidegan آواتار ها
    75 بار تشکر شده در 49 پست
    سلام اوقات شما بخیر

نظر گرافیکی و رابط کاربری
    متاسقانه رنگ بندی های زیادی در سایت استفاده شده که خود این باعث گمراه کردن کاربر میشه ، قسمت جستجو هم بهتر بود بالای سایت باشه و در اندازه ای کوچک تر.

قسمت آزمون ها
    عنوان هر سوال دارای فونت مناسبی نیست یا حداقل سایز فونت کوچک تر است که باعث میشه سوال به خوبی خوانده نشه که ظاهرا به صورت عکس هست عنوان ها که بعدا مشکل ساز میشه از نظر حجم و سرعت لود . بهتره سوالایی که نیاز به عکس ندارند رو متنی بنویسید.
    برای تست در یکی از آزمون ها شرکت کردم ول بعد از آزمون نمره ای نمایش داده نشد و به صفحه اصلی سایت هدایت شد. و برای مشاهده نتایج نیاز هست به پنل مراجعه شود ولی بهتر بود در آخر آزمون نتیجه نمایش داده شود.

موفق باشید
    >>>>>>>>>>>نگرانی هرگز از گرفتاری فردای تو نمی کاهد فقط شادی امروزت را از بین میبرد <<<<<<<<<< خواص میوه خشک

BehroozAhmadi آواتار ها
    92 بار تشکر شده در 63 پست
    درود ، در طراحی صفحه اصلی سایت باید تجدید نظر کنید .
    رنگ بندی های مناسب نیستند .
    کلا بخش برترین آزمون ها رو ببرید پایین آخرین آزمون ها
    فرم جستجو بیاد روی منو اصلی و بالای سایت .
    آزمونی که قیمت نداره ، نوشتش بشه رایگان نه "0 تومان"
    بعد از اتمام آزمون ، کاربر به صفحه نتایج هدایت بشه و نتیجه کارش رو ببینه .

ganjesokhan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Padidegan نمایش پست ها
    سلام اوقات شما بخیر

نظر گرافیکی و رابط کاربری
    متاسقانه رنگ بندی های زیادی در سایت استفاده شده که خود این باعث گمراه کردن کاربر میشه ، قسمت جستجو هم بهتر بود بالای سایت باشه و در اندازه ای کوچک تر.

قسمت آزمون ها
    عنوان هر سوال دارای فونت مناسبی نیست یا حداقل سایز فونت کوچک تر است که باعث میشه سوال به خوبی خوانده نشه که ظاهرا به صورت عکس هست عنوان ها که بعدا مشکل ساز میشه از نظر حجم و سرعت لود . بهتره سوالایی که نیاز به عکس ندارند رو متنی بنویسید.
    برای تست در یکی از آزمون ها شرکت کردم ول بعد از آزمون نمره ای نمایش داده نشد و به صفحه اصلی سایت هدایت شد. و برای مشاهده نتایج نیاز هست به پنل مراجعه شود ولی بهتر بود در آخر آزمون نتیجه نمایش داده شود.

موفق باشید
    سلام و عرض ادب
    تشکر و سپاس فراوان از اینکه وقت گذاشتین.
    مورد اول ازمون های اولی عکس بودند چون واسه تست گذاشتیم اوکی میشه از ازمون های اینده.
    بعد از ازمون نتایج نشون میده باگ داشت رفع شد

بازم تشکر و سپاس فراوان از شما بزرگوار ممنون از نظراتتون

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط BehroozAhmadi نمایش پست ها
    درود ، در طراحی صفحه اصلی سایت باید تجدید نظر کنید .
    رنگ بندی های مناسب نیستند .
    کلا بخش برترین آزمون ها رو ببرید پایین آخرین آزمون ها
    فرم جستجو بیاد روی منو اصلی و بالای سایت .
    آزمونی که قیمت نداره ، نوشتش بشه رایگان نه "0 تومان"
    بعد از اتمام آزمون ، کاربر به صفحه نتایج هدایت بشه و نتیجه کارش رو ببینه .
    عرض ادب
    ممنون و بسیار تشکر از اینکه وقت گذاشتین بزرگوار
    بله مواردی که ذکر کردین به زودی مظرح و در صورت تصویب توسط اعضای طراح اعمال میشه