نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: طراحی سایت

1 بار تشکر شده در 1 پست

طراحی سایت

امکانات بی نظیر شرکت طراحی سایت وب آذین :

:
    هسته و انجین وب سایت که مغز متفکر وب سایت می باشد تمامی عملیات دریافت اطلاعات و ذخیره سازی و گزارشگیری ها و یا همان کوئری ها در اختیار این هسته اصلی سایت می باشد که هر چه قویتر باشد وب سایت بهتری مشتریان صاحب می گردند که ما سعی کردیم بهترین سیستم مدیریت محتوا را باری مشتریان بنا بر کاری که می خواهند انجام دهند پیاده سازی م نماییم.
    -این امکان در پنل سایت وجود دارد تا اختلاف ساعتی با کشور خود در سایت نداشته باشید.
    -اگر امکان فشرده سازی فراهم باشه در وب سایت می توانید حجم سایت فشرده سازی شده و با سرعت بیشتر وب سایت باز گردد.
    -سطح دسترسی های مختلف می توانید در سایت تعریف کنید تا اطلاعات مدیریت شده به نمایش درآید.
    -امکان بروزرسانی وب سایت با یک کلیک فراهم می باشد.
    -انعطاف زیادی در ساخت صفحات مختلف و مطالب مختلف در سایت وجود دارد که با کلیک می توانید هم محتوا به سایت اضافه کنید و هم فایل و تمامی محتوا قابل حذف و ویرایش می باشند.
    -قابلیت ویرایش پوسته سایت را دارند مشتریان عزیز
    -قابلیت ساخت فرم های مختلف و ویرایش و همچین گزارشگیری های مختلف در سایت فراهم می باشد.-
    -امکان پرداخت آنلاین بانک ملت و مدیریت پرداختی ها در سایت فراهم است و از طریق پنل مدیریتی قابل مدیریت می باشد.
    -افزونه سئو در وب سایت نصب و می توانند سایت را کامل بهینه کنند برای جستجوگرهایی مثل گوگل.
    -در طراحی سایت امکان درج ابزارهای مختلف مثل بایگانی و یا آمار سایت فراهم است و به صورت دلخواه می توانند در سایت چیدمان کنند.
    -در سایت مدیریت رسانه دارند تا بتوانند عکس ها و یا فایل های مختلف سایت را مدیریت کنند.
    -امکان تنظیم پسوند لینک ها به صورت کاملا شخصی فراهم میباشد.
    -در طراحی سایت امکان تنظیم ارسال مطلب برای تاریخ خاص و یا گذاشتن تاریخ انقضا نیز فراهم می باشد.
    طراحی وب سایت یک موضوع جذاب برای یادگیری است،که می تواند نیاز های خیلی از صنف های مختلف را در خیلی از زمینه ها مرتفع کند و یک بازاریابی تحت وب سودمند باشد. شما می توانید با آموزش داده شده توسط شرکت طراحی سایت وب آذین اصول و قواعد به روزرسانی و بهینه سازی خود را آموخته و نیاز خود را در دهکده جهانی مرتفع نمایید.

2. کاربر زیر به خاطر این پست از webazin تشکر کرده است :

3 بار تشکر شده در 3 پست
    خیلی اطلاعاتتون برام مفید بود سپاس

tchapnegar آواتار ها
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    عالی بود تو ضیحاتون
    یه سوال دوست عزیز من سایت خودم رو با دانشی که داشتم طراحی کردم آیا باید تمام صفحات وب سایت قبلی رو ریدایرکت کنم ؟
    آدرس وب سایتتم chapnegar.com هستش