صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: شاپ کیپر به خاب زمستانی رفت...

1 بار تشکر شده در 1 پست
    این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    تفاوت کاربرای قدیم و جدید رو از اینجا میشه متوجه شد و آقای سلطانی هم هیچ، نگاه
    هر چی ما تاپیک زدیم، بزرگتر ها صحبت کردن، اصلا به چشمشون نیومد.
    دیگه برای همین ما هم خیلی اهمیت نمیدیم و اگر این نظر رو ندیده بودم توی این پست هم به هیچ وجه مشارکت نمیکردم.
    که چی ؟
    چشم بسته و غیب گویی .
    گفتم بای بای که دیگه نیام
    ولی این زوزه رو دیدم گفتم جوابی بدم

abolfazell آواتار ها
    408 بار تشکر شده در 230 پست
    حیف شاپکیپر
    یادش بخیر
    هعی....

28 بار تشکر شده در 10 پست
    شاید حرفم مسخره بنظر برسه اما جنگ بین شاپکیپر و پرستا تولز برندش شخص پرستاتولز بوده. چون تمام مشکلات این انجمن از زمان ورود پرستاتولز و اسپم هاش بوده (چیزی حدود 2 سال پیش) که خیلی از کاربران اصلی و مهم این انجمن سر این شخص از انجمن رفتند (دیگه دلیلشو همه میدونن) من با اینکه معمولاً چیزی نمینویسم و فقط مطالب رو میخونم از دور شاهد این قضیه بودم و اشتباه مدیر سابق بخاطر قاطع نبودنش در کنترل این شخص و مصمم بودن این شخص تا به امروز (حتی همین الان هم در انجمن فعالیت اسپمی خودشو را داره ادامه میده) میدونم.

اینکه فقط 1 نفر به تنهایی بتونه یک انجمن رو از بین ببره جای تعجب داره 1 اسپمر به تنهایی تونست جلوی مدیران و کاربران حرفه ای وایسه و همه چیزو بهم بزنه.
    در حالی که داشتم موضوعات قدیمی در مورد پرستاتولز رو نگاه میکردم این شخص میتونست در روز 20 تا کاربری جدید بسازه و اسپم کنه که این کار فقط با یه تاییدیه شماره موبایل منحصر بفرد میتونست حل بشه (دیگه طرف چند تا خط تلفن داشت که بتونه کد اس ام اس رو واسه فعالسازی دریافت کنه) اما تو همون تاپیک مدیران موضوع رو به جهت فان نگاه کردند و الان وضعیت شاپکیپر شده اینی که میبینید

4. کاربران زیر به خاطر این پست از safrion تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    589 بار تشکر شده در 312 پست
    کاش انجمن برگرده به حالت اول خودش و پویایی سابق رو داشته باشه ما که باهاش کلی خاطره داریم و هنوز هم پیابندیم به این انجمن و گاهی وقتها سر می زنم
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)
    تولید و فروش نعلین و کفش زنانه

mosisms آواتار ها
    860 بار تشکر شده در 448 پست
    امروز بعد از هشت نه ماه اومدم و این تاپیک رو دیدم که از صمیم قلب من موضوعش رو مطرح کرده ...
    البته اواخر دوران آقای یوسفی هم رو به افول بود و همچنان ادامه داره
    بر خلاف پرشین تولز هیچ برنامه ای هم برای بروزرسانی نرم افزار سایت و ... هم نمیکنن متاسفانه تا امکانات بروز بشهو رغبت برای کاربران ساخته بشه بازم
    زندگی کوزه آبی خنک و رنگین است/آب این کوزه گهی تلخ و گهی شور و گهی شیرین است | سریال دل ، سریال کرگدن و سریال مانکن رو در سبزپندار ببینین

jafar1374 آواتار ها
    132 بار تشکر شده در 80 پست
    سلام دوستان. بعد چند ماه لپتابو روشن کردم گفتم بیام اینجا ببینم چه خبره
    من که کلا از وب و انواع سایت و سایت آگهی و فروشگاه اینترنتی فایل و محصول .... توفیقی بدست نیاوردم و کوچ کردم رفتم تلگرام.
    خدارو شکر در عرض سه سال ناکامیهایی ک تو ده سال وبگردی داشتم جبران شد و الانم راضیم.
    بخاطر همین کلا از انجمنها رفتم. امروزم اتفاقی اومدم
    ان شالله اینجا هم مثل قبل رونق بگیره و تو کاراتون موفق باشید.
    مدتی نخواهم بود

8. کاربر زیر به خاطر این پست از jafar1374 تشکر کرده است :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    هیچ هم مسخره نبود حقیقت محض بود . و لائیک شدن شاپکیپر هم یکی از علت هاشه و آزادی بی حد ایشون درتوهین ها

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط safrion نمایش پست ها
    شاید حرفم مسخره بنظر برسه اما جنگ بین شاپکیپر و پرستا تولز برندش شخص پرستاتولز بوده. چون تمام مشکلات این انجمن از زمان ورود پرستاتولز و اسپم هاش بوده (چیزی حدود 2 سال پیش) که خیلی از کاربران اصلی و مهم این انجمن سر این شخص از انجمن رفتند (دیگه دلیلشو همه میدونن) من با اینکه معمولاً چیزی نمینویسم و فقط مطالب رو میخونم از دور شاهد این قضیه بودم و اشتباه مدیر سابق بخاطر قاطع نبودنش در کنترل این شخص و مصمم بودن این شخص تا به امروز (حتی همین الان هم در انجمن فعالیت اسپمی خودشو را داره ادامه میده) میدونم.

اینکه فقط 1 نفر به تنهایی بتونه یک انجمن رو از بین ببره جای تعجب داره 1 اسپمر به تنهایی تونست جلوی مدیران و کاربران حرفه ای وایسه و همه چیزو بهم بزنه.
    در حالی که داشتم موضوعات قدیمی در مورد پرستاتولز رو نگاه میکردم این شخص میتونست در روز 20 تا کاربری جدید بسازه و اسپم کنه که این کار فقط با یه تاییدیه شماره موبایل منحصر بفرد میتونست حل بشه (دیگه طرف چند تا خط تلفن داشت که بتونه کد اس ام اس رو واسه فعالسازی دریافت کنه) اما تو همون تاپیک مدیران موضوع رو به جهت فان نگاه کردند و الان وضعیت شاپکیپر شده اینی که میبینید
    =========================================

هیچ هم مسخره نبود حقیقت محض بود .
    و لائیک شدن شاپکیپر هم یکی از علت هاشه و آزادی بی حد ایشون درتوهین ها

10 بار تشکر شده در 7 پست
    شاپ کیپر دیگه در خواب زمستانی نیست، فوت کرده.
    این انجمن خوب رو داغون کردن و فقط وعده الکی مدیرش رو هر سری میدیدیم. الانم که کلا بنده خدا اصلا نیست. چقدر یک مدیر بد تونست به فضای این انجمن لطمه بزنه. پرشین تولز رو نگاه میکردم دیدم قالب عوض کردن و خیلی بهتر شده. ایجا رو حیف کردن.

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط jafar1374 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بعد چند ماه لپتابو روشن کردم گفتم بیام اینجا ببینم چه خبره
    من که کلا از وب و انواع سایت و سایت آگهی و فروشگاه اینترنتی فایل و محصول .... توفیقی بدست نیاوردم و کوچ کردم رفتم تلگرام.
    خدارو شکر در عرض سه سال ناکامیهایی ک تو ده سال وبگردی داشتم جبران شد و الانم راضیم.
    بخاطر همین کلا از انجمنها رفتم. امروزم اتفاقی اومدم
    ان شالله اینجا هم مثل قبل رونق بگیره و تو کاراتون موفق باشید.
    سلام دوست عزیز وضعیت منم دقیقاً همینه بجز بخش آخرش کاش تجربه خودتونو به اشتراک میزاشتین

2,403 بار تشکر شده در 976 پست
    سلام

اول : به نظرتون محصول شاپ کیپر برای شما چی بود در روزهای اوج شاپ کیپر؟

دوم : الان چه محصول جدیدی می تونه ارائه بده نسبت به قبل؟

محصول :
    -می تونه اجتماع افراد همفکر و همکار و همدغدغه باشه،
    -می تونه مطالب آموزشی حاصل ذهن کاربران باشه،
    -می تونه محلی برای دریافت پاسخ های تخصصی باشه،
    و ...

یه سوال جدی :
    الان تماس می گیرن از شاپ کیپر و تمام امتیازات و مدیریت و همه و همه ی شاپ کیپرو در خدمت شما قرار می دن؛
    شما صاحب شاپ کیپر شدی؛
    می تونی همه چی رو پاک کنی. یا هر کار ممکن دیگر.
    چه می کنی؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین