صفحه 44 از 79 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 787

موضوع: ارتباط با خارج به طور کامل قطع شد

789 بار تشکر شده در 463 پست
    بندر عباس کسی هست تایید کنه

221 بار تشکر شده در 157 پست
    برای ما که هنوز وصل نشده

Nomix آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    دوستان یه سری آموزش اس کیو ال اینجا هست کسی میتونه یه جا آپلود کنه بتونم دانلود کنم
    https://toplearn.com/courses/2130/%D...sqlserver-2019
    مرکز فروش لایسنس اورجینال مایکروسافت

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,426 بار تشکر شده در 793 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط n4v1d نمایش پست ها
    https://www.asriran.com/fa/news/6994...4-%D8%B4%D8%AF

هرمزگان اینترنت وصل شد
    قسمت بالای خبر زده
    جهت استفاده شرکت های تجاری و خدماتی؛
    خبر ها رو دنبال کرده باشید کلا بحث اینترنت برای شرکت هاست فقط که به ترتیب وصل بشند.

12 بار تشکر شده در 10 پست
    دوباره قطع شد

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    قسمت بالای خبر زده
    جهت استفاده شرکت های تجاری و خدماتی؛
    خبر ها رو دنبال کرده باشید کلا بحث اینترنت برای شرکت هاست فقط که به ترتیب وصل بشند.
    https://www.isna.ir/news/98083019566...1-%D8%B4%D8%AF

خبر کاملش

در کل شایسه هست

rezaonline.net آواتار ها
    1,285 بار تشکر شده در 548 پست
    برای موارد اضطراری میشه از http proxy استفاده کرد سایت https://proxyscrape.com/free-proxy-list ایرانی ها رو خروجی بگیرید .

این چند تا کار میکنه من تست کردم
    5.202.192.149:8080
    81.12.72.226:8080
    77.104.69.203:61961
    5.160.131.65:53281
    91.106.86.212:8080

221 بار تشکر شده در 157 پست
    آیا اینترنت هرمزگان وصل شده؟
    https://fararu.com/fa/news/418794/%D...B4%D8%AF%D9%87

N E T آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    (دفاع ؟ مسلما اگر اسم این دفاعه صد در صد دفاع می کنم باقی دولت و مسئولین مردم براشون یه ذره هم اهمیت ندارد از کدومشون دیگه میشه دفاع کرد ؟ تنها نهادهایی که بودجه ای که بهش دادن رو باهاش برای سرانش ویلا نخریده همین سپاه و ارتش و نیروهای نظامی هستند ، قرار هم نیست با ارتشی مقایسه کنیم مثل آمریکا که به هر سربازش به اندازه یه افسر نیروی انتظامی ما حقوق میده.
    مسلما اینام یه ایراداتی دارن اما وقتی بحث خروجی میاد وسط همه گند زدن و تنها حوزه ای که یکم استقلال داده به ایران که امروز برای مذاکره ازش اجازه می خوان نه نیروهاشون رو بریزن داخل کشور همین حوزه نظامی هست ، اتفاقا منی که دارم تعریف می کنم از منتقدینشون هم هستم یکی از چیزایی که همیشه در موردش بحث دارم اجباری بودن سربازی هست که یه ظلمه به تمام کسانی که رفتن و باید برن دولت باید به تمام کسانی که به دلخواه خودشون نرفتن سربازی غرامت بده که یعنی همه وگرنه کی برای ماهی 100 تومن حاضره بره دو سال ...

اما در مورد اینکه اعتراض بدون اغتشاش معنایی نداره این یکی اشتباهه حداقل اینجا هرگز جواب نمی ده ، اینا یه عده با رفتارشون باعث شدن مردمی که اعتراض داشتن مجبور بشن اعتراضشون رو خاموش و بر علیه معترضین راهپیمایی کنن ، یه لحظه فکر کنیم اگر دولت پشت مردم با اعتراضات همراهی می کرد ، اونوقت اینترنت وصل بود ، اعتراض ها ادامه داشت و دولت هم یه جا مجبور میشد از تصمیمش برگرده اما الان واقعا جواب گرفتن ؟
    یعنی ما از اتیش زدن ها دفاع کنیم دولت و باقی مردم هم دفاع می کنن ؟ به همین سادگی به همین خوشمزگی ... حرف مردم رو همینطوری هم به زور دولت گوش می ده اونوقت بعضیا می گن چرا می گی اغتشاش اشتباهه یا چرا می گی سپاه باید اقتصاد رو در دست بگیره ، اگه اغتشاش قابل دفاعه اونا که به من می گن سپاهی بریزید آتیش بزنید شاید بنزین ارزون شد..

می دونی مشکل مملکت ما از کجا شروع میشه اینکه مردم فکر می کنن اگر دولت رو بزنن بعدش اجی مجی میشه و یهو گلستانی عجیب و غریب ایجاد میشه و ...
    نه عزیز من من اگه جیره خور دولت بودم از اعتراضات دفاع نمی کردم یا به مسئولین ... من از معترضین دفاع و گفتم باید هر هفته شهرها بریزن بیرون اعتراض کنن اما شما اگر ناراحتی چرا از اغتشاشگرین دفاع نمی کنم باید بگم وقتی خونه خودت آتیش گرفت احساس اون مردمی که مال و اموالشون رو به خاطر اعتراضات از دست دادن رو درک می کنی می خوان بزنن اموال دولتی رو بزنن چه کار به مال و اموال مردم دارن ، اونایی که به دولت خسارت می زنن داستانشون جداست - سال هاست یه جمله تکراری بودجه ای که سپاه داشت اگه صرف چیزای دیگه میشد ... خوب ده برابر همین صرف چیزای دیگه شد تهش رو داریم می بینیم مگه بودجه سپاه ون یروهای مسلح چقدره؟ کی گفته سپاه بیشتر از جاهای دیگه بودجشه ؟ و اینکه شما تایید می کنید که ما نیازی به بودجه نظامی نداریم و کلا در خطر نیستیم ؟

و منم بخوام از منظر احساسی نگاه کنم دوست دارم کل دنیا نه ایران کل دنیا رو نیست کنم یه صفحه سیاه و تمام اما مشکلی حل میشه ؟ کی دیدید با جنگ داخلی که یه عده اینورن یه عده اونور تغییری اتفاق بیفته ؟ بدتر تفرقه هم می افته و اعتراض ها هم میاد پایین ، با اینکه می گید سپاه بیسواد ترین ها رو داره مخالفم درسته همه نیروهای سپاه تحصیلات عالی ندارند اما بی سواد هم نیستند ضمن اینکه در سازمانی مثل سپاه بر اساس سواد مسئولت ها داده میشه نه بر اساس فامیل بازی هرگز پسر فلان فرمانده نمیشه فرمانده یا ...

مگه میشه که یه بی سواد بشه فرمانده و گند بزنه ، چیزی که به سردار سلیمانی نسبت می دادن و خوب کارنامش مشخصه که هم سواد سیاسی بالایی داره هم سواد نظامی بالا من فکر می کنم یه عده می ترسند با خودشون رو راست باشند چون مثل برچسبی که به من زدید از این برچسب ها می ترسند اما من حرفی که بهش باور دارم رو می زنم غیر از اینه که با بودجه ای بسیار کمتر از بسیاری از سازمان های دیگه در حال حاضر برای کشور استقلال نظامی اورده در حالیکه تمام کشورهای همسایه به دلایل مشخص درگیر جنگند و ناموفق ما الان باید به این افراد افتخار کنیم هر چی هستند با هر عقیده ای کارشون رو به بهترین شکل انجام می دن اگه تنها کابینه اقتصادی و بانک مرکزی که زیر 1000 نفرند اینطور بودن دلار الان محال بود این قیمت ها باشه ،

اقتصاد باید بیفته دست سپاه چون اینا معیار و خط و مرز دارن و جزو شاکلشونه که همواره باید پیشرفت کنن پس از هر راهی لازم باشه می رن که دلار به پایینترین حدی که مقدوره برسه اینکه اینا شوخی ندارن با کسی و طرف نمی تونه برای پسر عمش وام ردیف کنه شما می تونی 100 تا فساد با سند بیاری داخل مملکت اما یه دونه از سپاه نمی تونی بیاری چون اگه سپاه درونش فساد گسترده بود مردم خودشون دست به تغییر می زدند حالا چرا دست به تغییر می زدند اون دیگه کاملا مشخصه اما اگر اون شهردار رو یه روز بی دلیل مرخصی می رفت پدرش رو در میوردن یا اگر بردارزادش رو میورد خود شهردار هم اخراج می کردند یا دلار 4 تومنی رو می دادن یه عده آشنا از دم می نداختن زندان الان این بحث ها نبود اما نمی ندازن بله درسته سپاه هم اونور رو داره هم اینور رو اما بافی کلا فقط اونور رو دارن

مثلا مردم تبریز و قزوین ناچارند وقتشون رو صرف این کنن که بریزن اغتشاشگران رو مجکوم کنن و راهپیمایی کنند همون راهپیمایی می تونست اعتراضی باشه

من یکی که 500 تومن حتی سرمایه داشتم یه روز هم ایران نمی موندم نه اینکه از این نظام راضی باشم اما عقیده من اینه که بهترین راه برای کشور اینه که بدون جنگ داخلی تغییرات انجام شه چون در بهترین حالت اگر بلایی که سر کشورهای همسایه اومد هم نیاد و آمریکا هم واقعا حمایت کنه به جای استف باز برای ترمیم کشور در سطح گسترده سال ها زمان نیازه اونم اگر دولت و نظام بعدی ایراداتی نداشته باشه که لازم باشه باز ...

من زیاد صحبت کردم از اونایی که این متن رو می خونن معذت می خوام سعی کردم ادیت و کوتاه کنم چرا که این دولت ارزش نداره بیشتر از این بخوام تایپت کنم براش یا چشم شما به درد بیاد..
    چون بعضی از دوستان گله مند بودن و فکر کردند من کلا می گم اعتراض نباید کرد خواستم با سواد نداشتم توضیح بدم اما خوب به هر حال اگه کسی ناراحت شده عذر می خوام مطمئنا کشتار مردم نه از اینطرف نه از اونطرف جز جنایت اسمی نمیشه روش گذاشت ،

موید باشید...
    ویرایش توسط N E T : 2 هفته پیش در ساعت 17:43

صفحه 44 از 79 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین