صفحه 45 از 79 نخستنخست ... 35434445464755 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 787

موضوع: ارتباط با خارج به طور کامل قطع شد

0 بار تشکر شده در 0 پست
    وصل شد.امیدوارم قطع نشه

790 بار تشکر شده در 464 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط dralexa نمایش پست ها
    وصل شد.امیدوارم قطع نشه
    مال کذوم شرکت

abipooshan آواتار ها
    4,080 بار تشکر شده در 1,486 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط N E T نمایش پست ها
    (دفاع ؟ مسلما اگر اسم این دفاعه صد در صد دفاع می کنم باقی دولت و مسئولین مردم براشون یه ذره هم اهمیت ندارد از کدومشون دیگه میشه دفاع کرد ؟ تنها نهادهایی که بودجه ای که بهش دادن رو باهاش برای سرانش ویلا نخریده همین سپاه و ارتش و نیروهای نظامی هستند)
    می دونی مشکل مملکت ما از کجا شروع میشه اینکه مردم فکر می کنن اگر دولت رو بزنن بعدش اجی مجی میشه و یهو گلستانی عجیب و غریب ایجاد میشه و ...
    نه عزیز من من اگه جیره خور دولت بودم از اعتراضات دفاع نمی کردم یا به مسئولین ... من از معترضین دفاع و گفتم باید هر هفته شهرها بریزن بیرون اعتراض کنن اما شما اگر ناراحتی چرا از اغتشاشگرین دفاع نمی کنم باید بگم وقتی خونه خودت آتیش گرفت احساس اون مردمی که مال و اموالشون رو به خاطر اعتراضات از دست دادن رو درک می کنی می خوان بزنن اموال دولتی رو بزنن چه کار به مال و اموال مردم دارن ، اونایی که به دولت خسارت می زنن داستانشون جداست - بودجه سپاه رو دقیقا اعلام کن دوست من ؟ کی گفته سپاه بیشتر از جاهای دیگه بودجشه ؟ و اینکه شما تایید می کنید که ما نیازی به بودجه نظامی نداریم و کلا در خطر نیستیم ؟

و منم بخوام از منظر احساسی نگاه کنم دوست دارم کل دنیا نه ایران کل دنیا رو نیست کنم یه صفحه سیاه و تمام اما مشکلی حل میشه ؟ کی دیدید با جنگ داخلی که یه عده اینورن یه عده اونور تغییری اتفاق بیفته ؟ بدتر تفرقه هم می افته و اعتراض ها هم میاد پایین ، با اینکه می گید سپاه بیسواد ترین ها رو داره مخالفم درسته همه نیروهای سپاه تحصیلات عالی ندارند اما بی سواد هم نیستند ضمن اینکه در سازمانی مثل سپاه بر اساس سواد مسئولت ها داده میشه نه بر اساس فامیل بازی هرگز پسر فلان فرمانده نمیشه فرمانده یا ...

مگه میشه که یه بی سواد بشه فرمانده و گند بزنه ، چیزی که به سردار سلیمانی نسبت می دادن و خوب کارنامش مشخصه که هم سواد سیاسی بالایی داره هم سواد نظامی بالا من فکر می کنم یه عده می ترسند با خودشون رو راست باشند چون مثل برچسبی که شما به من زدید از این برچسب ها می ترسند اما من چیزی که بهش باور دارم رو می زنم غیر از اینه که با بودجه ای بسیار کمتر از بسیاری از سازمان های دیگه در حال حاضر برای کشور استقلال نظامی اورده در حالیکه تمام کشورهای همسایه به دلایل مشخص درگیر جنگند و ناموفق ما الان باید به این افراد افتخار کنیم هر چی هستند با هر عقیده ای کارشون رو به بهترین شکل انجام می دن اگه تنها کابینه اقتصادی و بانک مرکزی که زیر 1000 نفرند اینطور بودن دلار الان محال بود این قیمت ها باشه ،

اگر من می گم اقتصاد باید بیفته دست سپاه چون اینا شوخی ندارن با کسی و طرف نمی تونه برای پسر عمش وام ردیف کنه شما می تونی 100 تا فساد با سند بیاری داخل مملکت اما یه دونه از سپاه نمی تونی بیاری چون اگه سپاه درونش فساد گسترده بود مردم خودشون دست به تغییر می زدند حالا چرا دست به تغییر می زدند اون دیگه کاملا مشخصه اما اگر اون شهردار رو یه روز بی دلیل مرخصی می رفت پدرش رو در میوردن یا اگر بردارزادش رو میورد خود شهردار هم اخراج می کردند یا دلار 4 تومنی رو می دادن یه عده آشنا از دم می نداختن زندان الان این بحث ها نبود اما نمی ندازن بله درسته سپاه هم اونور رو داره هم اینور رو اما بافی کلا فقط اونور رو دارن

اگر مردمی حکومتی رو تعیین نکنن اون جکومت به جایی نمی رسه تغییر هم زمانی ممکنه که همه مردم تغییر رو بخوان ، اعتراضات بر سر بنزین شکل گرفت به شعارهای دیگری ربط دادن که معترضین اولیه علی رغم میل باطنی از ترس زندان پا پس کشیدن ، اما اگه مردم دولت رو پس بزنن اعتراضات هماهنگ شده و درست و حسابی و مداوم داشته باشند اونوقت خود دولت وضعیت اضطراری و خود سپاه هم به مردم کمک می کنه برای امنیت کشور هم که شده یه خونه تکونی اساسی می ده من مطمئنم رهبری وقتی ببینه مردم دو ماه بر سر مسئله ای اعتراض می کنن خودش دست به کار میشه ، اما کدوم اعتراض ما بیشتر از 4 روز طول کشید و اصلا همین 4 روز هم خود اعتراض رو طور دیگری جلوه دادن ،

خلاصه با این برچسب زدن ها کسی به جایی نمی رسه منم می تونم بنشینم اینجا هر کی هر چی گفت بگم آفرین ، درسته ، احسنت اما ما مشکل از خودمونه که به این ها راه دادیم الانم به جای یه فکر درست ار روی عصبانیت هر بار یه اعتراض کوتاه و بی نتیجه می کنیم و می ره والا خدا شاهده من از شما بیشتر دلم می خواد ایران لس انجلس باشه من خودم وبمسترم همینکه نمی تونم یه حساب ارزی داشته باشم یا بدون کارت پایان خدمت هیچ کاری ازم بر نمیاد و باعث شده همیشه در جا بزنم هر جا هم رفتم مسئولی رو دیدم کم کاری می کنه بهش گفتم حتی توی دادگستری با مسئولین که سهله به خدا قسم با خود قاضی بحثم شد که چرا می خوای همه چیز رو فرمالیته سر هم کنی و شاید من راضی نباشم به زور می خوام صلح برقرار

حالا شما می تونی بگید اونایی که همه جا رو به آتیش کشیدند باعث ارزونی شدند یا این مسئولین از خدا بی خبر قرار همون رو هم بکشن رو قبض آب و برق و گاز ؟ من می گم باعث ارزونی نمیشن ،

مثلا مردم تبریز و قزوین ناچارند بریزن اغتشاشگران رو مجکوم کنن و راهپیمایی کنند اما صدا و سیما و رسانه ها به مردم می خورنند اون ها با اعتراض های اخیر مخالفت خودشون رو اعلام کردند ،

اصلاحات اینقدرا ارزون به دست نمیاد خصوصا توی این مملکت یا باید اعترضات اینبار مداوم باشه و بهانه ای دست دولت برای متوقف کردنش داده نشه یا باید هی حرف زد و بست و آتیش کشید و ... به هیچ جا هم نرسید که هیچ تاوان بدتر از این ها رو داد

باز این نظر من بود حالا هر کی هر چی دوست داره بگه اصلا فحش بده ، ما زمانی می تونیم تغییرات بدیم که سپاه بیاد پشت مردم زمانیکه رهبر بخواد هر چی می خواید از سپاه بد بگید قرار نیست تغییر ایجاد شه
    مردم بخوان و سپاه کمک کنه؟ کی از سپاه کمک خواسته؟ مردم میگن نره شما میگید بدوش؟ اصلاح طلب و اصولگرا و چپ و راست و فلان نهاد و بهمان نهاد نداره این رژیم تا خرخره رفته تو فساد و بزرگترین فسادها هم از طرف همین همکاران شما در سپاه بوده. مردم معترض روحانی و چپ و راست و... نیستن چون مردم برخلاف شما فهمیدن همشون سر و ته یک کرباسن. در مورد همین سردار سلیمانیتون میشه یک کتاب نوشت ولی با احترام به نظرم با کسی که به مردم به ستوه آمده آشوب گر میگه بحث کردن توهین به خون شهدای کشته شده اعتراضات مردمی است که حقشونو فریاد زدن و بی رحمانه به گلوله بسته شدند. در ضمن خیلی از کلمه اصلاح استفاده میکنید این رژیم اصلاح پذیر نیست اصلاحات بازی سالهای دوره دیگه تکراری شده و هر روزم بیشتر نشون میدن غیر قابل اصلاحن

3hdvd آواتار ها
    30 بار تشکر شده در 21 پست
    وصل شد.امیدوارم قطع نشه

عزیز برای کدوم شهر و شرکت؟؟

اینجا که خبری نیست
    ------------------------------------------------------------
    بزرگترین فروشگاه محصولات تصویری خانگی

Alda آواتار ها
    294 بار تشکر شده در 183 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hdvd نمایش پست ها
    عزیز برای کدوم شهر و شرکت؟؟

اینجا که خبری نیست
    لاف میزنه میخاد با افکار عمومی بازی کنه

0 بار تشکر شده در 0 پست
    https://www.farsnews.com/news/139808...A7%D8%B3%D8%AA

شورای امنیت کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق صادر کرده است و با توجه به گزارش‌های دریافتی، تاکنون قطعی اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه، اراک، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران برطرف شده است.

10 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    https://www.farsnews.com/news/139808...A7%D8%B3%D8%AA

شورای امنیت کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق صادر کرده است و با توجه به گزارش‌های دریافتی، تاکنون قطعی اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه، اراک، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران برطرف شده است.
    مشهد که برطرف نشده، دروغ میگن

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    مال کذوم شرکت
    اینترنت وایرلس اذین کیا

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط karyabi1395 نمایش پست ها
    مشهد که برطرف نشده، دروغ میگن
    تبریز هم نشده اما دستور اومده حالا مانده isp کی محدودیت را برداره
    از شرکتی که سرویس گرفتید پیگیر باشید

790 بار تشکر شده در 464 پست