صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: راهنمایی خرید قالب پرستاشاپ

pr23statools آواتار ها
    65 بار تشکر شده در 49 پست
    در زمان بومی سازی اگر اینکار به خوبی انجام نشه مشکلات زیادی بوجود میاد .اکثر قالب هایی که برای فروش در سایت شما موجوده مشکل دارند(قبلا داشتند الان رو نمی دونم ولی فرصت ندارم دوباره تست کنم) . از طرفی چون طراح قالب از فروش اون توسط شما اطلاعی ندارند و رضایت هم ندارند ، خریدار نمی تونه با طراح در تماس باشه و مشکلات احتمالی رو رفع کنه .مطمئنا خود شما هم نمی تونید رفع کنید چون اطلاعی از شیوه طراحی قالب ندارید و اگر دارید توصیه می کنم یکی دو تا قالب خوب طراحی کنید و بفروشید .مطمئنا بیشتر از اینا درآمد خواهید داششت.
    از طرفی خیلی از قالب های خارجی که توسط ایرانی ها به قیمت های خیلی پایین فروخته میشه اصلا از طراح خریداری نشده و از سایت های روسی و غیره به صورت رایگان دانلود شده .این دانلود رایگان هم بخاطر رضای خدا نیست و داخل این قالب ها یا بک لینک جا سازی شده و یا مشکلات دیگه ای داره.در هر صورت خرید این قالب های خارجی با این قیمت ها منطقی نیست .لااقل کسی بخواد اینا رو بخره بهتره بره از همون سایت ها خودش رایگان دانلود کنه .البته ممکنه شما این همه قالب رو از تم فارست خریداری کردید و از این قالب های رایگان دانلود نکردید که بفروشید که خیلی خیلی خوبه که در صفحه خرید هر قالب ، یک عکس از پنل تم فارستتون و یا هر جایی قالب رو ازش خریدید قرار بدید تا کاربر نگران مشکلات بعدی نباشه .
    در کل بخاطر مشکلاتی که خرید قالب و بومی سازی اون تو پرستاشاپ وجود داره توصیه کردم که اگر ایشون تخصص کافی ندارن ، کلا پرستا رو بی خیال بشن و ووکامرس رو انتخاب کنن چون چند صد قالب عالی در خود تم فارست وجود داره که نیاز به بومی سازی هم ندارن .
    در پاسخ به شما دوست عزیز فقط یک جمله بسنده می کنم چیزی که اگاه نیستید و تواناییشو ندارید قضاوت و صحبت نکنید

یک جمله از حرف هاتون صحت ندارد و مشخص است که اصلا اطلاعاتی در این زمینه مخصوصا ار سایت ما ندارید

2. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

909 بار تشکر شده در 476 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها
    در پاسخ به شما دوست عزیز فقط یک جمله بسنده می کنم چیزی که اگاه نیستید و تواناییشو ندارید قضاوت و صحبت نکنید

یک جمله از حرف هاتون صحت ندارد و مشخص است که اصلا اطلاعاتی در این زمینه مخصوصا ار سایت ما ندارید

4. کاربر زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده است :

794 بار تشکر شده در 468 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها

شما که اطلاعات دارید کافیه

6. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

Ali.Sh آواتار ها
    3,152 بار تشکر شده در 1,301 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط tahawwori نمایش پست ها
    اول می خواستم یکی از قالب های لئو را از فراکت بخرم ، ولی متوجه شدم که آقای معظمی و آقای افخمی از این تیم جدا شدند
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    قالبی که گذاشتید دموهاش هیچکدوم کار نمی کنن .خاطره خوشی از خخرید از سایت هاای که دموهای محصول کار نمی کنن ندارم . این سایتی که معرفی کردید رو نمیشناسم ولی اینکه دموی قالب مشکل داره و مدیر سایت نمی دونه نشونه خوبی نیست .
    نقل قول نوشته اصلی توسط tahawwori نمایش پست ها
    بله درست می فرمایید من هم سه چهار روز پیش چک کردم دموها کار نمی کرد ، حتی باهاشون تماس گرفتم و گفتند که این مشکل رو حل می کنند ولی متاسفانه هر روز چک کردم و درست نشده بود و این خودش خیلی جای تامل داره
    سلام و درود خدمت عزیزان

بنده شارعی هستم مدیر مجموعه فراکت/پرستافا
    در درجه اول خدمتتون عرض کنم که آقای معظمی و آقای افخمی از حرفه ای ترین و مجرب ترین متخصصان پرستاشاپ در ایران بودند و نبودشون در پرستافا جای خالی بزرگی هست که البته این طبیعی هست تغییرات همیشه وجود داره و هر از گاهی این تغییرات و چالش ها به وجود میاد. (البته خبر خوب اینکه آقای افخمی با سایت جدیدشون پرستایار در دسترس جامعه پرستاشاپی هستند)

اما در مورد دموها باید عرض کنیم که ما یک مقدار بی توجهی داریم نسبت به دموها چون همه تعداد دموها زیاد هست و هم اینکه حالا به صورت جدی روی توسعه محصولات تمرکز داریم نه بازاریابی و فروش. به روز رسانی دموها در فهرست کارمون هست و سعی میکنیم به مرور اونها رو آپدیت کنیم.

ضمنا قضاوت یک مجموعه با توجه به اینکه صرفا دموها کار نمیکنه یا به روز نیستند قضاوت درستی نیست. همونطور که عرض کردیم در این برهه زمانی ما تمرکزمون روی فروش بیشتر نیست که دغدغه دموها رو داشته باشیم اما پرستافا/فراکت در بخش پشتیبانی و تیکتینک فعال هست و در این بخش پشتیبانی مشکلی نداریم.

پی نوشت : البته پاسخ من جهت ترغیب به خرید یا بازاریابی نبوده و نیست که اگر قصدمون این بود در همون تماس تلفنی شما استارتر عزیز برای این موضوع تلاش میکردیم. برای ما فرقی نمیکه شما از کجا خرید کنید اگر با دقت و باتوجه به نیازتون خرید کنید مشکلی نخواهید داشت.
    LAMP | CI/YII/Laravel/Phalcon | HTML/CSS/JS/JQuery | WP/PS/IPS | Android/Java

8. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Sh تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12