صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: راهنمایی خرید قالب پرستاشاپ

0 بار تشکر شده در 0 پست

راهنمایی خرید قالب پرستاشاپ

سلام دوستان
    ممکنه این موضوع خیلی تکراری بنظر بیاد ، ولی بخدا هرچی سرچ کردم نتونستم جواب درستی بگیرم.

ما سالها در زمینه واردات کاغذ دیواری و چاپ پوسترفعالیت داریم ، در B2B بسیار موفق بودیم ، می خواهیم با راه اندازی فروشگاه اینترتی در حوزه تخصصی خودمون B2C را هم شروع کینم.
    در ابتدا 1000 محصول باید روی سایت بارگذاری کنیم و در آینده خیلی بیشتر خواهد شد.

مشکل من اینه که از کجا قالب بخرم که پشتیبانی خوبی داشته باشه و قالبش ارجینال و بدرد بخور باشه
    اول می خواستم یکی از قالب های لئو را از فراکت بخرم ، ولی متوجه شدم که آقای معظمی و آقای افخمی از این تیم جدا شدند

الان بین قالب لئو فراکت و قالب الکترون ipresta یا خرید قالب اورجینال از تم فارست یا استفاده از فروشگاه ساز پرتال گیر افتادم ، ضمنا اگر چیزی غیر از اینها مد نظرتان است پیشنهاد دهید.

لطفا بنده را راهنمایی فرمایید.
    اولویت های بنده:
    پشتیبانی خوب ،جوابگوی نیاز ما باشد ، سرعت بالای سایت ، قابلیت سئو شدن آسانتر

pr23statools آواتار ها
    65 بار تشکر شده در 49 پست
    فقط کافیه سری به امضای بنده بیندازید و قدرت و کیفیت و سئوی قالب های حرفه ای ما را بنگرید و مقایسه نمائید

مخصوصا قالب آفتاب که برای هدف کاریتان بی نظیر است

دقت نمائید قالب های ایرانی کد شدن مخصوصا از سایتی که عنوانشو بردید و اصلا توصیه نمی شود

این قالب های ایرانی دارای باگ و بدون هیچ گونه سئو و همچنین کد شده که در هر بار لود باید دیکد شود و سرعت لود شما را تا دو برابر کاهش می دهد با قیمت گزاف و غیر واقعی هستند
    در حقیقت پولی که داید صاحب هیچ سورسی نیستید

و از همه مهتر سه برابر هزینه کردید و قالبو خریدید و حتی قادر به تغییر فوتر سایتتون نیستید و کپی رایت اجباری سایت طراح قالب را باید در انتهای سایتتان تحمل و تبلیغ کنید!!!
    ویرایش توسط pr23statools : 2020-01-10 در ساعت 15:25

3. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

909 بار تشکر شده در 476 پست
    گروه هایی که نام بردید اکثرا خوب هستن ..قالب های ایرانی هم خوب طراحی شدن و پشتیبانیشون به نظر نمیاد بد باشه .
    از خرید قالب های تم فارست از سایت های ایرانی بهتره صرف نظر کنید. یا از خود تم فارست بخرید و یا یه قالب ایرانی از شرکت های ایرانی تهیه کنید. اگر تخصص کافی در پرستاشاپ ندارید اصلا قالب خارجی نخرید که تنظیماتش براتون دردسرمیشه .
    ولی پیشنهاد خود بنده اینه که اگر دلیل خاصی برای انتخاب پرستاشاپ ندارید ، حتما روی ووکامرس هم فکر کنید. من خودم ووکامرس رو برای اینکاری که مد نظرتون هست ترجیح میدم .

5. کاربر زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده است :

pr23statools آواتار ها
    65 بار تشکر شده در 49 پست
    از خرید قالب های تم فارست از سایت های ایرانی بهتره صرف نظر کنید. یا از خود تم فارست بخرید و یا یه قالب ایرانی از شرکت های ایرانی تهیه کنید. اگر تخصص کافی در پرستاشاپ ندارید اصلا قالب خارجی نخرید که تنظیماتش براتون دردسرمیشه .
    همیشه سعی کنید نظری که می فرمائید شخصی نباشه و با دلیل ذکر کنید همچنین که توصیه بنده به نخریدن قالب های ایرانی را با دلیل ذکر کردم
    و در تکمیل جمله ایشان بگم که دقت کنید قالب های ما همگی بومی و فارسی است با پشتیبانی فارسی زبان و اتفاقا قالب های خارجی سهولت کاربریشون زبانزد خاص و عام است بر عکس قالب های ایرانی که بسیار دارای باگ و مشکلات فراوانی است
    اگر قالبو از خود تم فورست بخرید ابتدا اینکه فارسی و بومی و ترجمه شده نیست و اینکه سه برابر نیز هزینه خواهید کرد با پشتیبانی انگلیسی زبان
    ویرایش توسط pr23statools : 2020-01-10 در ساعت 22:38

7. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

در زمان بومی سازی اگر اینکار به خوبی انجام نشه مشکلات زیادی بوجود میاد .اکثر قالب هایی که برای فروش در سایت شما موجوده مشکل دارند(قبلا داشتند الان رو نمی دونم ولی فرصت ندارم دوباره تست کنم) . از طرفی چون طراح قالب از فروش اون توسط شما اطلاعی ندارند و رضایت هم ندارند ، خریدار نمی تونه با طراح در تماس باشه و مشکلات احتمالی رو رفع کنه .مطمئنا خود شما هم نمی تونید رفع کنید چون اطلاعی از شیوه طراحی قالب ندارید و اگر دارید توصیه می کنم یکی دو تا قالب خوب طراحی کنید و بفروشید .مطمئنا بیشتر از اینا درآمد خواهید داششت.
    از طرفی خیلی از قالب های خارجی که توسط ایرانی ها به قیمت های خیلی پایین فروخته میشه اصلا از طراح خریداری نشده و از سایت های روسی و غیره به صورت رایگان دانلود شده .این دانلود رایگان هم بخاطر رضای خدا نیست و داخل این قالب ها یا بک لینک جا سازی شده و یا مشکلات دیگه ای داره.در هر صورت خرید این قالب های خارجی با این قیمت ها منطقی نیست .لااقل کسی بخواد اینا رو بخره بهتره بره از همون سایت ها خودش رایگان دانلود کنه .البته ممکنه شما این همه قالب رو از تم فارست خریداری کردید و از این قالب های رایگان دانلود نکردید که بفروشید که خیلی خیلی خوبه که در صفحه خرید هر قالب ، یک عکس از پنل تم فارستتون و یا هر جایی قالب رو ازش خریدید قرار بدید تا کاربر نگران مشکلات بعدی نباشه .
    در کل بخاطر مشکلاتی که خرید قالب و بومی سازی اون تو پرستاشاپ وجود داره توصیه کردم که اگر ایشون تخصص کافی ندارن ، کلا پرستا رو بی خیال بشن و ووکامرس رو انتخاب کنن چون چند صد قالب عالی در خود تم فارست وجود داره که نیاز به بومی سازی هم ندارن .

9. کاربران زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    تشکر فراوان از دوستانی که پاسخ دادند
    بی صبرانه منتظر پاسخ اساتید دیگر هستم

zozze آواتار ها
    976 بار تشکر شده در 526 پست
    سلام دوست عزیز اصلا جای نگرانی برای خرید از مجموعه پرستافا نیست، چند ساله مشتریشون هستیم و دوستانه و صبورانه همراهیمون کردن ، با خیال راحت خرید کنید، قالب خوب پیشنهادی من هم این هست که باز میتونید مابقیش رو ببینید و بررسی کنید.

در ضمن از هر جای ایران قالب خواستید تهیه کنید، اما از یوزری که گفت امضام رو بررسی کن نخرید، دلیلش هم با 2 دقیقه تایم گذاشتن و سرچ زدن توی انجمن متوجه میشید.

12. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اصلا جای نگرانی برای خرید از مجموعه پرستافا نیست، چند ساله مشتریشون هستیم و دوستانه و صبورانه همراهیمون کردن ، با خیال راحت خرید کنید، قالب خوب پیشنهادی من هم این هست که باز میتونید مابقیش رو ببینید و بررسی کنید.

در ضمن از هر جای ایران قالب خواستید تهیه کنید، اما از یوزری که گفت امضام رو بررسی کن نخرید، دلیلش هم با 2 دقیقه تایم گذاشتن و سرچ زدن توی انجمن متوجه میشید.
    قالبی که گذاشتید دموهاش هیچکدوم کار نمی کنن .خاطره خوشی از خخرید از سایت هاای که دموهای محصول کار نمی کنن ندارم . این سایتی که معرفی کردید رو نمیشناسم ولی اینکه دموی قالب مشکل داره و مدیر سایت نمی دونه نشونه خوبی نیست .

14. کاربر زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    قالبی که گذاشتید دموهاش هیچکدوم کار نمی کنن .خاطره خوشی از خخرید از سایت هاای که دموهای محصول کار نمی کنن ندارم . این سایتی که معرفی کردید رو نمیشناسم ولی اینکه دموی قالب مشکل داره و مدیر سایت نمی دونه نشونه خوبی نیست .
    بله درست می فرمایید من هم سه چهار روز پیش چک کردم دموها کار نمی کرد ، حتی باهاشون تماس گرفتم و گفتند که این مشکل رو حل می کنند ولی متاسفانه هر روز چک کردم و درست نشده بود و این خودش خیلی جای تامل داره

zozze آواتار ها
    976 بار تشکر شده در 526 پست
    چون ما قالب و ماژول ها رو قبلا گرفتیم دیگه لینک های دموش رو تست نکرده بودم، توی سایتشون عضو بشید تیکت ارسال کنید قطعا به نتیجه میرسید مگر اینکه یه مشکل حاد بوجود اومده باشه که بنده اطلاع ندارم.

17. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین