نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: شرکتی برای ارسال پاکت و دریافت برگه امضا شده و مدارک از مشتری

15 بار تشکر شده در 11 پست

شرکتی برای ارسال پاکت و دریافت برگه امضا شده و مدارک از مشتری

با سلام
    دوستان قبلا این سوال رو پرسیدم ولی به نتیجه نرسید و تاپیک رو بستن.
    قبلا با یک شرکتی کار میکردم که مدارک رو از من میگرفتن برای یک شهر دیگه ارسال میکردن و فرمی که به مامور شرکت داده بودم رو از مشتری امضا میگرفتن و با مدارکی که از مشتری میگرفتن برام برگشت میزدن. متاسفانه کیفیتشون خیلی اومد پایین و مشکلاتی برام ایجاد شد.
    میخوام بدونم شرکت خاصی رو یشناسین اینکار رو خوب و با قیمت مناسب انجام بده؟
    شرکت پست کلا بخش دوم رو انجام نمیده، امروزم یک پاکت انداختن داخل دفترم که برای یکی دیگس با اینکه آدرس زدن روش ولی برای من آوردن.

zozze آواتار ها
    982 بار تشکر شده در 527 پست
    سلام عزیز
    پست بین المللی آرامکس یکی از خدماتش دقیقا همین مورد هست و ما توی شیراز اجاره نامه منازل شهر های دیگه یا قرارداد های بروکر های بورس رو به همین شکل به دست مشتری میرسونیم و به مبدا بر میگردونیم!
    نمایندگی در اکثر شهر ها هم داریم، تماس بگیرید دفتر تهران راهنماییتون میکنن.
    تهران
    02189720
    شیراز
    07136286319

3. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام عزیز
    پست بین المللی آرامکس یکی از خدماتش دقیقا همین مورد هست و ما توی شیراز اجاره نامه منازل شهر های دیگه یا قرارداد های بروکر های بورس رو به همین شکل به دست مشتری میرسونیم و به مبدا بر میگردونیم!
    نمایندگی در اکثر شهر ها هم داریم، تماس بگیرید دفتر تهران راهنماییتون میکنن.
    تهران
    02189720
    شیراز
    07136286319
    ممنونم از شما، قبلا توی مشهد به نام آرامکس بود که به سپیدبال تغییرش دادن، تماس گرفتم گفتن چنین کاری انجام نمیدن.

zozze آواتار ها
    اتفاقا شعبه مشهد یکی از شعبه های فعال شرکت آرامکس و جزو قدیمی ها هست، اگر بهتون گفتن تغییر نامی انجام شده اشتباه اطلاع دادن چون ما داریم از مشهد روزانه بسته های زیادی رو ارسال و دریافت میکنیم.
    من شماره دفتر مشهد رو ندارم اما توی سایت اینو نوشته، تماس بگیرید اگر احیانا اشتباه بود از دفتر تهران شمارشون رو بگیرید.

https://www.aramex.com/support/find-office
    05118481481

6. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    اتفاقا شعبه مشهد یکی از شعبه های فعال شرکت آرامکس و جزو قدیمی ها هست، اگر بهتون گفتن تغییر نامی انجام شده اشتباه اطلاع دادن چون ما داریم از مشهد روزانه بسته های زیادی رو ارسال و دریافت میکنیم.
    من شماره دفتر مشهد رو ندارم اما توی سایت اینو نوشته، تماس بگیرید اگر احیانا اشتباه بود از دفتر تهران شمارشون رو بگیرید.

https://www.aramex.com/support/find-office
    05118481481
    بله پیگیری کردم دیدم به من اشتباه گفتن و اون شرکت جدید اعضای ارامکس بودن که برای خودشون شرکت ایجاد کردن.
    به من گفتن هر بسته ای ۲۴ هزار تومن رفت و ۲۴ هزار تومن برگشت که مجموعا ۴۸ هزار تومن میشه و حداقل باید ۵۰ بسته باشه، خیلی به صرفه نیست و قیمتشون خیلی بالاست چون مشتری این مبلغ رو نمیده و باید خودم بدم

zozze آواتار ها
    عرف شرکت همینه، میتونید حضورا تشریف ببرید، بگید چه تعداد بسته دارید و قرارداد ببندید با مبلغ مناسب تر، دیگه بهترین گزینه ای بود که به ذهنم میرسید چون جای دیگه این کارها رو انجام نمیدن، اگر هم بدن با مبلغ کمتر، با دلسوزی نیست و بعد از یک مدت کار کردن مثل شرکت قبلی از بین میره یا کار شما رو هم از بین میبره، موفق باشید.

9. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :