صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: بهترین گزینه برای ساخت فروشگاه اینترنتی

Ali.Fatehi آواتار ها
    832 بار تشکر شده در 494 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط GHOGHNOOSCHAT نمایش پست ها
    سلام دوستان و رفقا قدیمی شاپ کیپر ببخشید این سوال تکراری را میپرسم خیلی وقته تو زمینه اینترنت فعالیت نمی کنم به همین دلیل خواستم از راهنمایی و اطلاعات شما سروران گرامی مطلع گردم
    من می خواهم مجدد فروشگاه اینترنتی بزنم حالا سوالم این هست که به نظرتون از چه فروشگاه سازی استفاده کنم که این گزینه ها را داشته باشه
    1. سئو داخلی قوی
    2.هزینه کم و ماژول های رایگان
    3.قالب خوب و بهینه
    4. پشتیبانی

من سال 93 یه قالب اپن کارت دادم برام منو اختصاصی کردند و مثل دیجی کالا ولی متاسفانه از پشتیبانی خوبی برخوردار نیست و یک سوال برابری میکنه با یک هفته کاری برای پاسخ دادن اونم اگه جواب بدهند بک آپ اوردم بالا روی یک دامنه جدید نمیشه سایت مپ ساخت نمیدونم مشکل چی هست
    حالا خواستم نظر شما عزیزان بدونم
    از بین اسکریپت های فروشگاه ساز کدام را پیشنهاد میکنید
    پرستا شاپ
    اپن کارت
    وردپرس
    و ...
    لطفا با دلیل ونمونه فروشگاهی اگه دارید با تشکر
    ادرس فروشگاه فعلی بنده:
    https://neiram.ir

سلام

بنده تجربه خودمو اعلام میکنم

من برای تست 6 سال پیش ووکامرس ، مجنتو ، پرستاشاپ ، توماتوکارت ، ای-کامرس رو نصب کردم که آخر سر به اپن کارت رضایت دادم چون اون موقع برام خیلی عالی بود

اما بعد از 5 سال به ورژن 2.3 رفتم اما بازم محدودیتهای اپن کارت اذیت کننده است و قصد مهاجرت به ووکامرس دارم

ووکامرس در مارکت های فروش قالب ایرانی پر از قالب و ماژول با قیمت های منصفانه هست و قابل تبدیل به هر چیزی که نیاز دارید با هزینه خیلی خیلی کمتر از باقی سیستم ها

پرستاشاپ قیمت فوق العاده زیاد و کم بودن قالب و ماژول فروشی ، پشتیبانی فوق ضعیف
    اپن کارت کم بودن ماژول با قیمت مناسب ، پشتیبانی ضعیف
    مجنتو نبود هیچ پشتیبانی درست و حسابی و خیلی کمیاب بودن ماژول و قالب فارسی که باید یک متخصص مجنتو داشته باشید
    باقی سیستم های که گفتم ارزش مقایسه ندارن

رتبه اول هم به ووکامرس تعلق داره در جهان

2. کاربر زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    بهترین گزینه به نظر من ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس می باشد. شما به راحتی می توانید با کمک قالب های آماده هم سایتی مانند دیجیکالا را طراحی کنید.
    ویکی دمی

presta2ol آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    پرستاشاپ قیمت فوق العاده زیاد و کم بودن قالب و ماژول فروشی ، پشتیبانی فوق ضعیف
    دقیقا برعکس و قیمت محصولاتش بسیار کم نسبت به وردپرس و حتی رایگان نظیر رایگان بودن تمامی ماژول های بانکی و حتی پستی!!!
    بیش از 140 قالب تنها فقط در سایت ما و ان هم کاملا فارسی با پشتیبانی 24 ساعته

بنده فکر می کنم سایت و مسیر را اشتباهی رفتید و سری به سایت ما در امضام بیندازید متوجه خواهید شد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12